Pālekt uz saturu

Foto

Noderīga infa par riepām

• Please log in to reply
64 atbildes uz šo tēmu

#1 Caramba

Caramba
  • Lietotājs
  • 87 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:Riga, Latvia

Pievienots 17 April 2003 - 09:05

Riepu raksturlielumi

http://www.laneks.lv...x.php?pid=0260/

#2 bils

bils
  • Lietotājs
  • 318 raksti
  • Dzīvesvieta:Ķekava
  • Intereses:Rallijs,Fotogrāfēšana

Pievienots 17 April 2003 - 10:43

Caramba, OK, tur veel laba infa par riepu glabaashanu
http://www.laneks.lv...ex.php?pid=0232
Izraadijaas, ka es saveejaas glabaajot ar visiem diskiem staavus, esmu nepareizi dariijis, nemaz nerunaajot par to ka taas staav uz balkona :cry:

#3 Kvatra

Kvatra
  • Lietotājs
  • 2258 raksti
  • Dzīvesvieta:Cēsis
  • Intereses:Audi Quattro

Pievienots 19 January 2004 - 10:53

Probleema taada, ka esmu nofreezeejis saviem gislavediem visus shipus :) Vinji ir nevis izrauti bet vienkaarshi nocirsti liidz pamatnei :shock: Jautaajums sekojosh: vai ir iespeejams riepas paarshipot un kur to var pa normaalu ciparu izdariit?

#4 BUTE

BUTE
  • No foruma izraidītie
  • 1044 raksti

Pievienots 19 January 2004 - 10:56

Probleema taada, ka esmu nofreezeejis saviem gislavediem visus shipus http://www.audi-style.lv/forum/public/st... Vinji ir nevis izrauti bet vienkaarshi nocirsti liidz pamatnei http://www.audi-style.lv/forum/public/st... Jautaajums sekojosh: vai ir iespeejams riepas paarshipot un kur to var pa normaalu ciparu izdariit?

Es tev varu sarunaat 2 LVL par riepu, iedziis kaadus gribeesi :roll:

#5 Kvatra

Kvatra
  • Lietotājs
  • 2258 raksti

Pievienots 19 January 2004 - 10:58

Kuraa vietaa? Buutu baigi labi, bet vai tik vinji nav jaaliimee?

#6 BUTE

BUTE
  • No foruma izraidītie
  • 1044 raksti

Pievienots 19 January 2004 - 10:59

HVZ kaa to dara, bet, ja gribi riitvakar varam aizskriet, tas ir pie Ganiibu Dambja :)

#7 Kvatra

Kvatra
  • Lietotājs
  • 2258 raksti

Pievienots 19 January 2004 - 11:00

HVZ kaa to dara, bet, ja gribi riitvakar varam aizskriet, tas ir pie Ganiibu Dambja http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

OK, sazvaniisimies :)

#8 vilis39

vilis39
  • Lietotājs
  • 171 raksti
  • Dzīvesvieta:Ludza
  • Intereses:Audi un Jeep.
    Makskeresana.

Pievienots 10 November 2010 - 22:49

Sveicinati. Kads varetu pateikt vai var parsipot ziemas riepas liettas ar 6-7 mm protektoru

#9 cabrio2.0

cabrio2.0
  • Lietotājs
  • 404 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga, vidzeme
  • Intereses:auto, mūzika, laba laika pavadīšana u.c.

Pievienots 10 November 2010 - 23:58

es kādreiz arī gribēju šipot mazliet pabrauktas riepas, bet man pateica, ka šipo tikai jaunas, jo tos šipu caurumus nevar iztīrīt tā, lai visi šipi turētos tur...
Audi Cabrio 97. B4 2.0. 85kwBMW Z4 03' E85 3.0i 172kwSubaru Impreza wrx-sti 05' 2.5T 252kwAudi A6 C7 11' 3.0d quattro [s]180kw 213kw audi A6 C4 96' 2,5 Tdi quattro 132kw

#10 ESPoff

ESPoff
  • Lietotājs
  • 2136 raksti
  • Dzīvesvieta:Online
  • Intereses:DSP (dodu stulbus padomus)

Pievienots 11 November 2010 - 03:00

es kādreiz arī gribēju šipot mazliet pabrauktas riepas, bet man pateica, ka šipo tikai jaunas, jo tos šipu caurumus nevar iztīrīt tā, lai visi šipi turētos tur...

baa,ka besī šitās viņu gudrības- tie sipošanas profesori pa lielam i nejēdz kādi izskatās normāli šipi,un kāds ir vispār normāliem(labiem!) šipiem profils,izskats un materiāls.Labam šipam ir smilšu pulkstenim līdzīgs profils un krietni lielāka diametra "kāja". To fig izrausi no vietas.Viņi to sen aizmirsuši.Tāpēc ka tie labie maksā pa savi 3 sant/gab dārgāk nekaā "lohavskije" prastie ar 0.5mm atskabargu stiprinājuma vietā= tie izkrīt defaultā, pat ja viņi šipo jaunas riepas.Un tiem "labajiem" ir vajadzīga speciāla pistole.Tapēc ir bezjēga šodien ņemt riepas,kas nav šipotas rūpnīcā.
Tur visādi nokiani un gyjāri hvz kādus pētijumus dara,lai pareizi viņus iestrādātu vai pat ielīmētu caurumos un lai saskaņotu garumu un pašu apvalka un kodola materiālu.Da i vēl gudro nezkādus seškantus un prizmas.A te paņem mēslus pa latu kilogramā un vnk iepūš caurumos.

Vecos laikos bij šipi speciāli īsāki priekš palietotām riepām- tagad ir tikai sarunas.Ja es maksāju tos 4 vai 5 Ls- da kāda tur būtu kam daļa.Var padomāt,ka tur katrā taj caurumā sēž akmentiņš vai vel hvz kas.Ņem pistoli un strādā,ja klientam vajag...

#11 monahs

monahs
  • Lietotājs
  • 80 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga
  • Intereses:Auto, foto, moto, lotto

Pievienots 26 January 2011 - 18:33

par pāršipošanu runājot: man viens labs cilvēks paskaidroja, ka pāršipot vai šipot brauktas riepas nedrīkst dēļ tā, ka zem šipa (lai cik viņš labs nebūtu) iemitinās akmentiņš, kurš braucot tiek kustināts un rezultātā, ļoti drīz, viņš izgraužās cauri riepai uz iekšpusi un tad mēs dzirdam tādu šššššššššš :) un tas nav labi :)

Citu piemērotāku topiku neatradu :) lūdzu padalaties pieredzē: cik lielas/platas/augstas riepas vizuāli izskatās vispievilcīgāk uz 18" diskiem audi a6 c5 avant un cik maksimāli lielas/platas/augstas var uzlikt 18" uz a6 c5 avant quattro ? :)
Mierīgi, elpo caur degunu:)

#12 Agrels

Agrels
  • Lietotājs
  • 224 raksti
  • Dzīvesvieta:Mērsrags

Pievienots 25 October 2015 - 20:46

Runājot par Ziemas riepām ar Radzēm un radžojamām riepām.

Kā ir pirkt izdevīgāk, ar radzēm vai radžojamas un uzreiz pēc pirkuma ielikt radzēs?

Kā mainās cena un radžu kvalitāte?
Cik labi kalpo radzes un cik ilgi radzes turas riepās?

2002. gada A4 B6 2.5 TDI 132 Kw/180 zs V6 AKE Quattro S-line, 6 pak manual - Avant LY9H/LY9H

#13 IvarsV

IvarsV
  • Lietotājs
  • 4307 raksti

Pievienots 26 October 2015 - 07:56

Es neuzticētos radzēm, kas saspraustas iekšā pēc tam.
speedgang.lv

#14 Aig

Aig
  • Lietotājs
  • 3748 raksti

Pievienots 26 October 2015 - 08:12

Ja riepa ir paredzēta radžošanai, tad nav iemesla neuzticēties. Taču jēgu no šī pasākuma neredzu, turklāt būs dārgāk kā nopirkt jau rūpnīcā radžotas. Kaut ko tādu darīt ir jēga tad, ja gribas uzlikt uz līmi, vai ielikt savādākas , piemēram, sporta radzes. Bet nu kautkas tāds tiešām arī sportam tikai ir vajadzīgs.

#15 kalkuns

kalkuns
  • Lietotājs
  • 205 raksti

Pievienots 26 October 2015 - 11:00

esmu pats šipojis riepas, kas paredzētas šipošanai. Tie šipi turās iekšā 1-2 sezonas atkarībā no riepas cietuma, jo mīkstāka riepa jo ātrāk tie šipi tiek izrauti.

Nevar salīdzināt ar oriģinālo šipojumu rūpnīcā

#16 2.7Q

2.7Q
  • Lietotājs
  • 23 raksti
  • Intereses:Pārdodu jaunas detaļas par labām cenām - pm tikai ar detļas kodu un auto modeli, gadu, dzinēju, jaudu.

Pievienots 05 April 2017 - 12:26

Kāds ir mēģinājis lētā gala vasaras riepas:

Westlake, Nordexx, Triangle, Tri Ace, Zeetex, Interstate, Haida?

Kādas atsauksmes, ieteikumi?

#17 Creyzy

Creyzy
  • Lietotājs
  • 46 raksti
  • Dzīvesvieta:Tukums

Pievienots 05 April 2017 - 12:34

Man ir winda wh18,laikam pašas lētākās, diezgan skaļas,pa dubļiem slīd kā sliki, taču akvaplanēšana uz slapja asfalta bez maz neiespējama :)

#18 dragijs

dragijs
  • Lietotājs
  • 5117 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga
  • Intereses:No visa pa mazam

Pievienots 05 April 2017 - 12:38

Esmu no tiem kretīniem kas tomēr tic labam ražotājam, kurš nes atbildību par savu produktu - nav jau noteicošais riepas zīmējums- svarīgs ir gumijas sastāvs , nezin kaut arī vasarene-  bet katram jau savs... 

Un kā domā- piemēram Jānis nopirka to ķīnas  brīnumu- ko viņš tagad rakstīs ka bija loxs, izmeta naudu par sūdu , vai nu klusēs vai  izdaiļos patiesību. otra versija ka šādas riepas pircēji diez vai spēs dot  vērtējumu, jo nespēs salīdzināt kaut vai ar hankook riepām 

Audi Q7 3.0 TDI ; Audi A4 B8 2,0 TDI

Audi TT 1,8 T 180 hp ;  Quadzilla ram smc 250

Audi A6 C6 3,0 TDI Quattro powered by Jonix,    Audi A6 C5 2,8 30V Quattro

Audi A6 C4 2,8 12V Quattro,   Audi Coupe un 90 B3 2,3 NG bezpiedziņa

#19 IvarsV

IvarsV
  • Lietotājs
  • 4307 raksti

Pievienots 05 April 2017 - 13:08

Jānis nekad neteiks, ka bijis lohs, bet gan ka riepas ir sūdi.
speedgang.lv

#20 JV-52

JV-52
  • Lietotājs
  • 337 raksti
  • Dzīvesvieta:Jelgava,Valgunde

Pievienots 05 April 2017 - 13:31

Mani sauc Jānis, pirms 2 gadi nopirku R18 komplektu ar Haidām, īsi sakot ateja ne riepa, ātri nodila un pēc laika bortos parādijās plaisas, pieļauju, ka to veicināja tas, ka uz 8.5J diska 225/40 ir nedaudz par šauru, bet vienalga tas ne tuvu nav normāli.
Tā kā mācības nebija, tika nopirkts cits komplekts ķīnas ražojuma, nobraukti apmeram 25k km un sūdzību nav.
A4 B5Q 1.9TDI VNZ JV-52
C3 Avant '85 Quattro

#21 Jzp

Jzp
  • Lietotājs
  • 457 raksti
  • Intereses:nav

Pievienots 26 April 2017 - 07:54

es uzskatu, ka ir ari letas normalas riepas, nevajag tik skatities uz Roulex vai tam lidzigajiem ieks DEPO. Razotaji ar skaliem vardiem, lai ieklauties standartos un ekologijas prasibas ari padara gumijas sastavu sliktaku, atrak diluso, ka ari teiksim, lai samazinat riepas svaru pat taisa riepas ar mazako protektora dzilumu. Ta ka ja skatities kko letaku no brendiem, tad labak nopirk kko dargaku no ne-brendiem. ir pieredze  - pilnigi ok riepas, gan diluma, gan sakere. turklat daudzie izmanto zimejumu un sastavu no veco modelu brenda riepam. un ja, lai nav tuksa irsanam si ziema nobraukta ar pilnigi jaunam Hankook riepam uz BMW un DAYTON riepam uz VW, subjektivi - starpibas nebija, pat gribas kko sliktu par Hankook pateikt. Gan vienam gan otram auto thniski viss kartiba, savirze uztaisita, bet bmw gadijies noslidot cita masinaa. ak ja, tas abas ir sieviesu masinas, pasam bija CONTI mikstas, bet sabremzeties ar viniem nepaspeju, auto norakstams, del ka ari bija iespeja notestet gan vienas, gan otras pietiekami. uz nakamo ziemu pilnigi noteikti sev pirksu Kinu, bet ne ieks DEPO. ta ka atrak lohs ir tas, kas par jauno Kinas riepu cenu perc lietotas, bet breeeenda (ka es ari biju izdarijis saja rudeni). 

bt avant quattro

typ85 quattro

#22 raikons

raikons
  • Nepieredzējis lietotājs
  • 5 raksti

Pievienots 21 July 2017 - 14:41

Ir kāds kko http://mmkserviss.lv/ ņēmis? Gribu pasūtīt netā, nav laika braukt pakaļ.. gribu saprast vai dziivee ir tāpat kā raks'tits :)

octa

#23 IMAGin

IMAGin
  • Lietotājs
  • 3011 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga

Pievienots 21 July 2017 - 16:14

Esmu pāris reizes iepircies MMK. Tīri cilvēcīgs maziņš kantorītis tas MMK :) 

// Race cars are like strippers - I just keep throwing money at them hoping for the ride of my life.

#24 Gachaans

Gachaans
  • Lietotājs
  • 1453 raksti
  • Dzīvesvieta:Ne-Rīga
  • Intereses:NG+LPG, KE-Jetronic, FWD

Pievienots 21 April 2018 - 11:31

Uzliku savam auto uz R17 Barum Bravuris HM riepas. Bija rekomendācijas, tepat stylā, meklēju riepas kas uzvilks vismaz 3 sezonas. Pļā šoreiz nepaveicās. Skaļākas kā ķiniešu ziemenes. Reāli besīgs troksnis :(

Fanot par dīzeļa kvēpiem ir apmēram ta pats, kas tīksmināties par savu pirdienu aromātu - itkā jau saproti ,ka visiem apkārt tas riebjas, bet tomēr patīkami :)

#25 ESPoff

ESPoff
  • Lietotājs
  • 2136 raksti

Pievienots 21 April 2018 - 14:57

Nestreso, platas vasarenes nāktos krietni pameklēt tādas, kas būtu klusākas par ziemenēm.Jo platāka riepa, jo tā problēma lielāka.To tikai lohi un 195 platuma speci sludina, ka vasarenes esot klusākas.Turklāt viņas vajag pebraukt attiecīgi tava auto savirzeiīpaši ja auto ir kvadroturbo..Jo platāka riepa, jo pirmos pusštuku km var būt gan lieka skaņa, gan lieks degvielas patēriņš.Turklāt jaunai riepai arī diametrs ir lielāks,motoram grūtāk to pagriezt.Jo lielākam nobraukumam tā riepa ir domāta- jo arī tas piedilšanas process attiecīgi būs lēnāks un ilgāks.Tad kādu laiku būs ok, bet jau pie 4mm atlikuma parasti atkal sāks trokšņot. Pērkot vajag paskatīties uz dB parametru, viss kas ir virs 70-71dB būs relatīvi skaļš.Vēl (protams) rimi ir arī tādi meeslagabali, kuriem būs virsū nekaunīgi rakstīts 69, bet dabā tie rūks uz visiem 75.  

Te reku ir visreālākā infolapa, kura nekad nav melojusi- tur daži tā arī saka, ka esot paskaļas, bet nu visumā atsauksmes ir relatīvi nesliktas:

http://www.tyrerevie...ravuris-3HM.htm

kaut kāds testWorld gan tur saka ka "Comfort is low, and noise level is relatively high" , bet lietotājiem liekas, ka ir ok- citreiz būtu jāpapēta, kas ir tie lietotāji un ar kādiem auto un kādiem platumiem viņi brauc.Kabluka lietotājs var būt sajūsmā, bet q7 maucējs pateiks, ka 275 platumā nevar lietot, jo šausmīgi rūc un pa ūdeni dikti peld...

#26 FonOskars

FonOskars
  • Lietotājs
  • 89 raksti
  • Dzīvesvieta:R'iga

Pievienots 21 April 2018 - 15:22

Es vasarā visu laiku braucu ar Continental riepām. Arī šosezon nopirku jauno Premiumcontact6. Šodien pamanīju, ka uz visām riepām normāli pa kādi 2  max 3 līmējamie atsvariņi balansam kā vienmēr, bet vienai kkāda PSC kaudze ar atsvariem! Nu kādi 15 gab, ja ne vairāk toč. Tas ir normāli premium riepai? Vai kkādu brāķi iesmērējuši?

#27 GTs

GTs
  • Lietotājs
  • 29 raksti
  • Dzīvesvieta:Tukums/Rīga

Pievienots 21 April 2018 - 16:09

Es vasarā visu laiku braucu ar Continental riepām. Arī šosezon nopirku jauno Premiumcontact6. Šodien pamanīju, ka uz visām riepām normāli pa kādi 2  max 3 līmējamie atsvariņi balansam kā vienmēr, bet vienai kkāda PSC kaudze ar atsvariem! Nu kādi 15 gab, ja ne vairāk toč. Tas ir normāli premium riepai? Vai kkādu brāķi iesmērējuši?

Tur jau nav riepas vaina , bet gan diska vaina , ka jālīmē tik daudz atsvariņi !

Pagāšgad pusvasaru nobraucu ar praktiski metamām Hankook vp 2 riepām [ +/- 3mm] , bet nesūdzos , uz asfalta turējās labi.

Šogad ņemšu visticamāk ventus prime 3 !

Tagad tik daudz riepu ražotāju , kad nevar neko saprast ! :D 

Kādam varbūt ir pieredze ar LAUFENN S FIT EQ LK01 

Lassa Driveways Sport

FIRESTONE ROADHAWK 97Y XL

Šo rakstu rediģēja GTs: 21 April 2018 - 16:24

AUDI A4 B7 1.8T QUATTRO

#28 FonOskars

FonOskars
  • Lietotājs
  • 89 raksti
  • Dzīvesvieta:R'iga

Pievienots 22 April 2018 - 20:38

Tur jau nav riepas vaina , bet gan diska vaina , ka jālīmē tik daudz atsvariņi !

Uz tiem pašiem diskiem nupat vēl bija ziemas riepas un nekā tāda nebija, tā kā diez vai diski.

Saskaitīju - 19 gabali 5 gramīgie! Braucas jau ideāli, nekādas vainas, bet izskatās hmmm dīvaini...riepai pa 120 eur gabalā.

Šo rakstu rediģēja FonOskars: 22 April 2018 - 20:38

#29 ainis

ainis
  • Lietotājs
  • 1541 raksti

Pievienots 22 April 2018 - 21:12

Ja daudz atsvari jākrāmē,tad riepa nomontējas un tiek pagriezta par cik tur grādiem(neminēšu,varu kļūdīties) attiecībā pret iepriekšējo stāvokli. Vispār tā ir elementāra lieta,ko teorētiski montētājam vajadzētu zināt.
Nekas nav ideālā balansā,reizēm gadās,ka riepas smagākā vieta sakrīt ar diska smagāko vietu. Pārmontē,atsvaru daudzumam vajadzētu samazināties.

#30 ESPoff

ESPoff
  • Lietotājs
  • 2136 raksti

Pievienots 22 April 2018 - 22:08

Uz tiem pašiem diskiem nupat vēl bija ziemas riepas un nekā tāda nebija, tā kā diez vai diski.

Saskaitīju - 19 gabali 5 gramīgie! Braucas jau ideāli, nekādas vainas, bet izskatās hmmm dīvaini...riepai pa 120 eur gabalā.

Es lieku ka riepa vainīga,noteikti brauc tulinj pārbalansēt un lai pagriež to reipu attiecībā pret disku pa 180 grādiem.

Protams vel paliek iespēja, ka kādu fragmentu vecos svariņus nav noņēmuši/ievērojuši, bet tad tiem svariem būtu jābūt diametrāli pretējās diska pusēs.

Man te nesen arī jokaini bija, liku busam jaunas conti šipziemenes, diviem diskiem dīvaini liels svars tika piekarināts.Turklāt tās riepas izlikās svarā tādas krietni pasmagas.Ražotas hvz kur kkādā ne ta slovēnijā ne ta slovākijā.Brauca it kā jau ok, bet nu dižs Lepnums man par viņām neieradās

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)