Pālekt uz saturu

Foto

a6 c6 nevar iedarbinat.

• Please log in to reply
13 atbildes uz šo tēmu

#1 ZGX

ZGX
  • Lietotājs
  • 49 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:Ogre

Pievienots 23 April 2018 - 02:23

Sveiki viri, 

Nenosa, nenota pie izslegta dzineja ieliekot atslegu un pagriezot lidz starta pozicijai paneli vairak neiedegas kontrol lampinas(abs,spirales utt.,), laigan radio un parejais strada.

Lidz ar to pagriezot atslegu uz starta pozicijas no auto nav nekadas reakcijas, jo kaut kas nostrada jeb nenostrada.

Atdzivinat paneli un lidz ar to iedarbinat auto iespejams ja piesledz pc un nodzes, pamaina, kas saistits ar spriegojumu.

Problema varetu but zem stures vados, cik esmu saklausijies. Varbut kadam ir gadijies un zinas kur konretak meklet vainu, kura tiesi detala atbild par so augstak minetaja situacija. Varat ietiekt kadu labu elektriki?

Akumulators stav jauns. Pie auto paslaik pats netieku, tadel mazliet skopa informacija. Cepure nost un paldies jau ieprieks.

#2 MXR

MXR
  • Foruma atbalstītājs
  • 3012 raksti
  • Dzīvesvieta:Jelgava

Pievienots 23 April 2018 - 10:15

swirks !!!! 

Nenota nenosa jenota vis ira lappi tur naw wajna ?? Radjo strada tas pac galwenajsss ?? Ja iekš awto naw erekcijas wiss ok! Panelim ja ira svak  s  spriegojums tad japiewelk siksna wismaz man ta bija !!!! ari wados war but wajna !!!! 

:ok:  :ok:  :ok:  :ok:  :ok:

Veco Aužu pansionātsTM
MXR BARTERI (B3,B4,B5,C4,C5,Allroad C5)

#3 Val

Val
  • Administrators
  • 11823 raksti
  • Dzīvesvieta:Valmiera

Pievienots 23 April 2018 - 10:45

Iekopē kļūdu.

:arrow: Pārdodu S4/C4/B5/V8 un citas vecu krabju detaļas
:arrow: Pārdodu diagnostikas kabeli kopā ar VCDS (VAG-COM) un 2x2 pāreju.
:arrow: B5-B6, C4-C5 šrotu OEM radio pin kodu atgūšana: RNS-D, RNS-E, Concert, Chorus utt. PM

audi 80 b2 5vt gte quattro
audi a4 b5 1.6 fl fwd

#4 Madars

Madars
  • Lietotājs
  • 2408 raksti
  • Intereses:Ikviens, pēc savas iekšējās būtības, ir dzinējs: viens kandžas, cits- huiņas....

Pievienots 23 April 2018 - 17:41

swirks !!!! 

Nenota nenosa jenota vis ira lappi tur naw wajna ?? Radjo strada tas pac galwenajsss ?? Ja iekš awto naw erekcijas wiss ok! Panelim ja ira svak  s  spriegojums tad japiewelk siksna wismaz man ta bija !!!! ari wados war but wajna !!!! 

:ok:  :ok:  :ok:  :ok:  :ok:

:rofl:  :rofl:  :rofl:

Audi 200 C2 1981.

A8L d2 4.2l 40v
Audi 90Q 7A AAN

Vw transporter t4 2.5tdi

A4b5q AFN

#5 MartinsP

MartinsP
  • Lietotājs
  • 1202 raksti

Pievienots 23 April 2018 - 20:26

Nosūti PM Audi_baloži, viņam bija identiska problēma! Viņš parasti atbild un neskopojas ar viedokli, ja labs cilvēks!
:oooo:

#6 Tofiks

Tofiks
  • Nepieredzējis lietotājs
  • 6 raksti

Pievienots 27 June 2018 - 07:02

Tā kā es nevaru veidot jaunu tēmu, ceru, ka neiebilstat, ja ievietošu savu problēmu šajā rakstā.

Man problēma ir sekojoša, tas sākās labu laiku atpakaļ ar dažāda laika posma pauzēm. Problēma izpaužās tā, ka nevar pielaist auto, motors griež, šķiļ, bet nelec. Bet tas var notikt visdažādākajos brīžos - no rīta pielec normāli, aizbraucu līdz benzītnankam, tur vairs nelec, pēc 10min čakarēšanās pielec. Ir bijis tā, ka pusotru stundu nelec, aizvelk līdz mājām un nākamajā rītā tikai pielec. Ievēroju to, ka brīžos, kad autiņš nelec, ieliekot atslēgu un pagriežot līdz pusei būtu jāiedegās visām ikdienas lampiņām, no kurām viena ir EPC (electronic power control), ja šī lampiņa neiedegās, tad es zinu, ka auto neleks. Pēc tā es vados brīžos, kad viņa nelec - ielieku atslēgu, līdz pusei pagriežu, ja EPC neiedegās, tad nemaz nešķiļu. Tad atkal daru to pašu un ceru, ka beidzot parādīsies bēdīgi slavēnā EPC lampiņa. Bet šī problēma ir ļoti neregulāra, sākās gadu atpakaļ, pačakarējās nedēļu, pārgāja uz pus gadu, tad atkal pačakarējās un pārgāja uz kaut kādu periodu. Pirms 2 mēn atkal nosprāga, pārgāja līdz vakardienai, kad atkal paliku stāvvietā centrā, pāgāja divas stundas un pieleca, atbraucu līdz mājām, noslāpēju un atkal nelec, paiet 15min un lec kā bitīte. Nav ne jausmas ar ko tas ir saistīts, meistari plāta rokas, jo pie viņiem aizbraucot ar veselu auto, kompis problēmas nemet laukā, notrāpīt uz neejošu auto īsti nesanāk, jo šis niķis parasti dienas laikā pāriet.

Autiņs AUDI a4 b5 1999 gada, 1.6 benzīns. Mēģināju arī akumulatora klammes noņemt uz 10 min, lai ''restartētu'' sistēmu brīdī, kad bija uzmeties gļuks, bet tas neko nelīdzēja.

Neceru uz reālu problēmas noteikšanu šeit, bet varbūt ir kādas idejas kā rīkoties, lai nav tā, ka tiek mainīts VISS ar cerību, ka kaut kas aiziet. Paldies jau iepriekš!

Šo rakstu rediģēja Tofiks: 27 June 2018 - 09:31

#7 Val

Val
  • Administrators
  • 11823 raksti

Pievienots 27 June 2018 - 13:19

K132 (EPC lampa) ir pievienota vadības blokam (72. kāja, sarkans/brūns vads). Kompis ieslēdz masu, kad vajag.
Nākamreiz pārbaudi, vai tajā brīdī, kad neiedegas EPC lampa, vai nespīd arī Akumulatora lampa.
Plus lampām pienāk caur T32/1 konektoru (melns vads). Ja vados nav problēma, tad aizdedzes pluss līdz panelim nepienāk un problēma ir "lielāka" nekā tikai epc nedeg.

Aizdedzes kontaktgrupa jāpārbauda vai jāmaina. Serviss jāmaina.
:arrow: B5-B6, C4-C5 šrotu OEM radio pin kodu atgūšana: RNS-D, RNS-E, Concert, Chorus utt. PM

audi a4 b5 1.6 fl fwd

#8 Tofiks

Tofiks
  • 6 raksti

Pievienots 27 June 2018 - 21:27

Akumulatora lampa deg kā parasti, tikai pagriežot atslēgu līdz pirmajai pozīcijai, neskatoties uz to vai EPC iedegās vai nē.

Varbūt var ieteikt pārdaugavā/Rīgā sakarīgu vietu, kur griesties ar šādu problēmu, kur netiks mainīts viss pēc kārtas?

Paldies par atbildi!

Šo rakstu rediģēja Tofiks: 27 June 2018 - 21:30

#9 martinsh0007

martinsh0007
  • Lietotājs
  • 17 raksti
  • Dzīvesvieta:Rēzekne/Jelgava

Pievienots 19 November 2018 - 14:13

Labdien! Paceļu mazliet šo tēmu uz augšu, šorīt tieši šāda pati problēma gadījusies man, pagriežot atslēgu nekādas reakcijas.. ieslēdzas tikai MMI un gaismas stradā. Kur problēma varētu būt?

#10 Val

Val
  • Administrators
  • 11823 raksti

Pievienots 19 November 2018 - 15:50

Problēma varētu būt tagad svētkos atrast elektriķi.

audi a4 b5 1.6 fl fwd

#11 KUKAINIS

KUKAINIS
  • Lietotājs
  • 92 raksti
  • Dzīvesvieta:Valmiera,Iļģuciems.

Pievienots 29 November 2018 - 20:47

Kas bija pa vainu?

#12 martinsh0007

martinsh0007
  • Lietotājs
  • 17 raksti

Pievienots 03 December 2018 - 18:48

Problēmu atrisinājas,  Steering Lock Actuator module failure. Pāris reizes vajadzēja slēgt kompi, lai nodzēstu kļūdu un varētu iedarbināt, kamēr moduli nesamainīs.  Nomainīja moduli,bet pirms tam vēl pārlodeja vecos kondesatorus uz jauniem un kaut ko tur vēl, pieprogrammēja. Tagad stradā viss nevainojami. (pirms tam varēja arī dzirdēt kā lenta negribīgi staigā)   Dīvaini tikai tas, ka pirms tam kompis meta kļūdu par steering wheel angel sensor, tomēr tas bija tikai divas reizes, vairāk šādu ķļūdu nav metis, tadēļ pagaidām neiespringstu uz sensora maiņu.  

#13 Kakis

Kakis
  • 1 raksti

Pievienots 09 December 2018 - 11:30

Labdien! Paceļu mazliet šo tēmu uz augšu, šorīt tieši šāda pati problēma gadījusies man, pagriežot atslēgu nekādas reakcijas.. ieslēdzas tikai MMI un gaismas stradā. Kur problēma varētu būt?

Man arī tas pats un vēl stūre ir nobloķējusies un ātrumkārba un roķene, jautājums vai tev arī tā pat bija, vai man arī cita tad vaina.

#14 martinsh0007

martinsh0007
  • Lietotājs
  • 17 raksti

Pievienots 09 December 2018 - 22:24

Tieši tas pats, stūre sasledzās un no parkinga nevar dabūt laukā! 

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)