Pālekt uz saturu


ainis

Pievienojās: 03 Jan 2009
PIESLĒDZIES Forumā bija: Pirms 14 minūtēm
*****

Tēmas, kuras esmu uzsācis

Reduktora Ventilācija

27 October 2010 - 07:21

Vakar mainot reduktora priekšējo saļņiku uzmanība tika pievērsta aizdomīga paskata eļļai.Eļļa bija salīdzinoši svaiga(mainīta pavasarī),tāpēc arī bija zināmas bažas par to,kas atrodas reduktorā.Protams izlejot atklājas,ka reduktorā dzīvo dubļi jeb Fukas trases melnzeme.
Vienīgais vainīgais kam piesiet šo lietu ir sapuns,jeb ventilācijas uzparikte.
Tauta runā ,ka dubļu vīri šo problēmu risinot ievelkot ventilēcijas izvadu kādā drošākā vietā(bagāžniekā manā gadījumā).
Varbūt kāds ir saskāries ar šo problēmu un var dot kādu padomu tās risināšanā?
Auto-B3q,bet nedomāju,ka tam ir nozīme.
Jau iepriekš Pateicos.

ventilācijas sistēma

26 September 2009 - 19:23

Braucot un kādu laiku pēc apstāšanās ventilācijas klapes šiverē uz vella paraušanu,virinās šurpu turpu un sāk krist uz nerviem.Tā tam ir jābūt,ka viņas visu laiku darbojas-klimats tomēr,vai radušās kādas problēmas? Citādā ziņā nekādu sūdzību par klimatu nav. Auto a4b6.

a4 jocīgs troksnis

10 January 2009 - 19:39

a4 1,9 tdi(awf)2002g. uz maziem apgriezieniem un tukšgaitā no motora(liekas ka siksnu rajona)nāk tāds dīvains troksnis-tākā kaut kas mežonīgi vibrētu,plastmasi berstos.Ar katru dienu vairāk,biežāk,parādījās pie pēdējiem saliem.Siksnas,ruļli,spriegotās mainītipirms nepilniem10tkm.Aizdomas krīt uz ģeneratora skriemeli.Varbūt kāds ar tādu joku saskāries?