Pālekt uz saturu


aicis2525

Pievienojās: 29 Aug 2007
Ārpus foruma Forumā bija: Vakardien, 15:18
-----

Raksti, kurus esmu rakstījis

Tēmā:Xenon lukturi

06 March 2019 - 22:56

roblema ar xenon Audi a6 c5. Tika nomainits limena devejs prieksejais. vag un delphi uzrada prieksejam 3.3v, bet aizmugurejam 0.8-1.1v. Visi radijumi kustinot masinu mainas. Nesaprotu kapec tik milziga atskiriba tajos voltos starp prieksas un aizmugures devejiem. Problema taja, ka iesledzot aizdedzi lampas nolaizasuz leju un uz vidu un izmet kludu paneli. Ar delphi kluda nedzesas (lampas nav noreguletas). Vag-com tas pats. Jakalibre vag-com deveji? Vai ari aizmugurejais devejs neieklaujas nepieciesamaja amplituda (vag-com rada nepieciesamo amplitudu 1.7-3.8v? Varetu but ka aizmugurejais devejs pamiris bik vai ari kronsteins paliecies?

Es vienu brīdi c5 allroadam ar delphi sataisīju kaut kādus līdzīgus sūdus.Tur liekas ka pie lukturiem varēja uzlikt kaut kādu regulāciju,vai ko tamlīdzīgu.Tad bija kaut kas līdzīgs ka it kā viss strādāja,bet dega kļūda panelī.Precīzi kas kā vairs neatceros.Vel jau pastāv iespēja ka tev lukturi tā sagriesti ka motoriņš nevar nolikt kā vajag.

Tēmā:Interesantie sludinājumi jeb Es zinu, man teica.

13 December 2018 - 09:08

Arī interesē tas s6,kāds varbūt bijis apskatīt.

Tēmā:audi a6 c5 piekare

09 November 2018 - 01:51

Es nesen meklēju stoikas allroadam,un visiem pa brīnumu ienacas arī ar tievajiem konusiem.Liekas ka atšķiras tikai koda beidzamais burts,bet fakts kā tāds ir arī čuguna ar mazajiem konusiem.

Tēmā:audi a6 c5 piekare

09 November 2018 - 00:47

Par allroadu runājot.Vinjiem arī nāk i tievie konusi i resnie konusi,pats saskaros.JZP,labāk pacel un nomeri.

Tēmā:Audi Raustas .

06 November 2018 - 22:53

Šeit tev citu pieredze isti nederēs,ja vien netaisies mainīt visu pēc kārtas uz dulo.Šī mašīna jau ļoti daudz informācijas parāda pie dator diagnostikas.Ja tur vis tip top,tad var meklēt savādākas problēmas un metodes ko darīt.Tev jau gāzenieks pateica ka esot pa daudz gaisa.Nu tad arī laikam jāmeklē kur piesūc gaisu,jānovērš tas un tad jameklē nākošā problēma.Raustot devējus neko īsti nenoteiksi un ar tādu atieksmi arī neko neatklāsi.Iesākumā novērs lai pie svecēm netiek eļļa,pa ceļam varbūt atradīsi kur piesūc gaisu.Nu un nobeigumā ja vag vairāk problēmas nerādīs,un degvielas spiediens normas robežās,pastāv variants ka pašas benzīna sprauslas aizaugušas.(tas tā no personīgās pieredzes)