Pālekt uz saturu

Foto

Eļļas noplūde A6 C7

• Please log in to reply
76 atbildes uz šo tēmu

#1 KBAPK

KBAPK
  • Lietotājs
  • 42 raksti
  • Dzimums:Vīrietis

Pievienots 03 August 2018 - 16:25

Labdien. Ir auto 3.0 TDI dzinējs. Bija problēma ar degvielas sistēmu. Tika nomainits sūknis un ņemtas nost sprauslas lai iztīrītu, kā arī degvielas rampa.
Paņēmu mašīnu un pēc kāda laika sāk tecēt eļļa. Kur remontēja sprauslas teica ka viņiem ar eļļu nav nekāda saite.
Biju šodien servisa diagnostika. Viņi teica ka jāmazgā dzinēju lai saprastu kur tek, jo viss ir eļļa no apakšās.
Bet teica ka vizuāli izskatās ka vadataja pusē varstu vāks. Kaut kur tajā vietā.
Jautājums ir tāds iespējams ka viņi kad ņem nost un lika atpakaļ sprauslas kaut ko tur izdarīja un sākas eļļa noplūde?
Pa 2000km 2 litri

foto

https://1drv.ms/u/s!...3dsAaK3cyHCwbfZ

Šo rakstu rediģēja KBAPK: 03 August 2018 - 17:42

#2 Sibmet

Sibmet
  • Lietotājs
  • 51 raksti

Pievienots 04 August 2018 - 07:48

Vārstu vāki ir "zem" sprauslām, tobiš lai izņemtu sprauslas vārstu vāki galīgi nav jāaiztiek.
Vislabāk tiešām visu eļļu notīrīt un tad meklēt noplūdi.
Bet tev tur izskatās gaišā krāsā viss, ne gluži kā eļļa, vairāk pēc degvielas man izskatās, tā tiešām ir eļļa? Jo ņemot sprauslas ārā parasti nedaudz degvielu sanāk iztecināt ārā uz visa zem sprauslām, ja to nenotīra izskatās visai līdzīgi kā tavā bildē.

Šo rakstu rediģēja Sibmet: 04 August 2018 - 07:53

Audi A4 1.9TDi (B5) 110zs (AFN) 1996.gads metāliskā sudraba krāsā (LY7M) sedans / Audi A4 1.9TDi (B6) quattro 141zs (AFN) 2001.gads melnkoka pērļu melnā krāsā (LZ9W) sedansAudi A4 3.0TDi (B7) quattro 204zs (BKN) 2005.gads delfīnu pelēkā krāsā (LX7Z) sedans

#3 KBAPK

KBAPK
  • Lietotājs
  • 42 raksti

Pievienots 04 August 2018 - 11:22

Eļļas noplūde gan ir. No kurienes grūti pateikt
Vai tātad tiešām sprauslas nekur nesaskaras ar eļļu? Nevar piemēram kaut kā pārvilkts sprauslas un kaut kas notiek ar korpusu?
https://photos.app.g...GGSSiWcyHJyXPK7
https://photos.app.g...Kyh4KgANhWYzwK6
Var redzēt ka aizmugurē viss ir eļļa

#4 KBAPK

KBAPK
  • Lietotājs
  • 42 raksti

Pievienots 04 August 2018 - 17:52

Un vēl viena lieta antifrizs nav sarkanā krāsā. Varbūt tas palīdzēs atrast problēmu

https://photos.app.g...nC92gv4dNZuWGX8

#5 aicis2525

aicis2525
  • Lietotājs
  • 903 raksti
  • Dzīvesvieta:Jelgava

Pievienots 04 August 2018 - 22:14

Isti nesaprotu ko vēlies šeit noskaidrot.Bet,tā pat neviens pēc bildēm nepateiks vai pirmajā servisā kāds ko tavai mašīnai nesalauza vai nekvalitatīvi salika.Otrais servis bomba,vai arī pat nezinu(droši vien uz ielas garām ejot varētu tev to pašu pateikt).Tad kaut kā neticās/neizskatās pēc tādas noplūdes (1l/1000),domāju ka pie tāda eļļas patēriņa būs kāda cita problēma.

Vel ieteiktu ielikt mašīnā lielu ugunsdzēšamo.

Ja meiģini risināt problēmu pats,tad ar klineri nomazgā,ar gaisu izpūt.Izbrauc līkumu,ārdi un meklē cēloni.

Unversālā ekskavatora,ķēžu ekskavātora,pašizgāzēja pakalpojumi.Dīķu un būvbedru rakšana.Sniega tirišana-izvešana.Smilts,grants,melnzemes un šķembu piegāde. T 29735405

#6 KBAPK

KBAPK
  • Lietotājs
  • 42 raksti

Pievienots 05 August 2018 - 00:27

Es gribu saprast mainot sprauslas ir iespēja kaut ko salauzt kas saistīts a eļļas sistēmu. Piemēram ir kaut kāds vietas mainot sprauslas kur ir saskarsme ar eļļu. Vai varbūt sprauslais ir kadas gumijas, kuru piemēram nenomainot tek eļļa ara

Kā ari rakstīju antifrizs tumšā krāsā pēc remonta

Šo rakstu rediģēja KBAPK: 05 August 2018 - 00:28

#7 Madars

Madars
  • Lietotājs
  • 2341 raksti
  • Dzīvesvieta:Valmiera
  • Intereses:Ikviens, pēc savas iekšējās būtības, ir dzinējs: viens kandžas, cits- huiņas....

Pievienots 05 August 2018 - 00:45

O, bože!!! Mļe, tak nomazgā dzinēju un skaties pa kurieni tek tā eļļa, velns parāvis. Ja 1l uz 1000km, tad arī bez mazgāšanas to upi vajag redzēt. tad arī varēsi izdarīt secinājumus. 

Tikpat labi lampiņu mainot var kaut ko sa3.14st. Meistara psihā sieva uzzinājusi, ka šis atkal izvālējis Iračku no blakus podjezda, servisā ieradās cirvja pavadībā, bet uztraukumā aizsita meistaram tieši garām trāpot pa vārstu vāku, rezultātā eļļa visur, tikai ne dzinējā.

Šo rakstu rediģēja Madars: 05 August 2018 - 00:46

Audi 200 C2 1981.

A8L d2 4.2l 40v
Audi 90Q 7A AAN

Vw transporter t4 2.5tdi

A4b5q AFN

#8 Pris0nEr

Pris0nEr
  • Lietotājs
  • 303 raksti
  • Dzīvesvieta:Jēkabpils
  • Intereses:Audi un viss ap tiem!

Pievienots 05 August 2018 - 10:41

Na*** tu vispār tādu aparātu dzini uz kaut kādu kaktu servisu? Pie dīlera vajadzēja dzīt.

Šo rakstu rediģēja Pris0nEr: 05 August 2018 - 10:41

Ceška Tdeška

#9 KBAPK

KBAPK
  • Lietotājs
  • 42 raksti

Pievienots 05 August 2018 - 10:44

Nu ja pie dīlera tikai nomainīt augstspiediena sūkni man uztaisīja tāme 2700€. Bet tur vajadzēja daudz vairāk ko darit

#10 ESPoff

ESPoff
  • Lietotājs
  • 2174 raksti
  • Dzīvesvieta:Online
  • Intereses:DSP (dodu stulbus padomus)

Pievienots 05 August 2018 - 17:05

Es nedomāju ka te ar c7 ūtu tāda remontpieredze. Tas ir citāds motars, nekā c6 3l tdi.Un te ir TAS jautājums, vai “vērc tur kkādu prodieseli un/ ai kkādus suudus bākā un pie elljas liet klāt.Jo nepietiek ka samaksāt, bet vel hvz kam un par ko, jo reti kurš tur kko par viņu māk.Meklē labāk krievu valodā un krievu lapās.Skaidrs, ka tur “nemākot” var sajaat tikai ar izjaukt/salikt, kur nu vel ko tālāk līst.

#11 MMMax

MMMax
  • Lietotājs
  • 575 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga, Dobele

Pievienots 05 August 2018 - 19:20

Redzi kā aizvedi uz kaktu servisu, beigās varēsi mainīt visu motoru. :D

#12 KBAPK

KBAPK
  • Lietotājs
  • 42 raksti

Pievienots 05 August 2018 - 19:21

Redzi kā aizvedi uz kaktu servisu, beigās varēsi mainīt visu motoru. :D

HAHA

Auto aizvedu uz servisu kurs tikai uz ta specializejas

#13 Madars

Madars
  • Lietotājs
  • 2341 raksti
  • Intereses:Ikviens, pēc savas iekšējās būtības, ir dzinējs: viens kandžas, cits- huiņas....

Pievienots 05 August 2018 - 19:23

Mēs redzam. :D

Audi 200 C2 1981.

A8L d2 4.2l 40v
Audi 90Q 7A AAN

Vw transporter t4 2.5tdi

A4b5q AFN

#14 KBAPK

KBAPK
  • Lietotājs
  • 42 raksti

Pievienots 05 August 2018 - 19:30

Man tagad vajag saprast ka risinat problemu. Ja jums nav idejas, kada jega rakstit?

Man krievijas foruma uzrakstija ka varetu but del ta ka kapara šaibas uzliktas parastas nevis apdegtas. Deļ ta rodas augsts spiediens eļļai un spied ara visur

#15 Madars

Madars
  • Lietotājs
  • 2341 raksti

Pievienots 05 August 2018 - 19:46

Kapara šaiba, Tu... Motoru nomazgāji? Atradi no kurienes tek?

Lai neveidotos augsts spiediens ir domāta kartera ventilācija.

Kad tā ziemā aizsalst, vot tad gan eļļa tek pa visurieni.

Šo rakstu rediģēja Madars: 05 August 2018 - 19:43

Audi 200 C2 1981.

A8L d2 4.2l 40v
Audi 90Q 7A AAN

Vw transporter t4 2.5tdi

A4b5q AFN

#16 Pris0nEr

Pris0nEr
  • Lietotājs
  • 303 raksti

Pievienots 05 August 2018 - 19:52

Nomazgā to velna motoru taču vienreiz. Šķil un skaties pa kurieni tek ārā. Kas mēs kādas Vangas?

Ceška Tdeška

#17 KBAPK

KBAPK
  • Lietotājs
  • 42 raksti

Pievienots 05 August 2018 - 19:55

Es nomazgāju tikai rīt kur tiku. Tad ir izplūdes kolektors no vienas puses un karters no priekšas. Pēc neilga brauciena atkal tur un tur eļļa.
Jautājums no paša sākuma bija par to vai varētu būt vaina tiem kur remontēja sprauslasun mainīja sūkni. Gribu saprast vai varu spiest uz viņiem ka tā ir viņu vaina. Kaut kā brīvas ja uzreiz pēc remonta parādās eļļas noplude

Šo rakstu rediģēja KBAPK: 05 August 2018 - 19:57

#18 Pris0nEr

Pris0nEr
  • Lietotājs
  • 303 raksti

Pievienots 05 August 2018 - 20:04

Tu tak klāt nestāvēji un neturēji lukturīti, sazin, ko viņi tur izdarīja, protams, ir aizdomīgi, ka tieši pēc viņu apmeklējuma sāka tā eļļa plūst prom. Ja tā ir viņu vaina, tiešām gribi dzīt atpakaļ uz tādu servisu, kurš tev sa*isa braucamo?

Ceška Tdeška

#19 KBAPK

KBAPK
  • Lietotājs
  • 42 raksti

Pievienots 05 August 2018 - 20:12

Tu tak klāt nestāvēji un neturēji lukturīti, sazin, ko viņi tur izdarīja, protams, ir aizdomīgi, ka tieši pēc viņu apmeklējuma sāka tā eļļa plūst prom. Ja tā ir viņu vaina, tiešām gribi dzīt atpakaļ uz tādu servisu, kurš tev sa*isa braucamo?

Ari labs jautājums. Man gribas aizbraukt pie kada laba dizelista kurš var teikt kas par problema un varbut tad pie vina remontet

#20 Val

Val
  • Administrators
  • 11564 raksti

Pievienots 05 August 2018 - 20:47

Pēc neilga brauciena atkal tur un tur eļļa.

Tad jānomazgā un turpat arī jādarbina, acis nenolaižot.
:arrow: Pārdodu S4/C4/B5/V8 un citas vecu krabju detaļas
:arrow: Pārdodu diagnostikas kabeļus kopā ar VCDS (VAG-COM) un/vai 2x2 pāreju.

audi 80 b2 5vt gte quattro
audi a4 b5 1.6 fl fwd

#21 Pris0nEr

Pris0nEr
  • Lietotājs
  • 303 raksti

Pievienots 05 August 2018 - 21:22

Ari labs jautājums. Man gribas aizbraukt pie kada laba dizelista kurš var teikt kas par problema un varbut tad pie vina remontet

http://www.remap.lv/lv/kontakti

Ceška Tdeška

#22 KBAPK

KBAPK
  • Lietotājs
  • 42 raksti

Pievienots 05 August 2018 - 21:24

https://photos.googl...nFZNU5XU3BwaTZR

Man liekas ka sprauslas kau ka skaļi strada?

#23 Ralfs_

Ralfs_
  • Lietotājs
  • 177 raksti
  • Intereses:IT, cycling, photography,car enthusiast.

Pievienots 05 August 2018 - 21:49

Vairāk izklausās pēc sadalenēm 

A3 8L 4-door 1.9 TDI VE/PD chip

#24 audihp

audihp
  • Lietotājs
  • 158 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga-Ape
  • Intereses:SIA "DL motors" autoserviss

Auto diagnostika un remonts

A/S lietotājiem atlaides gan detaļām, gan darbam.

Strenču iela 5, Rīga. 25619574

Pievienots 05 August 2018 - 22:12

Brauc ciemos pie SIA “DL motors” autoserviss, palīdzēs Tev. Ir zināma pieredze ar šīs paaudzes audi, it īpaši c7. Visticamāk mazie vāciņi, kuri nāk ap sprauslām un pasi par sevi skruvejas klāt pie vārstu vāka, vairs nenoblivē.

Telefona Nr-25619574
SIA "DL motors" autoserviss

#25 ESPoff

ESPoff
  • Lietotājs
  • 2174 raksti

Pievienots 05 August 2018 - 22:21

Tur drīzāk pēc ķēdes mehānisma auzām izklausās.

Ja tur ir jau sprausas un sūknis atbraucis, nu tad ķēde tur pilnīgi točna nebūs no zelta.

Ja tiešām tur ir kādi tādi specifiski blīvējumi, kuri tikuši maiņas rezultātā izkustināti un ja tie lohi nav to zinājuši ka tas ir vai nu vecs vai vienreizējs vai vnk jāliek jauns pie izjaukšanas, nu tātad tiešām lohi.Kā arī mani māc skepse par to, ka kaut kur būtu tāds īpašs un šeit iepriekš nedzirdēts serviss, kurš šodien pēkšņi īpaši "specializētos" tieši uz c7 motoriem.

#26 audihp

audihp
  • Lietotājs
  • 158 raksti

Pievienots 05 August 2018 - 22:26

Tur drīzāk pēc ķēdes mehānisma auzām izklausās.
Ja tur ir jau sprausas un sūknis atbraucis, nu tad ķēde tur pilnīgi točna nebūs no zelta.
Ja tiešām tur ir kādi tādi specifiski blīvējumi, kuri tikuši maiņas rezultātā izkustināti un ja tie lohi nav to zinājuši ka tas ir vai nu vecs vai vienreizējs vai vnk jāliek jauns pie izjaukšanas, nu tātad tiešām lohi.Kā arī mani māc skepse par to, ka kaut kur būtu tāds īpašs un šeit iepriekš nedzirdēts serviss, kurš šodien pēkšņi īpaši "specializētos" tieši uz c7 motoriem.

Serviss pieder man, atbrauc- iepazīsies.

Pašam jau vairāk kā gadu ir c7 Bitdi, un arī pāris klienti brauc ar c7.

Visiem nav laika sēdēt šeit un gudri komentēt- tādēļ arī droši vien neesi dzirdējis ✋

Serviss nav īpašs un nespecializējas tieši uz c7, taču noteikti var palīdzēt ar šāda auto remontu.

#27 ESPoff

ESPoff
  • Lietotājs
  • 2174 raksti

Pievienots 05 August 2018 - 23:02

Man ir pilnīgi po-uj, kas Tev pieder un nejūtu itin nekādu vajadzību kaut ko lieki apmeklēt,bet domāju, ka es kā "dirsējs" par to c7 ekspluatāciju vairāk un plašāk pastāstītu Tev, nekā tu Man kopā ar visu to savu servisu. Ja "nav laika komentēt", tad vispirms vajag pienest kādu pienesumu šim panīkušajam Forumam ar sevis ievietoto informāciju vai padomu , nekā tikai katram savu ateju te reklamēt.

#28 Sancho

Sancho
  • Lietotājs
  • 898 raksti
  • Dzīvesvieta:London

Pievienots 05 August 2018 - 23:21

Man ir pilnīgi po-uj, kas Tev pieder un nejūtu itin nekādu vajadzību kaut ko lieki apmeklēt,bet domāju, ka es kā "dirsējs" par to c7 ekspluatāciju vairāk un plašāk pastāstītu Tev, nekā tu Man kopā ar visu to savu servisu. Ja "nav laika komentēt", tad vispirms vajag pienest kādu pienesumu šim panīkušajam Forumam ar sevis ievietoto informāciju vai padomu , nekā tikai katram savu ateju te reklamēt.

Ciniskaaku, bet patiesaaku atbildi nebiju gaidiijis :D

taatad, veram valjaa C7 topiku

Audi S6 V10 - weekend, Audi A7 S-Line quattro tdi - daily

Interesee nopirkt veel kaadu typ43, varbuut typ44 Quattro, Audi 80 Quattro B2 vai veco VW Passat 2.0 syncro

#29 dragijs

dragijs
  • Lietotājs
  • 5219 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga
  • Intereses:No visa pa mazam

Pievienots 06 August 2018 - 07:58

ka tik mehs kāds nebūs pamēģinājis "kā iet"

Audi Q7 3.0 TDI ; Audi A4 B8 2,0 TDI

Audi TT 1,8 T 180 hp ;  Quadzilla ram smc 250

Audi A6 C6 3,0 TDI Quattro powered by Jonix,    Audi A6 C5 2,8 30V Quattro

Audi A6 C4 2,8 12V Quattro,   Audi Coupe un 90 B3 2,3 NG bezpiedziņa

#30 audihp

audihp
  • Lietotājs
  • 158 raksti

Pievienots 06 August 2018 - 12:00

Man ir pilnīgi po-uj, kas Tev pieder un nejūtu itin nekādu vajadzību kaut ko lieki apmeklēt,bet domāju, ka es kā "dirsējs" par to c7 ekspluatāciju vairāk un plašāk pastāstītu Tev, nekā tu Man kopā ar visu to savu servisu. Ja "nav laika komentēt", tad vispirms vajag pienest kādu pienesumu šim panīkušajam Forumam ar sevis ievietoto informāciju vai padomu , nekā tikai katram savu ateju te re

Vai, kādi mēs laipni.

Bieži mēdz svešus cilvēkus nepamatoti apvainot? Nekas šeit netika rakstīts reklāmas nolūkos. Un turpmāk padomā, ko raksti. 

Piedāvāju cilvēkam palīdzēt atrisināt problēmu, kā arī minēju iespējamo cēloni, kas varētu būt saistīts ar sprauslu maiņu. 

Gribi zināt, kāpēc forums "panīkst"? - Paskaties spogulī. 

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)