Pālekt uz saturu

Foto

Diagnostika pērkot jaunu automāšīnu Rīgā

• Please log in to reply
19 atbildes uz šo tēmu

#1 double99

double99
  • Lietotājs
  • 77 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:Latgale

Pievienots 19 April 2018 - 18:21

Sveiki.

Lieta sekojoša. Meklēju jaunu auto. Tas protams nebūs audi, bet gan volvo xc60. Lielākais piedāvājumu klāsts ir Rīgā, pats gan esmu no cita Latvijas gala. Varbūt ir kādi ieteikumi, pie kā dzīt pārbaudīt auto pirms pirkšanas? Vēl ērtāk protams būtu ja es varētu saskrieties ar kādu lietpratēju un tad varētu izbraukt kopā pa pārs mašīnām un pārbaudīt tās ar vadu. Vai nu arī tad kādu servisu, kurā varētu iebraukt un pārbaudīt auto.

#2 Dj_atoms

Dj_atoms
  • Lietotājs
  • 1206 raksti
  • Dzīvesvieta:Rix-Liepāja
  • Intereses:veci V.A.G
    un meitenes :D

Pievienots 19 April 2018 - 18:40

Vari uzzvanīt rīt uz Remap.lv parunāt, diezgan smalki izpēta auto gan ar diagnostiku braucot pēc dzīvajiem datiem, gan arī uz pacēlāja.

Šo rakstu rediģēja Dj_atoms: 19 April 2018 - 18:41

Volvo V70 II 2003.gads 2.4D5+Jonixchip  :good:

Audi coupe quattro 1986.gads bez dzinēja ...In progress...
Audi coupe 1985. gads 1.8 +LPG
VW GOlf Mk1 GTI Berg-cup 1983.gads 1.8PG G60 156HP ...In progress...
BMW E30 1989.gads M20B25+chip ~170hp ,(for fun ģimenes drift projekts)

#3 MXR

MXR
  • Foruma atbalstītājs
  • 2900 raksti
  • Dzīvesvieta:Jelgava

Pievienots 19 April 2018 - 19:55

*
POPULĀRS RAKSTS!

Kādu gan diagnostiku vajag jaunam auto? :mrgreen:

Uzzvani uz Volvo centru. Pārbaudīt pie viņiem auto uz pierakstu var pa 50 naudām gabalā. Čeko pilnīgi visu, arī krāsas biezumu, ja kas. Iedod izdruku uz kādām 4 lapām par visiem mezgliem. Tas tā, ja ir jau reāls pretendents.

Protams, visi bļaus, ka tur tāpat visādi lubraki strādā utt, ka nekāda skurpulozā diagnostika nebūs tik un tā, bet pats šitam gāju cauri un Volvo centrā atrada kasjaku, kuru nekad mūžā nebūtu atradis tupa mašīnu apskatot. Čekoja 4 mašīnas, papisa 200e, bet ne 14k, cik maksāja auto :mrgreen:  Beigās paķēra celku nr.2 win-win situācija.

Šo rakstu rediģēja MXR: 19 April 2018 - 20:14

Optimisms = nepietiekams informācijas daudzums :mrgreen:
MXR BARTERI (B3,B4,B5,C4,C5)

#4 ainis

ainis
  • Lietotājs
  • 1600 raksti

Pievienots 19 April 2018 - 20:19

Vairāki pazīstami volvo īpašnieki tieši tā ir darījuši, ļoti apmierināti ar Volvo centra darbu.

Dzinējs kāds būs tam volvikam -D4 ?

#5 double99

double99
  • Lietotājs
  • 77 raksti

Pievienots 19 April 2018 - 21:13

D5

Nu ir plānots tā kā vienā dienā izskatīt variantus.. to var būt daudz. 5 mierīgi. Katru dzenāt uz volvo es nezinu cik ir reāli.

#6 Gachaans

Gachaans
  • Lietotājs
  • 1487 raksti
  • Dzīvesvieta:Ne-Rīga
  • Intereses:NG+LPG, KE-Jetronic, FWD

Pievienots 19 April 2018 - 21:23

MXR precīzi visu pateica. Vienīgi, no pieredzes, iesaku laicīgi painteresēties par noslodzi servsa centrā. Skanstes Volvo centrā mēdz būt 1-2 ned rindas, Ulmaņa gatves centrā ir īsākas rindas. Cena 50 naudas gabalā. Izpēta tiešām smalki, man pat bija pierakstījuši ,ka logu slotiņam nodilums par lielu :D

Arī no pieredzes, ļoti apšaubu ,ka visi 5 volvo būs tik labi lai dzītu uz servisu baudīt. Priecājies ja būs vairāk par vienu labu pretendentu. Kad vienam A|S biedram mammai meklējām S40, apskatījām 4 gab, visi bija redzams ka ir bijuši bozti, vai kas cits slikts bija.

Man īpašumā ir jau otrais Volvo. Neesmu žēlojis naudu ne diagnostikai dīlercentrā, ne autodna.lv, līdz ar to esmu diezgan apmierināts. Ja auto liekas daudz maz interesants, sāc ar auto DNA. Un labāk samaksāt pāris simtus par diagnostiku un DNA atskaitēm, nevis "ieekonomēt" pārsimts eur, un pēc tam nopirkt ieberzienu uz pāris K, kas pērkot dīzeli, ir pat ļoti iespējams.

Ja skaties uz Volvo ar dīzeli, tad neņem D3 un visus tos mazos pļerdakus. 2.0 ir forda dīzelis, 1,6 ir peugeot dīzelis, abi ir slikti motori, pat ja maz braukti.

Ja nu izdomā uzmest aci arībenzīnmotoriem, tad der zināt, ka T5 dzinējiem virs 400K kaut kad būs jāmaina vārsti, jo vecie vnk būs savu resursu nokalpojuši, tāpēc ir vērts uzzināt patieso nobraukumu, lai nenopirktu zviedru taksi.

Takši zviedriem ir gan dīzeļi gan benzīnnieki

Šo rakstu rediģēja Gachaans: 19 April 2018 - 22:57

Fanot par dīzeļa kvēpiem ir apmēram ta pats, kas tīksmināties par savu pirdienu aromātu - itkā jau saproti ,ka visiem apkārt tas riebjas, bet tomēr patīkami :)

#7 ESPoff

ESPoff
  • Lietotājs
  • 2159 raksti
  • Dzīvesvieta:Online
  • Intereses:DSP (dodu stulbus padomus)

Pievienots 20 April 2018 - 10:09

Esmu ļooooti skeptiski noskaņots par “laba” xc60 atrašanas iespēju.Bez saviem 14k tur nav ko. Ieteiktu meklēt ne Rīgā ,bet drīzāk AutoPliusā.Turklāt tur labi ja 1 no 7 būs tik vērts lai vispār par disgnostiku runātu.Vai arī būs daudzmaz labs un tev patiks un pārdevējs tāpat tev nolaidīs sotaku un gribi njem as-is vai ja nee ta ej d... un netraucē tirdzniecību :mrgreen:
Krāsas testeris ir obligāts pašam līdzi ņemt, jo pajaunu mašīnu ar krāsotu jumtu tu pec tam varēsi pats braukt līdz kliņķim un neviens tev viņu neņems, ja nu vienīgi galīgs lohs.Kā arī tas xc60 bez 205 zs motora nefiga tāpat neiet , bez ādas salona un bez seedekļu apsildes tas vispār nekam neder.Lielākai daļai būs sakruķīts odometrs, nesmuki diski un prasta ārējā apdare un nojaati bremžudiski.Ar 2 izpūtējiem un cienīgiem diskiem ej vel pameklē, tā ka mierīgi vari mēnesi studēt sludinājumus un i nafig uz to rīgu nebraukt.

#8 double99

double99
  • Lietotājs
  • 77 raksti

Pievienots 20 April 2018 - 17:42

MXR precīzi visu pateica. Vienīgi, no pieredzes, iesaku laicīgi painteresēties par noslodzi servsa centrā. Skanstes Volvo centrā mēdz būt 1-2 ned rindas, Ulmaņa gatves centrā ir īsākas rindas. Cena 50 naudas gabalā. Izpēta tiešām smalki, man pat bija pierakstījuši ,ka logu slotiņam nodilums par lielu :D

Arī no pieredzes, ļoti apšaubu ,ka visi 5 volvo būs tik labi lai dzītu uz servisu baudīt. Priecājies ja būs vairāk par vienu labu pretendentu. Kad vienam A|S biedram mammai meklējām S40, apskatījām 4 gab, visi bija redzams ka ir bijuši bozti, vai kas cits slikts bija.

Man īpašumā ir jau otrais Volvo. Neesmu žēlojis naudu ne diagnostikai dīlercentrā, ne autodna.lv, līdz ar to esmu diezgan apmierināts. Ja auto liekas daudz maz interesants, sāc ar auto DNA. Un labāk samaksāt pāris simtus par diagnostiku un DNA atskaitēm, nevis "ieekonomēt" pārsimts eur, un pēc tam nopirkt ieberzienu uz pāris K, kas pērkot dīzeli, ir pat ļoti iespējams.

Ja skaties uz Volvo ar dīzeli, tad neņem D3 un visus tos mazos pļerdakus. 2.0 ir forda dīzelis, 1,6 ir peugeot dīzelis, abi ir slikti motori, pat ja maz braukti.

Ja nu izdomā uzmest aci arībenzīnmotoriem, tad der zināt, ka T5 dzinējiem virs 400K kaut kad būs jāmaina vārsti, jo vecie vnk būs savu resursu nokalpojuši, tāpēc ir vērts uzzināt patieso nobraukumu, lai nenopirktu zviedru taksi.

Takši zviedriem ir gan dīzeļi gan benzīnnieki

Nu diezgan nereāli uz to volvo centru diemžēl. Es nevaru pieteikties div nedēļas iepriekš, jo es nezinu kad braukšu, vēl pietam rindu paņemt noteiktā datumā un laikā.

Esmu ļooooti skeptiski noskaņots par “laba” xc60 atrašanas iespēju.Bez saviem 14k tur nav ko. Ieteiktu meklēt ne Rīgā ,bet drīzāk AutoPliusā.Turklāt tur labi ja 1 no 7 būs tik vērts lai vispār par disgnostiku runātu.Vai arī būs daudzmaz labs un tev patiks un pārdevējs tāpat tev nolaidīs sotaku un gribi njem as-is vai ja nee ta ej d... un netraucē tirdzniecību :mrgreen:
Krāsas testeris ir obligāts pašam līdzi ņemt, jo pajaunu mašīnu ar krāsotu jumtu tu pec tam varēsi pats braukt līdz kliņķim un neviens tev viņu neņems, ja nu vienīgi galīgs lohs.Kā arī tas xc60 bez 205 zs motora nefiga tāpat neiet , bez ādas salona un bez seedekļu apsildes tas vispār nekam neder.Lielākai daļai būs sakruķīts odometrs, nesmuki diski un prasta ārējā apdare un nojaati bremžudiski.Ar 2 izpūtējiem un cienīgiem diskiem ej vel pameklē, tā ka mierīgi vari mēnesi studēt sludinājumus un i nafig uz to rīgu nebraukt.

xc60 vietā var ielikt jebkuru citu auto un viss tavs teksts ir piederošs pārējām mašīnām. ļoti negatīvi pietam :D

#9 ESPoff

ESPoff
  • Lietotājs
  • 2159 raksti

Pievienots 20 April 2018 - 18:08

double99, ja netici šai negatīvajai ievirzei- atver ss un paskaties;).Pat ar 14k var nepietikt...Es, piem, nevaru iedomāties Personu, kam interesētu "labs"(bet nedaudz aizjaats..) xc60 ar (?)280k, abet pa 10k.Un kam pārdevējs tāds santīmjājējs, ka nav spējis sameklēt riteņu diskiem vidiņus un pa 2e ielikt visos salona cohumos piepīpētājus.Ādas salons bez sēdekļu apsildes- lielākajai daļai Fr un iT mašinu tas tā būs.Ziemas apstākļiem galīgi nederīgs.Tālākpārdošanai/vaļātikšanai- jo vairāk nederīgs.Vēl jo kvadrātā vairāk- jsa gadās tas slavenais 129kW motors, kurš norāda uz priekšpiedziņas variantu.Bet kārtīgs pārdevējs jau neies uz tādiem sīkumiem tīšām norādīt- drīzāk būs ļoti laaabs un tērē ļooti maaz utt.Bet tas tā, vnk mans dusmīgs viedoklis, jo gadījās reiz pirms gada kādus pāris desmitus tos hlamus apskatīt.Pie kam, dažus no tiem var sazīmēt, ka viņi vēl joprojām tur tirgojas tipa kā "tikko/no".

#10 andzha

andzha
  • Moderators
  • 9416 raksti
  • Dzīvesvieta:Valmiera
  • Intereses:Nodarīt TO skaisti..

Pievienots 20 April 2018 - 20:59

Nu diezgan nereāli uz to volvo centru diemžēl. Es nevaru pieteikties div nedēļas iepriekš, jo es nezinu kad braukšu, vēl pietam rindu paņemt noteiktā datumā un laikā.

Piesaki ka gribēsi kaut ko atrādīt, dienu vai 2 iepriekš sāc panisku plaču apbraukāšanu un cerīgāko eksemplāru aizdzen uz "novērtēšanu". Ar normāliem speciālistiem būs līdzīgs pieraksta grafiks, autocom pavēlnieki tavai situācijai nederēs, gan dēļ tā ka nenopietni, gan arī tas ka motoru visticamāk neatpazīs, vismaz man ar vienu lamatu šāda pieredze

Audi 80 B4 2.3 1.9TDI

Audi A6 C5 1.9 TDI

Audi A6 C4 1.9 TDI

Audi 80 B3 under construction..

#11 Gachaans

Gachaans
  • Lietotājs
  • 1487 raksti
  • Dzīvesvieta:Ne-Rīga
  • Intereses:NG+LPG, KE-Jetronic, FWD

Pievienots 20 April 2018 - 22:17

lai cik tas nebūtu skarbi, ESPoffs diezgan labi zin drēbi. zem minētās summas diezgan lielai veiksmei jābūt, lai būtu labs dīls. es ar teiktu ka reālākais variants ir pieteikt servisa centrā vizīti, un kas uz to laiku pieejams, tad labāko no tiem aizdzīt.

Šo rakstu rediģēja Gachaans: 20 April 2018 - 22:19

Fanot par dīzeļa kvēpiem ir apmēram ta pats, kas tīksmināties par savu pirdienu aromātu - itkā jau saproti ,ka visiem apkārt tas riebjas, bet tomēr patīkami :)

#12 Source

Source
  • Moderators
  • 4330 raksti
  • Dzīvesvieta:Talsi, Rīga

Pievienots 21 April 2018 - 07:03

Es it kā pievienojos ESPoffam, ka pa 14k atrast grūti kaut ko. Pat pa 20 ir grūti atrast kaut ko. Tāpat skaidrs, ka 5 mašīnas vienā dienā apskatīt ir nereāli. Protams, 4 pieejot klāt skaidrs varbūt, ka tur nemaz nav vērts sākt pētīt padziļināti. Pat, ja tikai pats ložņā - nu stunda kā minimums aiziet uz vienu auto. Kādi pieci... Bet tomēr... Kaut kā tie cilvēki aizbrauc un nopērk tos auto. Ne jau visi dzen uz pārbaudēm. Ne jau visiem trāpās nodrāzti un izjāti eksemplāri.

Bet braukt ar mērķi nopirkt vienu no 5 - tas arī nav pareizi. Ja paveicas, OK, bet jārēķinās, ka nepaveiksies. Un Jābrauc skatīties ir maksimums divi. Vairāk vērtējamu kandidātu vienā dienā nepārbaudīsi.

Pats šim tikko izgāju cauri - mēnesi čekoju ss vēlamo kategoriju. Kopumā apskatīju 3 eksemplārus, no kuriem vienu pat nebija vērts skatīties, jo jau pieejot tam auto dzīvē klāt viss bija slikti. Otrais neizturēja pārbaudi servisā. Trešais, lai arī ar saviem kašakiem, tomēr izrādījās ņemams. Bet vēl tagad paskatos ss.lv un secinu, ka nekā jauna jau tur nav. Man paveicās laicīgi izcelt to vienu retajiem, apskatāmajiem un puslīdz OK esošajiem auto. Un arī pagāja nedēļa no pirmās apskates, jo tika pieteikts servisā laiks un gaidīja pārbaudi. Protams, gribējās aizvērt acis un pirkt, bet nu tā nav pareizā pieeja. Labi, ka man bija draugi, kas atrunāja no tik neprātīga soļa.

Rezumējot, atrod vienu, divus vēlamos eksemplārus, brauc apskati tos. Ja patīk, ved pārbaudīt. Bet nelolo ilūziju, ka atbrauksi, nopirksi un laimīgs pēc tam ar to auto brauksi. Tā nenotiek dzīvē.

S4 = 2226cm20V turbo quattro

Source

#13 Komforts#1

Komforts#1
  • Lietotājs
  • 109 raksti

Pievienots 21 April 2018 - 08:58

Uz kuru gadu skaties ? 

XC60  2.4 D5 Bi-Turbo   Black Sapphire metallic  :ninja:

#14 MXR

MXR
  • Foruma atbalstītājs
  • 2900 raksti
  • Dzīvesvieta:Jelgava

Pievienots 21 April 2018 - 09:36

Manā izpratnē pērkot auto par tādu kāpostu, nevajag līdzi nekādus piparus, kas sēž blakus un pēta turbīnas grafikus. Tas būs mazākais ieguldījums un remonts. Kaut kādu defektīvu vārstu vai devēju jau nomainīs, par to stresa nav. Svarīgāks tomēr būtu viss pārējais, ko viens cilvēks un uz ielas stabili nepamanīs un neizpīpēs. Man diezgan bieži prasa braukt līdzi uz auto iegādēm un tur jau baigi izkristalizējas pa gabalu līkam auto visbiežāk arī ir pilna kļūdu paka. Tas kurš vizuāli visstingrākais un taisnākais ir pa kādai mazai kļūdiņai ko nočeko arī centrā. Tu taču iekāp un jūti ir labs auto vai nē. To arī nočeko padziļināti. Ne jau visas perekupu miskastes tagad uz centru jādzen. Bet kas ta man, katrs dara kā grib. 

Optimisms = nepietiekams informācijas daudzums :mrgreen:
MXR BARTERI (B3,B4,B5,C4,C5)

#15 MartinsP

MartinsP
  • Lietotājs
  • 1189 raksti

Pievienots 21 April 2018 - 12:36

Es kad pirku, apgāju apkārt, paskatījos vai ir labs vizuālais, izbraucu, vai iet uz priekšu un aidā pie dīlera uz pārbaudi. Pēc tam arī nopirku, jo, volvo centrs skanstes ielā par 60EUR izčeko pilnīgi visu, arī izmēra krāsu un nosaka cik liels nodilums ir stūres ratam. Marka gan cita. Mašīnu pirku normālā kantorī, varbūt tā ir panākumu atslēga. 

Šo rakstu rediģēja MartinsP: 21 April 2018 - 12:36

:oooo:

#16 ESPoff

ESPoff
  • Lietotājs
  • 2159 raksti

Pievienots 21 April 2018 - 14:01

Es jau nekāds biežs profipircējs neesu, bet secinājumus gan apkopoju.Būtu svarīgi skatīties uz pārdevēja personību un uz it kā sīkām detaļām.Tas tak ir suuds, ka kāds pacmit k gribošs nevar riteņu diskiem caurumus aizbāzt.Klaja nevīžibas pazīme.Bremžu diski- arī viena no svarīgākajām liecībām.Riepu marka un stāvoklis arī daudzko izsaka.Ja redzi ka nav ok- nu ko no viņa var labu gaidīt pie dziļākas izpētes?Stulbi skan, bet pieredze tā arī rāda, ka tas pirmais iespaids medz būt diezgan pareizs.Tas arī taisnība, ka 1 dienā daudz neizpētīsi.Ja Lietuvu braukt- parasti 2-max3 sarunāti un tad pārējo vnk pastaigāties kkur pa ceļam.Nu tur kkādā viņu pārtikas veikalā var ieiet un pie viena lētu degvielu ieliet ,tas prasīs vel stundu, bet mazinās pārdzīvojumus, ja it kā pa velti braukts. Vienīgi ja kādu specifisku auto grib, placī viņu diez vai uz dullo satiksi.Kas labi ja nejauši pieskriet- tad tu redzi patieso lietu stāvokli.Iedarbināt nostāvējušu utt.Bet ja viņš tev atbrauc kkur uz tanku rādīt- nu ko tur daudz secināsi.Placī  ieej, redzi ka tas pārdevējs principā hlamus tirgo, nosplaujies un eji na...;) Visvairāk pat kas izbesī- mūsu vietējo Lv privāto mahinātoru uzvedība.Klaji meli citriez nāk.Nekāds normāls leitis shitā nedriš.Hvz kam viņi tos hlamus atdod.Pie kam, pilnīgi reāli ir te ssā ieraudzīt lietuvas mašinu, ko pirms 2ned esi pētījis tur, tik pa drusku citādu cenu.Odo arī šodien var būt grozīts jebkam- neskatoties tur uz kkadiem dna un tml uj-na.Bmw tos patiesos kkm var noteikt reālāk, nekā piem audi.Tādām Be un NL un Dk mašīnām iespējamāk, bet De un Fr ir stipri apšaubāmi.Ja galīgs āksts neesi un ja tas auto viss tur patīk un ja tas akurāts un cita tāda nav un beidzot liekas esi atradis un ideālii rūc un labi ripo un cena der- te nu ir strīdīgs jautājums par to, ko reāli dos tas diagnostikas pētījums.Protams, ir labi un pareizi, ja to var izveikt, bet nav jau arī tā ka bez viņa nu nevaretu iztikt.Drīzāk obligāti tas ir vajadzīgs uzreiz pēc iegādes.Jo nav jau vairs tā mode uz nojaatiem c6 un xc90 pa 6k, kur apjaati tika 5/6 pircēju pat ar visu to padziļināto ana-liizi.Pirms pirkuma visreālāk vispirms paņemt Vin-u un tad pa kādiem čomiem tā diilera servisā vai apdrošināšanā mēģināt kko tuvāk to vēsturi noskaidrot utt... 

#17 double99

double99
  • Lietotājs
  • 77 raksti

Pievienots 09 May 2018 - 16:24

Paturpināšu tēmu.

Ir noskatīts viens favorīts, kuru sestdien braukšu skatīties. Vienīgais tomēr gribētos pārbaudīt tādas lietas kā motora un ģeneratora siksnu stāvoklis. Jo pa 190 000 km pēc servisa grāmatiņas mainīts nemaz nav, bet servisa grāmatiņa ir īsta, sazinājos ar servisu. Bailes, ka nemaz uz mājām neatbraukšu  :rofl:  Ap 160 000 pirmais saimnieks to pārdeva, iespējams, pirms tādiem kapitālākiem izdevumiem. Esošais saimnieks  nēsot licis pirkstu klāt. Varbūt ir kādi varianti, kur šīs lietas varētu Rīgā kāds paskatīties un pie reizes vēl pārējo tehnisko stāvokli novērtēt? Ieskaties kādu variantu lūdzu. Rīgā pašam nekādu galu nav. Varbūt tomēr atradīsies kāds lietpratējs, kurš stundu no brīvdienas varētu veltīt šim procesam :acute:

Šo rakstu rediģēja double99: 09 May 2018 - 16:26

#18 wiks

wiks
  • Lietotājs
  • 725 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga

Pievienots 09 May 2018 - 16:51

Esmu Volvo XC60 īpašnieks. Kādu laiku atpakaļ tirgoju savējo, bet sapratu, ka vietā nav ko paņemt, tāpēc tika nolemts braukt un tad jau pirkt, iespējams kaut ko pavisam jaunu, jo lietotus auto arī Vācijā ir ļoti grūti atrast. Tā kā esmu skrupulozs un piekasīgs sīkumiem, tad varu teikt, ka Volvo, ja naudu nežēlo viss ir labi. Svarīgi, ka LV nobraukumu Tu vairs nevari pat pie dīlera pārbaudīt un itāļu, franču un citu zemju, izņemot Vācijas auto no dīlresalona, nemaz neizskatītu, Tā arī savu, kad pirku trīs gadu atpakaļ darīju, bija dārgāk kā LV, bet toties viss kā dīleris solīja un atvedot šeit uz LV, Mūsā pārbaudot viss bija kārtībā. Vēsture visa caurspīdīga un nobraukums īsts. Svarīgi ir arī pēc tam atrast labu meistaru, ir būts Mūsa pa sīkumiem, bet neredzu jēgu tur pārmaksāt. Tas, ko var dar'it, pirkt oriģinālas detaļas un labot pie sava meistara ar nosacījumu, ka saprot Volvo, jo ne visi, kas taisa Volvo to saprot. Tā kā man šis nav pirmais Volvo, tad esmu izkodis daudz nisanses un lietas. Atmet linku ar nsokatīto ir pāris lietas, ko uzreiz vizuāli var pateikt. Un pirmais ar ko sāktu ir siksnu maiņas, ja tas veļ nav izdarīts un auto jau ir nobraucis 190 000.00 vēl jāskatās, ja automāts, kas ar to darās, tas arī nav mazsvarīgi. Primāri es noteikti apsekotu virsbūvi, lai saprastu, kas, kur ir krāsots, dauzīts un tad jau skatītu tehniskos mezglus. Un par auto DNA, tur arī nav viss tik labi, jo zinu reālus piemērus, kad parāda ka kaut kas labots, bet fakstiski nekas nav darīts un tas nav tā, ka viena tante teica.

Šo rakstu rediģēja wiks: 09 May 2018 - 17:05

#19 double99

double99
  • Lietotājs
  • 77 raksti

Pievienots 09 May 2018 - 18:48

Esmu Volvo XC60 īpašnieks. Kādu laiku atpakaļ tirgoju savējo, bet sapratu, ka vietā nav ko paņemt, tāpēc tika nolemts braukt un tad jau pirkt, iespējams kaut ko pavisam jaunu, jo lietotus auto arī Vācijā ir ļoti grūti atrast. Tā kā esmu skrupulozs un piekasīgs sīkumiem, tad varu teikt, ka Volvo, ja naudu nežēlo viss ir labi. Svarīgi, ka LV nobraukumu Tu vairs nevari pat pie dīlera pārbaudīt un itāļu, franču un citu zemju, izņemot Vācijas auto no dīlresalona, nemaz neizskatītu, Tā arī savu, kad pirku trīs gadu atpakaļ darīju, bija dārgāk kā LV, bet toties viss kā dīleris solīja un atvedot šeit uz LV, Mūsā pārbaudot viss bija kārtībā. Vēsture visa caurspīdīga un nobraukums īsts. Svarīgi ir arī pēc tam atrast labu meistaru, ir būts Mūsa pa sīkumiem, bet neredzu jēgu tur pārmaksāt. Tas, ko var dar'it, pirkt oriģinālas detaļas un labot pie sava meistara ar nosacījumu, ka saprot Volvo, jo ne visi, kas taisa Volvo to saprot. Tā kā man šis nav pirmais Volvo, tad esmu izkodis daudz nisanses un lietas. Atmet linku ar nsokatīto ir pāris lietas, ko uzreiz vizuāli var pateikt. Un pirmais ar ko sāktu ir siksnu maiņas, ja tas veļ nav izdarīts un auto jau ir nobraucis 190 000.00 vēl jāskatās, ja automāts, kas ar to darās, tas arī nav mazsvarīgi. Primāri es noteikti apsekotu virsbūvi, lai saprastu, kas, kur ir krāsots, dauzīts un tad jau skatītu tehniskos mezglus. Un par auto DNA, tur arī nav viss tik labi, jo zinu reālus piemērus, kad parāda ka kaut kas labots, bet fakstiski nekas nav darīts un tas nav tā, ka viena tante teica.

Tur jau tā lieta, ka es arī gribu lai kāds dzīvē pārbauda mašīnu. Cik saprotu pie siksnām īsti netikt, bet nu varbūt es kļūdos.  AutoDNA biju pasutijis.. informācijas gandrīz nav, odometra rādītājie tie ar kuriem piereģistrēja latvijā. Vairāk principā, izņmeot, ka nav zagts info nav.

Gribētos reāli kādu cilvēku, kurš man varētu palīdzēt šajā jomā.

#20 S-Quattro

S-Quattro
  • Nepieredzējis lietotājs
  • 1 raksti

Pievienots 01 June 2018 - 12:25

Sveiki. Vēlētos veikt auto diagnostiku Tukumā. Pēc atsauksmēm atradu divus servisus Tukumā "Dzinējs" un "Autoprofs". Kurā no abiem servisiem ieteiktu veikt diagnostiku?

Paldies.

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)