Pālekt uz saturu

Foto

Parunāsim pa C7

a6c7 trans-misija;)

• Please log in to reply
131 atbildes uz šo tēmu

#121 Sancho

Sancho
  • Lietotājs
  • 959 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:London

Pievienots 03 July 2020 - 23:51

3.0 TDI

Audi S6 V10 - weekend, Audi A7 S-Line quattro tdi - daily

Interesee nopirkt veel kaadu typ43, varbuut typ44 Quattro, Audi 80 Quattro B2 vai veco VW Passat 2.0 syncro

#122 mrpresident

mrpresident
  • Nepieredzējis lietotājs
  • 7 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga

Pievienots 25 July 2020 - 00:28

Kā šiem auto pa šo laiku ir sevi parādijuši? Izlasot šo visu, izskatās, ka tās ir sliktākas mašīnas, las jebkad saražotas un ka inženieri to vien ir gribējuši kā visu sačakarēt.
Bet kā ir realitātē? Gan jau te ar kādas šīs mašīnas parādījušās... kāds viņām tas 2,8 motors?

#123 dragijs

dragijs
  • Lietotājs
  • 5392 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga
  • Intereses:No visa pa mazam

Pievienots 27 July 2020 - 08:40

Viss ir atkarīgs kādā stāvoklī tiek iegādāts auto- ja tam ir sekots līdzi, veiktas apkopes- braukšanas vaina. Loģiski kā jebkuram auto - šis tas var notikt. Sačakarē ne jau inženieri  bet Grēta-  krāsa uz  ūdens bāzes,  urīnsistēmas u.t.t. - kas patiesībā ja veiktu aprēķinus ražošanas procesā aizdirš vairāk dabu nekā tas auto visā ekspluatācijas periodā. Tas tā pat kā par Teslu -  labi nav izmešu, bet lai  šo auto uzražotu cik tiek kaitēts dabai, kaut vai to pašu Li-Ion akumulatoru lai uzražotu.. 

Audi Q7 3.0 TDI powered by Jonix ; Audi A4 B8 2,0 TDI

Audi TT 1,8 T 1 80 hp ;  Quadzilla ram smc 250

Audi A6 C6 3,0 TDI Quattro powered by Jonix,    Audi A6 C5 2,8 30V Quattro

Audi A6 C4 2,8 12V Quattro,   Audi Coupe un 90 B3 2,3 NG bezpiedziņa

#124 Sancho

Sancho
  • Lietotājs
  • 959 raksti
  • Dzīvesvieta:London

Pievienots 03 August 2020 - 21:14

Kā šiem auto pa šo laiku ir sevi parādijuši? Izlasot šo visu, izskatās, ka tās ir sliktākas mašīnas, las jebkad saražotas un ka inženieri to vien ir gribējuši kā visu sačakarēt.
Bet kā ir realitātē? Gan jau te ar kādas šīs mašīnas parādījušās... kāds viņām tas 2,8 motors?

Sorry, bet izskataas, ka ne to topiku esi lasiijis! :D Kas tieshi vainas C7?

Audi S6 V10 - weekend, Audi A7 S-Line quattro tdi - daily

Interesee nopirkt veel kaadu typ43, varbuut typ44 Quattro, Audi 80 Quattro B2 vai veco VW Passat 2.0 syncro

#125 janis8

janis8
  • Lietotājs
  • 24 raksti
  • Intereses:TDI un saudzēt dabu

Pievienots 21 November 2020 - 22:47

Labvakar!

Kā atradu ārzemju forumos, tad C7 (un ne tikai) panorāmas lūka nāk ar defektu / neveiksmīgu dizainu - tā mēdz laist garām ūdeni, kas pēc tam nonāk uz grīdas vadītāja, mazăk pasažiera, pusē. Sākumā nesapratu, kāpēc paklājiņi izmirkuši. Tad pamanīju sīkas ūdens tērcītes, kā šajā bildē britu forumā:
http://www.vwaudifor...ic-sunroof-leak
Domāju, ka dzinējtelpas drenāžu vaina, bet tur viss ok. Arī lūkas drenāžas ok. Tad atradu internetā, ka tas neesot nekāds brīnums. Džeki pa lēto paši ar dažādām sekmēm veikuši uzlabojumus, pielietojot hermētiķi. Varbūt kādam ir bijusi līdzīga pieredze un ir risinājumi? Jo pēc tā, ko lasīju, tad dīleris mainīšot uzreiz visu lūku.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk!

#126 dragijs

dragijs
  • Lietotājs
  • 5392 raksti

Pievienots 23 November 2020 - 09:40

tur standarta vaina- ne jau dizains, bet tie savienojumi drenāžas trubām  laiž garām ... 

#127 janis8

janis8
  • Lietotājs
  • 24 raksti

Pievienots 25 November 2020 - 20:54

tur standarta vaina- ne jau dizains, bet tie savienojumi drenāžas trubām  laiž garām ... 

Būtu labi, bet ne šoreiz. Es noņēmu apšuvumu no jumta un lēju ūdeni lūkā, un daļa ūdens ceļā līdz drenāžas caurumam ietek ne tur, kur vajadzētu (tur, kur it tāda skava), un zem skavas ir 2 caurumi griestos.

Foto var redzēt, kā kāds ir mēģinājis tur hermētiķi smērēt uz tās skavas. 

http://uploads.tapat...0604d2b4185.jpg

Es citādāku pieeju izmēģināju, redzēs, kādi būs rezultāti.

#128 dragijs

dragijs
  • Lietotājs
  • 5392 raksti

Pievienots 26 November 2020 - 10:01

minējums-  varbūt kādreiz ir mainīta lūka- nav viss līdz galam izdarīts... 

#129 ESPoff

ESPoff
  • Lietotājs
  • 2181 raksti
  • Dzīvesvieta:Online
  • Intereses:DSP (dodu stulbus padomus)

Pievienots 26 November 2020 - 13:07

Tas korķis ir tipiska vaina,visdrīzāk hermētiķis ar laiku to noteces caurumu aizpilda vnk lūku virinot.Vajg izbakstīt,kamēr lejamais ūdens sāk tecēt pareizi.Jumta apšuvumu jāpaloka nost,lai var visu tur redzēt.

#130 KRT

KRT
  • Lietotājs
  • 62 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga

Pievienots 26 November 2020 - 15:14

Tas korķis ir tipiska vaina,visdrīzāk hermētiķis ar laiku to noteces caurumu aizpilda vnk lūku virinot.Vajg izbakstīt,kamēr lejamais ūdens sāk tecēt pareizi.Jumta apšuvumu jāpaloka nost,lai var visu tur redzēt.

Sveiks, padalies kā iet ar Bitdi ekspluatāciju, cik nobraucis, kas sadarīts un tā, protams, ja vēl ekpluatē!

#131 janis8

janis8
  • Lietotājs
  • 24 raksti

Pievienots 27 November 2020 - 16:20

Būtu labi, bet ne šoreiz. Es noņēmu apšuvumu no jumta un lēju ūdeni lūkā, un daļa ūdens ceļā līdz drenāžas caurumam ietek ne tur, kur vajadzētu (tur, kur it tāda skava), un zem skavas ir 2 caurumi griestos.

Foto var redzēt, kā kāds ir mēģinājis tur hermētiķi smērēt uz tās skavas. 

http://uploads.tapat...0604d2b4185.jpg

Es citādāku pieeju izmēģināju, redzēs, kādi būs rezultāti.

Lai nebūtu pārpratumu - tas foto nav no mana auto, bet viens no vairākiem, ko bija ielikuši lietotāji UK forumā.

Pat pieņemot, ka manam auto ir mainīta lūka, tāpat par šo pašu problēmu atsaucās arī cilvēki, kas paši to auto no salona izdzina. Man iepriekšējais eksperiments augļus nenesa, tagad pārbaudīšu, vai vaina nav tajā vēja deflektorā (lasīju, ka kādam problēma bija tas, ka viņš vairs pareizi nesalocījās, aiztaisot lūku). Jo arī tas var būt iemesls, kāpēc tas ūdens nokļūst līdz tiem caurumiem jumtā, kas ir zem tās skavas.

#132 morffius

morffius
  • Nepieredzējis lietotājs
  • 13 raksti
  • Dzīvesvieta:Latvia

Pievienots 27 November 2020 - 18:21

Manas pārdomas par C7FL 2015 gada, nepilna gada lietošanas. Nobraukums pašreiz ir 170000km

Audi inženieri ir saspieduši galvu.

1) - tipiska slimība ir tosola zudums, un uzmieniet kur viņš zūd, vbloka vidū, kur ir uzlikts plastmasas izstrādājums - laikam termostats. un ellas interkolleris. No augšas bez kameras ar vadu neiespējami redzēt, tikai gar ruļļiem var redzēt sarkanu sliedi. Izmaksas remonta 450eur, jo visas detaļas orģinālās analogu nav. Kā var uzlikt plastmas izstrādājumu tur kur visu laiku ir karsts.

Otrkārt pie reizes tika samainīts priekšā ūdens sūknis visi ruļli un siksna, jo gar sūkņa assīti arī esot sulojis garām. rēķins 860eur.

2) Ķēdes maiņa  jau pie 170000km wtf....? Iepriekšējais c6 nobrauca pie manis līdz 400000km, un joprojām brauc pie jaunās īpašnieces bez grabēšanas. Izmaksas 1200eur.

Viss pārējais ir ok un ripo, bet vai nākamais auto man būs audi -  stipri šaubos.

Kas vēl nepatīk ir patēriņš, kā nekā qvatra normāli kurinot 120-130km.h rīga - ogre , vidējais ir 8.4km. uz simtu. Es protams biju rēķinājies ka būs lielāks patēriņš, qvatras dēļ, bet nu starpība ir 2 litri uz simtu.

Iepriekšējais pie šī paša maršruta strēba 6.5 litrus un ja sēņoja uz 90 tad 5 litros mierīgi bez stresa. Jā ar šo arī var ielīst 5 litros uz štrāses bet nu tā jau ŅauŅau vairs braukšana.

Orts kas nepatīk ir līniju asistents kad pirku domāju ka būs foršāk ka uz c6 jo tur ir pasīvais. un varēs garajas distancēs biku novērt skatienu no ceļa . Bet nu audi programmētāji ir jāsūta vai nu pie bmw vai teslas pamacīties kā šim būtu strādāt. Ceru vēl veikt atjauninājumu pie dīlera un tad ceru ka darbosies normālāk. Jo uz normālas šosejas neredz pēkšņi joslas un izrubās.

-sadursmju novēršanas asistents - nezinu  iespējams jāpameklē, jāpamaina kodēšana  jo mana skatījumā darbojas pārāk vēlu, vai reizē ar manu bremžu pedāļa spiešanu. Otrkārt signāls ir tik kluss ka gandrīz var neieverot.  - mmi iestādījumus nevar pagriezt skaļāk, iespējams ka jāpaspēlējas ar vcds.

Krēsli  -  audi kā bija c6 taburete tā ir arī c7fl tikai šim ar Alkantaru -  krēslus normālus arī jāsūta mācītes ka bmw vai volvo taisa, varbūt mans subjektīvais viedoklis bet pēc norauktiem 800km vienā piegājienā mugura un dibens sāk protestēt. Iepriekšējiem minētiem auto mugura nejuta neko veicot šādas distances bet man vismaz 2x mēnesī tādas sanāk mērot.

Pēdējais kas man nepatika ir ka  durvīm ir pazudis 3 punktu aizvēršanās -  kas pasargāja no visādiem durvju dauzītājiem, vai nevērīgiem pasažieriem.

Saprotu ka dpf un kārbas iespējamās problēmas vēl priekšā.

Kas patīk, ir uzlabots ir adaptīvais kuīzs. kārtu labāk kā uz c6 strādā. un kas man ir svarīgi.

Android auto arī ļoti noderiga fīča ar wazi, nepatīk ka google sačakarēja whatsup. bet visā visumā patīkams pasākums.

Jauda  ir protams vairāk kā c6, bet vai tik ļoti nu nezinu, jā uz grants ceļa qvatra uzvedās labāk un ir jūtams labs cēliens. Bet pa tiem man sanāk braukt 1x gadā pārsvarā šosejas un pilsētas.

Par salona apdari var strīdēties bet es skipoju tos ar to pelēko plastmasas apdari, ir melns koks izskatās labi. Bose strāda teicami. par pārējo man nav kur piekasīties.

Ir doma braukt līdz pavasarim un tad meklēt skatities  2018gada. 3.0 tikai ar priekšpiedziņu.

Iespējams ka līdz pavasarim ja sanāks ielikšu nakts redzamības kameru, jo visi bloki to atbaltsa un vajag tikai kameru un slēdzi, pat spido ir tam paredzēts. Bet par to vēlāk.

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)