Pālekt uz saturu


Whistler

Pievienojās: 22 Jul 2007
Ārpus foruma Forumā bija: Jan 28 2017 01:40
*****

Tēmas, kuras esmu uzsācis

Daudz Laimes Ronchix

22 October 2009 - 08:23

Nu tad apsveicu Tevi Dzimšanasdienā :drinks:

PAGAIDĀM NEDZĒST! Pārdodu/Atdodu DEGU

21 August 2009 - 10:14

Sakarā ar to ka maniem dzīvniekiem jau kuro reizi ģimenes pieaugums tad jāsāk domāt kā tikt vaļā.
Tātad ir seši mazi degu dabūjami ja ņem visus atdošu vienu no būriem līdzi,kopā ar visiem liberiņiem un uzpariktēm
Varu atdot arī pieaugušo pāri,vienkārši nav vairs laika tiem dzīvniekiem :nez:
Ja ir vajadzība tad PM vai 28816668 ;)

P.S. Var sarunāt arī piegādi :crazy:

Ceļu Policijas Kārtējais Hīts

29 May 2009 - 08:58

Labrīt!!

Mant vakar vakarā situācija sanāca nesmuka. Īss aprakstiņš.


Tātad pulkstens 23.45 braucu mājās no vecmīlgrāvja kopā ar savu sievu. Sarkandaugavā pie luksofora zaļās spapildus sekcijas nogriežos pa labi un braucu pārbrauktuves virzienā. Ātrumu nepārsniedzu,mierīgi ripoju savus 50 Km/h.Braucu tuvāk pārbrauktuvei un redzu poličus otrā pusē.Un tagad pats interesantākais! Tikko es piebraucu pie pārbrauktuves luksofora un esmu jau gandrīz uz sliedēm,ieslēdzas pārbrauktuves sarkanais signāls. Bremzēt nav jēgas,apstāšos pārbrauktuves otrā pusē.Mierīgi pārbraucu pāri un poliči mani protams apstādina. Neko,apstājos un gaidu. Pienāk policis un palūdz dokumentus,iedodu.Talak viņš palūdz mani izkāpt ārā,izkāpju. Tagad viņš pirmo ko saka ka viņam ir liecinieks(kautkāda sieviete ar viņiem tur pļāpāja),neko,pasaku ka man arī ir liecinieks.Jamais saka lai pagaidu mašīnā,eju gaidīt. Pēc piecām minūtēm pienāk,atdod dokumentus un dod protokoluar vārdiem - Reku "Te"uzrakstiet savu versiju un zemāk parakstaties. es nolieku dokumentus tā tālāk un sāku pētīt to protokolu. Skatos šie man 30Ls sodu nolēmuši piespriest. Saku ka neparakstīšu,jams paķer to s papīrus un aiziet atpakaļ,otrs uzreiz klāt skrien un sāk ar mani skaidroties. Es uzreiz policim prasu vai viņš zin kāds ir minimālai bremzēšanas ceļš no 50 Km/h šajā situācijā? Ments tik saka lai es aizveros un klausos ko viņš saka,labi klausos. Šis tik sāk klārēt ka es jau esot tesies pāri tad kad bomis ir sācis vērties ciet un vairāk viņu nekādi paskaidrojumi neinteresē,es savukārt saku ja viņus neinteresē,tad mani arī,un nekādus papīrus es neparakstīšu.Tad pienāk otrs un saka lai es vismaz uzrakstu uz protokola ka atsakos parakstīt. Ments protams tiek pasūtīts d****. Iekāpju mašīnā un aizbraucu mājās!

Tātad mani tagad interesē ko es izdariju pareizi un ko nepareizi,un kādas sankcijas viņi pret mani var tagad lietot,tb.,sods vai kas...Gaidu jūsu komentus ko darīt tagad vispār?
Paldies

B4 avant

08 December 2007 - 17:52

ko varat pateikt par sho auto??
Ievietotais attēls


Ievietotais attēls


Ievietotais attēls

Izskataas vismaz smuki?? :roll:

Lambda zonde

06 December 2007 - 22:41

Kaa lai pats var noteikt vai taa zonde ir dziiva?? kompii kljuudas neraada un vispaar viss ir bumbaas. tikai maita man rij 15,5 litri uz sotaku pa pilseetu. nenormaali!! man ir 2 vadu zonde. audi B4 Avant 2.o mono 24.12.94.g
luudzu kaads kautko iesakat. man jau panika. neesmu tik biezs lai vizinaatos pa diagnostikaam bezjeegaa :?