Pālekt uz saturu


Foto

kilometra B5 FL avants

a4 b5 facelift FL

 • Please log in to reply
131 atbildes uz šo tēmu

#1 km_

km_
 • Lietotājs
 • 652 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Gulbene
 • Intereses:B5/C5 instr.paneļi, EDC15/MSA15 vadības bloki

Pievienots 06 August 2017 - 00:31

*
POPULĀRS RAKSTS!

Sanāca tā, ka vajadzēja auto nomainīt, iepriekšējam B5 pre-fl bija visādi plāni, bet pakaļā iebrauca piedzēries šoferis un auto kļuva neremontējams.

Bildes nav tās labākās, bet nu tāds viņš ir tikko nopirkts, piereģistrēts un sataisīts ar tikko izietu skati. Vispār jau sākumā domāju kādu audi ņemt, uz B6 pāriet negribēju, ja C5, tad tikai FL, tas pārsniedz budžetu, beigās visloģiskāk sanāca paņemt B5 feisliftu, par cik no vecā pre-fl audi varu paņemt diezgan daudz ko, diskus, lukturus utt. Un paliek vesela priekša ar visu motoru, pa lielam cieta tikai rāmis, kas labi palocījās, pārējais ir vesels un tirgojas, pat aizmugures lukturi, kuri veiksmīgā kārtā ir praktiski neskarti.

 

:oooo:

A4 B5 avant facelift, tumši pelēks LY7L

174586km nobraukums

1.9TDI AFN 81kW

1999.06

Viens saimnieks Vācijā

 

Ilgi pētīju vācu sludinājumus, gribēju 1.9TDI AFN un B5 feisliftu. Atrast bija grūti, vienu brīdi svēros uz PD un 2000 - 2001 gadu, bet par cik atradās B5 FL ar AFN motoru un mazu nobraukumu, bija vēl ļoti labs ādas salons ar apsildi, tad nelaidām garām un pēc nepilna mēneša audi ar trali atceļoja uz Latviju. Nopirkts tika no reāla privāta pārdevēja nevis plača, protams, visi papīri, viss kārtībā. Priekšas piekarē samainītas vairākas sviras, stūres pirksts, aizmugures bukses, kondiša radiators, vēl šis tas kondicionierim, jauna eļļa 5w30 sintētika, zobsiksna, visas pārējās siksnas, dzinēja un salona filtrs, sameklējām motora plastmasas, trūkstošos gabalus no salona. Salons piemēslots bija pamatīgi, bet āda pat ļoti ok un viss smuki iztīrījās, un izskatās kā jauns (salona bildes nepaspēju sataisīt). :) Pārliku Osram Nightbreaker spuldzes no vecā audi, gabarītos, numurā balti LEDi. Vēl visādi sīkumi, jaunas slotiņas..

Motors strādā klusu un bez lieliem trokšņiem, apakšā bija arī vesela panna. Kartera ventilācijas trubas bija beigtas, kas arī tika sataisīts. Auto sterils, salons ļoti labā stāvoklī. Iesviedu jau mēnesi vecu 78Ah aķi no vecā audi, nākošais pārlikšu R17 no vecā B5. Tālākie plāni:

 • apmainīt paneli uz paneli ar LCD ekrānu, ielikt borta datora ručkas, pagaidām trūkst tikai panelis (ručkas ir)
 • kruīzs, vajag ručku
 • ielikt rokubalstu, kura vēl nav  :rofl:
 • koka līstes, kuras itkā daļēji ir
 • pārlikt s-line stūri, kura garažā jau ir
 • ielikt Concert I maģi + sataisīt oriģinālo subi ar pastiprinātāju, antenas pastiprinātāju ar pašu antenu arī salabot

"Fīčas":

 • nedaudz ar akmeņiem apdauzīts kapots un apskrāpēts bamperis, švīka uz vienām no durvīm, rūsas nav nekur
 • no audio sistēmas nestrādā oriģinālais subwoofers un aizmugures tumbas (6 skaļruņu ne-bose audio), radio antena ar pastiprinātāju jāsataisa

citādi viss ir ok

 

Komlpektācija:

 • priekšas elektrologi, sildāmie un elektro spoguļi, parastais ABS bez ESP un ASR, daudz airbagu (veselu), kondicionieris/klimats, miglas (nu viss, kas jau parasti B5 FL nāk standartā)
 • 6 skaļruņu audio sistēma
 • apsildāms ādas salons (melns), salons tumšais
 • no rūpnīcas nācis ar R18 7.5J diskiem (no Vācijas atnāca ar R15 bleķiem  :?:, cik neinteresanti)

Gribējās jau labāku komplektāciju, bet diezgan daudz var iekrāmēt pats kā jau B5, kuri viegli padodas modifikācijām  :kasp:   Tomēr tas ir 1.9 nevis 2.5 modelis. Audi būs ekonomisks un būšu pārgājis no benzīna uz dīzeli. Varbūt pat ielikšu visus 4 elektro logus, ja kādreiz nebūs darīt ko  :kasp:

 

Par cik esmu atkal uz riteņiem, tad pamazām sākšu darboties ar viņu un tad jau redzēs, kas beigās sanāks. :)

 

XC5EbFL.jpgBQ50utQ.jpg


Šo rakstu rediģēja km_: 28 August 2017 - 19:50

B5 AFN EDC15VM+, GT1749VA, 0.240, SMF

:greyrs4:


#2 janceks

janceks
 • Lietotājs
 • 114 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Liepāja

Pievienots 06 August 2017 - 11:33

Žēl ka ar sarkano tā sanāca, bet nu lai šis labi ripo un neplīst AFN nu dien ir ekonomisks, ma ar manu smago kāju ir ap 6/100

Sent from my F3112 using Tapatalk

Audi A4 B5 Red Avant 1.9TD


#3 km_

km_
 • Lietotājs
 • 652 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Gulbene
 • Intereses:B5/C5 instr.paneļi, EDC15/MSA15 vadības bloki

Pievienots 06 August 2017 - 21:04

Kā ir tā ir, neko darīt. Gribēju dīzeli, tā arī beigās sanāca. Grūti pateikt par patēriņu, cik braucu, tad degvielas dačiks īpaši vēl nav nokrities  :D

egMrO8a.jpg


Šo rakstu rediģēja km_: 06 August 2017 - 21:05

B5 AFN EDC15VM+, GT1749VA, 0.240, SMF

:greyrs4:


#4 km_

km_
 • Lietotājs
 • 652 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Gulbene
 • Intereses:B5/C5 instr.paneļi, EDC15/MSA15 vadības bloki

Pievienots 07 August 2017 - 22:11

Salona bildes.

Pie lampiņas ielēju 20l, nobraucu apaļus 400km un lampiņa iedegās.

Apmainīju stūri, sataisīju aizmugures loga čurātāju, pieregulēju, diski arī jau virsū.

 

gZXBPln.jpg

 

atH3azC.jpg


Šo rakstu rediģēja km_: 07 August 2017 - 22:20

B5 AFN EDC15VM+, GT1749VA, 0.240, SMF

:greyrs4:


#5 km_

km_
 • Lietotājs
 • 652 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Gulbene
 • Intereses:B5/C5 instr.paneļi, EDC15/MSA15 vadības bloki

Pievienots 25 August 2017 - 15:45

Update, pa šo laiku sataisīta radio antena, ieliku jaunu, problēmu ar radio ķeršanu vairs nav. Nebija īpaši laika rakstīt un fočēt dēļ daudzajiem darbiem. Būs bildes, jo visiem patīk bildes.  B)
McLie4I.jpg
 
Rokubalstu iefīčoju no vecā audi, vāks būtu tikai ar ādu jāpārvelk, tas turpmākajos plānos. Izgriezu oriģinālajā konsolē caurumu, kaut kā iebīdīju to kronšteinu vietā, jēziņ cik tas bija čakarīgi, pieskrūvēju gan pie konsoles, gan stiprinājuma vietās pie rāmja un viss smuki turas, izskatās, un virinās arī. Jaucoties tika atrasti gan pārdesmit centi gan pāris vācu markas.  :D
 
NVeoTf4.jpg
 
Nākošais tika sazīmēts pilnais panelis 8D0919880MX (Immo2), vecā 8D0919861F parastā paneļa vietā. Arī borta datora avanta slēdzis (8D0953503D).
Nedega puse no pogu apgaismojuma salonā, ko paneļa maiņa arī salaboja, jo vecais nedeva ārā vajadzīgo signālu apgaismojumam pa zilā štekera 15. un 20. piniem.
Piesēju ECU un iemācīju atslēgas, pārprogrammēju nobraukumu, viss glauni, tikai displejs un hroma riņķi vēl nav atnākuši. Kolīdz atnāks, būs jāpārlodē LCD un tad gan tur viss būs pa skaisto. Inspection un oil warningus noresetoju. Pārliku kodējumu uz 4cyl dīzeli, valodu uz angļu ar bremžu kluču warningu. 01140. Tad atlika savilkt visus vadus, 20pin sarkano štekeri paņēmu no vecā audi (Immo1 un Immo2 viņi vienādi, pat pinouts identisks)
Pievilku signālus no radio, patēriņa signālu no ECU (dzeltens vads), temperatūras štekeris man jau bija (jāpaņem brūns-dzeltens vads), tad visu 3 pogu signālus no paša slēdža (4. vads no slēdža pie masas, kopā ar 16. un 19. piniem)
 
Uz kompja štekera:
1 – RESET (uz 11)
2 – masa
3 – bultiņa uz leju (uz 14)
4 – bultiņa uz augšu (uz 18)
5 un 6 pins – priekš logu tīrītāju intensitātes signāla
 
Pirms likt štekeri iekšā labāk izzvanīt 1 un 2, 3 uz 2 un 4 uz 2, jo bieži vien tajā štekerī vadi mēdz pārlocīties vai atnākt vaļā.
 
20pin štekerī:
1 – Degvielas patēriņa signāls (manā gadījumā 18pins no ECU, dzeltens vads)
5 – Āra temperatūras signāls (brūns-dzeltens vads no 4pin štekera turpat pie paneļa, ja pie paneļa nav, tad tas pats vads jāmeklē aiz klimas)
6 – Automāta kārbas signāls (nav vajadzīgs manuālim)
9 – Logu šķidruma brīdinājums (var atslēgt ar kodējumu, vadu nepievienot)
11 – Borta datora RESET
12 – Pulksteņa signāls no radio (CLOCK)
13 – Datu signāls no radio (DATA)
14 – Borta dators, bultiņa uz leju
15 – Radio vadības signāls (ENA)
16 – Gaismu čeks (var pievienot pie masas un brīdinājums atslēgts)
18 – Borta dators, bultiņa uz augšu
19 – Bremžu gaismu čeks (var pievienot pie masas un brīdinājums atslēgts)
 
AFN motorā man nebija eļļas temp. devēja, dačiks vienkārši visu laiku rāda zemāko temperatūru. Tad pašā motorā jāatrod, kur ieskrūvēt devēju, un jāatvelk signāla vads uz zaļā štekera 21. pinu.
 
Kuri ir pareizie signāli no radio lielā štekera, to var ļoti labi redzēt uz radio shēmā.
Ieliku šo info, varbūt kādam kādreiz noderēs. :)
Štekeru kompja slēdzim nebija, izmantoju auduma lentu, termocaurulītes un nelielus savienotājus, un vada gabalus. Principā procedūra ļoti līdzīgā kā Immo1 panelim, atšķiras tikai tas, ka immobilaizers ir panelī un jānodzēš vecās atslēgas un jāiemāca jaunās, kā arī jāpiesien panelis pie esošā ECU.
 
Liels paldies lietotājam alibaba par autodatas shēmām, ļoti noderēja.  ;)
 
Pirms:
YyXy0NM.jpg
 
Pēc:
zsJ6uzd.jpg
LCABseD.jpg
 
Tad nākošais tika ieinstalēts kruīzs. Arī aptuveni mēģināšu izklāsīt kas un kā. Principā jāmeklē ECU shēmas un jaatrod īstie vadi no S80 štekera uz ECU. Savu slēdzi dabūju no A4 (gan pirms FL gan FL slēdzis der, tātad arī der arī no C4, cits iekombinē arī B5 pasāta slēdzi tur iekšā.
Kruīza štekera pinouts (S80) 4D0953513:
1 – Kruīzs ON
2 – RESUME
3 – SET
5 – 12V+ pie aizdedzes
4, 6 – slēdža masa (uz ECU nevis pie korpusa)
 
Ķeramies pie vainīgā štekera
jIHTVDk.jpg
 
Sākumā sabīdīju virsū vadus uz kontaktiem un saizolēju
z8IyIEA.jpg
 
Slēdži salikti
fcy4Shf.jpg
 
Arī pirms likšanas mašīnā, labāk izzvanīt 5 uz 4, 1 uz 4, 2 uz 4 un 3 uz 4, lai pārliecinātos, ka visas pogas strādā (pie ieslēgtas CC). 4 un 6 pinus var vienot kopā uzreiz. Manam 3 pins bija atrāvies nost zem paša konektora, bet pārlocīti vadi arī nebūs nekāds brīnums. Pats slēdzis jaucas ārā un tīrās, tikai labāk to darīt istabā uz galda. To gan nedarīju, jo visas pogas strādāja OK.
Manā gadījumā ECU 038906018FD, jāvelk 4 vadi priekš kruīza uz sekojošiem piniem. Manā gadījumā visi vadi jau bija štekerī, čakarēšanās ar pinu badīšanu iekšā štekerī nebija, vienkārši ielodējos vadam pa vidu. Cipari ir gan uz pašiem ECU vadiem, gan iekš ECU konektora ligzdas.
 
1 – pin35 sarkans pelēks
2 – pin21 zils
3 – pin 10 sarkans dzeltens
4, 6 – pin19 melns dzeltens
5 – +12V pie ieslēgtas aizdedzes, paņēmu pie 204 releja, pa vidu iemetu 10A drošinātāju, pēc grāmatas nāk kā 31. drošinātājs drošinātāju kastē.
 
Pēc tam aktivizācija caur VCDS/VAG-COM, pie Engine, jāievada logins 11463, lai aktivizētu CC (16167 lai atslēgtu). Tad jāizslēdz-jāieslēdz aizdedze un iekš Engine pie Measuring Blocks, 6. grupā 4 blokā 255 vietā jārādās 0 (ka kruīzs aktivizēts), trešajā blokā var redzēt vai ECU saprot visas 3 poga uz slēdža, kā arī nospiestu sajūgu un bremzes. Pie izslēgtas CC būs 000000. Spiežot pogas/bremzes/sajūgu, bitiem jāmainās.
 
Kamēr gaidīju slēdžus un paneli, ievilku strāvas kabeli līdz bagāžnieka kreisajai sānu kabatai, kā arī masu, vadību un RCA kabeli subwooferim. RCA signālu paņēmu no oriģinālā maģa garā štekera, kur uzlodēju 2x RCA pieslēgvietas. Ļoti labi skan oriģinālais chorus I ar visām 4 oriģinālajām tumbām un pieslēgtu pastiprinātāju+subwooferu. Tikai drīzumā ceru tikt pie ejoša concerta (dabūju neejošu ar kodu un ceru, ka varēs salabot). Priekš USB un AUX savienojumiem uzsūtīju yatour adapteri, kurš gaida, kad būs concert maģis, jo pie chorus maģis nesupportē CD changeri.
SzGRVi0.jpg
 
Bet concerts iederēsies labāk, tā kā gaidīšu, ja sanāks salabot to kuru dabūju, tad likšu tik iekšā.
 
Ak jā, uzlīmēju audi-style uzlīmes, tā kā tagad esmu pazīstams uz ceļa.
L2Id4cu.jpg
 
Piekrāsoju ar akmeņiem apsisto kapotu ar LY7L krāsu un nu jau skats zolīdāks.
Atjaunoju atslēgu pultis, jo vecās krita nost.
 
Turpmākajos plānos, ja sanāks, ielikt visus 4 elektro logus (vajag visas 4 ādas abšivkas ar 4 tumbu vietām, koku un pravodku :D  ). Koka apdare arī ir plānā. Nu un rokubalsta vāks ar ādu jāpāršuj.
Un jāsataisa mikroslēdzis šofera durvīs, jo salona apgaismojums pats vairs neslēdzās iekšā pie durvu atvēršanas, vai atslēgšanas (tikai pie kājām iedegas).
 
Bet auto ekonomisks ļoti, ar visiem R17 diskiem normāli braucot patēriņš ir apaļi 5 litri. Tāpat arī kompis rāda. 1.8 benzīnam ar tādu braukšanu būtu ap 9.5-10.
1tv7wry.jpg

Šo rakstu rediģēja km_: 25 August 2017 - 15:53

B5 AFN EDC15VM+, GT1749VA, 0.240, SMF

:greyrs4:


#6 km_

km_
 • Lietotājs
 • 652 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Gulbene
 • Intereses:B5/C5 instr.paneļi, EDC15/MSA15 vadības bloki

Pievienots 28 August 2017 - 19:47

Šodienas guvums, neejošs concert I maģis, tika salabots un ne skaļuma gļuku, ne displeja problēmu. Piejūgts yatours bardačokā.

QYkThin.jpg

 

Nākošais jau nolikts lodāmurs uz galda un gaida paneļa LCD no chainas.  :D


Šo rakstu rediģēja km_: 28 August 2017 - 19:49

B5 AFN EDC15VM+, GT1749VA, 0.240, SMF

:greyrs4:


#7 lmp

lmp
 • Lietotājs
 • 4339 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Intereses:speedgang.lv

Pievienots 28 August 2017 - 21:48

Kā salaboji skaļuma pogas gļuku?


Sent from my iPhone using Tapatalk

speedgang.lv


#8 km_

km_
 • Lietotājs
 • 652 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Gulbene
 • Intereses:B5/C5 instr.paneļi, EDC15/MSA15 vadības bloki

Pievienots 29 August 2017 - 12:24

Kā salaboji skaļuma pogas gļuku?


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Maģis bija bez dzīvības pazīmēm, kas zina cik ilgi nostāvējis neejošs. Paveicās, ka pēc remonta viss gāja.

Bet citādi displeju salabot var tikai pārlīmējot šleifi no šejienes (19€). Un skaļuma gļuku - pārmainot jaunu eepromu uz plates un pārprogrammējot.

Cik es zinu.


Šo rakstu rediģēja km_: 29 August 2017 - 12:26

B5 AFN EDC15VM+, GT1749VA, 0.240, SMF

:greyrs4:


#9 km_

km_
 • Lietotājs
 • 652 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Gulbene
 • Intereses:B5/C5 instr.paneļi, EDC15/MSA15 vadības bloki

Pievienots 01 September 2017 - 15:34

Nezinu kā citiem, bet man ar pieslēgtu yatouru pie maģa un ar rūcošu mašīnu ģeneratora sīkoņa bija tāda, ka braucot nevarēja normāli mūziku no fleša paklausīties. Radio viss okey, kolīdz SD karte, USB vai AUX, tā sīkoņa no ģeneratora un šņākoņa fonā.

Skaidrs, ka vaina ir pa vidu maģim un yatouram. Changera audio signāls iet pa AF-L, AF-R piniem, COM zeme.

Pa vidu audio signālam vajag t.s ground loop isolatoru, kā latviski pareizi nosaukt nezinu, bet katram kanālam pa vidu vajag šitādus maziņus transformatorus. Pats no elektronikas ne īpaši, bet izdarīju kā šeit, jo negribējās gaidīt kamēr no ebaya atnāks tas štrunts. Protams, neliku RCA konektorus kā linkā, bet viekārši ielodējos pa vidu audio signālam.

IMG_1226-300x225.jpg

Un signālu savienot kā šeit

2014-08-24-16_45_03-DraftSight-transform

 

Divi 56k modemi vēl atradās ārā neizmesti, nolodēju nost un ieliku pa vidu katram kanālam tam signālam, kas nāk no changera uz radio. Tagad fona nav arī, kad mašīna ir rūcoša. Audio kvalitātē arī nemana izmaiņas.


Šo rakstu rediģēja km_: 01 September 2017 - 15:39

B5 AFN EDC15VM+, GT1749VA, 0.240, SMF

:greyrs4:


#10 km_

km_
 • Lietotājs
 • 652 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Gulbene
 • Intereses:B5/C5 instr.paneļi, EDC15/MSA15 vadības bloki

Pievienots 13 September 2017 - 19:58

Šodien ezi apmainīju.

fGEPQgU.jpg


B5 AFN EDC15VM+, GT1749VA, 0.240, SMF

:greyrs4:


#11 km_

km_
 • Lietotājs
 • 652 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Gulbene
 • Intereses:B5/C5 instr.paneļi, EDC15/MSA15 vadības bloki

Pievienots 15 September 2017 - 23:59

Saliku garos kokus un sezonai atbilstošus gumijas paklājiņus

 

X6xL89F.jpg


B5 AFN EDC15VM+, GT1749VA, 0.240, SMF

:greyrs4:


#12 km_

km_
 • Lietotājs
 • 652 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Gulbene
 • Intereses:B5/C5 instr.paneļi, EDC15/MSA15 vadības bloki

Pievienots 22 September 2017 - 14:30

Septembra bilžu izlase.

9d3988791f90e47a3bc386d28ba31a8b.jpg1b7206c90abb4944a2bf129441f3ebc9.jpg997563f44a04acde712bf097c10eca94.jpgb4a1a231f82362c03f05ded5f5ebb68e.jpgab294a81caba84d661058939ab8c8d39.jpg

Šo rakstu rediģēja km_: 22 September 2017 - 14:31

B5 AFN EDC15VM+, GT1749VA, 0.240, SMF

:greyrs4:


#13 Oss

Oss
 • Lietotājs
 • 1677 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Rīga, Valmiera
 • Intereses:pārkāpt noteikumus :crazy:

Pievienots 24 September 2017 - 21:30

Tikai kādēļ koks ir jāsacūko ar uzlīmēm?


 .

Low Happens

 

FACEBOOKINSTAGRAM


#14 km_

km_
 • Lietotājs
 • 652 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Gulbene
 • Intereses:B5/C5 instr.paneļi, EDC15/MSA15 vadības bloki

Pievienots 24 September 2017 - 22:24

Tikai kādēļ koks ir jāsacūko ar uzlīmēm?

 

Iedod veselu koku. Tas kas bija man, vairs nebija vienā gabalā.

Vēl jau vajadzēs viduskonsolei koka gabalus, varbūt sanāks dabūt arī veselu garo gabalu.


Šo rakstu rediģēja km_: 24 September 2017 - 22:26

B5 AFN EDC15VM+, GT1749VA, 0.240, SMF

:greyrs4:


#15 km_

km_
 • Lietotājs
 • 652 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Gulbene
 • Intereses:B5/C5 instr.paneļi, EDC15/MSA15 vadības bloki

Pievienots 27 September 2017 - 20:26

Atslēgas atsvaidzināju.

40BT6CM.jpg


B5 AFN EDC15VM+, GT1749VA, 0.240, SMF

:greyrs4:


#16 alibaba

alibaba
 • Lietotājs
 • 152 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Rēzekne

Pievienots 27 September 2017 - 23:42

Ilgi tev tas displejs nāk...vai tik nebūs kur noklīdis.#17 km_

km_
 • Lietotājs
 • 652 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Gulbene
 • Intereses:B5/C5 instr.paneļi, EDC15/MSA15 vadības bloki

Pievienots 27 September 2017 - 23:44

Ilgi tev tas displejs nāk...vai tik nebūs kur noklīdis.

Keyfobi atnāca, displejs ir noklīdis. Vispār viss, kas sūtīts pirms mēneša no ķīnas kavējas.

Sent from my XT1572 using Tapatalk

B5 AFN EDC15VM+, GT1749VA, 0.240, SMF

:greyrs4:


#18 Didzha

Didzha
 • Lietotājs
 • 120 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Rīga

Pievienots 28 September 2017 - 06:22

Auto nonācis labās rokās! Lai labi ripo!

#19 km_

km_
 • Lietotājs
 • 652 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Gulbene
 • Intereses:B5/C5 instr.paneļi, EDC15/MSA15 vadības bloki

Pievienots 28 September 2017 - 09:17

Auto nonācis labās rokās! Lai labi ripo!

Paldies!


B5 AFN EDC15VM+, GT1749VA, 0.240, SMF

:greyrs4:


#20 riha77

riha77
 • Lietotājs
 • 25 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Rīga

Pievienots 29 September 2017 - 10:13

prieks skatities uz cilvekiem, kas kimerejas.  B)#21 km_

km_
 • Lietotājs
 • 652 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Gulbene
 • Intereses:B5/C5 instr.paneļi, EDC15/MSA15 vadības bloki

Pievienots 29 September 2017 - 18:36

Paldies paldies.

Beidzot tas LCD arī atnāca. Ielodēju iekšā (pa kreisi). Protams china ne-oem, bet funkciju viņš tur pilda ļoti labi.

s0170928_194615151.jpg

 

IMG_20170929_141538363_HDR.jpg

 

Vēl resti uzfrišināju  :acute:

sss.jpg


Šo rakstu rediģēja km_: 29 September 2017 - 18:39

B5 AFN EDC15VM+, GT1749VA, 0.240, SMF

:greyrs4:


#22 km_

km_
 • Lietotājs
 • 652 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Gulbene
 • Intereses:B5/C5 instr.paneļi, EDC15/MSA15 vadības bloki

Pievienots 02 October 2017 - 21:05

Iefitoju aizmugurē sarkano ambient lighting

Sīkums, bet patīkami.

TiRITzH.jpg


B5 AFN EDC15VM+, GT1749VA, 0.240, SMF

:greyrs4:


#23 km_

km_
 • Lietotājs
 • 652 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Gulbene
 • Intereses:B5/C5 instr.paneļi, EDC15/MSA15 vadības bloki

Pievienots 19 October 2017 - 19:04

Izdomāju aiztaisīt tos caurumus ciet, tomēr cits skats uzreiz diskiem.

ieuoQsW.jpg


B5 AFN EDC15VM+, GT1749VA, 0.240, SMF

:greyrs4:


#24 km_

km_
 • Lietotājs
 • 652 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Gulbene
 • Intereses:B5/C5 instr.paneļi, EDC15/MSA15 vadības bloki

Pievienots 21 October 2017 - 14:57

Apmainīju spogulim stikliņu, pie reizes izdomāju savilkt arī vadus apsildei abiem spoguļiem. Atkal pierādās, ka ne visiem B5, arī feisliftam, ir spoguļu apsilde defaultā. Bet kā viens forumā minēja, tad vadi no spoguļa līdz štekerim aiz abšivkas ir, atliek tikai no abšivkas štekera aizvilkt masu un paņemt strāvu. Ja stikliņi ir ar termoreleju, tad var ņemt aizdedzes strāvu turpat zem stūres zem releju kastes. Manā gadījumā stikliņiem nebija termorelejs, tad piemetu kā vecajiem audi kopā ar aizmugures stikla apsildi. Ko arī turpat zem stūres viegli var paņemt, paresns balts vads.

Sīkums, bet patīkami un aukstumā ļoti noderīgi.

jZkhTQ5.jpg

 

Autiņš beidzot arī sačipots, iet ļoti patīkami un jūtu, ka patēriņš pa šoseju arī palika mazāks.

 

Manā galā šorīt -2,5 grādi.

58tVqKL.jpg

 

Daži trūkstošie koka gabali vairāk, tikai pelnutrauka, garo priekšējo un pasažiera durvju gabalu jāsameklē.

cMSKunu.jpg

 

Rudens foto

hIQp8dI.jpg


Šo rakstu rediģēja km_: 21 October 2017 - 15:09

B5 AFN EDC15VM+, GT1749VA, 0.240, SMF

:greyrs4:


#25 km_

km_
 • Lietotājs
 • 652 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Gulbene
 • Intereses:B5/C5 instr.paneļi, EDC15/MSA15 vadības bloki

Pievienots 16 November 2017 - 15:04

Salikti 4x elektrisko logu pacēlāji,

http://audi-style.lv...5/?p=1268033456

 

4BMAB6e.jpg

 

Sakodēju centrālās bloku, lai aizslēdz durvis pie 20km/h. Un jauni bagāžnieka amīši, jo vecie bija sen jau nokalpojuši.


Šo rakstu rediģēja km_: 17 November 2017 - 10:45

B5 AFN EDC15VM+, GT1749VA, 0.240, SMF

:greyrs4:


#26 Instigater

Instigater
 • Lietotājs
 • 694 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Jūrmala

Pievienots 18 November 2017 - 01:48

Smuki, prieks skatīties!


Dažu VAG detaļu tirdziņš - viss pa sviestmaizi - pēdējās izmaiņas 2016.gada 1.maijs
 
Audi A6 C5 Allroad 2,7 biturbo Stage 1 (SAI, N249 delete; TFSI COPs; LPG; chip by Instigater); 484 Nm, 299 Zs
Hostings un serveru noma - Projektam.lv

#27 km_

km_
 • Lietotājs
 • 652 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Gulbene
 • Intereses:B5/C5 instr.paneļi, EDC15/MSA15 vadības bloki

Pievienots 01 December 2017 - 12:13

Salaboju salona gaismas. Biju pabraucis tikai nedēļu ar to auto kad šās izbeidzās. Itkā sīkums bet tumšajā laikā nereāli kaitinoši.

Dabūju novilkt gaismu signāla vadu pa jaunu, nezin kur šis vairs nekontaktējās. Visdrīzāk ka kaut kur ceļā no jumta līdz šofera/pasažiera kājām. Zinu, ka problēma ar salona gaismām ir daudziem.

uhdy0wD.jpg

Tagad deg pa smuko  :ok:

Noņēmu izoleni, kuru kāds tam panelim bija uzlīmējis zem airbagu lampiņas, salodēju diodi miglas lukturu slēdzim, no dauzīšanas bija atnācis nost lodējums. Pirms aukstajiem laikiem viss sataisīts. Labais supports bija izdilis, grabēja nejēgā, tas arī sataisīts.

 

Nākošais vajadzētu dabūt melnus logus, par sīkumu piekrāsošanu domās vasarā.

wUxCFeU.jpg

Ziemu nobraukšu ar šādiem diskiem, diski sakopti sapucēti, tikai mazliet par mazu. Uz nākošo ziemu domās kaut ko savādāku.


Šo rakstu rediģēja km_: 01 December 2017 - 12:15

B5 AFN EDC15VM+, GT1749VA, 0.240, SMF

:greyrs4:


#28 km_

km_
 • Lietotājs
 • 652 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Gulbene
 • Intereses:B5/C5 instr.paneļi, EDC15/MSA15 vadības bloki

Pievienots 06 December 2017 - 23:07

Domāju kāpēc signalizācija nekauc un aizslēdzot mašīnu nav pīkstiena.
Uzliku kodējumu pīkstienam, nekā.
Meklēju kreisajā pusē aizmugures kabatā, arī nekā, tukšums. Taurītes nav, nav no rūpnīcas tāda nākusi. Sūknis man 8D0862257, izrādās, ka tauri tomēr atbalsta, bet štekerī vienkārši nav pina taures izvadam.
Atradu kaut kādu taurīti garāžā, piemetu un strādā. Labāk būtu oriģinālā taure, bet šī pati itkā ok. Kad simulē auto uzlaužanu, arī uzvedas kā jābūt.
Pielaikojam jauno taurīti
ZRoRpr9.jpg
Labi, liksim tomēr zem kapota. :mrgreen:
KZ1BGmI.jpg
Beigās turpat pie filtra kastes piestiprināju, taurei jāpaņem masa un signāls no sūkņa galvenā 10pin štekera 1. pina. Štekerī ieliku pinu no cita štekera, pielodēju klāt vadu. Oriģināli tur jābūt brūnam baltam vadam. Sānu kabatā viņu atstāt nav aršana, a šitā ir gana skaļa, ja noliek zem kapota. Vadu gan nācās aizvilkt.
Nekas. garāžā lēnā gārā savilku, vadus, protams, salodēju,
8p15PKN.jpg
Foršas tās sānu kabatas, baigi daudz var salikt. Otrā pusē izlikvidēju oem subwooferi, ieminitāju pastiprinātāju subim un palika vēl daudz vietas, kur viskautko salikt. Ar savilcējiem iesaiņojam sūkni kā uz ziemassvētkiem :mrgreen:
OkCOcM8.jpg
Kaut kā tā sanāca, mož aizskriet uz šrotu un pameklēt oem taurīti?

Šo rakstu rediģēja km_: 06 December 2017 - 23:08

B5 AFN EDC15VM+, GT1749VA, 0.240, SMF

:greyrs4:


#29 Arvixs

Arvixs
 • Lietotājs
 • 84 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Gulbene-Rīga
 • Intereses:AUTO & MOTO

Pievienots 07 December 2017 - 13:25

Baigi labs aprakstiņš par darbiem, man ar vajag lcd samainīt, jāpieskrien pie tevis kādu dienu  :ok:

 

Veiksmi Tev darbos.


Audi A6 C5 1.8T powered by LPG


#30 km_

km_
 • Lietotājs
 • 652 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Gulbene
 • Intereses:B5/C5 instr.paneļi, EDC15/MSA15 vadības bloki

Pievienots 07 December 2017 - 13:41

Baigi labs aprakstiņš par darbiem, man ar vajag lcd samainīt, jāpieskrien pie tevis kādu dienu  :ok:

 

Veiksmi Tev darbos.

Paldies  B)​ 


B5 AFN EDC15VM+, GT1749VA, 0.240, SMF

:greyrs4:


Also tagged with one or more of these keywords: a4, b5, facelift, FL

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)