Pālekt uz saturu

Foto

Noderīga infa par riepām

• Please log in to reply
78 atbildes uz šo tēmu

#31 mdz

mdz
  • Lietotājs
  • 5536 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:Salaspils
  • Intereses:Hektors, krokodils, fwd un bezatsperu automobīļi

Pievienots 22 April 2018 - 22:10

Atsvaru skaitu ietekmē gan riepa, gan disks, gan ambāļi, kas tā vietā lai atsvaru rindai vienā galā noplēstu nost, pielīmē otrā klāt jo aparāts tā rādija.

1-3-4-2

Listen to SLAYER

R.I.P. Divlitrīgais alus

#32 Source

Source
  • Moderators
  • 4330 raksti
  • Dzīvesvieta:Talsi, Rīga

Pievienots 23 April 2018 - 06:57

Kādas atsauksmes par Conti kaut kādu tur supercontact5?

S4 = 2226cm20V turbo quattro

Source

#33 FonOskars

FonOskars
  • Lietotājs
  • 91 raksti
  • Dzīvesvieta:R'iga

Pievienots 23 April 2018 - 20:52

Ja domā ContiSportcontact5, tādas man bija pgājušās 2 vasaras, ļoti labas. Tikai sajūta, ka diezgan ātri dilst.

#34 Source

Source
  • Moderators
  • 4330 raksti

Pievienots 23 April 2018 - 22:08

Paldies. To arī lasīju atsauksmēs netā, ka viss ir labi, skaisti, bet no rūpnīcas nāk ar jau maz mm un dilst ātri. Nopirkt dārgā gala riepas, kas nodilst sezonas laikā... Nē, neuzrunā iespēja.

Laikam palikšu pie Hankook S1evo. Nobrauktas 4 vasaras ar tādām (droši vien kādi 20-30k tikai nobraukma ziņā), bet diluma nav praktiski vispār. Un cena ievērojami labāka nekā B/M/C/GY/D/P u.tml.

Source

#35 ESPoff

ESPoff
  • Lietotājs
  • 2159 raksti
  • Dzīvesvieta:Online
  • Intereses:DSP (dodu stulbus padomus)

Pievienots 24 April 2018 - 00:03

http://www.tyrerevie...tus-S1-evo2.htm

http://www.tyrerevie...t-Contact-5.htm

vai tas būtu to vērts katrreiz kaut ko eksperimentēt, ja tajjā pat laikā ir pieejams šis:

http://www.tyrerevie...ltrac-Vorti.htm

http://www.tyrerevie...lot-Sport-4.htm

#36 dragijs

dragijs
  • Lietotājs
  • 5213 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga
  • Intereses:No visa pa mazam

Pievienots 24 April 2018 - 07:49

Continental riepas vasaras vai  ziemas- viens un tas pats -ātri dilst 

Audi Q7 3.0 TDI ; Audi A4 B8 2,0 TDI

Audi TT 1,8 T 180 hp ;  Quadzilla ram smc 250

Audi A6 C6 3,0 TDI Quattro powered by Jonix,    Audi A6 C5 2,8 30V Quattro

Audi A6 C4 2,8 12V Quattro,   Audi Coupe un 90 B3 2,3 NG bezpiedziņa

#37 FonOskars

FonOskars
  • Lietotājs
  • 91 raksti

Pievienots 24 April 2018 - 08:01

Conti varbūt nedaudz ātrāk dilst, bet toties pie ceļa turas kā pielipušas, jebkādos vasaras laikapstākļos un ļoti, ļoti labi vadās. Dārgi ir, bet vismaz man ilgāk pabraucot neko citu negribas vairs...

#38 Source

Source
  • Moderators
  • 4330 raksti

Pievienots 24 April 2018 - 10:25

1)Hankook esmu nobraucis četras vasaras un tas nav vairs eksperiments. Man eksperiments ir viss cits.

2)Tie pieejamie, uz kuriem norādi, Vredstein ir sliktāki EU marķējumi nekā Hakook - gan degvielas patēriņa ziņā, gan saķerē pa slapju segumu, PS4 - neredzu nekur tādu pieejamu, tikai LS3.

Source

#39 FonOskars

FonOskars
  • Lietotājs
  • 91 raksti

Pievienots 24 April 2018 - 13:22

Starp citu man jau ilgu laiku uz balkona stāv 2 gab Continenal ContiSportContct-3, protektors varbūt kādi 3mm +/- . 225/50 R17. Varu kādam drifterim vnk atdot apmaiņā pret 2 Tērvetes aliem :D

#40 ESPoff

ESPoff
  • Lietotājs
  • 2159 raksti

Pievienots 24 April 2018 - 14:58

Source, tas EU marķējums ne vienmēr atspoguļo reālo atšķirību starp konkrētiem modeļiem,pat ja cipari vienādi,reāli dabā būs atšķirība.Tas dB skaļuma cipars rosina tikai vnk uz "cerību", turklāt ,gan viņš, gan visas pārējās riepas īpašibas var mainītites līdz ar nodiluma pakāpi.Piem, dažas var kļūt krietni nelietojamas izbraukšanai pa 1cm dziļu peļķi jau sākot no 5mm atlikuma.Ko es uz to Vred UV uzēdos- es ar 4 sezonas braucu,divus izmerus esmu lietojis un tā ir līdz šim vienīgā riepa, kas Nedilst un pārspēj 9/10 pārējo modeļu komforta un vadāmības ziņā, pat neskatoties uz formālajiem indeksiem un testiem,kur vina mazu gabaliņu vienmēr atpaliek no kkādiem tur mistiskiem līderiem, par ko savukārt Lietotāji ne vienmēr un ne viennozīmīgi priecātos..Neparvelti viņai tajā tyrereview uk lapā ir nezkuro gadu vislabākās no iespējamajām lietotāju atsauksmēm.Turklāt, (kas svarīgi!) tie lietotāji un tie revidenti viņai ir tieši platu un ātru izmēru un labu auto cienītāji.Vienīgais trūkums- puslitrs degvielas.Acīmredzot, tas saistīts ar "lipšanu" pie asfalta.Otras līdzīgas tikpat brīnumainas atsauksmes tur ir piemēram par michelin-a PilotAlpin4, bet tā maksā 200e/gab...

Attiecībā uz nodiluma ilguma cerībām būtu jāpēta t.s. UTQG indekss, ko uz pašas riepas var ieraudzīt ar apzīmejumu "Treadwear".Ja grib cerēt uz kaut cik normālu protektora mūžu, nebūtu vēlams grābstīties, ja šis cipars zemāks par 280.Ja tas cipars  ir virs 320- iespējama atkal otra galējība, jo mēdz būt skaļa sūdīga gymija, kas neturas pie asfalta un kratās.Ja tur teikts 180 vai 140- nu tas ir pilnīgs suuds un pēc 2-3 vasaras mēnešiem to garantēti metīsim miskastē ar 3mm, neskatoties ka pirmo mēnesi varēs sludināt citiem ka "ļoti labi brauc".

#41 Source

Source
  • Moderators
  • 4330 raksti

Pievienots 24 April 2018 - 15:18

Es nešaubos, ka Tev laba pieredze ar to Vred. Man ar Hankook. 4 sezonas.

OK, Hankookam atsauksmes sliktākas, marķējumi labāki. OK, sīkums tur par degvielas patēriņu, bet tās atsauksmes iet kopā ar marķējumu un to protektora rakstu - Vred ir vājāka noturība pret akvaplanēšanu. Ievērojot, ka piekrītu, ka Hankookam pa slapju ir tieksme uz understeer, tad kāds ir Vred? Ja uz S4 man ar Hankook bija vairāk nekā gana, tas ne uz S4 tās prasības varētu būt vēl zemākas.

Tu jau nesāki, ka Tev ir 4 sezonu pieredze ar Vred. Ja Tu padalies ar to, tad man ir, ko padomāt, ievērojot, ka Tu noteikti brauc vairāk nekā es. Tagad jau ir 4 sezonu sava un Tava pieredze, ko izvērtēt. Cenas starpība tur varbūt 20-30eur, kam uz komplektu nozīme maza.

Principā tad tagad esmu ticis līdz diviem pretendentiem. Ja negribētos eksperimentus, liktu to, kas ir bijis, kas nav slikts. Bet gribās jau pamēģināt arī kaut ko jaunu. It kā uzpeldēja uz mirkli ContiSports5, bet nu atsauksmes bija, ka dilst. Nu nē, nelikšu pa 600eur komplektu, kas man nodils pa vienu vasaru.

Tas 1db skaļuma izteiksmē ir daudz? Jo patiesībā hankooks nemaz arī nav skaļš. Ap tiem 70db jau visi grozās.

Source

#42 ESPoff

ESPoff
  • Lietotājs
  • 2159 raksti

Pievienots 24 April 2018 - 16:53

Es ar to Hankook neesmu braucis,raksts vinam jau nav slikts,un, ja saki ka nedilst, tad gan jau ka tā akvaplanēšanas pretestība saglabāsies.

Iepejams, ka tam Hankokam būs par kapeiku mazaks patēriņš. 

Nu, tā kā mes te ar Tevi te jau vairākkārt esam "vienojušies" par aptuveni vienādiem priekšstatiem tipa brauc/nebrauc, tad gan jau būs ok.

Man bija ContiSprt5 ar 4mm atlikumu- reiz vienus diskus nopirku priekš c6 ar tādām.Komforta ziņā bija normāli, pa ūdeni protams nekas labs (4mm...),abet pa "slapju" astfaltu bez ūdens bija Labi.Ripoja viegli, skaņa arī akceptējama, iespējams 0,kujdB skaļāka par Vred.

Kas viennozīmīgi labāks bija Vred- vispārējais komforts un noturība pret risēm.Priekš 245/255 platuma riepas vnk izcila pazīme.Ja tu paskaties (dajebkur!) atsauksmi par Conti5, visur tev teiks, ka dilst- nu tātad aizdomām pamats ir.Bet, visādā ziņā, tas atkarīgs no ātrumindeksa un platuma, kā arī tā nav tik klaja apjāšana uz dilumu kā piem tādam Uni Rainsp3, kas ir pilniigs garām.

Un tie 70dB ir "ļoti labs" rādītājs- bet tas, kā jau teicu ir tāds drīzāk ka "cerības" indekss.Parasti jau ir 71-72, tātad, tas 70-sludinātājs pretendē, ka viņam esot relatīvi klusāk nekā citiem.

Ja redzi ka divas vienadi marķētas ar 70dB rūc katra citādi- ta ko vari dižu cerēt, kad/ja kādai citai rakstīts ir 73dB? Nu piem, viena skaļuma ar to pašu 70dB marķēta 235 platuma riepa braucot pa kaut drusku grubuļainu asfaltu būs viennozīmīgi uz ausi klusāka, nekā tās pašas markas un modeļa 255 vai 275 platuma.Ja braukt pa pilnīgi gludu lakotu galdu- iespējams tā atšķirība būs mazāk dzirdama.

Vēl es pētīju, ka ir tāds ievērības cienīgs Falken FK510,Nexen Nfera SU1 un Kumho ecsta91(azidomiigi leets..), par kuriem visi radīja aizdomas par viņu komfortu/cietību.Par Nexen krievi sacīja, ka tās jau otrajā sezonā paliekot cietas un nekam nederigas (?), par Kumho bija sacīts ,ka tās kategoriski netur pa risēm, toties akvaplanēšana visām trim esot ok.

Tiem platu/dārgu riepu tīkotājiem jau vienmēr dilemma- jāsamaksā uz dullo 150/gab un tad jāklausās, vai tur kas rūc vai kratās, vai vēl sazin kāds suuds ar nodomu apslēpts vai noklusēts.Turklāt, šādu summu izliekot, būtu arī reāls pamats no kāda "paprasīt" atbildību par muldēšanu... 

#43 FonOskars

FonOskars
  • Lietotājs
  • 91 raksti

Pievienots 24 April 2018 - 17:14

It kā uzpeldēja uz mirkli ContiSports5, bet nu atsauksmes bija, ka dilst. Nu nē, nelikšu pa 600eur komplektu, kas man nodils pa vienu vasaru.

Continental juno Premiumcontct6 pozicionē, kā tieši Sportcontact5 pēcteci un kā vienu no jaunās riepas plusiem min +15% lielāku nodilumizturību, cik lasīju.

#44 ESPoff

ESPoff
  • Lietotājs
  • 2159 raksti

Pievienots 24 April 2018 - 18:06

Tas PremiumCont6 esot ok.

Jautājums tikai, vai ir vajadzīgais  izmērs un cik tas maksā.

Te jau R19 segmentā visādi nekauņas prasa virs 200 gandrīz jau par dajebko daudzmaz labu.. 

Bet tagad vēl ir nupat iznācis arī SportContact6, kaut kādā te testā uz sausas virsmas visus apjaaja;)

Kaut gan savulaik tieši tāpat testos tika cildināts Pirelli P-zero, kam reālie lietotāji neko labu nedod,krievi tie vispār saka ka suuds.Turklāt tā ir visizplatītākā riepa,kuru var jebkurā platā izmērā nopirkt lietotu,pie kam ar labu atlikumu.Aizdomīgi izskatās,drīzāk kāda iemesla dēļ lietotāji vnk kratās no viņa vaļā.

#45 Source

Source
  • Moderators
  • 4330 raksti

Pievienots 24 April 2018 - 21:55

Paldies, espoff. Vismaz reāla pieredze un kaut kāda saprašana, kam ir nozīme.

Bet par to troksni - man jau kā reiz vajag 275 platumu. Tāpēc tagad jāpadomā, kam lielaka nozīme - pāris db troksnim vai tomēr šķietami labākiem akvaneplanēšanas radītājiem.

Hankooks nav slikts. Un jo vairāk esmu braucis, jo vairāk patīk. Iespējams, tāpēc, ka pieradu, ka nav saķere tajā līmeni, kur, piemēram, potenza. Ikdienai pietiek un neprasu vairāk, nekā esmu samaksājis. Turklāt jaunai riepai pārbaudīju tas robežas, sapratu, ka brīnumus gaidīt nevajag. Nedilsana jau varbūt saistīta tieši ar to, ka pa mitri asfaltu šķietami slīd. Vienīgais mīnuss.
Citādi labs cenas/sniegums balanss.

Tā salīdzināšana jau arī tāda ļoti subjektīva.

He, redzes, pagaidām ir viela pārdomām. Jebkura gadījumā paldies par viedokļiem.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Source

#46 ESPoff

ESPoff
  • Lietotājs
  • 2159 raksti

Pievienots 25 April 2018 - 00:33

Nu it kā jau tas hankooks s2 neizskatās slikts.Ja tas ir 275, nu tad jau tur tā arī būs, ka jaaizvēlas no te pieminētajam dažām.Tas dB jau drīzāk tāds subjektīvāks, visdrīzāk ja tā riepa tiešām laba kā tāda, tad būs ok gan akva gan skaņa.Drīzāk svarīgāk lai nedilst un pa risēm nestaigā,bet atsauksmes par risēm ir tikai krievijā un tieši par šīm krievi neko diži sliktu nesaka (toties viņi par to gāna pirelli un kumho;).Protams, cena arī nav mazsvarīga, ja kādai ir atlaide, tas nenozīmē ka tāpēc tā būs sliktāka par vienu otru pusotrreiz dārgāku.Viennozīmīgi vislielākais Meeesls jebkuram revidentam skaitās tad, ja viņš izliek šādu summu un tie draņķi pēc mēneša nodilst.Tā ir mauciiba, bet daudziem tā gadās un tad nu viss pārējais pat labais ir pilnīgi pie d..., ottreiz tādu diez vai kāds ņems.Palasi reku te, tur daži kāreiz 275 lieto.Vienīgi ja kkāds aizvainots lohs ieliek apaļu nulli, tam jau arī nebūtu jātic;)

https://mosautoshina...us-s1-evo-k117/

#47 Bonis

Bonis
  • Lietotājs
  • 241 raksti
  • Dzīvesvieta:Lielvārde <> Skrīveri
  • Intereses:Auto, satTV, datorlietas, ceļošana, hoķis.

Pievienots 25 April 2018 - 08:08

Pagājšnedēļ iepirku šīs Hankook izmērā 255/50 R19 priekš XC90. Cipars 137 eur/gb likās pietiekoši sakarīgs šāda izmēra kamašām. Pēc sezonas arī varēšu kādu komentu te iepļūtīt no personīgās pieredzes

Jo krutāks džips, jo tālāk jāiet pēc traktora...
Zaporožeca definīcija- tas ir nefunkcionējošu elementu kopums, kas funkcionē.

VOLVO XC90 2.4 D5 2006.g.

VOLVO S80 2.4 D5 2004.g.

#48 dragijs

dragijs
  • Lietotājs
  • 5213 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga
  • Intereses:No visa pa mazam

Pievienots 25 April 2018 - 08:12

Man no DE nāca Hankooks virsū - esmu ļoti apmierināts. Hankook ir cenas un kvalitātes vidusceļš, ļoti iecienīts Vācijā

Audi Q7 3.0 TDI ; Audi A4 B8 2,0 TDI

Audi TT 1,8 T 180 hp ;  Quadzilla ram smc 250

Audi A6 C6 3,0 TDI Quattro powered by Jonix,    Audi A6 C5 2,8 30V Quattro

Audi A6 C4 2,8 12V Quattro,   Audi Coupe un 90 B3 2,3 NG bezpiedziņa

#49 Instigater

Instigater
  • Lietotājs
  • 675 raksti
  • Dzīvesvieta:Jūrmala

Pievienots 30 April 2018 - 06:36

Varu teikt, ka diezgan negatīvi vērtēju Antares Ingens A1. Pirmo vasaru nebija ne vainas. Turējās norm, videji skaļas. Tagad ar skaļumu pēc ziemas nostāvēšanas ir dirsā - pa asfaltu Allroad salonā ir skaļāk nekā Xc70 ar krievu ziemenēm. It īpaši no ritiem, kamer asfalts vēl auksts. Tik pretīgi, ka tuvākā analoģija ir kā paņemt plastmasas sniega lāpstu un to vilkt pa ceļu. Labi, ka puse protektora pa to vienu vasaru jau nodila!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Dažu VAG detaļu tirdziņš - viss pa sviestmaizi - pēdējās izmaiņas 2016.gada 1.maijs

Audi A6 C5 Allroad 2,7 biturbo Stage 1 (SAI, N249 delete; TFSI COPs; LPG; chip by Instigater); 484 Nm, 299 Zs
Hostings un serveru noma - Projektam.lv

#50 Aleksejs79

Aleksejs79
  • Nepieredzējis lietotājs
  • 5 raksti

Pievienots 16 May 2018 - 09:59

Laba diena!

Varat ieteikt sakarīgu vietu, kur nopirkt audi rezerves riteni jebšu tableti manam a3?

#51 Instigater

Instigater
  • Lietotājs
  • 675 raksti

Pievienots 16 May 2018 - 12:05

sska

Dažu VAG detaļu tirdziņš - viss pa sviestmaizi - pēdējās izmaiņas 2016.gada 1.maijs

Audi A6 C5 Allroad 2,7 biturbo Stage 1 (SAI, N249 delete; TFSI COPs; LPG; chip by Instigater); 484 Nm, 299 Zs

#52 ainis

ainis
  • Lietotājs
  • 1599 raksti

Pievienots 16 May 2018 - 19:52

As lietotājs "strokis"

#53 Denis123

Denis123
  • 11 raksti
  • Dzīvesvieta:Jurmala

Pievienots 22 June 2018 - 06:42

Šeit var atrast noderīgu infromāciju: jaunasriepas.lv/noderiga-informacija

Ja ir ieteikumi par kādu tēmu, ko derētu iekļaut lapā, rakstiet.

#54 Denis123

Denis123
  • 11 raksti
  • Dzīvesvieta:Jurmala

Pievienots 28 June 2018 - 11:44

Barum bravuris 3 - labas riepas, labi bremzē uz sausa uz mitra. Varētu būt ka paskaļas, salīdzinājumā ar Premium klasi un nav īpaši precīzas vadāmībā (mīkstas, pat ja ir pastiprinātas). Drošas riepas ar labu nobraukumu. 

Šo rakstu rediģēja Denis123: 28 June 2018 - 11:45

#55 Gachaans

Gachaans
  • Lietotājs
  • 1485 raksti
  • Dzīvesvieta:Ne-Rīga
  • Intereses:NG+LPG, KE-Jetronic, FWD

Pievienots 28 June 2018 - 14:27

Apgaismojiet mani ,dārgie biedri. Volvokluba lapā valda kapaklusums.lv vai esnedodusudupartavamproblemam.lv

karoče. Ir man V70 2009. modeļa gads. Oriģinālie 17 collu diski. Kad auto nopirku auto, virsū stāvēja 6 gadus vecas gislaved ziemenes ar kkādiem 4mm protektoru. Riepu izmērs bija 225/50/R17 . Nobraucu pagājušo vasaru un šogad vēl paspēju uzskrūvēt ratus, kamēr meklēju vasarenes. Viss ok, gaita bija klusa.

Izdomāju ,ka gribu druksu mazāk balonīgas riepas un paņēmu Barum Bravuris 3 HM, ar izmēru 225/45/R17 Uzmontēju un momentā jutu starpību, riepas gaitā ļoti skaļas, gan pie maza gan pie liela ātruma. Nodomāju, nu ok, lohanulsa ar riepu modeli (tisič izviņeņije muham, nebija riepu vaina). Pārddevu Barum riepas tepat foruma biedram, un vietā paņēmu tāda pat izmēra jaunāko no Hankook - Ventus Prime 3. Diemžēl troksnis nekur nepazuda, ir mazliet klusāk, bet joprojām, braucot pa gludu asvaltu ir ļoti skaļas riepas :(

Jautājums ekspertiem - vai var būt ka paņemot 225/50 vietā 225/45 tiešām esmu aizšāvis garām un riepa dēļ tā ka ir nedaudz šaurāka, nav domāta maniem diskiem vai auto un ir skaļāka dēļ tā ka borts šaurāks un līdz ar to mazāk amortizē ceļu? Vai tomēr varbūt vaina ir savirzē vai gultņos?

Šo rakstu rediģēja Gachaans: 28 June 2018 - 14:27

Fanot par dīzeļa kvēpiem ir apmēram ta pats, kas tīksmināties par savu pirdienu aromātu - itkā jau saproti ,ka visiem apkārt tas riebjas, bet tomēr patīkami :)

#56 MXR

MXR
  • Foruma atbalstītājs
  • 2894 raksti
  • Dzīvesvieta:Jelgava

Pievienots 28 June 2018 - 14:44

225/45 ir zemāka par 225/50 nevis šaurāka kā Tu saki. 50niece ir balonīgāka pie tā paša platuma. Pareizi jau sākumā pats domāji. 

Es palieku vecs. Daily cāriem ja ir iespēja, ar lielāko prieku cenšos uzlikt par 5% augstāku to pašu platumu un baudu dzīvi. Nekādu skaņu, bik labāks klīrensiņš, poshuj seguma kvalitāte. Karoče tas ir ashujena ērti. Nu tieši tas pats kas ar zeķēm zandalēs :mrgreen: Protams, R17 tas vispār ir pataloku pataloks :mrgreen: Bet vai tad pats arī komforta downgreidu nejuti? 

Šo rakstu rediģēja MXR: 28 June 2018 - 14:46

Optimisms = nepietiekams informācijas daudzums :mrgreen:
MXR BARTERI (B3,B4,B5,C4,C5)

#57 Instigater

Instigater
  • Lietotājs
  • 675 raksti

Pievienots 28 June 2018 - 17:31

V70 var arī nejust komforta zudumu - ļoti mīksta piekare šamiem.

#58 ESPoff

ESPoff
  • Lietotājs
  • 2159 raksti

Pievienots 28 June 2018 - 19:41

Viss var būt ka 225/50 tiešām būs šaurāks par 225/45.Nu pa pāris mm.Jo tā ir citādas koncepcijas riepa.Skaņa 8mm vasarenēm teju vienmēr būs skaļāka nekā pēc tavas individ savirzes labi piedilušām ziemenēm.Lielākā daļa vasareņu būs cietas un skaļas, ja vien individuāli nestudēsi tirereview-u atsauksmes sava modeļa meklējumos.

#59 Gachaans

Gachaans
  • Lietotājs
  • 1485 raksti
  • Dzīvesvieta:Ne-Rīga
  • Intereses:NG+LPG, KE-Jetronic, FWD

Pievienots 28 June 2018 - 21:34

225/45 ir zemāka par 225/50 nevis šaurāka kā Tu saki. 50niece ir balonīgāka pie tā paša platuma. Pareizi jau sākumā pats domāji. 

Es palieku vecs. Daily cāriem ja ir iespēja, ar lielāko prieku cenšos uzlikt par 5% augstāku to pašu platumu un baudu dzīvi. Nekādu skaņu, bik labāks klīrensiņš, poshuj seguma kvalitāte. Karoče tas ir ashujena ērti. Nu tieši tas pats kas ar zeķēm zandalēs :mrgreen: Protams, R17 tas vispār ir pataloku pataloks :mrgreen: Bet vai tad pats arī komforta downgreidu nejuti? 

Nu vot nezinu, kas man bija uznācis, ka izdomāju ka šaurākas vajag, iespējams , iekšējais žīds atklāja, ka 45 augstums ir lētāks kā 50 vai 55, u  tas "palīdzēja" pieņemt nepareizu lēmumu 2x  :smartass:

Tagad nesaprotu ko darīt, jo ir aizdomas, ka tās riepas ar laiku klusākas nepaliks. Troksnis tiešām brīžiem ir ebat ebat ku liels. pat sieva, kas nekad neko nekomentē, ir pieminējusi ,ka ir skaļi un nevar klusām muzonu paklausīties.  :kasp: Nemaz jau nerunājot par 4gadīgo dēlu, kurš skaidri lika saprast, ka uz b;ernudārzu viņš jāved ar melno mašīnu (manu veco kupejnieku) :D

Fanot par dīzeļa kvēpiem ir apmēram ta pats, kas tīksmināties par savu pirdienu aromātu - itkā jau saproti ,ka visiem apkārt tas riebjas, bet tomēr patīkami :)

#60 ESPoff

ESPoff
  • Lietotājs
  • 2159 raksti

Pievienots 29 June 2018 - 00:26

Tu vnk esi loģiski ka pieradis pie sava auto skaņas ar tām klusajām ziemenēm.Jo, ja barums toč ir štrunts, ta tas tavs hankoks125 pēc idejas nav skaļš kā tāds.

Arī viens un tas pats modelis var būt ok vienā izmērā un galīgs suuds zemprofilā.Tas, kurš ir (varbuut) labs "visos" izmēros, tas maksā pusotrreiz dārgāk.

Es arī neatminos tādu vasareni, kas relatīvi platos izmēros, no 225 sākot, būtu klusāka par normālu ziemeni.It īpaši sākumā vai jaunu uzliekot, to visai noteikti var dzirdēt un just.

Bet te vēl 1kārt ir zemprofila izmērs,2kārt pēc tavas savirzes viņas daudzmaz precīzi piedils labi ja pēc kādiem 2kkm.Tad līdz kādiem 5mm būs klusāk, un pēc tam atkal paliks skaļāk.

Tur tad jāmeklē ir visklusākais vasaras modelis no visiem iespējamajiem (kas nooteikti būs daaargi..) un jāliek ir 225/50, bet tās garantijas jau arī tur ir pamaz.

Vai nu vispirms ar šīm pašām jānolaiž spiediens līdz 2,2 un jācenšas bedrēs nebraukt.

Reku piem iepērc xperimentam, par velti dod- būs uzreiz klusu, tikai jautājums cik ilgi;) https://www.ss.com/m.../r17/jxcfx.html

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)