Pālekt uz saturu


FonOskars

Pievienojās: 15 May 2016
Ārpus foruma Forumā bija: Vakardien, 20:48
-----

Raksti, kurus esmu rakstījis

Tēmā:Noderīga infa par riepām

Vakardien, 20:38

Tur jau nav riepas vaina , bet gan diska vaina , ka jālīmē tik daudz atsvariņi !

 

 

Uz tiem pašiem diskiem nupat vēl bija ziemas riepas un nekā tāda nebija, tā kā diez vai diski.

Saskaitīju - 19 gabali 5 gramīgie! Braucas jau ideāli, nekādas vainas, bet izskatās hmmm dīvaini...riepai pa 120 eur gabalā.

Tēmā:Noderīga infa par riepām

21 April 2018 - 15:22

Es vasarā visu laiku braucu ar Continental riepām. Arī šosezon nopirku jauno Premiumcontact6. Šodien pamanīju, ka uz visām riepām normāli pa kādi 2  max 3 līmējamie atsvariņi balansam kā vienmēr, bet vienai kkāda PSC kaudze ar atsvariem! Nu kādi 15 gab, ja ne vairāk toč. Tas ir normāli premium riepai? Vai kkādu brāķi iesmērējuši?

Tēmā:Dīzeļa čipošana!

09 April 2018 - 13:04

MXR, Tu runājot par to likteņa izaicināšanu tiešām biji pārliecināts, ka te kāds ar putām uz lūpām iestāsies, ka auto jāved čipot uz gateri? :D :D :D

Tāpēc jau ir šādi forumi, lai pasmeltos pieredzi un atrastu profesionāļus....

Tēmā:Dīzeļa čipošana!

07 April 2018 - 09:32

Mxr, Tu kautko ačgārini domā, ka jāčipo lamatas nevis mašīnas, kuras vēk kko tur. Manā skatījumā 5 gadi gan vairs nav īsti svaiga mašīna, gribēju čipot jau kad bija 3, jo  čipot ir loģiski tieši kamāer vēl viss labi, tad arī būs gan drošība, gan patīkamāka braukšana.

Nekad neesmu dzirdējis vai lasījis, ka normālai mašīnai normāla pieregulēšana rarīdu kādas problēmas. Paskaties šo auto motoru līnijas - motori ir faktiski vienādi, bet tiem atkarībā no regulējuma diezgan lielā diapazonā atšķiras gan zs gan izmešu daudzums, kas ietekmē nodokli pie iegādes, gan auto cenu kopumā. Ja es neesmu iestājies greenpeace un ļoti nepārdzīvoju, ka vajadzētu maksāt lielāku dabas resursu nodokli, tad kāpēc gan par dažiem simtiem neizdarīt faktiski to pašu, ko no rūpnīcas var dabūt pa tūkstošiem...

Tēmā:Dīzeļa čipošana!

04 April 2018 - 12:06

Kuriem abiem? Uz Roli arī?