Pālekt uz saturu

Foto

Gachaana B4 Coupe

Coupe uber alles

• Please log in to reply
128 atbildes uz šo tēmu

#31 Source

Source
  • Moderators
  • 4330 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:Talsi, Rīga

Pievienots 19 December 2017 - 10:52

Protams. Par to nav strīda. Bet tāpēc atsevišķas lietas labāk uzticēt aroda pratējiem. Īpaši, ja nav savas garāžas, kur to darīt.

Viss jau kārtībā. Apņēmība arī laba lieta. ;)

S4 = 2226cm20V turbo quattro

Source

#32 wth

wth
  • Lietotājs
  • 3133 raksti
  • Intereses:Einen Flammenwerfer bitte, einen Flammenwerfer!

Pievienots 19 December 2017 - 10:59

Es jaunības dienās 10 gadus atpakaļ šitā ielauzu savam V6 dzeses šķidruma devēju. Nu, likās, ka jābūt taču kārtīgi pievilktam :hihi: Patiesībā visa vaina ir faktā, ka spēka vairāk, nekā prāta. Nu, vismaz kamēr jauns. Vecumdienās spēka vienkārši kļūst mazāk :hihi:

Pēc tam vīri gudrāki par mani iemācīja, ka šādi elementi velkās ar jūtām un "ja tecēs, vienmēr var paspēt pievilkt biš stingrāk, bet ja nolauzīsi, tad būs dyrssā". Un taisnība jau vien ir.

Šo rakstu rediģēja wth: 19 December 2017 - 10:59

Thanks for nothing, I'll be on my way to hell.

Kein Kompressor kein Spaß. Ja ja wirklich.

Neizskaidrojami, bet palīdz - padomā un sapratīsi, varbūt!  :smartass:  © BalticLPG

Es esmu kā kaķīts. Nē, ne mīļš un pūkains, bet tas, ka man viss pofiq.

#33 krauklis

krauklis
  • Lietotājs
  • 379 raksti
  • Dzīvesvieta:Liepāja
  • Intereses:subatomārā kodolfizika

Pievienots 19 December 2017 - 11:00

*
POPULĀRS RAKSTS!

Tāpēc jau viņš nopirka vecu ļerkatu, kur pašam rokas pasmērēt. Nu gadījās, poh, izskrūvēs to sūdu un brauks tālāk. Tāpēc jau tās miskastes domātas, sievas mašīnu jau neviens nejauc ārā.

A4 B5 AFN

Santa Fe II

XRV 750 Africa Twin

Scania R440

#34 Mad182

Mad182
  • Lietotājs
  • 1007 raksti
  • Dzīvesvieta:Ogre/Rīga
  • Intereses:fleksis

Pievienots 19 December 2017 - 11:02

A tur vītne ir koniska vai viņš atduras pret blīvgredzenu? Ja nav konsiska, tad jau vajadzētu diezgan viegli nākt ārā, kad augša ir nolauzta nost. Pamēģini vnk ar skrūvgriezni pabakstīt/pagrozīt, vai iespiest caurumā krusta skruvgiezni, kas nedaudz lielāks par to, moš iznāk bez lielas vardarbības. Pāris reizes man ir gadijies kādu skrūvi nolauzt un licies ka ir d**sā, bet beigās vnk ar pirkstu sanāk izskrūvēt.

Šo rakstu rediģēja Mad182: 19 December 2017 - 14:17

Coupe 2.0E fwd

A4 1.8T Quattro + LPG

Cabrio 1.8T + LPG TurbokobrisTM

Subaru Forester SF 2.0 + LPG

#35 wth

wth
  • Lietotājs
  • 3133 raksti

Pievienots 19 December 2017 - 11:09

Parastā M10x1 vītne visdrīzāk, tiešām smuki eļļains varētu nākt ārā uz urrā, tikai ja pareizi sapratu, klāt tikt ir dibins.

Neizskaidrojami, bet palīdz - padomā un sapratīsi, varbūt!  :smartass:  © BalticLPG

#36 Platinum

Platinum
  • Lietotājs
  • 4566 raksti
  • Dzīvesvieta:Ozolnieki
  • Intereses:Olga :)
    Quattro TDI

Pievienots 19 December 2017 - 11:30

Gač, tad nafig tu pirki lamatu, lai pie katras mazākās neveiksmes viņu vilktu uz boksu?

Tak uzvelc cimdus, paņem aliņu un vakara to izdari.

Es ar kādreiz no daudz ka baidījos. 

Ja ir sanācis arī ieberzēties, bet vismaz zinu kā nevajag darīt. 

Tā kā dvj beidz vienreiz mīzt!   :hihi:

Šo rakstu rediģēja Platinum: 19 December 2017 - 11:31

#37 Gachaans

Gachaans
  • Lietotājs
  • 1487 raksti
  • Dzīvesvieta:Ne-Rīga
  • Intereses:NG+LPG, KE-Jetronic, FWD

Pievienots 19 December 2017 - 11:39

Tieši tā, klāt tur tikt ir pilnīga [censored]a. Ja to vajadzēs darīt vēlreiz, tad nedomājot skrūvēšu ārā raģikus, lai no sāna normāli tiktu klāt. Šodien ar striķi aizvilku uz boksiem. Čalis kas skrūvē manu auģiku, nomierināja, ka visiem tā gadās, arī viņam esot agrāk gadījies. Godīgi sakot, vakar varēju aizmigt tikai mierinot sevi ar domu, ka citiem, kamēr pieredzes nav, arī tā ir gadījies.

Bet pārvilkt tur bija nereāli. Tur tik grūti bija tikt klāt, ka es tirkšķenes muciņu knapi uz paša gala varēju uztupināt virsū, un griezu pilnīgi bez spēka. Moš vienkārši brāķis bija, moš ņevizuha. Bet poxuj. Jāsamierinās ar neveiksmi un jādzīvo tālāk.

Kā jau kaut kas te ieprieš pareizi minēja, es šo auto nopirku lai pats varētu ķimerēties. Man ļoti interesē mašīnu lietas un skrūvēties patīk. Uzskatu ,ka arī 33 gadu vecumā nav par vēlu sākt mācīties :) droši vien šī nav pēdējā lieta ko nolauzīšu kādreiz :D

Gač, tad nafig tu pirki lamatu, lai pie katras mazākās neveiksmes viņu vilktu uz boksu?

Tak uzvelc cimdus, paņem aliņu un vakara to izdari.

Es ar kādreiz no daudz ka baidījos. 

Ja ir sanācis arī ieberzēties, bet vismaz zinu kā nevajag darīt. 

Tā kā dvj beidz vienreiz mīzt!   :hihi:

nu šajā gadījumā ar manām iespējām (prasmi, pieejamajiem instrumentiem, un man pieejamo laiku) skaidri apzinos, ka nedabūšu pats to nolauzto sūdu ārā. Tālāk atkal cīnīšos pats. Ar laiku man ir vissūdīgāk, jo mašīnu varu skrūvēt tikai to brītiņu ,no brīža kad bērnus nolieku gulēt līdz kādiem vieniem naktī.

Nākamais uzdevums būs pjanvārī uzlikt aizmugurē jaunus bremžu disku aizsargus. krutiem mehiem tas ir sīkums, bet man tas būs izaicinājums, jo ir čuiņiks ka vecos pārpalikumus atskrūvēt no asīm varētu būt nepārāk viegli :D

p.s - šai mašīnai, kopš viņa ir manā īpašumā, esmu kko skrūvējis un darijis vairāk, nekā pa visiem iepriekšējiem 9 gadiem kopā. tā ka nav tik traki. Un man nekad nav neviens neko mācījis, ne fāters ne kāds cits. JimBeam ,Lāčuks un varbūt vēl kāds ir kko drusku parādījuši, tas arī viss.

Šo rakstu rediģēja Gachaans: 19 December 2017 - 11:40

Fanot par dīzeļa kvēpiem ir apmēram ta pats, kas tīksmināties par savu pirdienu aromātu - itkā jau saproti ,ka visiem apkārt tas riebjas, bet tomēr patīkami :)

#38 Platinum

Platinum
  • Lietotājs
  • 4566 raksti
    Quattro TDI

Pievienots 19 December 2017 - 11:40

nu kaltiņš, āmurs un torx jau tev toch bija! 

#39 Gachaans

Gachaans
  • Lietotājs
  • 1487 raksti

Pievienots 19 December 2017 - 11:49

Torxu nebija. Vari man ziemassvētkos uzdāvināt :D + drusku mīziens, ka varētu vēl vairāk kko sačakarēt. Ja man būtu kāds blakus garažā, kas būtu iedrošinājis, ka davaj visu jaucam nafig ārā, tad moš arī pats mēģinātu jaukt ārā :) a tā zin, diezgan depresīvs noskaņojums valdīja pusvienos naktī garažā. un pa radio 5 vēl bēdīgas dziesmas skanēja :D

Fanot par dīzeļa kvēpiem ir apmēram ta pats, kas tīksmināties par savu pirdienu aromātu - itkā jau saproti ,ka visiem apkārt tas riebjas, bet tomēr patīkami :)

#40 Mad182

Mad182
  • Lietotājs
  • 1007 raksti

Pievienots 19 December 2017 - 11:52

uzlikt aizmugurē jaunus bremžu disku aizsargus

Ja devēja atlikumu izskrūvēt visticamāk ir sīkums, tad šis jau izklausās pēc interesantas atrakcijas  :crazy:

RMTIa69.jpg

Šo rakstu rediģēja Mad182: 19 December 2017 - 11:52

Coupe 2.0E fwd

A4 1.8T Quattro + LPG

#41 wth

wth
  • Lietotājs
  • 3133 raksti

Pievienots 19 December 2017 - 11:56

O jā. Tās mēslainās asis atskrūvēt ir... IR :crazy:

Then again, pirmo B4 skrūvējot es nolauzu tikai trīs skrūves no sešām katrā pusē, tā ka var teikt, ka puslīdz sveikā tiku cauri :hihi:

Šo rakstu rediģēja wth: 19 December 2017 - 11:56

#42 mdz

mdz
  • Lietotājs
  • 5538 raksti
  • Dzīvesvieta:Salaspils
  • Intereses:Hektors, krokodils, fwd un bezatsperu automobīļi

Pievienots 19 December 2017 - 11:57

*
POPULĀRS RAKSTS!

Nav ko mīzt, vajag tik darīt, savadāk neiemācīsies. Neviens par spečuku nepiedzima.

Sent from my F3112 using Tapatalk

1-3-4-2

Listen to SLAYER

R.I.P. Divlitrīgais alus

#43 Mad182

Mad182
  • Lietotājs
  • 1007 raksti

Pievienots 19 December 2017 - 11:59

Nu tas gan. Tikai brīdinājums, ka bremžu aizsargu maiņu labāk sākt tad kad ir laiks un vieta visādām izvirtībām, nevis svētdienas vakarā, kad pirmdienā vajag auto, kā tādos gadījumos parasti notiek :D

Šo rakstu rediģēja Mad182: 19 December 2017 - 12:00

Coupe 2.0E fwd

A4 1.8T Quattro + LPG

#44 Gachaans

Gachaans
  • Lietotājs
  • 1487 raksti

Pievienots 19 December 2017 - 12:01

MDZ un Mad pasaukšu ciemos , lai kāds man ar pirkstu parāda, ko darīt ar kuru nolauzto skrūvi. :D man garažā ir plazmas TV varēšu priekš jums kādu vācu dokumentālo filmu ieslēgt :hihi:

#45 Platinum

Platinum
  • Lietotājs
  • 4566 raksti
    Quattro TDI

Pievienots 19 December 2017 - 12:05

Urbt un metināt. 

Ko citu ar skrūvēm var izdarīt!  :rofl:

#46 andzha

andzha
  • Moderators
  • 9416 raksti
  • Dzīvesvieta:Valmiera
  • Intereses:Nodarīt TO skaisti..

Pievienots 19 December 2017 - 13:58

Fikso skrūvi ar kreiso vītni, cerams ka daudz skaidas iekšā nesabirs

Audi 80 B4 2.3 1.9TDI

Audi A6 C5 1.9 TDI

Audi A6 C4 1.9 TDI

Audi 80 B3 under construction..

#47 MartinsP

MartinsP
  • Lietotājs
  • 1189 raksti

Pievienots 19 December 2017 - 16:45

pasauc audi_baloži palīgā, dzirdēju, ka viņš mīž karstu no šīm kaupītēm audi tribute video skatās katru rītu utt!! 

:oooo:

#48 olijs

olijs
  • Lietotājs
  • 108 raksti
  • Dzīvesvieta:Talsi

Pievienots 19 December 2017 - 17:40

pirms gada kad mainīju a6 c4 priekšpiedziņai aizmugurē bremžu sargus, vienā pusē dauzot un sildot tās skrūves izdevās atskrūvēt visas, otrā pusē tomēr 3īs nolūza, metināmā vēl nebija, tapēc ļoti uzmanīgi izurbu un iedzinu (atjaunoju) tās vītnes, tā kā paša grieztās vītnes nav tik labas, kā no rūpnīcas tad skrūves uzliku uz skrūvju līmes ( nebija arī autogēns, tapēc sildīju ar parasto gāzes baloniņu), labāk protams dabūt ārā oem skrūves, bet ja nav variantu tad var arī tā, tikai jāpievelk ass gan kārtīgi ar jūtām lai neatdalās no aizmugures tilta... Veiksmi skrūvēšanā un + par apņēmību iemācīties ko jaunu!

#49 abols

abols
  • Lietotājs
  • 51 raksti

Pievienots 19 December 2017 - 22:41

A cik aptuveni turās ilgi tāds sametināts slieksnis, ja auto lieto ikdienā? Cik ilgi turās kvalitatīvi sametināts?

#50 MXR

MXR
  • Foruma atbalstītājs
  • 2900 raksti
  • Dzīvesvieta:Jelgava

Pievienots 19 December 2017 - 23:25

Nākamais uzdevums būs pjanvārī uzlikt aizmugurē jaunus bremžu disku aizsargus. krutiem mehiem tas ir sīkums, bet man tas būs izaicinājums, jo ir čuiņiks ka vecos pārpalikumus atskrūvēt no asīm varētu būt nepārāk viegli :D

Es piekrītu tiem tekstiem par darīšanu un mācīšanos, bet bleg šito gan nedari pagaidām. Tas beigsies ar tilta maiņu. Nu ja kas, tad man ir viens FWD tilts. Vai dari to, kad dabon to donorbūri. Te ir čista jābūt kā minimums pacēlājam, rezakam + pusautomātam blakus un pilnīgam pohujam vai vakarā būs uz ratiem vai nē. Ja aplauzīsi visas skrūves, ta beigās arī līdz servisam neaizvilksies un tiltu mainīt uz zemes būs jautri. Kas tur ir ar tiem bleķiem? Galīgi nav? Kādēļ spiedoši? 

Nu tas gan. Tikai brīdinājums, ka bremžu aizsargu maiņu labāk sākt tad kad ir laiks un vieta visādām izvirtībām, nevis svētdienas vakarā, kad pirmdienā vajag auto, kā tādos gadījumos parasti notiek :D

Visprātīgākais ieteikums. Visus tiltus FWD esmu palaidis tikai šo aizsargu dēļ. To pidarasu, kas izdomāja šo konstrukciju vajadzētu kā minimums kastrēt. Bleg nevarēja uz atsevišķām skrūviņām piepist. Obligāti aiz rata ass. Jebal. Gada dalbajoba balva. 

P.s. Gačān, es Tev ieteiktu tos bleķus kkaut kā pieremontēt. Ar pusautomātu prosta pieķert klāt pārpalikumiem patreizējiem. Vai piekniedēt pa virsu. No tāda paša vai cita auto. Nu respektīvi sliekšņa-remont-style līmenī. Būs ahujenčiks, es Tev garantēju. Funkciju pildīs, un neienīdīsi to auto jau pirmajā mēnesī. Ja nu gadījumā kādreiz čista nebūs ko darīt vasarā, var pajāties. Bet tagad iekš jobanas ziemas, neizaicini likteni, Tev to točna nevajag. Svētki arī tuvojās. Dievs nemīl, ka nabagi trako ;) 

Optimisms = nepietiekams informācijas daudzums :mrgreen:
MXR BARTERI (B3,B4,B5,C4,C5)

#51 Aig

Aig
  • Lietotājs
  • 3901 raksti

Pievienots 19 December 2017 - 23:27

a nahren tos pakaļējos aizsargus vajag ?

#52 mdz

mdz
  • Lietotājs
  • 5538 raksti
  • Dzīvesvieta:Salaspils
  • Intereses:Hektors, krokodils, fwd un bezatsperu automobīļi

Pievienots 19 December 2017 - 23:28

Viekārši nolauzt tos bleķus [censored] un miers. 

1-3-4-2

Listen to SLAYER

R.I.P. Divlitrīgais alus

#53 MXR

MXR
  • Foruma atbalstītājs
  • 2900 raksti
  • Dzīvesvieta:Jelgava

Pievienots 19 December 2017 - 23:29

Godīgi sakot - es tiešām nezinu. Man bija bailes pat ierunāties šajā restaurētāju forumā :mrgreen:

Šitai miziņai es abās pusēs simetriski.....noravētu  :crazy: Un gāztu pa dzīvi un papistu to laiku savādākā veidā..... iespējams :mrgreen:

Es arīdzan absolūti nesaprotu to izmisumu cilvēkos, kam viņus vajag, ka acīs cērtās. Katru nedēļu uzpeld šitādi keksi. Bleķus un brizgovikus. Pēc tam pakaļas tiltu meklē :mrgreen: 

Šo rakstu rediģēja MXR: 19 December 2017 - 23:31

Optimisms = nepietiekams informācijas daudzums :mrgreen:
MXR BARTERI (B3,B4,B5,C4,C5)

#54 Aig

Aig
  • Lietotājs
  • 3901 raksti

Pievienots 19 December 2017 - 23:35

Skatē drāž, ja vienā pusē ir, bet drošvien nepaskaidro, ka drīkst nebūt neviens. Tad nu cilvēks labu gribēdams izdomā abus samainīt...

Pakaļējiem toč nav nekāda jēga. Priekšējie ta vēl teorētiski organizē pareizu gaisa plūsmu gar diskiem, kas palīdz dzesēšanai, bet pakaļējo bremžu vienīgā derīgā funkcija ir ručņiks.

#55 bahmuc

bahmuc
  • Lietotājs
  • 2926 raksti
  • Dzīvesvieta:pa vidu

Pievienots 19 December 2017 - 23:41

Hah, man savā laikā, burbulim pa celam pazuda abi tie mēsli. Vienu pat spogulī redzēju kā grāvī aizlido. Pilnīgi nevajadzīgs mēsls tas aizsargs ir. Tik cik iekš TA raud ka jāb7t vai nu abiem vai nevienam.
Nepisies un aplauz, apzāģē viņus un dzīvo bez bēdām, savādak čista iejāsies uz tilta maiņu!

Sent from my SM-G531F using Tapatalk
Ā, nē, sadirsu, viens aizlidoja, otru izņēmu ratus mainot, tas bija pa perimetru atpuvis un smuki iznēmās laukā

Sent from my SM-G531F using Tapatalk

Opel Ascona 1,6 automatic `88 (silver) - tolmetized,
Audi 80 B3 2.0i 3A + LPG Lovato (cherry red - LZ3U) - sold,
Audi 80 B4 2.0i ABK+LPG (black) - crashed

Volvo s80 2.4d automatic (gray)

#56 wth

wth
  • Lietotājs
  • 3133 raksti

Pievienots 20 December 2017 - 06:51

Nevajag viņus mest ārā - kā jau minēju, tiem aizsargiem iekšmalā ap asi ir atloce, kas kalpo kā dubļusargs gultnim. Tie debīlie koniskie gultņi ir jāsargā un jāsaudzē kā jēlas olas, tas attiecas arī uz "tālās puses" blīvslēgu, kurš jau tā ir ļerckans un bieži vien ātri vēlas kļūt par neblīvslēgu. Ja vēl to speciāli mērcē dubļos, tad dubultā ātri.

#57 andzha

andzha
  • Moderators
  • 9416 raksti

Pievienots 20 December 2017 - 08:29

Skatē drāž, ja vienā pusē ir, bet drošvien nepaskaidro, ka drīkst nebūt neviens. Tad nu cilvēks labu gribēdams izdomā abus samainīt...

Pakaļējiem toč nav nekāda jēga. Priekšējie ta vēl teorētiski organizē pareizu gaisa plūsmu gar diskiem, kas palīdz dzesēšanai, bet pakaļējo bremžu vienīgā derīgā funkcija ir ručņiks.

Svaigākā info ka par vienu neko nesaka.. Pa lielam pievienojos MXR tekstiem, atliec uz vasaru, pirms tam iepērc jaunas OEM skrūves, gāzes degli un normālu muciņu ar seškanti, kas nebaidas no āmura pieskāriena, plus rezervē arī smalko zvaigzni ko dzīt iekšā kad apraus seškanti

Šo rakstu rediģēja andzha: 20 December 2017 - 08:30

Audi 80 B4 2.3 1.9TDI

Audi A6 C5 1.9 TDI

Audi A6 C4 1.9 TDI

#58 lmp

lmp
  • Lietotājs
  • 4335 raksti
  • Intereses:speedgang.lv

Pievienots 20 December 2017 - 08:51

Es fwd ceškai savulaik aiz mīlestības nomainīju tos aizmugurējos sargus. Abus. Labi,nebija jauni,bet bija cwlkas. Neieplaisājuši,skaisti,nesarūsējuši,melnā krāsā un ar dzīvu,skaistu,nenodedzinātu papīra šilti virsū.
Gadu laikam izvilka un viens nomira. Pēcāk arī otrs.

Sent from my iPhone using Tapatalk

speedgang.lv

#59 wth

wth
  • Lietotājs
  • 3133 raksti

Pievienots 20 December 2017 - 09:18

Es īstenībā ieteiktu sakombinēt abus risinājumus - apgriezt ārējo malu, kas pa virsu bremžu diskam, bet to daļu, kas skrūvējas zem ass un iekšmalu atstātu. Gultnim labi - dubļus nemētā - un pašam arī labi, nav jāčakarējas ar tām sātaniskajām skrūvēm - tik cik noņemt rumbu, nesačakarējot gultni, un bišku uzmanīgi ar fleksi.

Starp citu, ja pareizi atceros un tur ir B3-tipa tilts, tad tam bija tikai četras skrūves uz asi, jeb vai es kaut ko jaucu?

#60 andzha

andzha
  • Moderators
  • 9416 raksti

Pievienots 20 December 2017 - 09:21

6

Audi 80 B4 2.3 1.9TDI

Audi A6 C5 1.9 TDI

Audi A6 C4 1.9 TDI

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)