Pālekt uz saturu


Foto

Pasākumu aplikācijas tests


  • Please log in to reply
Nav atbilžu uz šo tēmu

#1 tolx

tolx
  • Lietotājs
  • 60 raksti

Pievienots 27 February 2018 - 10:04

Ja kāds ir ieintersēts patestēt, tad welcome.

Sveicināti!
"4x4klubs" ir izstrādājis mobilo aplikāciju (patlaban pieejama tikai uz iekārtām ar Android operātājsistēmu, versija 5.0 un jaunāka) auto orientēšanās pasākumiem.
Šovakar laižam testēšanā reālvidē šo projektu.
Piedāvājam Jums turpmākajās dienās izmēģināt šo aplikāciju Rīgas teritorijā un sniegt savus komentārus, ieteikumus, novērojumus, utt.

Šeit https://play.google.....fufla.blackbox ir aplikācija, instalējam un atslēdzam telefonam enerģijas taupīšanas "fīčas" un citas lietas, kas var apturēt GPS un datu pārraides funkcionēšanu.
Savukārt, šeit https://chat.whatsap...Tk1FKBul8D6nDkU ir iespēja pievienoties WhatsApp grupai, kura kalpos kā helpdesk/support (palīdzība, jautājumi un atbildes, problēmu ziņošana/risināšana, utt).

Īsumā par aplikāciju:
Aplikācijā Jūs pievienojaties spēlei, un Jums ir redzami punkti kartē. Izvēlaties punktus un to apmeklēšanas secību, un dodaties ceļā. Aplikācija (arī kamēr darāt citas lietas ar telefonu/iekārtu) ieraksta Jūsu veikto maršrutu un redz cik tuvu tiekat punktam. Jo tuvāk tiekat punktam, jo vairāk rezultāta punktus iegūsiet, un tas notiek automātiski bez nepieciešamības Jums veikt kādas papildus darbības - nav nekas jābildē pie punktiem, vai jāmeklē reāls dabā esošs kontrolpunkts. Aplikācijā redzēsiet punkta apmeklēšanas faktu, kas var veidot maksimāli 1000 rezultāta punktus par apmeklēto punktu. Rezultāts veidosies arī nobraucot gar punktu, kurš atrodas jau 10 kilometru attālumā (1 punkts). Punktu vērtību/attāluma līkne ir redzama šeit:img.2018.02.24.2GaGo9.png
SVARĪGI: Aplikācija var patērēt daudz enerģijas no iekārtas akumulatora! Nodrošiniet automašīnā lādēšanas iespēju, varbūt pat arī ārējo bateriju. Ir iespēja brauciena laikā aktivizēt spēli uz citas iekārtas to turpinot un nezaudējot jau iegūtos punktus, ja esošā iekārta kaut kādu iemeslu dēļ vairs nevar tikt izmantota.

Vēlamies uzzināt vai Jūs interesētu piedalīties šāda formāta pasākumos, un varbūt pat paši vēlētos izmantot šādu vidi savos pasākumos!

Ar cieņu,
4x4klubs


Dell/Lenovo/HP portatīvie datori par lieliskām cenām.

divi9953698 vai tolxter (at) gmail.com

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)