Pālekt uz saturu

Foto

Konsultācija pēc negadījuma

negadījumi

• Please log in to reply
8 atbildes uz šo tēmu

#1 Dunkans

Dunkans
  • Lietotājs
  • 47 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:Ogre, Smiltene

Pievienots 27 October 2018 - 20:49

vai kāds var padalīties ar saiti kur atrast oriģinālās audi daļas? Man sanāca tāda štelle, vakar viena sieviete iebrauca aizmugurē un paliku par cietušo šinī pasākumā. Tagad gribētos apskatīt pēc originālajām detaļām cik varētu būt tāme, lai aptuveni vismaz zinātu ap kādiem cipariem lieta grozās. Spiedīšu jau uz to lai maksā auto pilno konpensāciju, jo būris ar ir sašķiebts, ievilka man vairāk labajā aizmugures stoikā... Lielākā ironija šinī visā ir ka braucu pie Jonix čipot, un labi ka viņš atteicās, jo kvēpu filtru vajadzēja griez laukā.

#2 Sibmet

Sibmet
  • Lietotājs
  • 51 raksti

Pievienots 27 October 2018 - 21:28

Šeit var pameklēt:

https://audi.7zap.com/en/rdw/

http://www.oemepc.com/audi/

http://carpartscatal...Hx8YnJhbmQ9PWF1

Cenas - nokopē detaļas numuru un iemet sev iecienītā interneta auto detaļu veikala meklējā, piemēram, elmimotors.lv vai eparts.lv

Sent from my E5823 using Tapatalk

Šo rakstu rediģēja Sibmet: 27 October 2018 - 21:30

Audi A4 1.9TDi (B5) 110zs (AFN) 1996.gads metāliskā sudraba krāsā (LY7M) sedans / Audi A4 1.9TDi (B6) quattro 141zs (AFN) 2001.gads melnkoka pērļu melnā krāsā (LZ9W) sedansAudi A4 3.0TDi (B7) quattro 204zs (BKN) 2005.gads delfīnu pelēkā krāsā (LX7Z) sedans

#3 Dunkans

Dunkans
  • Lietotājs
  • 47 raksti

Pievienots 27 October 2018 - 21:38

paldies

vienīgā problēma ka man neatrod tās detaļas, itkā nr nokopēju bet tādas nevar nemaz atrast... Droši tāpēc ka allroads...

Šo rakstu rediģēja Dunkans: 27 October 2018 - 23:24

#4 ainis

ainis
  • Lietotājs
  • 1604 raksti

Pievienots 28 October 2018 - 03:36

Ko tieši neatrod? Daudzām detaļām krāsas kods beigās vajadzīgs-piem. gru ,01c utt.

#5 Val

Val
  • Administrators
  • 11520 raksti
  • Dzīvesvieta:Valmiera

Pievienots 28 October 2018 - 10:07

Vai arī noņemtas no ražošanas vai kāds vecais kods, kurš jau nomainīts uz jaunāku - tāpēc arī nav cenas.
Pamēģini to pašu https://trshop.audi.de/ vai Ebay.

Iemet kādu piemēru, paskatīsimies.
:arrow: Pārdodu S4/C4/B5/V8 un citas vecu krabju detaļas
:arrow: Pārdodu diagnostikas kabeļus kopā ar VCDS (VAG-COM) un/vai 2x2 pāreju.

audi 80 b2 5vt gte quattro
audi a4 b5 1.6 fl fwd

#6 Dunkans

Dunkans
  • Lietotājs
  • 47 raksti

Pievienots 28 October 2018 - 17:15

tagad principā atradu nepieciešamo, tik jā par to krāsas kodu gan varētu būt taisnība, šinī gadījumā atradu cenas ar piedāvātās krāsas kodu. Varbūt kāds zin kādas varētu būt izmaksas virsbūves locīšanai? Es itkā baigi pašaubu ka varēs dabūt man visu smuki atpakaļ jo jumts itkā ir uzcelts vienā pusē, un sagriezies uz vienu pusi, bet spārns tikmēr izlīdis uz otru pusi... Un cik zinu tad alumīnija virsbūves vispār ir grūti izlocīt...

Šo rakstu rediģēja Dunkans: 28 October 2018 - 17:16

#7 QuaTTroLv

QuaTTroLv
  • Lietotājs
  • 74 raksti
  • Dzīvesvieta:Liepāja

Pievienots 28 October 2018 - 17:44

tagad principā atradu nepieciešamo, tik jā par to krāsas kodu gan varētu būt taisnība, šinī gadījumā atradu cenas ar piedāvātās krāsas kodu. Varbūt kāds zin kādas varētu būt izmaksas virsbūves locīšanai? Es itkā baigi pašaubu ka varēs dabūt man visu smuki atpakaļ jo jumts itkā ir uzcelts vienā pusē, un sagriezies uz vienu pusi, bet spārns tikmēr izlīdis uz otru pusi... Un cik zinu tad alumīnija virsbūves vispār ir grūti izlocīt...

To tev apdrošinātāji noskaidros vai ir vērts celt vai nē, ja var tad atdos kādā servisā kur tev visu uztaisīs, tevi tāmes cena neiespaido, lai maksā cik maksā tas darbs
Audi 100 c3 500hp

#8 DK5000

DK5000
  • Lietotājs
  • 2080 raksti

Pievienots 29 October 2018 - 06:17

vai kāds var padalīties ar saiti kur atrast oriģinālās audi daļas? Man sanāca tāda štelle, vakar viena sieviete iebrauca aizmugurē un paliku par cietušo šinī pasākumā. Tagad gribētos apskatīt pēc originālajām detaļām cik varētu būt tāme, lai aptuveni vismaz zinātu ap kādiem cipariem lieta grozās. Spiedīšu jau uz to lai maksā auto pilno konpensāciju, jo būris ar ir sašķiebts, ievilka man vairāk labajā aizmugures stoikā... Lielākā ironija šinī visā ir ka braucu pie Jonix čipot, un labi ka viņš atteicās, jo kvēpu filtru vajadzēja griez laukā.

Salaspilī?

Lukturu regulēšana un bremžu pārbaude Rīgā A|S biedriem bez maksas - 29856825

#9 Dunkans

Dunkans
  • Lietotājs
  • 47 raksti

Pievienots 30 October 2018 - 23:07

Salaspilī?

Jap

Garām brauci?

Šo rakstu rediģēja Dunkans: 31 October 2018 - 17:06

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)