Pālekt uz saturu


PASSATizhi

Pievienojās: 04 Jan 2007
Ārpus foruma Forumā bija: Vakardien, 21:49
-----

Raksti, kurus esmu rakstījis

Tēmā:Spama turpinājums

15 September 2017 - 23:34

ejat gulēt ak jel

Tēmā:Spama turpinājums

13 September 2017 - 22:16

Ahoi! Jūs tajā Feisbuka Audi tirgus lapā kādreiz dzīvē esat ko normāli sadīlojuši? Tas ir vienkārši pizģets kādi morāli izdzimteņi tur tusējas. Es 5x esmu mēģinājis. Vienkārši pieci brutāli pārmetieni pār vafeli. Es nezinu, cilvēki mūsdienās ir vienkārši pilnīgi gaļas gabali. Tāda termins kā godavārds vispār neeksistē, sarunāt kaut ko vispār nav iespējams. Pat ja būsi jau izbraucis, tad pusceļā saņemt sms ar uij sori es jaw pardevu tiko domaju ka tas esi tu !!?!!?! būs pilnīgi normāla padarīšana. Nu principā šeit jau zināmu darboņu stiliņš. Jā ko es vispār brīnos. Bleg nu naxyam tas tā ir? Pasaule tiešām ir tik sapista, ka cilvēki vispar viens otram neuzticas? Nu pat ne uz vienu stundu, kamēr brauc? Da jebal drisā šito visu. Drausmas. Tādā ziņā patīk tomēr tas A/S forums. Tomēr kaut kāds neliels feiskontrols ir un biš normālāka tā attieksme. Te ir kādi 10-15 pilnīgi mēsli, bet tas uz kopējā fona ir ok  :hihi:

man domāt tev vaigi psihologa konsultaciju. tāds uzvilcies izklausies  :D

Tēmā:Spama turpinājums

13 September 2017 - 18:10

250 eur maksimums par jebkuru trubu. Vairāk negrasos maksāt.

From Nikaragva with love!

un desa ne dārgāka par 4.50/kg))

Tēmā:PROJEKTS:Audi B4 Avant

13 September 2017 - 18:09

šie pieklusinātie toņi man vairak tīk, nekā tīrie.

Tēmā:Spama turpinājums

13 September 2017 - 14:35

Patiesībā, ne pārāk loģiski.

a) bezvadu uzlāde nav pieejama visur, ir atšķirīgi standarti, lādētāji aizņem papildus vietu (uz galda, uz mašīnas paneļa u.c.) un, attiecīgi, nav iespējami visos apstākļos;

b ) "pietiekami ātra" ir relatīvs jēdziens, 650-900mA tipiskā Qi lietderīgā strāva pret 2.4A (vidēji USB-C/QuickCharge gadījumā) tomēr ir būtiska atšķirība un

c) bezvadu lādēšanai ir DAUDZ zemāks lietderības koeficients, kas bieži vien ir pietiekami būtiski (piemēram, lādējot no citas baterijas un/vai apstākļos, kur siltumzudumu radītais papildus temperatūras kāpums nav vēlams)

 

Lietoju šo fīču nu jau gadus 2, principā man patīk, bet ierobežojumus tomēr ir jāņem vērā, tā ka fiziska lādēšašanas konektora esamība tomēr ir būtiska.

es točna saku. pāris gadi, un kāds dadomāsies aiztapot to atveri. var iztikt, kā saka. mēs vot šitā izdomājām un mums vienalga pie kā jūs tur pieraduši. kā vakar pateica āboldārzs)))