Pālekt uz saturu


ESPoff

Pievienojās: 08 Sep 2006
Ārpus foruma Forumā bija: Privāts
-----

Raksti, kurus esmu rakstījis

Tēmā:Audi A6 C7

Pirms 14 minūtēm

Es pat neaizdomājos, ka kādam tas 3l Tdi varētu interesēt bez quattro.Ja izskatīt priekšpiedziņas, tad 3l ar manual ir tikai "mazākjaudīgie" 204ps.Aptuveni kā  priekšpiedziņas epopeja ar tiem tur suuda 8pk cimperlīgajjiem automātiem, kas nav ne sTroniki ne tipTroniki.Protams, atrodas atsevišķi krāpnieciski noskaņoti muldoņas, kas uzraksta to schaltgetriebe dajebkuram automātam.Vai nu lai kko izceltu, vai nu lai interesentam vnk galvu sagrozītu utt.Formāli samelots jau it kā nav- jo to automātu jau var slēgāt ar roku, ja nu kādam tā patīk un ja piemīt apskaužama kustību koordinācija.Ja rīgā uz vietas stāvot autoholdu lietot nejēdz 99 no 100 pat tie, kuriem tas ir, un ja dedzina citiem acis saviem ar saviem stopņikiem, nu ta iedomājies ko tur var pretendēt pastāvīgā rokas režīmā izdarīt.

Tas tur mellais konkrētais no tās mobiles kāreiz ir priekšpiedziņas.Un salons viņam ir ārprātīgs.Es nesaku, ka viņš ir salauzts, vai ka tas auto tehniski ļoti slikts, bet tādu par savu naudu ņemt nu gan būtu stingri jāpadomā.Es piem shito ciest nevaru, ka speciāli nofočēt to kloķi no attāluma un apzināti sagrozītā skatā.Tāpat tie, kas tos sēdekļus bildē "līdz podziņām"- lai neredz, ka vairumā arī pat 30k vērtai mašīnai to suudasēdekli ir ar roku jāpumpē;).Vel arī apdalīto klimatkontroli viņi māk nobildēt, tā lai kloķis pa centru aizsedz skatu un nebūtu saprotams, ka tur "nekā nav".Šis kāreiz ir tieši no "tiem", tipa trīs vienā.Tas pats, kas dažādi miskastes riepu tirgoņi- tur galvenais ir lai tik kāds uzzvana, ta jau redzēs sarunas gaitā... 

Tēmā:Audi A6 C7

Šodien, 14:35

Tur cenā zem 40+ jaunos vnk Nav ko izskatīt, ja ir pieļāvums ka pa 30 tādu lietotu. Citādi ja lētāk tad pilnīgs gavno, vienīgais ka abgrāpstītai$ 22zoll pzdxisplejs un telefona fīčas.Protams, ka 11tā modeļgada audi nevar izkonkurēt šodienas displejus, kuri tagd pat zirga ratiem pa lēto uzliekās.
To tādu kā šis 15g cleandiesel čuru variantā gan tev nevajag labāk.Salons būt ok,vienīg ka parasts a6 ir pazems un šim sēdekļu krāsa un ka nav melnie griesti to vel varētu diskutēt. Parasto ādas sal nekādā gad, vai šo šniti vai tad alkantara ar audi exclusive komplektu. Nu ja ar ventilaciju tad vispaar pa smuko. Noteikti acc ar radariem lai ir.

Tēmā:Audi A6 C7

Šodien, 11:49

Tam manuālās nav nevienam 3.0 motoram. Ar manual būs lētāks, bet tikai ar mazākiem mot. Gan jau arī tie nav tik slikti un ir krietni letaki, bet kkādam tam 2litr visdriizāk ka nebūs ne quattro, ne arī kompliektacijas. Domaju, ka tādu tālāk pardot ja apnīk vai vnk updatot sagribas, būtu vispār vēl problemātiskāk.Jo tas pacmit k ir lohu niša,kas tagd pērk veikalā uz parāda visādus suudus ar 0,7 motoriem un 1 sēdekli un biedē tautu (un tas reāli iedatbojas!!) , ka suuds esot gan oooo gan dd gan lietots auto (protms, ka tas viņu pašu nopirktais meesls būs ollvejz Jauns;))) :mrgreen:

Tēmā:Audi A6 C7

Vakardien, 22:36

Pa lielam, jēgas pārkāpt no (laba)c6 ir pamaz.Vai.citiemvārdiem, netikdaudz, kā varētu domāt.Patēriņš ir līdzīgs čipotam c6q un reāli atkarīgs no riepu/disku platuma.Ar 235 būs 200ml mazāk, bet ar 255 būs 0,66l vairāk.Par to BiTdi ir 285e nodoklis.Komplektācijas piedāvājumos praktiski nav.Kas ko pa lielam piedāvā- tas, kurš grib tikt vaļā.Kāpēc grib- vnk tapc, ka "saprot" -ka drīz vien tur/kko "vajadzēs".Vai varēs uz sitiena tikt vaļā- par pašam tīkamu ciparu, manuprāt,tas ir pagrūti.Jo, kā jau te visur to teicu- iebaidīšana ir nostrādājusi un (!) tie 30k par lietotu auto nafig nevienam vairs nav prātā.Šis ir jāņem vērā.Vai jēga ņemt uz sia- es apšaubu.Plus vel tas, ka praktiski neviens vel "pa lielam" nav saskāries ar viņa remontu.Tas process pie mums akurāt šobrīd pamazām sākas.Vai var saremontēt-noteikti ka var.Bet ir pretruna- tas nekapeikjaajējs, kurš tur tiešām ja kko saremontēs, tas arī pats brauks tālāk.Jo mašīna ir ok.Alternatīvu ir maz.Kas ir visa tā epatorija ar 1500nM un 800zs, tur man "savs" viedoklis, katrs lai uz sevi skatās.Čipoti BiTdi ir pilna vācija, iespējams, ka vairāk nekā nečipoti.Kāpēc- palasīt motortalku/dē, tur būs viss skaidrs.Vai "var" ņemt 7stroniku- da pofig, lai ņem.Es neņemtu.Jo- atšķirībā no 8zf, sava veida ebatorijs tur ir garantēts.Vai kāds to 7s paņems "tikko" un "regulāri" apkoptu- da drīzāk ka vafeli tur kabatā var paņemt.Vnk katrs tas dzelzsgabals pacietīgi gaida to savu lohu.Komplektā ar visiem tur ķēdēm,kompensātoriem,turbīnām,kolektoriem,dpf-iem,sprauslām,šaibām,lukturiem un vienotrreiz arī ar specifiskām elektronikas lietām- kur bez dīlera figu izdarīsi.

Tēmā:Audi A6 C7

Vakardien, 01:56

Ne nu tak protams, nu kur gan tu vel lielāku lohu par manīm būtu redzējis. Protams ka es ddršu palagus. Protams ka Lielāk jēga Tev būs paklausīties tos *darbā un dzīvē aizņemtos, kuri te iedriš pāris z
vārdus tikai tad, kad vajag kādu lohu atrast, kuram kko pārdot. Tā ka dodies vien uz kādu suuda krievu forumu, pasēdi tur nedēļu un tad te ienāc mums pastāsti..Redzēsim cik trijos vārdos tev izdosies bez palaga iekļauties.Tāpēc jau es tos palagus te rakstīju, lai tādi ineresenti nenokļūtu tajā lohu lomā,ne pērkot un ne ekspluatējot.Es trešo gadu ar to kašīnu braucu un te varētu pastāstīt to, ko vispār diezin vai pagaidām zin un kā ir, kad ar būtībā vienkāršu jautājumu pat oficiālais dīleris netiek saprašanā un sastāsta tev tuftu un sadara h/ujņu.Tapc ka LOHI Lohu galā.Tā ka sip vien uz audiclub ru un motortalk de un pasēdi tur kādas pāris nedēļas.MY dīzeli vajag ieliet, tad nebūs problēmas ne ar ko.Lai kapeikjaajēji samet un vienam rakstniekam to ielej un lai te izstāsta. Būs vismaz ko palasīt.Es jau otru bāku ielēju,bet man pilnīgi po/uj ko kurš domā :mrgreen: