Pālekt uz saturu


arteens

Pievienojās: 03 Oct 2007
Ārpus foruma Forumā bija: Šodien, 16:58
-----

Tēmas, kuras esmu uzsācis

Baltais cigārs

12 December 2011 - 21:56

Sveicināti! Atrādīšu arī savējo ikdienas gāžamo.

Tātad, šis C3 pie manis nonāca marta sākumā, kad to iepirku no lietotāja VESAIS . Tajā brīdī vajadzēja auto braukšanai (pēc nelaimes ar C4 :( ) un acīs iekrita tieši šis te eksemplārs. Bija šādi tādi kasjaki, bet 25 gadu vecumā tas ir piedodams :D

Šāds te izskatījās, kad nopirku (cerams VESAIS neiebildīs, ka ielikšu viņa bildes :crazy: ):

Ievietotais attēls

Ievietotais attēls

Ievietotais attēls

Ievietotais attēls

P.S Diski vairs nav tik balti :crazy: Baigi ātri nošmucējas un, lai saglabātu smuki baltus, kā minimums reizi nedēļā viņi būtu jāberž...bet slinkums, tagad nāk ziema...auksti :D

Tūlīt ielikšu arī aprakstiņus ar bildēm no dažām lietām, kas sadarītas :)

Par padarīto:

Pirmajā nedēļas nogalē sataisīju pečku. Negriezās ventilators...vaina bija lielajā štekerī aiz paneļa, kur no nekontakta bija pakusis plusa vads ventilatoram :D

Ieliku sēdekļus no C4, aizmugurējie īsti neder, bet ielikt varēja un sēdēšana bija ok :)

Ievietotais attēls

Ievietotais attēls

Tad durvis no ārpuses varēja attaisīt tikai šofera pusē - no lietotāja chaba iepirku ručkas un durvis atkal verās :yahoo:

Krāsas putekļu notīrīšana no stikliem

14 September 2011 - 14:12

Sveiki!

Pēc mašīnas aizmugures pārkrāsošanas uz stikliem ir palikuši krāsas putekļi, kuri vienkārši nenāk nost. Cik varēju pēc krāsošanas uzreiz notīrīju, bet tāpatās vēl mazliet ir palikuši. Vislielākā škrobe par priekšejo stiklu, kuram caurredzamība nav pasliktinājusies, bet kārtīgi ieskatoties var redzēt mazus punktiņus, kuri minimāli, bet tomēr plēš logu slotiņas un logu nevar arī tik labi notīrīt :( Kāds varbūt var ieteikt kādu līdzekli, ar ko notīrīt to stiklu? Mašīna bija nolīmēta un stikli arī, bet kā zināms tie krāsas putekļi baigi iet pa gaisu :D KKādu autokrāsas šķīdinātāju bail lietot, ka nenomatē to stiklu...Kādam varbūt ir bijusi līdzīga problema un varetu padalīties ar risinajumu :)

A80 B3 Pusasis

13 November 2009 - 19:26

Sveiki!

Vai kāds varētu pateik, vai A80 B3 1.8 atšķiras pusasu garumi katrā pusē? Vajadzīgs garums no ārējās granātas gala līdz iekšējās granātas galam. Pats tagad nevaru nomērīt, jā nav grūti, tad varbūt kādam ir pie rokas? :)

Audi 80 starteris + spararats

09 June 2009 - 01:00

Sveiki!

Savam A80 B2 1.8 DZ pārliku kārbu no B3 ar hidraulisko sajūgu. Viss ir ļoti labi, tikai man īsti nepas burbuļa starteris, t.i., pielikt viņu var, bet nav īsti sazobē. Sākumā vēl motoru varēja iegriezt, bet tagad griež pa tukšo. Izskatās, ka tam burbuļa motoram spararats nedaudz lielāks bijis. Jautājums, vai nav kkāds starteris, kurš pasētu manā gadījumā, vai arī varbūt var apmainīt to startera zobratiņu, vai vēl kādi risinājumi...varbūt kādam kkas līdzīgs bijis :svilpo:

B2 centrālā atslēga caur signalizāciju

17 May 2009 - 21:27

Uzstādīju savam A80 B2 signalizāciju, bet nevaru pilnvērtīgi piedabūt centrālo caur pulti. Tas ir tāpēc, ka vadītāja durvīs atrodas tikai vadība, kas darbina kompresoru, kurš atslēdz visas durvis izņemot vadītāja.
Varbūt kādam ir bijusi pieredze ar signalkas stellēšanu pie B2 centralkas, jo tagad sanāk, ka ar pulti aizslēdzas trīs durvis un bagažnieks, bet vadītāja durvis paliek vaļā? Kā labāk pārtaisīt? :svilpo: