Pālekt uz saturu

Foto

Audi Multi Media Interface (MMI) problēmas

Multi Media Interface MMI

• Please log in to reply
10 atbildes uz šo tēmu

#1 Source

Source
  • Moderators
  • 4368 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:Rīga

Pievienots 14 August 2019 - 06:41

Ziemā pēc auto skalošanas pašapkalpošanās mazgātuvē sāka slēgties ārā MMI. Varbūt sakritība, varbūt saistība, nezinu, bet šķiet, ka tomēr sakarība, jo...
Ziemā problēma bija aktuāla, ka MMI vienkārši izslēdzas un nav atdzīvināms. Aukstam kādu brīdi strādāja, auto apsilstot, izslēdzas. Laikam kļūstot siltākam, problēma pazuda, ja neskaita, ka laiku pa laikam uz pāris sekundēm pazūd skaņa, no jauna ielādē radio staciju listi vai mūzikas listi un viss skan. Laikam īsti nepatīk arī bedraini ceļi, jo tad raustās biežāk skaņa.

Tomēr vakar atkal (un nu jau vasarā nosacīti) atkal izslēdzās MMI un nebija pierunājams strādāt. Šorīt ieslēdzās, bet strādā nepārliecinoši - skaņa tad ir, tad nav, lai arī ārā neslēdzas pavisam.

Ievērojot minēto, vai ir kāds padoms, kur meklēt problēmu? Vai vēl labāk, pie kā aizvest, lai atrod un novērš vainu?

Šo rakstu rediģēja Source: 14 August 2019 - 09:48

S4 = 2226cm3 20V turbo quattro

Source

#2 Klobsters

Klobsters
  • Lietotājs
  • 1066 raksti
  • Dzīvesvieta:Zoļiks, UK

Pievienots 14 August 2019 - 20:56

hqdefault.jpg

Mēģināji?

Ja tas nestrādā, tad laikam nākamā tipiskā problēma ir mirstošs cietais disks. 

1986 Audi 80 GT 1.8 FWD apaudzis sūnām  :/ 
1994 Audi 80 Competition 2.0 16V Quattro  :ok: 
Programmēšana, 3D modelēšana un printēšana.

#3 gachins

gachins
  • Lietotājs
  • 594 raksti
  • Dzīvesvieta:Ozolnieki

Pievienots 14 August 2019 - 21:54

Man nesen palīdzēja 12volt servisā, arī sāka meklēt stacijas pa jaunam, apklust uz kādu sekundi, līdz apklusa un vairs neatsāka skanēt, teica ka vaina pastiprinātājā, darbs 200 eur. Man gan bose, bet cik sapratu tad tur laikam populāra kaite. Tajā servisā diezgan ātri sataisīja, un pēc atsauksmēm spriežot tur cilvēki saprot ko dara un par to attiecīgi prasa.

Darbs augstumā un grūti pieejamās vietās.

#4 Source

Source
  • Moderators
  • 4368 raksti

Pievienots 15 August 2019 - 08:35

https://i.ytimg.com/vi/6Ue0wqO6J0I/hqdef...

Mēģināji?

Ja tas nestrādā, tad laikam nākamā tipiskā problēma ir mirstošs cietais disks. 

Jā, vairākkārt un tas bija pats pirmais. MMI, kas neslēdzas iekšā, to nevar izdarīt. :)

Man nesen palīdzēja 12volt servisā, arī sāka meklēt stacijas pa jaunam, apklust uz kādu sekundi, līdz apklusa un vairs neatsāka skanēt, teica ka vaina pastiprinātājā, darbs 200 eur. Man gan bose, bet cik sapratu tad tur laikam populāra kaite. Tajā servisā diezgan ātri sataisīja, un pēc atsauksmēm spriežot tur cilvēki saprot ko dara un par to attiecīgi prasa.

Arī izdomāju par 12volt vakar jau pēc ieraksta. Bet man jau visa sistēma izslēdzas, nevis tikai skaņa zūd. Arī ir Bose, bet diez vai tam ir nozīme.

Source

#5 dragijs

dragijs
  • Lietotājs
  • 5289 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga
  • Intereses:No visa pa mazam

Pievienots 16 August 2019 - 07:46

Standarta lietas, ja BOSE- ļoti iespējams ka pastiprinātājs beigts... , ja parastais tad tā pat kā man NAVI gļuko- vienkāršākais- var sākumā atslēgt optiku no navi un uzlikt cilpu - ja problēma pazūd meklē jaunu Navi vai kā es uzliec uz viņu mīksto- brauc ar atslēgtu... Kāpēc- tāpēc ka tiek mitrums- A) no lūkas drenāžas- jai nteresē par Q7 drenāžu varu pastāstīt sīkāk, B) no bākas korķa drenāžas- kad lej degvielu, apakšējā daļā plastmasā ir maziņš caurumiņš pa kuru notek ūdens- gadīr vismaz trīs reizes viņš jātīra- viegli pārbaudīt- uzlej ūdeni (protams ar aizskrūvētu bāku) vai pārlej pāri malām soļķi- ja nenotek- tātad ciet... ilgtermiņā nezinu caur kuru ānusu, bet tur sāk sūkties grabažniekā ( tā ,man bija uz ex C6) 

Audi Q7 3.0 TDI ; Audi A4 B8 2,0 TDI

Audi TT 1,8 T 180 hp ;  Quadzilla ram smc 250

Audi A6 C6 3,0 TDI Quattro powered by Jonix,    Audi A6 C5 2,8 30V Quattro

Audi A6 C4 2,8 12V Quattro,   Audi Coupe un 90 B3 2,3 NG bezpiedziņa

#6 Source

Source
  • Moderators
  • 4368 raksti

Pievienots 16 August 2019 - 09:15

Bose ir. Jau uzrakstīju 12volt, saka, ka standarts esot audio pastiprinātājs.

Cilpa? Kas tas ir un ko dara? Kaut kāds cilpiņai līdzīgs veidojums man tur bija iesprausts, ko es pirms vairāk nekā gada veiksmīgi noņēmu un iespraudu atpakaļ spraudni, kas bija neiesprausts.

Degvielas tvertnes drenāžas stāstu atceros, ka lasīju Tavā topikā, par to atceros katru reizi, kad leju degvielu, bet tā kā es baigi nemēdzu liet pāri malām, tad nezinu, noteik vai nē.

Šitāds veidojums bija manam auto. Tad kādam jau ir bijis mmi gļuks, kas labots ar tādu cilpas spraudni?
f3e35f1d957a278532ac096e6dc543df.jpg
26d04fcf13fb863a905ae204b51235a1.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Iesprausts laikam bija zem zilā spraudņa, bet neatceros īsti vairs, jo foto tapa pēc tam, kad biju izravējis. Un kur palika cilpa ar spraudni arī jāmeklē tagad. Droši vien kaut kur iemetu mētāties. :D

Source

#7 dragijs

dragijs
  • Lietotājs
  • 5289 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga
  • Intereses:No visa pa mazam

Pievienots 16 August 2019 - 15:25

hvz- ja kontakti parastie tad nē-  ja kā optikai (identiski kā blakus melnais štekeris)  tad būs īstais

Audi Q7 3.0 TDI ; Audi A4 B8 2,0 TDI

Audi TT 1,8 T 180 hp ;  Quadzilla ram smc 250

Audi A6 C6 3,0 TDI Quattro powered by Jonix,    Audi A6 C5 2,8 30V Quattro

Audi A6 C4 2,8 12V Quattro,   Audi Coupe un 90 B3 2,3 NG bezpiedziņa

#8 gachins

gachins
  • Lietotājs
  • 594 raksti
  • Dzīvesvieta:Ozolnieki

Pievienots 16 August 2019 - 16:22

Tieši BOSE pastiprinātājs bija pie vainas ka slēdzās ārā, sākumā pa druskai, tad apklusa un izdzisa viss.
Pieņemu ka 12volt bieži saskaras ar šo problēmu, jo salaboja diezgan ātri, dārgi, bet ātri. Man 200eur prasīja. Var jau būt ka tikai lodējums kāds vaļā.

Darbs augstumā un grūti pieejamās vietās.

#9 Source

Source
  • Moderators
  • 4368 raksti

Pievienots 17 August 2019 - 10:32

hvz- ja kontakti parastie tad nē-  ja kā optikai (identiski kā blakus melnais štekeris)  tad būs īstais

Optiskais vads cilpā. Vakar uzliku atpakaļ, vairs nelīdz.

Tieši BOSE pastiprinātājs bija pie vainas ka slēdzās ārā, sākumā pa druskai, tad apklusa un izdzisa viss.
Pieņemu ka 12volt bieži saskaras ar šo problēmu, jo salaboja diezgan ātri, dārgi, bet ātri. Man 200eur prasīja. Var jau būt ka tikai lodējums kāds vaļā.

Nja... Cerēju, ka varbūt varēšu nebraukt uz 12volt, jo, pirmkārt, pierkastīties var tikai pēc 27.08, otrkārt, jā, dārgi viņi. Bet nu laikam nav daudz opciju.

Source

#10 Val

Val
  • Administrators
  • 11816 raksti
  • Dzīvesvieta:Valmiera

Pievienots 17 August 2019 - 10:48

Cik saprotu, tad 12volt arī neļausi kļūdas, optisko testu un vispār diagnostiku izveikt, bet liksi uz dullo saremontēt, jo neko no tā topikā nevar izlasīt.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
:arrow: Pārdodu S4/C4/B5/V8 un citas vecu krabju detaļas
:arrow: Pārdodu diagnostikas kabeli kopā ar VCDS (VAG-COM) un 2x2 pāreju.
:arrow: B5-B6, C4-C5 šrotu OEM radio pin kodu atgūšana: RNS-D, RNS-E, Concert, Chorus utt. PM

audi 80 b2 5vt gte quattro
audi a4 b5 1.6 fl fwd

#11 Source

Source
  • Moderators
  • 4368 raksti

Pievienots 19 August 2019 - 07:51

No kurienes tāds viedoklis? Manuprāt, viss sākas ar vainas diagnosticēšanu un tad remontu. Nezinu, ko Tu gribēji izlasīt... Kā jau rakstīju, 12volt arī nepiedāvā risinājumu šodien. Kad salabos, droši vien, ka ierakstīšu topikā, kas bija par vainu.

Un kopš vakardienas MMI jau atkal strādā puslīdz normāli. Droši vien līdz pirmajiem slapjumiem atkal. Bet kamēr viss strādā, nezinu, kā var diagnosticēt vainu un kā var zināt, ka vaina tur, kur labo.

Source

Also tagged with one or more of these keywords: Multi Media Interface, MMI

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)