Pālekt uz saturu


MXR

Pievienojās: 23 Oct 2007
Ārpus foruma Forumā bija: Pirms 50 minūtēm
****-

Tēmas, kuras esmu uzsācis

MXR BARTERI

29 October 2014 - 19:12

Čau. Šīs būs mans lūžņu topiks. Patoloģiski slimoju ar vecu lamatu slimību, tādēļ šis tas paliek pāri, šo to vajag pašam. Apvienošu "MXR Pārdod'', ''MXR Pērk'' un "MXR Maina" vienā tēmā, lai lieki nepiedrazotu citas sadaļas. Viss ir saskaņots ar vadību, moderi droši var nedzēst! Paldies! Pārējiem lietotājiem lūdzu neko nepostēt! Vislabākā komunikācija caur PM un tad pēcāk sazvanamies!  25977793

Poltergeists - A6c4 2.5 Čīkst

06 September 2010 - 09:12

Sveiki biedri!

Maz ticams, ka saremontēsim auto ar interneta starpniecību, taču ļoti ceru, ka kādam nācies saskarties ar analogu vainu vai vismaz ir savas versijas!?
Poltergeista cienīgs sižets - kad mašīna ir pilnīgi auksta, to piedarbinot ir ārprātīgi pretīga čīkstoņa uz 3min. Čīkstošā lieta uzsilst un pazūd kā ar roku atņemta. Jo zemāka ir temperatūra uz ielas, jo trakāka un ilgāka čīkstoņa. Ziemā teiksim ~ 7min.

Interesantākais ir tas, ka nomainīta ir zobene ar visiem ruļļiem, ūdenssūknis, ģeneratora siksna un tās spriegotājs + amortizators. Esmu mēģinājis uzlikt arī citu stūres past. sūkni, ir atremontēts ģenerators. Palicis tikai klimas kompresors un termomufta, kas reāli nav pārbaudīta.

Termomufta? Termomuftas gultnis? Gultni A6 var nomainīt tikai ar visu kronšteinu? Tas nepresējas iekšā un ārā?
Ir vēl kādas versijas? Līki skriemeļi?

Gaidu jūsu versijas! Paldies!