Pālekt uz saturu


Sandra

Pievienojās: 31 Mar 2015
Ārpus foruma Forumā bija: Dec 11 2018 17:42
-----

Raksti, kurus esmu rakstījis

Tēmā:Ziemas riepas

30 November 2018 - 11:41

Sveiki!

 

Man pašlaik uz R16 diskiem ir 225/55 ziemas riepas.

 

Riepu tirgotāji iesaka pirkt uz 205/60 izmēru, jo labāk turēšoties uz ceļa. Un vajag ņemt riepas ar aso kantīti - kas tā tāda, vai tiešām būtiski, vai tikai mārketinga triks?

 

Ko jūs ieteiktu - palikt pie vecā izmēra vai ņemt pārdevēju ieteikto?

Tēmā:Drulis A6 C6 ikdienas Auto

13 September 2018 - 20:30

Kad manam šopavasar sāka grabināties ķēdes, man piedāvāja 3 variantus - pa 40 eiro, pa 450 eiro vai pa 1000.

 

Nemācēšu pareizi atstāstīt, bet 40 eiro bija par kaut kādu piedevu sauktu par Nano, ja nu gadījumā eļļa (vai ja nesen mainīta - eļļas spiediens) pie vainas. Ar to tā kā ieteica sākt, varbūt, ka paliks labāk (manā gadījumā eļļa bij nesen mainīta un palika labāk un izteiktā grabināšanās vienā pusē nomazinājās uz ierasto mazo grabināšanos. un bija ielieta Valvoline eļļa, iepriekš bija Castrol un Motul un tad negrabinājās tik izteikti).

 

450 bija par daļu komplekta (ko it kā neesot tik viegli dabūt), 1000 par visu kopā.

Tēmā:Sandras A6 C6

29 August 2018 - 14:04

He, he te tev nu bija ...

 

Pabraucu vien kādu dienu un atkal atkal sākas joki - jaudas zudums un deg check engine lampiņa. Tātad mašīnai no veiktā remonta kaut kas līdz galam nepatīk.
 

Un braukājot beidzot arī sapratu, kāds tieši ir tas jaudas zudums - līdz 100km/h auto uzņem ātrumu tāpat kā iepriekš, bet, piemēram, ja gribu apdzīt un ātri dabūt ātrumu no 100 uz 130, tad spiežu gāzi grīdā un mašīna uz priekšu ātrāk neiet.

 

Tad nu atkal dodamies meklēt vainu - nomainītajam motoriņam/rekomplektam uztaisīja adaptāciju un lampiņa pārstāja degt. Bet sirdsmieram meistars vēlreiz paskatījās otru pusi un tajā pusē rekomplektu arī izlēma nomainīt, jo tas nebija tik stingrs kā vajadzētu.

 

Nu tagad tā kā šķiet, ka viss ok.

 

Tālāk sāku domāt par ziemas riepu iegādi. Tā kā ar ziemas riepām sezonas laikā nobraucu ne vairāk kā 5 tk km, tad nu domāju, ka superzīmolus nav jēga ņemt. Saprotu tik to, ka ir jāpērk jaunas nevis lietotas. Tuvumā ir Džeka riepas un M riepas. Tad nu būs jādodas uz turieni un jāprasa, kas būtu piemērotākais.

 

Tēmā:Sandras A6 C6

19 July 2018 - 18:52

iPad, man reizēm pavīdēja maza domiņa paviesoties kādos lielākos Jelgavas Audi saietos un satikt vietējos Audi fanus, bet nu ar tādu virsbūvi (daži neglīti rūsas pleķīši uz vienām durvīm un sliekšņa, kārtīgi izviebies viens moldings) - tādā paskatā es nevaru rādīties nevienā saietā :D

 

morffius, par Jonix kompetenci nešaubos ne grama! ļoti gribētos arī pie viņa paviesoties, ne tikai lasīt leģendas internetā, bet redzēt arī vaigiā - no vienas puses, bet no otras - labāk lai tas nav tik drīz, jo tas noteikti būtu tad, kad būtu riktīgas ziepes :D

 

 

bet šoreiz visu veiksmīgi atrisinājām ķirurģiskā ceļā bez iejaukšanās auto smadzenēs :D

 

 

nomainīts motoriņš un sviriņu rekomplekts, ieplūdes klapīšu kļūda pazudusi un rullējam tālāk! :oooo:

Tēmā:Sandras A6 C6

17 July 2018 - 22:11

iPad, viss atkarīgs no tā, vai Tev ir universāls vai sedans :D esmu sedanu fane - tos es ar acīm varu noēst (īpaši ja uz ielām redzu A8, vienalga vecs vai jauns, nespēju neatskatīties!!), par universāla pucēšanu vēl padomātu :D

 

krauklis, jā, bet vīrieši ar mani negrib runāties par šo tēmu :( :D pat servisā saka - vīra kungam visu izstāstīsim. bet es saku - stāstiet man! un tad ir tāds mazliet mulsums :D

 

labi, ka ir šis forums, kur vismaz virtuāli var dalīties Audi priekos un bēdās! :)

 

 

P.S. tad jau ziņošu, kas tur beigās būs ar tām klapītēm