Pālekt uz saturu

Foto

Mans A6|C6 SPAINIS!

• Please log in to reply
164 atbildes uz šo tēmu

#151 Jonix

Jonix
  • Root Admin
  • 6296 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:RG20
  • Intereses:AUDI
    Chiptuning
    Dzinēju vadības bloki

Pievienots 14 February 2019 - 13:05

...
Šodien jasamaina eļļa, toreiz esot remap bez manas ziņas tika nomainīta gandrīz svaiga eļļa, bet nu varbūt pie čipošanas ,un visiem dpf izgriešanām vajag svaigu eļļu, bet nu nezinu, vienkārši stulbi, ka atbraucot teicu ,ka eļļa ir mainīta ,bet to bez manas ziņas izdara tāpat, un to tikai secināju atbraucot no Rīgas mājās

...

Sāksim jau ar to, ka ar pretenzijām ir jāvēršas pie servisa, kurš veica darbus, nevis neapjautājoties jāpieraksta internets, citādāk sanāk kā anekdotē par mājas būvniecību.

1) Remap serviss neveic apjomīgus vai gana vērtīgus remontus bez saskaņošanas ar klientu. Eļļas maiņa uz C6 nemaksā ne 5, ne 20 EUR, tāds jautājums vienmēr tiek saskaņots un precizēts - tātad akcepts no klienta ir saņemts. Pie DPF izgriešanas nomainīta eļļa var būt dēļ būtiski paaugstināta eļļas līmeņa, kur degvielas dēļ ir apšaubāma eļļas kvalitāte un atlikušais resurss.

2) Eļļas skrūve pie eļļas maiņas var būt un var nebūt mainīta, jo, ja skrūve ir normāla - vītne nav bojāta, tā pat arī skrūves virsma ir OK, tad tiek nomainīta tikai blīve, kura ir paredzēta šādām skrūvēm un karterim. Ja pēc eļļas maiņas skrūve nenoslēdzas hermētiski ir jāskatās vai arī ar jaunu skrūvi eļļas maiņas periodā nesākas iepriekšējās problēmas...

usbr2.png

Audi, VW, Toyota, Lexus, BMW, Volvo, MB, Opel, Seat, Skoda, Saab, Renault, Peugeot, Citroen etc.
INDIVIDUĀLS CHIPTUNING | REGULĒŠANA AUTOSERVISS | IMMO OFF | DIAGNOSTIKA

Saziņai:

29861891 (9:00-19:00)

Facebook.com/Remap.lv

Remap.lv

#152 A38L

A38L
  • Lietotājs
  • 136 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga.

Pievienots 14 February 2019 - 13:46

Ok, vērsties pie jums es varēju, bet ko tas būtu mainījis? Es dzīvoju 200km no Rīgas ,un braukt skaidroties es arī negribu.
Skaidri atceros ,kad visu izrunājā teicu ,ka eļļa ir mainīta ,un akceptu nedevu.
Ieraugo eļļas maiņas lapiņu biju nedaudz sašutis ,bet nu ok, ja vajag tad vajag ,bet kad pēc kāda laika man bija atkal jāpielej līmenis dēļ bojātās skrūves tad gan nebija patīkami.

Eļļas skrūve pie eļļas maiņas var būt un var nebūt mainīta, jo, ja skrūve ir normāla - vītne nav bojāta, tā pat arī skrūves virsma ir OK, tad tiek nomainīta tikai blīve, kura ir paredzēta šādām skrūvēm un karterim.

Palasot atpakaļ dažus postus ,es rakstīju par to kā ,skrūve un blīve bija bojāta un tika uztaisīt ātrais ghetto fix ar izolentu ,kas noblīvēja vītni un kautcik apturēja eļļas tecēšanu lai var aizbraukt uz jūsu kantori.
Nesen mainot eļļu es redzēju ,ka bojāta skrūve,blīve nebija mainīta ,bija vecā ar izolentu notītā skrūve ,un ar eļļu pietecējis motora aizsargs.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

#153 Jonix

Jonix
  • Root Admin
  • 6296 raksti
    Chiptuning
    Dzinēju vadības bloki

Pievienots 14 February 2019 - 15:43

Ieraugo eļļas maiņas lapiņu biju nedaudz sašutis ,bet nu ok, ja vajag tad vajag ,bet kad pēc kāda laika man bija atkal jāpielej līmenis dēļ bojātās skrūves tad gan nebija patīkami.

Es tagad nesaprotu, Tev kāds no mūsu uzņēmuma atbraucot pēc auto vienkārši piestādīja rēķinu par eļļas maiņu?

Ok, vērsties pie jums es varēju, bet ko tas būtu mainījis? 

Elementārs zvans, lai precizētu jautājumu ir vienkāršākais.

usbr2.png

Audi, VW, Toyota, Lexus, BMW, Volvo, MB, Opel, Seat, Skoda, Saab, Renault, Peugeot, Citroen etc.

Saziņai:

Facebook.com/Remap.lv

Remap.lv

#154 A38L

A38L
  • Lietotājs
  • 136 raksti

Pievienots 14 February 2019 - 15:48

Rēķinu man neiedeva par nevienu no veiktajiem darbiem.

#155 Jonix

Jonix
  • Root Admin
  • 6296 raksti
    Chiptuning
    Dzinēju vadības bloki

Pievienots 14 February 2019 - 15:52

Tev atbraucot vienkārši kāds pieprasīja samaksu par eļļas maiņu, kura iepriekš netika atrunāta?

usbr2.png

Saziņai:

Facebook.com/Remap.lv

Remap.lv

#156 A38L

A38L
  • Lietotājs
  • 136 raksti

Pievienots 14 February 2019 - 15:56

Tev atbraucot vienkārši kāds pieprasīja samaksu par eļļas maiņu, kura iepriekš netika atrunāta?

Nē ,nepieprasīja ,tika samaksāta gala summa par visu kopā un viss.

#157 Jonix

Jonix
  • Root Admin
  • 6296 raksti
    Chiptuning
    Dzinēju vadības bloki

Pievienots 14 February 2019 - 16:23

Tātad, kā izskatās, eļļas maiņa nav tikusi veikta! Es rīt varu pacelt augšā datus par veiktajiem darbiem, lai 100% apstiprinātu.

Neesam labdarības organizācija un 100Eur procedūru tā pat vien nevienam neveicam.
Būsi kaut ko pārpratis.

usbr2.png

Saziņai:

Facebook.com/Remap.lv

Remap.lv

#158 A38L

A38L
  • Lietotājs
  • 136 raksti

Pievienots 14 February 2019 - 16:31

Tātad, kā izskatās, eļļas maiņa nav tikusi veikta! Es rīt varu pacelt augšā datus par veiktajiem darbiem, lai 100% apstiprinātu.
Neesam labdarības organizācija un 100Eur procedūru tā pat vien nevienam neveicam.
Būsi kaut ko pārpratis.

Ok, vari apskatīties ,bet pierādījumus par eļļas maiņu ar MOTUL lapiņu mehāniķis man bija atstājis ,ar drātiņu piesejis kreisajā pusē netālu no degvielas filtra.

Šo rakstu rediģēja A38L: 14 February 2019 - 16:33

#159 Jonix

Jonix
  • Root Admin
  • 6296 raksti
    Chiptuning
    Dzinēju vadības bloki

Pievienots 14 February 2019 - 16:38

Vai vari, lūdzu, nobildēt šo lapiņu, lai rīt varu precīzi uzreiz visu savilkt kopā?

usbr2.png

Saziņai:

Facebook.com/Remap.lv

Remap.lv

#160 A38L

A38L
  • Lietotājs
  • 136 raksti

Pievienots 14 February 2019 - 16:44

Es nobildētu, bet saproti, es pirms laiciņa mainīju eļļas kārbā un dzinēja ,tagad tur ir divas jaunas šiltes ar maiņas inrervāliem, un tā kuru man uzlika sen jau ir miskastē, bet tur tāpat nebija vairak nekas par cipariem.

#161 Jonix

Jonix
  • Root Admin
  • 6296 raksti
    Chiptuning
    Dzinēju vadības bloki

Pievienots 15 February 2019 - 17:57

Apskatījos darba lapu par Tavu auto no Oktobra. Tur ir norādīts, ka bez pārējiem darbiem tika nomainīts arī degvielas filtrs.

Lapiņa šajā gadījumā ir par degvielas filtra maiņu, uzmanīgāk ieskatoties noteikti arī bija par to atzīme, automašīnas km un datums. Tādas mēs liekam pie katriem servisā veiktajiem darbiem, lai klientam saglabātos informācija.

Neaizpildīts paraugs:

1550231460701-31d85701-dbba-4905-a87a-34

usbr2.png

Saziņai:

Facebook.com/Remap.lv

Remap.lv

#162 mazais100

mazais100
  • Lietotājs
  • 405 raksti
  • Dzīvesvieta:Bauska
  • Intereses:auto

Pievienots 16 February 2019 - 10:41

Saimnieka komentārs?

audi b4 2.0 mono

audi b4 2.3 avant quattro by lpg

audi a6 c5 2.8 avant quattro by lpg

audi a6 c6 3.0tdi avant quattro

#163 A38L

A38L
  • Lietotājs
  • 136 raksti

Pievienots 16 February 2019 - 11:04

Jā ,toreiz tika mainīts arī degvielas filtrs ,oktobrī nepaskatījos ,vai tur ir kāds ķeksis par eļļu vai degvielas filtru. Nu ja tā, ka par katru filtru liek lapu tad sanāk ,ka eļļa netika aiztikta, un šis viss tikai neuzmanības pēc.
Tūlīt mani bez sāls apēdīs.... Kam negadās ,atvainojos, ja kādu dziļi sirsniņā aizskāru, ar šiem pārmetumiem un negācijām.

Toreiz vēl esot remap pasudzejos par vibrāciju salonā, teica ,ka viens motora spilvens iet uz beigām ,tagad vibrācija ir palikusi neciešamāka, kur tie motora spilveni apakšā ir izvietoti, varbūt kādam ir bilde kur viņus meklēt skatoties zem mašīnas, un cik sarežģīta ir nomaiņa?

#164 A38L

A38L
  • Lietotājs
  • 136 raksti

Pievienots 09 March 2019 - 18:12

Sveiki, mans kumeļš diemžēl ir devies remontā, sakarā ar dažām problēmām, ieskaitot sprauslām. Pagaidām ceru ,ka nebūs jānoliek 2k jaunām sprauslām, un izsprukšu cauri sveikā.

Ja kādam interesē šis stāsts ,tad lēju labu nestes degvielu no tīrām kannām ,viss ok ,tā jau bija kādus 5 mēnešus ,protams ne visulaiku, un tad vienā dienā ,cilvēks sliktu negribot ielēja degvielu no kannas kur ir bijusi ,sarkanā hidrauliskā eļļa vai ķimija , tā arī pats nesapratu, bet nu tajā pašā dienā mašīnā raustās ,un dūmi griežās. :D
Sabijies atbraucu līdz mājām un noliku ,lai stāv.
Pēc gandrīz divām dienām iekāpu, pielaidu bez problēmām ,un aizbraucu pie meistara, nedaudz baltu dūmu gan izsita.
Pagaidām nejaucot visu ārā ,iztīrīs degvielas tvertni, samainīs filtru un izlaidīs cauri liqui moly Diesel purge ,un skatīsies ko notiek.

Domāju, ja kannā būtu bijusi eļļa ,vai tā varētu tiešām nodarīt uzreiz tādu skādi sprauslām?
Kāds pakomentē.

Kamēr savs spainis servisā ,esmu ticis pabraukt ar 2016 | A4 Allroad ,2.0TDI | 190hp.
Pirmie iespaidi pēc A6 ,A4 liekās kā maza pilsētas raķete ,visur var ātri iegriezt,ieparkoties vienkārši prieks braukt, uz šosejas gan pietrūkst A6 peldošā brauciena ,kuru brauciens 2h garumā pa Vidzemes šoseju nešķiet tik traks ,ar šo ir gan nedaudz nepatīkamāk. Vizuāli simpātisks auto, uz ielas ķer skatienus.

8771576871179666206ae7ae3129804e.jpg377865d0f7b197fecc30a1c29054b6d3.jpg9ef715dd28dd82f28ab9388d77c17351.jpg

#165 ksloka

ksloka
  • Nepieredzējis lietotājs
  • 3 raksti

Pievienots 09 March 2019 - 21:55

no vienas reizes sūdīgas degvielas visa sistēma nenobirst, bet gan ilglaicīgi lieta sūda. Pat ja kanna bija netīra, degviela labi šķīdina, tāpēc īsti norakstīt uz to vainu nav objektīvi.

Šo rakstu rediģēja ksloka: 09 March 2019 - 21:56

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)