Pālekt uz saturu

Foto

Suharika svētdienas S6 C4 Avant AAN

Audi s6 c4 AAN Quattro

• Please log in to reply
156 atbildes uz šo tēmu

#1 suhariks1

suhariks1
  • Lietotājs
  • 114 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:Cesis
  • Intereses:S6 c4 avant AAN 1997.g.

Pievienots 03 January 2017 - 12:42

Izlēmu veidot tēmu par savu svētdienas auto, ar ko draudzene mēro ikdienā ~ 30 km, lai nokļūtu uz darbu un atpakaļ. Bet svētdienās es parūpējos par to, lai auto atkal būtu jāmeklē servis :)

IMG-20160601-221154.sized.jpg

Auto ir 97. gada S6 c4 AAN Avants ar 4 robu automātu, nenobijos no automāta, jo viņš būs mazāk jāts + pats pēdējos gadus ar automātiem vien esmu braucis. No ekstrām man nav Elektro beņķi, aizmugurējo beņķu apsilde, ksenons oriģinālais, aizmugurējās durvīs skaļruņi, multi stūre un varbūt vēl kaut kas. Auto ir čipots un sagāzēts. ( par gāzi es vēl laužos, atstāt vai nē, bet izmantota tiek tikai ja braucu 100 un vairāk km gabalus ( piemeŗam brīvdienas lietuvā, vai kurzemē).

Toties ir kruīzs, lūka un parkingsensori. 

Iegādāts tika 2016 gada pavasarī Preiļos no AS biedra. Pa lielam es zināju, ka meklēju sev izklaidei audi ar AAN motoru un quattro. Piedāvājums ja godīgi bija nekāds un no vāczemes dzīt negribējās. Izvēlējos S6, jo tas likās viens no pilnākajiem auto, kas tika aprīkoti ar AAN un bija arī nopērkams par saprātīgu summu. 

Sākumā biju nolēmis auto atdzīvināt, tā pēc pamainīju bukses, filtrus, eļļas, riepas, amortizatorus, sapildīju kondišku, nocēlu galvu - samainīju blīvslēgus, izslīpēju vārstus, vārstu sēžas ( pēc šīs operācijas likās, ka kādi ~ 30 zs atnāca atpakaļ), tika iegādāts ziemas disku komplekts, pārlodēta klimas vadība ( Paldies AS biedram). Bet remontējamo un maināmo lietu saraksts ar šo nebeidzās.

Ir daudz un dažādi sīkumi, kāši, kas jānovērš.

Šobrīd aktuāli :

Bremzes - visu laiku atlieku, jo vajā citas un steidzamākas likstas, bet prasās jaunus diskus un klučus un strūklu + krāsu suportiem un cilindrus pie reizes un rocenes troses uut. Bremzes strādā labi, bet varētu labāk. 

Virsbūve - ir pa stūriem mazi rūsas burbuļi un aiz aizmugurējā tilta apakša ir aprūsējusi ( balkas zem bagāžnieka), izskatās, ka 50 % no auto ir jāpārkrāso, varbūt beigās loģiskāk ir 100% pārkrāsot. 

Motors - tur vēl daudz darba, atvēris biju, iekšā viss ok, cilindros pat rīpnīcas honējums ir redzams, tā pēc dzīļāk ar nelīdu. Nakošā problēma ir vadi, tie ir briesmīgi motortelpā un dēļ tiem visādi sūdi sākās, kamēr nebija pakustināti viss bijs ok, tagad pakustināja un mēdz uz zemiem apgrieziniem viens cilindrs pazust. Šļaukas ir vecas, eļļas līnija nosulojusi, to arī plānoju mainīt visu, bet vispirms elektrība. 

Optika - aizmugures lampas vidusdaļa protams salauzta, plānā ir jauna, bet līdz tam vēl tālu. Gribās arī oriģinālo ksenonu atrast, bet tas šķiet diezgan nereāli.  

Salons - zinu, ka kaut kad pāršūšu salonu, stūri, bet līdz tam vēl ļoti tālu. 

Tas tā īsumā. Naudas iztērts gana, kopš aprīļa ~ 1500 euro, ja atrēķina riepas un diskus, tad ~ 900 eur ir tikai remontos. Kamēr naudas būs, tikmēr turpināšu iesākto procesu, labākajā gadījumā auto nez vai kādreiz tiks pārdots. 

Mērķis - maksimāli sterils, tehniski perfekts, oriģināls vizuālais,  350 - 400 zs . 

Šiet var redzēt bildes :

http://foto3.inbox.l...sxxx/03-01-2017

Šeit vide pirms nocēlu galvu un vārstus izslīpēju:

http://foto3.inbox.l...0713-083110.mp4

Šeit pēc minētās operācijas ( atšķirība dzīvē bija jūtama uzreiz) :

http://foto3.inbox.l...1223-130126.mp4

Šo rakstu rediģēja suhariks1: 03 January 2017 - 12:48

S6 c4 avant AAN 1997.g.   Oktāvija 1.6 tdi 7speed DSG 2017.g.

#2 Jankac230k

Jankac230k
  • Lietotājs
  • 723 raksti

Pievienots 03 January 2017 - 13:18

Vairs jau nav 90ie gadi. Lidz Vacijai vai NL nav taalu! Tur labi pameklejot var atrast tiesam labu eksemplaru. 

Facebook: AudiSParts

Facebook Project Car: Audi B2 Coupe Quattro 2.5 20vt

Rezerves dalas no Audi S6 C4

#3 suhariks1

suhariks1
  • Lietotājs
  • 114 raksti

Pievienots 03 January 2017 - 13:27

Jankac, tev jau tas droši vien labāk zināms, bet man auto iegāde bija sasteigta šoreiz, jo steidzami vajadzēja atrast draudzenei ar ko uz darbu braukt un 1.5 mēnešu biju jau pavadījis meklējot nenodzītu E klases 320 mersi. Labi vien bija, ka visi bija nobraukti līdz kliņķim, citādāk nebūt nonācis pie idejas par AAN. 

Bet tu vari uz vasaru man atdzīt kādu jaukšanai :D Detaļu saraksts ir garš : Orig ksenons, vesela lampa bagažniekam, aizmugures durvju apšivkas ar skaļruņiem un vēlams ar saules sargiem, apsildāms elektro salons un līdz tam gan jau ka vēl kaut kas nobirs. 

#4 MXR

MXR
  • Foruma atbalstītājs
  • 2896 raksti
  • Dzīvesvieta:Jelgava

Pievienots 03 January 2017 - 13:41

*
POPULĀRS RAKSTS!

Orig ksenons

Nekad mūžā nesapratīšu šito vājprātīgo downgrade. 20 gadīgu elektrisku komponenšu savirknējums, kurš darbojas reāli uz goda vārda. Kā zapiņš - atsevišķi nefunkcionējošu detaļu kopums, kas vroģi kopā ta funkcionē. Detaļu pieejamības iespēja defekta gadījumā precīzi apaļa nulle. Kaut vai elementāri - bloks nobeidzas, stikls tiek izsists. Jauns - kosmoss. Tehniskajā apskatē liela iespēja tikt uzvilktam uz desas, ja pēc VINa nekad dzīvē auto nav bijis aprīkots vai arī otrs variants - neticēs, ka tas ir oriģināls, jo ceškām vienmēr ir ķīna un te nu jāskatās, kādas ir Tavas oratoriskās dzejnieka prasmes.  Un, kas pats galvenais - gaisma, kuras vienkārši nav. Slapjā laikā viss apgaismojums balstās uz gabarītiem. Ceškai NAV absolūti citu iespēju, kā jaunas H1 DEPO lampas, kas tici vai nē būs viens no labākajiem ieguldījumiem iekš auto. Kādreiz arī biju pretinieks ķīnas lampām - tipa izdegs, salūzīs. Nekas tur neizdeg un kalpo daudzus gadus. Iesaku! 

Šo rakstu rediģēja MXR: 03 January 2017 - 13:48

Optimisms = nepietiekams informācijas daudzums :mrgreen:
MXR BARTERI (B3,B4,B5,C4,C5)

#5 suhariks1

suhariks1
  • Lietotājs
  • 114 raksti

Pievienots 03 January 2017 - 13:49

Nu par to CSDD es arī esmu iedomājies, ka skati visticamāk man nedos arī ar orig ksenonu. Un visticamāk, ja es atradīšu orig ksenonu, nez vai cipars man liksies adekvāts. Tas vairāk ir pašapziņai, ka tev ir orig ksenons, nevis redzamībai. 

Šo rakstu rediģēja suhariks1: 03 January 2017 - 13:50

#6 Edzyx

Edzyx
  • Lietotājs
  • 1480 raksti
  • Dzīvesvieta:Valmiera

Pievienots 03 January 2017 - 14:04

Tepat forumā ir bijuši mēģinājumi ar OEM ksenonu- ķipa dabū aprīkojuma sarakstu, pieliec klāt rindiņu ar ksenonu (nu respektīvi no auto kam tāds no rūpnīcas jau ir bijis), izprintē un smuki vēl ar marķieri iekrāso attiecīgo rindiņu, lai ja nu kas, moš skatē var iebāzt inspektoram degunā- "re, viss tak bumbās" :mrgreen: Protams, arī stikliem jābūt ksenona ar visiem attiecīgajiem apzīmējumiem, un uz tā bleķa kas virs lukturiem iet, jābūt Hochspannung uzlīmītēm (kuras vēl vismaz nesen varēja jaunas pasūtīt). Vaaaarbūt ka tādā gadījumā viss saiet, bet kā būs reāli- hvz :crazy:

Otrs- jā, kāda būs gaismas atdeve un kā tas pasākums dzīvē šancēs, plus rezerves daļu pieejamība nepieciešamības gadījumā.

Trešais- cena. Ceškas oem kseņas komplekti svārstās no 300 līdz jau kkur vismaz pa 1400 eur jēbajā nesen redzēju. 

Jauni Ķīnas lukturi sanāks krietni lētāk. Es arī kādreiz OEM kseņu gribēju- satīrīju savus parastos lukturus, saliku Nightbreakerus un relejus- vairs negribu :crazy:

Audi A6 C4 2.5 TDI quattro '97

Audi A6 C4 1.9 TDI '96
Audi S6 C4 2.2 20V turbo '96
                                                                                                                                 "Haters gonna hate. Ignore them." :mrgreen:

#7 suhariks1

suhariks1
  • Lietotājs
  • 114 raksti

Pievienots 03 January 2017 - 14:18

Aktuāls jautājums, kas mani nomoka:

C4 Quattro aizmugurējais tilts - visas bukses ir ok, amortizatoriem nobraukums ~ 4k km. Bet uz asākām bedrēm var just tādu kā sitienu vienā sānā. Tādu metālisku sitienu, kāda ir quattro uzbūve aizmugures tiltam? Uz kā balstās tilts kuzavā? Varbūt ir kādi ieteikumi? Negribās ticēt, ka amortizātors jau ir beigts. 

#8 PASSATizhi

PASSATizhi
  • Lietotājs
  • 3508 raksti
  • Dzīvesvieta:Jurmala

Pievienots 03 January 2017 - 18:12

Orig ksenons

Nekad mūžā nesapratīšu šito vājprātīgo downgrade. 20 gadīgu elektrisku komponenšu savirknējums, kurš darbojas reāli uz goda vārda. Kā zapiņš - atsevišķi nefunkcionējošu detaļu kopums, kas vroģi kopā ta funkcionē. Detaļu pieejamības iespēja defekta gadījumā precīzi apaļa nulle. Kaut vai elementāri - bloks nobeidzas, stikls tiek izsists. Jauns - kosmoss. Tehniskajā apskatē liela iespēja tikt uzvilktam uz desas, ja pēc VINa nekad dzīvē auto nav bijis aprīkots vai arī otrs variants - neticēs, ka tas ir oriģināls, jo ceškām vienmēr ir ķīna un te nu jāskatās, kādas ir Tavas oratoriskās dzejnieka prasmes.  Un, kas pats galvenais - gaisma, kuras vienkārši nav. Slapjā laikā viss apgaismojums balstās uz gabarītiem. Ceškai NAV absolūti citu iespēju, kā jaunas H1 DEPO lampas, kas tici vai nē būs viens no labākajiem ieguldījumiem iekš auto. Kādreiz arī biju pretinieks ķīnas lampām - tipa izdegs, salūzīs. Nekas tur neizdeg un kalpo daudzus gadus. Iesaku! 

oem ksenons IR vērtība! dilera izdruka, un stikli. pārējais ir roku veiklība. nebūt nav jāpaliek pie oem risinājuma. citas lēcas, jebkādi bloki un spuldzes. jo reāli besī rezi gadā pārkrāmēt lukturus)))))

A200TQ

#9 ĢirtsAqS6

ĢirtsAqS6
  • Lietotājs
  • 88 raksti
  • Dzīvesvieta:cēsis

Pievienots 03 January 2017 - 20:27

par skati, vis atkarigs no inspektora un pasa cilveka, ja iet runa par ksenonu.

Audi S6 c4 avant' 97 replica

#10 ESPoff

ESPoff
  • Lietotājs
  • 2159 raksti
  • Dzīvesvieta:Online
  • Intereses:DSP (dodu stulbus padomus)

Pievienots 03 January 2017 - 21:10

Tur tas oem xenons ir itin viegli pierādāms (ja vien tiešām ir ko rādīt, nevis kad vnk mēģināt tam tupajam inspektoram batonu iebāzt..)

Uzlīmes maksā 1e/gab, luktura stikls ir citāds, un luktura aizmugurē ir pilnīgi citāds vāciņš ar iekausētu resnu vadu. Pie kam uz katra tā vada 30cm no luktura ir redzams startera bloks biezpienpaciņas izmērā, un, attaisot to oem luktura aizmugures vācinju ir redzama tā primitīvā xenona spuldze vel ar vienu bloku, kurā tā spuldze turas- acīmredzama bandūra sieriņa "kārums" izmērā.

Tajā oem xenona lukturī itin nekādu Citu spuldzi ielikt nevar un oem vadu savienojumi citu konstrukciju neparedz.Viena plika tā spuldze ar visiem tiem iekausētajiem meesliem maksā tikpat, cik kādi 6gab jauni depo halogēnlukturi....Turklāt 300% ir tas, ka tam oem xenona lukturim būs lidz melnumam augšdaļā izkusis plastmasas atstarotājs (ko neizjaucot neredz..)- ta ka ar oem spuldzi vien tur vel nekas nebūs līdzēts

#11 PASSATizhi

PASSATizhi
  • Lietotājs
  • 3508 raksti

Pievienots 03 January 2017 - 21:51

neviens apskatē nelīdīs skatīties iekš luktura, kas tur ir iekšā un salīdzināt augstsprieguma paaudzes. reku vienkārš veids kā pāries uz D2S   http://www.audi-club...i.106221/page-3

es gan tādu gateri netaisītu, un uzreiz mainītu visu lēcu uz jaunu.

A200TQ

#12 suhariks1

suhariks1
  • Lietotājs
  • 114 raksti

Pievienots 03 January 2017 - 22:07

Es tomēr piekritīšu pasātam, ka ir jābūt variantiem. Bet nu es zinu CSDD, tur iet visādi. Vienu gadu tiksi cauri, nākamajā nē. Ja būs labs piedāvājums es noteikti paņemšu to oem xenonu.

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Šo rakstu rediģēja suhariks1: 03 January 2017 - 22:07

#13 PASSATizhi

PASSATizhi
  • Lietotājs
  • 3508 raksti

Pievienots 03 January 2017 - 22:22

ja viņs nav VINā, tad nav jēgas.

A200TQ

#14 ESPoff

ESPoff
  • Lietotājs
  • 2159 raksti

Pievienots 03 January 2017 - 22:23

Tas ka "nelīdīs" skatīties ok, lai nelien citos 99,999% gadijumos. Tur nav nekur jālien- tas ir 30sek jautājums. Ja viņi nevar šo paveikt šajā specifiskajā gadijumā- tātad viņi ir vnk pumpadrasi un te ir klaja cilvēktiesību neievērošana. Jo pāreja uz halogena variantu prasa nesankcionētu vadu un pieslēgumu modificēšanu- lūk tas drīzāk ir Pārkāpums, turklāt vel tur paliek gaisā karājoties viens vads ar kādi 6v pastāvīgu strāvu- ja to slikti noizolēt, tak tā mašīna vispār var ebaņīt gaisā uzsprāgt ;D

#15 PASSATizhi

PASSATizhi
  • Lietotājs
  • 3508 raksti

Pievienots 03 January 2017 - 22:38

halogēns, 6v strāva... nikuja nesapratu :D      runājam par aizvēstures ksenona nomaiņu pret kko jaunāku. tas nenozīmē ka tur uzreiz jāatrodas vadu skrutkām ar zilo izoleni. pat ja inspektors attaisa to vāku, jams tur ierauga smuku hella lēcu ar boša aizdedzes moduli, nevis aliexpress kitu))))  vispār jau nekur tālu tā ksenona padarīšana nav tikusi. viss ir plus mīnus miksējams. spuldžu fokusa attālumi visām paaudzēm ir vienādi.

A200TQ

#16 ESPoff

ESPoff
  • Lietotājs
  • 2159 raksti

Pievienots 03 January 2017 - 22:49

es par to bazareeju ,kad ja nu kādam ir tas aizvēsturiskais xenons tiešām oem variantā saglabājies un ja tur kāds tas zaebinspektors viņam saka ka ej ka tu nah- tādi gadijumi ir tak dzirdeeti

ja tas xuisjpektors tur kkur kko piefisās- vinjš tak nedrikst savas aprobežotības dēļ likt cilvēkam tagd pārtaisīt visus oem vadus 

#17 vesmins2

vesmins2
  • Lietotājs
  • 410 raksti
  • Dzīvesvieta:Durbe, Rīga, Ķekava
  • Intereses:Audi...

Pievienots 03 January 2017 - 23:23

Bija orginalais xenons man ceskai. Izina nomollera ari bija. Tehniskaja nekadu problemu ari nereizi nebuja un lapi neradiju. Ka ari spuldzes dabuju mainit ar visiem blokiem. Protams ieliekot kinu. Jo jauna oe bija 400 ls taja laika mollera!!

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

Audi A6, C4 2,5TDI Powered by Jonix

#18 suhariks1

suhariks1
  • Lietotājs
  • 114 raksti

Pievienots 04 January 2017 - 06:39

Kur pēc vin numura var redzet ar ko auto ir izripojis no dilera?

#19 lmp

lmp
  • Lietotājs
  • 4335 raksti
  • Intereses:speedgang.lv

Pievienots 04 January 2017 - 06:49

Uz vietas Moller.
Nē,nevar pa epastu vai tel. sarunāt,ka iedos šo info-tikai klātienē.

Sent from my iPhone using Tapatalk

speedgang.lv

#20 Source

Source
  • Moderators
  • 4330 raksti
  • Dzīvesvieta:Talsi, Rīga

Pievienots 04 January 2017 - 10:12

Atkal spams par gaismām ilgi un gari, lai gan skaidrs ir viens - vienīgā iespēja netapt izdrāztam TA par xenonu ir tad, ja tas ir pierādāms kā OEM aprīkojums ar izziņu no dīlera pēc VIN.

OEM xenons auto, kuram tas nav aprīkojums ir izdrāžams tieši tāpat kā čainas hrenons.

Un pareizo rīcību jau sen ierakstīja - jauni halogēno spuldžu lukturi un gaisma būs pietiekami. Vispirms var mēģināt izņemt un iztīrīt vecos lukturus, kas manam auto arī deva pamatīgu uzlabojumu. Prasītos jau atkal paskatīties, kas tur notiek, bet nevaru saņemties izņemt lukturus jau pāris gadus. :D

S4 = 2226cm20V turbo quattro

Source

#21 suhariks1

suhariks1
  • Lietotājs
  • 114 raksti

Pievienots 04 January 2017 - 18:33

Strunts par to ksenonu, labāk izstâstat kā pēc pakaļëjais tilts tik cieti iet pāri bedrēm ? Bukses, veselas, amortizatori jauni.

#22 Source

Source
  • Moderators
  • 4330 raksti
  • Dzīvesvieta:Talsi, Rīga

Pievienots 04 January 2017 - 22:19

Kā ir cieti? Bukses jau parasti grab un klab. Amortizatori neamortizē, protams, ir kam stingri un bez amortizācijas viss ir viens.

S4 = 2226cm20V turbo quattro

Source

#23 suhariks1

suhariks1
  • Lietotājs
  • 114 raksti

Pievienots 04 January 2017 - 22:43

Piekare ir pacieta, amortizatoei standarta monroe, uz asākām bedrëm metāliski noklaudz, bet nav tā, ka būtu bukses, kad grab. Sajūta līdzīga kā braukt ar izjātiem amortizatora atbalstiem, bet vai tur tādi vispār ir? Jau vienā pusē tikai tā. Bet varbūt man tie monroe neizturēja 3 večus aizmugurē uz 400 km tripu ar nelielu driftu pa zeminieku? Negribās ticët, ka eļļa jau būtu izdzīta ārā.

#24 Edzyx

Edzyx
  • Lietotājs
  • 1480 raksti

Pievienots 04 January 2017 - 22:48

Ir tur gan atbalsti, gan atsitēji

Audi A6 C4 1.9 TDI '96

#25 suhariks1

suhariks1
  • Lietotājs
  • 114 raksti

Pievienots 04 January 2017 - 22:51

Paldies par atbildi, jo man lidz sim neviens nav varejia izstastit to uzbuvi.

#26 Edzyx

Edzyx
  • Lietotājs
  • 1480 raksti

Pievienots 04 January 2017 - 23:20

Nekā baigi sarežģīta tur it kā nav:

original.jpg

original.jpg

Audi A6 C4 1.9 TDI '96

#27 olijs

olijs
  • Lietotājs
  • 108 raksti
  • Dzīvesvieta:Talsi

Pievienots 04 January 2017 - 23:48

Man ir oem ksenons c4, bet bloki ir uzlikti ķīnas. viens inspektors TA negribēja laist, pienāca otrs apskatījās vai ir vilnītis uz luktura stikla un teica, ka viss ok. Redzēs ko šogadteiks :D

Veiksmi uzcelt S6, izskatās daudzsološi :ok:

#28 suhariks1

suhariks1
  • Lietotājs
  • 114 raksti

Pievienots 05 January 2017 - 10:53

Nekā baigi sarežģīta tur it kā nav:

Bilde

Bilde 

Es Quattroworld atradu rakstu ar URS piekarēm, 

C4RearSuspensionShowingMountingPlatePNs.

Pēc šī attēla un atšifrējuma es noprotu, ka bija trīs modifikācijas pakaļejai asij:

1) Vienkāršā 

2) Ar stabilizatoru - kādu funkciju viņš pilda? Ko tieši viņš stabilizē?

3) Ar stabilizatooru un augstuma regulēšanas opciju. 

Teorētiski, man vajadzētu varēt uzmontēt arī opciju nr2 un nr3 , ja man ir tikai nr1 ? 

Laikam būs jānoskaidro vispār kura no opcijām man tagad ir. Šķiet, ka noņemot riteni es to redzēšu pēc tā vai tur ir 17, 18 vai 19 elements. 

Man ir oem ksenons c4, bet bloki ir uzlikti ķīnas. viens inspektors TA negribēja laist, pienāca otrs apskatījās vai ir vilnītis uz luktura stikla un teica, ka viss ok. Redzēs ko šogadteiks :D

Veiksmi uzcelt S6, izskatās daudzsološi :ok:

Nevis veiksmi, bet naudu novēli man :D Vis slēpjās naudā...

#29 Edzyx

Edzyx
  • Lietotājs
  • 1480 raksti

Pievienots 05 January 2017 - 12:49

Man atkal ir aizdoma ka visos 3 variantos var būt stabilizatora stienis. Kas to nosaka- gultņu māja un balka, nu stiprinājumu vietas ir vai nav. Palabojiet ja kļūdos.

Stabilizatora štanga laikam bij mega stabilitātei un drifta fanātiem domāta :crazy:
A bildēs vajadzētu būt 1.parastā piekare, 2.sporta piekare (sk.atbalstu) un 3.hidrauliskā piekare (pakaļa paceļas ja tu piekrāmē pilnu bagāžnieku)

Šo rakstu rediģēja Edzyx: 05 January 2017 - 12:49

Audi A6 C4 1.9 TDI '96

#30 suhariks1

suhariks1
  • Lietotājs
  • 114 raksti

Pievienots 05 January 2017 - 12:55

Tas stabilizatora stienis pēc quattroworld rakstiem nāca tikai USA modeļiem. ( anti  - sway bar )

Pati pirmā bilde šinī rakstā:

http://forums.quattr...sgs/38532.phtml

Šo rakstu rediģēja suhariks1: 05 January 2017 - 12:56

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)