Pālekt uz saturu

Foto

Coupe typ85 10vt (daži soļi no tolmeta)

quattro coupe b2 10vt

• Please log in to reply
92 atbildes uz šo tēmu

#91 Durbenieks

Durbenieks
  • Lietotājs
  • 191 raksti
  • Dzimums:Vīrietis

Pievienots 11 April 2017 - 18:21

par lasītāja zobu pozīciju.... ļoti labu variantu ieteica skolnieks.. paņem attiecīgo kārbu un uztaisi attiecīgās atzīmes (te jau paša izdoma kā) un ieliec lasītāju tieši tur ku nākas un tieši tas pats lietotājs ir arī pasviedis teicamu ideju par spararatu ( ja nevar atrast original)

man pašam dotajā brīdī ir nedaudz iesūnojums, jo jāizdomā un jāizveido eļļas filtra risinājums, bez tā no pārējā jēgas maz, un , risinājums ar filtra māju attālināti no bloka man kaut kā īsti nevisai....

Garāžā lamājas pat ieturētākie cilvēki, bez šīm burvestībām, jūs neko neatskrūvēsiet.

Atceries- kad Tu vairs neko nesaproti- apstājies un sēdies pie grāmatām, nevis sa-is līdz galam!

Es braucu ar NG kluci, kam ir sekvenciālā iesmidze + 4. paaudzes LPG ! :blackrs4:

beidzot quattro- b4 v6......Iekāpu quattro un sapratu ka nemāku braukt!

#92 arts

arts
  • Moderators
  • 3924 raksti
  • Dzīvesvieta:7

Pievienots 13 April 2017 - 14:40

M60 motora filtra maja, ar pašgatavoā caurulem.

Bez turbo nav nākotnes :D

Braucu ar "Sātana izdzimumu"©Wth, Corratec un Fobiju

#93 Durbenieks

Durbenieks
  • Lietotājs
  • 191 raksti

Pievienots 13 April 2017 - 17:15

Man ideja ir savādāka... tad kad būs gatavs paraugs tad...tad..

Garāžā lamājas pat ieturētākie cilvēki, bez šīm burvestībām, jūs neko neatskrūvēsiet.

Atceries- kad Tu vairs neko nesaproti- apstājies un sēdies pie grāmatām, nevis sa-is līdz galam!

Es braucu ar NG kluci, kam ir sekvenciālā iesmidze + 4. paaudzes LPG ! :blackrs4:

beidzot quattro- b4 v6......Iekāpu quattro un sapratu ka nemāku braukt!

Also tagged with one or more of these keywords: quattro, coupe, b2, 10vt

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)