Pālekt uz saturu

Foto

a8 4.tdi pec motora mainas nelec ŅauŅau impulsa uz sprauslam

• Please log in to reply
5 atbildes uz šo tēmu

#1 spartak262

spartak262
  • Lietotājs
  • 50 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:Jēkabpils

Pievienots 05 May 2022 - 18:58

mekleju kas varetu palidzet ar a8 4.0. pec tehniskas apskates vairs neleca un kludu uzmeta uz klokenes galu.ta ka man jau 5 gadi nedaudz iedarbinot grabeja kedes  tika saprasts ka bus kedes parlekusas.negribeju lieki cakareties nopirku srota motoru ceriba ka kedes bus ok bet beigas izlemu mainit kedes .pec motora nomainas ŅauŅau nekadas dzivibas un uz sprauslam ŅauŅau impulsa.protams man motoru un kedes maina servisa.viniem bija doma ka kads no vadibas blokiem beigts.atrada pec kodiem citus no rigas bija hakeris kas vinus piesledz pie auto bet tapat ŅauŅau impulsa un viss.

KUR VARETU BUT VAINA???UN kompis nerada kludas

ludzu vismaz varbut kads zina vai vismaz doma kas varetu but

#2 andzha

andzha
  • Moderators
  • 9909 raksti
  • Dzīvesvieta:Valmiera
  • Intereses:Nodarīt TO skaisti..

Pievienots 06 May 2022 - 08:40

Štekeri vismaz visi ir sasprausti atpakaļ?

Audi 80 B4 2.3 1.9TDI

Audi A6 C5 1.9 TDI

Audi A6 C4 1.9 TDI

Audi 80 B3 under construction..

#3 spartak262

spartak262
  • Lietotājs
  • 50 raksti

Pievienots 06 May 2022 - 20:51

nu itka ja

#4 Madars

Madars
  • Lietotājs
  • 2715 raksti
  • Dzīvesvieta:Valmiera
  • Intereses:Ikviens, pēc savas iekšējās būtības, ir dzinējs: viens kandžas, cits- huiņas....

Pievienots 06 May 2022 - 21:08

Kaut kur kaut kādu masu neesi pieskrūvējis, vai štekeri piespraudis. Vēl raksturīga kļūda šādos garažu variantos ( un ne tikai) ir nolocijusies kājiņa kādam pinam kādā štekerī. Pa vienam ver atkal vaļā un visu rūpīgi pārbaudi. Gadās arī, ka pats pins izslīd ārā no vietas...

JA pirms maiņas viss darbojās, tad tā viennozīmīgi ir kaut kāda neuzmanības kļūda.

Audi 200 C2 1981.

A8L d2 4.2l 40v
Audi 90Q 7A AAN

Vw transporter t4 2.5tdi

A4b5q AFN

#5 ainis

ainis
  • Lietotājs
  • 1896 raksti

Pievienots 07 May 2022 - 06:57

Dzinējs vismaz zin,ka viņš griežas,jeb ,kas tur ar to kloķenes devēju?

#6 spartak262

spartak262
  • Lietotājs
  • 50 raksti

Pievienots 12 May 2022 - 20:34

paldies par informaciju.motoru mainija itka diezgan laba servisa kur nu jau 6gadi tikai auto remontets. .pirms motora mainas bija ta ka uz skati man negaja cauri jo dega paneli ceks jo saucamas droseles nedarbojas un taisit nebija jega jo bija tur viss izdilis.tad kautkads hakers no Rigas izprogrameja lai nelasa vinas.uzreiz no servisa aizbraucu uz skati viss bija ok atbraucu majas ari viss bija ok.padzeru kafiju taisijos braukt uz veikalu un viss vairs nekadas dzivibas.ar trali uz servisu un kompis radija kludu uz klokeni ka ari diezgan viegli grieza ka bez kompresijas tapec lai lieki necakaretos meklet vainu bija nolemts ka kluda bus kedes jo vinas man 5gadi ka mazliet pie iedarbinasanas grabeja.vienigi tagad es saubos vai bija kedes pie vainas jo ja butu parlekusas tad butu bijis motora kadas liekas skanas vai jaudas zudums.skanas nebija jauda bija viss ok jo pirms noslapeju majas pagalma uzgriezu sauli :D.

Dzinējs vismaz zin,ka viņš griežas,jeb ,kas tur ar to kloķenes devēju?

sobrid par klokenes deveju neko nezinu kas tur daras jo nesu LV un zvanities man jau ZB uz servisu.tagad mekleju cilveku vai kadu servisu kas varetu saves lidz galam autinu.protams ne Audi servisu jo tur bus kosmos ar cenu .ta jau parak daudz ieguldiju bez rezultatiem.protams ja vinu nevar atdzivinat normala cipara tad uz metalluzniem tur sobrid normals cipars:D:D:D un bez jokiem

varbut kadas to var pameginat vai var kadu ieteikt kas varetu meginat atdzivinat:D?

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)