Pālekt uz saturu


PASSATizhi

Pievienojās: 04 Jan 2007
Ārpus foruma Forumā bija: Vakardien, 22:46
-----

Raksti, kurus esmu rakstījis

Tēmā:Spams 2019

Vakardien, 13:17

Kādu vēl nah tirgu - priekš tam mūsdienās ir domāts pakomāts. Labi, ja pircējs atrodas kaut kur latvijā, bet pārdevējs dižajā pilsētā, var sanākt uzrauties uz specifisku visuma centra sindroma izpausmi - pārdevējs, domādams ka nekas cits pasaulē bez dižās pilsētas neeksistē, var nebūt padomājis par loģistikas variantiem, jo pircējs tak būs cits dižās pilsētas iedzīvotājs, kurš var piebraukt un savākt :crazy: - sensenos laikos dažas reizes ar šito problēmu sanāca saskarties - kaut gan varbūt pakomāti šodien šo problēmu ir nahrenizējuši pilnībā. 

kkā neuzticos pakomātiem, precīzāk to operātoru attieksmei pret paku. ja sūta vecu bremžu disku, tad varbūt vienalga, bet ja jāsūta retas, dārgas  un no vecuma kļuvušas trauslas, plastmasas daļas, tad ir visai riskanti.

Tēmā:Mans audi 100 avant quattro 91g

21 November 2019 - 14:48

laika taupības nolūkā, ultraskaņa tika aizstāta ar smilšu strūklu :D

Tēmā:Spams 2019

20 November 2019 - 22:51

Hvz, es tā nedaru. Lai gan es to lieku tajā pašā maisā kad sīkajam ar baloniem un kūkām apzīmē katru mēnesi. Viens kad to dara ģimenes lokā, otrs kad pakazuhai priekš interneta. Nu hvz vai katrs mēnesis ir jāatzīmē ar kūkām un baloniem.

Lai gan labāk skatos kā sīkajam par godu cep kūkas un pērk balonus, nekā redzu tirliņus, kuri dāvina puķes savām miskastēm. Ar vārdu miskastes domāju mašīnas. :mrgreen:


Sent from my iPhone using Tapatalk

pirmo sīča gadu atzīmēt katru mēnesi ir baigi ok. varbūt bez baloniem, bet ar kūciņu gan :D

Tēmā:Mājokļa jautājums

15 October 2019 - 21:24

Sakars vistiešākais - ja katls nevar pavilkt ūdens uzsildīšanu vienlaicīgi ar apkuri, tad tam jauda ir par mazu. Parēķināju, lai uzsildītu 500l ūdeni līdz 40 grādiem, vajag 20.4kWh. Tātad stunda ar kapeiciņu pie 20kW jaudas. Nu nez vai mājā, kurā ir 500l vanna, kāds liek tik mazu apkures katlu. Protams, var jau to džakuzi iebāzt hruščovenes vienistabnieka vienīgajā istabā, bet nu tas ir ļoti specifisks gadījums.

Turklāt gāzes katls jau nav siltumsūknis, kam katrs papildus kilovats izmaksā milzu naudu. Kamēr šaurā vieta nav gāzes truba, tikmēr ar to nav ne mazāko problēmu.

kas? :D  neesmu manijis sienas gāziniekus, kuri varētu vienlaicīgi gan sildīt udeni gan strādāt apkurē.

Tēmā:Mājokļa jautājums

15 October 2019 - 15:27

Ja mājā tiešām ir 500l vanna, kas regulāri jāpilda ar siltu ūdeni, tad jāizvēlas atbilstošas jaudas katls.

kāds sakars ar katla jaudu? šajā variantā šaurais punkts ir udens caurules maisītājam, tur arī rodas ilgais laiks priekš vannas. ja vēl pēc tam kāds izdomā iet dušā, kā tas arī notiek))) tad katls mierīgi var izkrist no apkures režīma 2-2.5 stundām, kas kopā ar spēcīgu ventilāciju, ziemā jau rada problēmas. rekuperators protams mainītu situāciju, bet tas ir pavisam cits stāsts.