Pālekt uz saturu


mdz

Pievienojās: 03 Sep 2009
Ārpus foruma Forumā bija: Privāts
*****

Raksti, kurus esmu rakstījis

Tēmā:Spams 2018

Vakardien, 22:12

Viss jau ir čotka, ja tai gonorejai var tikt klāt, nevis atrodas kautkur sānā apakšā. Tas tev par sodu, ka braukā ar konservbundžu, kamēr automašīna mētājas pie sētas :crazy:

Tēmā:Jautājumu Kaste 3

Vakardien, 22:01

Ir kārbās redzēti beigti difera gultņi.

Šitādi? :crazy:
Kārba, protams, gaudoja. 334d5a28a25964a062211840513a8924.jpg

Tēmā:Spams 2018

Vakardien, 21:49

Un cik tādas reizes ir bijušas, čota tik maz, ka pat neatceros. Pēdējais kam interesēja, atbrauca, parādiju, pastāstiju, auto pirms dienām 2 pielaida. Žēl, nu bet protams, paceļ roku kam būtu liedzis padomu. Man gan par laimi nav nācies uzrauties uz "Ciw ka ielikt 1.8 turob mataru beska?" tipiņiem. Klimata topiks tapa aiz pārlieku lielas garlaicības ntos gadus atpakaļ kad bija daudz brīva laika un tā arī nav pabeigts, ko arī netaisos darīt. Tagad topiku netaisītu.

Tēmā:Spams 2018

Vakardien, 13:43

Atkarīgs no tā, ko raksta. Kāpēc, piemēram, mūsu ķīseļu gurū, tevi ieskaitot, nav sarakstījuši attiecīgā foruma sadaļā topikus ar izsmeļošu infu, teiksim, turbīnu, sprauslu un vadības bloku uzskaitījumu? Darītāju daudz, bet infa burtiski ar pirkstiem pa grīdu jālasa...

Visticamāk tapēc, ka nav laika ar tādu huiņu nodarboties un zināmais savlaik ir izmaksājis pietiekoši daudz gan naudas, gan laika ziņā lai to tāpat prosta atklātu. Tāpatās arī kāda jēga tērēt savu laiku, ja to reāli pēctam izmantos uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi cilvēki, kuri tāpat pēc vajadzības paši pajautās interesējošo, kamēr pārējie pinkšķēs ka viss ir slikti un visi lohi, nevar nabadziņam ar pirkstu iebakstīt kas jādara. Pasarg dies vel nāksies pašam kautko domāt un darīt.

Par to, ka neviens neko neatrāda, nu bet protams, lai musaru kantoris nebāž savu degunu kur nevajag. Dēļ kolhozņikiem ar saviem nopistajiem šrotiem tagad tiek čakarēta dzīve arī tiem, kas būvē kvalitatīvi un smuki. Nejau tāpat vien tiek pieņemti visi tie projekti, bremžu testi u.t.t. Tas, ka kantoris ar saviem "jaunieviesumiem" ierauj pilnīgās auzās, jau ir cits jautājums.

Tēmā:Spams 2018

Vakardien, 10:01

Tas ir pizģets, konkrēti atsit sīrupa pusaudžu problēmu lappusi : mrgreen: