Pālekt uz saturu

Foto

Kreatīva audi 90 - pirmais auto

90 20v quattro b3

• Slēgta tēma Šī tēma ir slēgta
94 atbildes uz šo tēmu

#61 AOzolins

AOzolins
  • Lietotājs
  • 266 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:Rīga
  • Intereses:Foto/video, automašīnas, aktīvā atpūta.

Pievienots 30 December 2015 - 00:07

Nu to pašu es arī mēģināju ieskaidrot, viņš teica, ka visiem bākas vienādas un ir jālokas, protams, kā salīdzinājumu viņš paņēma aizmugurē esošo b3 90 fwd. :rofl:

Par tiem ekspertiem runājot... :D

Pirms mēneša draugs ar savu golf 3 bija tehniskajā, šim piesējās, ka aizmugurējais tilts no cita golfa, sakuma gribeja teikt, ka no 4tā, bet tad šis pamatoja, ka 4tam atsperes nak uz tilta (es 100% nezinu vai tā ir, taka sorree, ja kļūdos) , tad čalis apmulsa un teica, ka no otrā ir uzlikts aizmugurejais tilts. :D protams, čoms nebija licis nevienu citu tiltu un tam bija savs original tilts no rupnicas...

vienigi bija bremzes no trumuliem uz disku nomainjis, bet ari tas bija no 3 golfa iegadajies, ta ka jā. par šo joku čoms saņēma atzimi - 3 jo inspektors teica, ka tur kaut kada neatlauta parbuve veikta... :D

čoms sauca maiņas vecāko, šis neesot it kā uz vietas... ta nu viņš dabuja saukt treileri un vilkt golfu majas. :D

nedelu pagaidija, noversa savu 2nieku par nenoreguletu lukturi ,tiltam neko vispar nedarot aizbrauca atpakal, soreiz bija 2 inspektori (maiņa beidzās/ sākās nezinu... :?) nu re, šie prasa nu, kas tev tur bija ar to 3? šis izstasta ... abi inspektori saskatijās un iesmeja, atsakot, ka nu tilts toč ir no trešā golfa. un neko pamerija lampu un izlaida pa nullem.... :D

par tēmu: man prieks, ka parādās aizvien vairak b3 šeit. :) veiksmi darbos!

Audi 80 b3 

#62 IvarsV

IvarsV
  • Lietotājs
  • 4307 raksti

Pievienots 30 December 2015 - 08:18

Vai tad šeit ir kāds, kas PILNĪGI neko nejēdz no mašīnām?  :huh:  Bet, ja nopietni, tur nav ko apvainoties. Ja no tās tēmas lielas saprašanas nav, tad nav ko līst. Es, piemēram, nemāku ne šūt, ne adīt. Tāpēc nemācu pieredzējušām omēm, kā to darīt.  :D

Nerunāšu par konkrēto beņķu gadījumu, bet man nekad nav trāpijies pretī inspektors, kura kompetenci būtu bijis iemesls apšaubīt.

Teiksim tā, es kaut ko no mašīnām saprotu. Vismaz dziļā teorijā. Bet diez vai mani kāds tur ņemtu darbā inspektora amatā..

speedgang.lv

#63 Mad182

Mad182
  • Lietotājs
  • 1016 raksti
  • Dzīvesvieta:Ogre/Rīga
  • Intereses:fleksis

Pievienots 30 December 2015 - 12:01

Man šķiet, ka man nekad nevienam autosam nav pat mēģinājuši skatē locīt aizmugures beņķus, labākajā gadījumā aizmugurē jostas parausta. Ja nav kaut kādi jauni noteikumi, tad moš vienīgi inspektoram kaut kas tur dīvains izskatijās, lai vispār pievērstu tam uzmanību.

Šo rakstu rediģēja Mad182: 30 December 2015 - 12:06

Coupe 2.0E fwd
A4 1.8T Quattro + LPG
Cabrio 1.8T AJL + LPG TurbokobrisTM
Subaru Forester SF 2.0 + LPG

#64 lmp

lmp
  • Lietotājs
  • 4339 raksti
  • Intereses:speedgang.lv

Pievienots 30 December 2015 - 12:13

Drīzāk jauni noteikumi.

Dažas dienas atpakaļ biju Valmierā-VISIEM pēc kārtas čekoja aizmugurējo be'ņķu atzveltnes, kā arī VISAS siksnas-vai darbojas aizslēgmehānismi, vai velkās atpakaļ tās, kam jāvelkās utt.

speedgang.lv

#65 bahmuc

bahmuc
  • Lietotājs
  • 2951 raksti
  • Dzīvesvieta:pa vidu

Pievienots 30 December 2015 - 13:18

Valmierā to dara visu laiku, nav nekads jaunums. Ja redz ka nebūs kur piepusties, tad arī durvis paraustīs uz augšu, nočekot vai eņģes nav jāmaina

Opel Ascona 1,6 automatic `88 (silver) - tolmetized,
Audi 80 B3 2.0i 3A + LPG Lovato (cherry red - LZ3U) - sold,
Audi 80 B4 2.0i ABK+LPG (black) - crashed

Volvo s80 2.4d automatic (gray)

#66 lmp

lmp
  • Lietotājs
  • 4339 raksti
  • Intereses:speedgang.lv

Pievienots 30 December 2015 - 14:22

Iepriekšējos 4 gadus tā nebija. 

speedgang.lv

#67 bahmuc

bahmuc
  • Lietotājs
  • 2951 raksti

Pievienots 30 December 2015 - 14:33

Cik tur esmu iegriezies, visu laiku pačamda jostas un durvis. Pat visus logu pacēlājus gramsta, bagažniekā mīl ielīst arī

#68 Cossack

Cossack
  • Lietotājs
  • 35 raksti
  • Dzīvesvieta:Lielvārde

Pievienots 30 December 2015 - 14:38

Izskatās nedaudz off topic aizgājis. :)

Anyway, tā labi padomā, pavisam galīgi neslikts pirmais auto. Quattro + 20v... Diezgan reti tādi tirgojas...

TA izieta un tad jau viss galīgi nav slikti. :ok:

Audi B2 Coupe '86

Audi B2 80 GL '83

#69 karo

karo
  • Lietotājs
  • 1930 raksti
  • Intereses:quattro

Pievienots 02 January 2016 - 10:35

Sencim bija kupeja 10v, viņas dēļ es arī iemīlējos auģikos tapēc arī gribēju kā pirmo kupeju 10v.. Piekrītu, ka ng ir problemātisks klucis, bet, manuprāt, skan labāk un ir mazliet asāks un ja nokauj - 50e un liec vietā citu ng kluci. :rofl: Mazliet bail no esošā motora, grūtāk dabūt, grūtāk kko nomainīt un galīgi neiet, kaut kāda dzīvība parādās pie 3k rpm un pie 6k rpm jau viņa pazūd - cerams nākamgad sanāks mainīt kaut ko lietas labā.

ja 7a dzinējam viss-elektronika normāli darbojās tad viņš iet labi.manā īpašumā jau 10gadus ir audi 90 quattro ar 7a dzinēju,braucu ar viņu ikdienā.mājās arī stāv audi 90 ar ng dzinēju,teikšu godīgi 7a ir vieglāk remontējams.savam auto jau sen esmu ielicis savādākas sprauslas līdz ar to viņš palika ekonomiskāks un jaudas līkne izmainījās uz labo pusi.katrā gadījumā esmu ar savu auto ļoti apmierināts.
karo

#70 Creative

Creative
  • Lietotājs
  • 141 raksti
  • Intereses:2.2 20v tq

Pievienots 14 February 2016 - 17:57

Nu ko, pirmā ziema ar kvatru aizvadīta. Mazliet gan audī parsteidza lielos mīnusos, jo pagriežot atslēgu izlec bendiks un viss... pat starteris nepagriežas. No sākuma domāju, ka aķis vainīgs, jo toreiz ieliekot citu sāka uzreiz griezt, bet tad nopirku galīgi jaunu aķi un nākamajā rītā viss tas pats.. Tad nu, kad sagribējās no rīta aizraut uz vosu, tad glābējs bija golfiņš, kurš no rītiem izpalīdzēja ar iestumšanu.

IMG_3887.jpg

Kopumā ziema šogad forša, izbraukāts voss, pabūts ziemas sesijā un stadionos.

x2oxz.gifz6op3.gif

Pāris dienas pēc ziemas sesijas biju aizbraucis uz gāzes servisu, tur man beidzot noregulēja kaut cik to gāzi, lai būtu jaudīgāks, bet diemžēl dēļ vecā gāzes kompja perfekti nevar pieregulēt :( Un pēc visām spīdzināšanām, laikam nav kaut kas labi ar galvas blīvi, jo balts dūmu mākonīts aizmugurē. Nesen nofleksēju veco, sarūsējušo bunduli un norāvu to karstumaizsargu, tas bēdīgā stāvoklī, pat īsti nezinu ar ko lai viņu aizstāj, bet vismaz no pozitīvās puses nav tur daudz izrūsējis, tik tāda virspusēja rūsa, es jau domāju, ka būs lieli caurumi. Auģiks arī ticis pie vienādiem pagriezieniem aizmugurē un beidzot bagažniekā guļ r15 cīsiņš. :)

IMG_4233.jpgIMG_4715.jpg

Hmmmmm, bet varbūt tā dūmošana ir zīme, ka vajag kaut ko............................................... citu? :crazy:

IMG_4736.jpgIMG_4735.jpgIMG_4734.jpgIMG_4738.jpg

IMG_4737.jpg

Žēl tik, ka šis eSītis nav uz jaukšanu, bet gan jau kādreiz mans 90ais arī tiks pie sakarīga dzinekļa. :)

Šo rakstu rediģēja Creative: 14 February 2016 - 17:58

Audi 90 b3 20vq - sold, will be missed :(

Audi Coupe 20vq

Audi 80 b4 2.0 LPG

Audi Cabrio 2.3 10v

Audi a3 1.8t 132kw Quattro - winterbeater

#71 mshathlonxp

mshathlonxp
  • Lietotājs
  • 9624 raksti
  • Dzīvesvieta:dziļie dziļie lauki - liepājas pusē
  • Intereses:Vecais labais joks ar rijīgiem un neejošiem benzīnniekiem

Pievienots 14 February 2016 - 18:09

Nu ļoti slikti ka grabažniekā ir pankūka, nevis adekvāts rezerves ripulis. B3 grabažniekā ielien pilna izmēra rezerves ripulis, ja tam ir B3 izmēra miza virsū. Kvatrai jau nu tomēr vajadzētu normālu rezerves ripuli, nav kā bezpiedziņai, kur ir viens pasīvais tilts uz kura pie kājas kādu izmēru likt.

1987 B3 A90q - piemineklis

1989 mk2 1.3 karbo ar četrgangu Ghetto GTI powered by VEMS - oficiāls DIVLITRIS

divi velosipēdi ar līkiem rāmjiem [stāv pusizjaukti] trīsritenis - divi mazi ripuļi priekšā, viens liels aizmugurē, kājas priekšgalā, galva pakaļgalā - FTW!  :crazy:

#72 Creative

Creative
  • Lietotājs
  • 141 raksti

Pievienots 14 February 2016 - 18:11

Man jau pietika vienu vasaras dienu ņemties, lai vienu pilno dabūtu ārā....

P8202596_1.jpg

Šo rakstu rediģēja Creative: 14 February 2016 - 18:12

Audi Coupe 20vq

Audi 80 b4 2.0 LPG

Audi Cabrio 2.3 10v

#73 mshathlonxp

mshathlonxp
  • Lietotājs
  • 9624 raksti

Pievienots 14 February 2016 - 18:24

Ieliec balonu kurš to netraucē darīt.

divi velosipēdi ar līkiem rāmjiem [stāv pusizjaukti] trīsritenis - divi mazi ripuļi priekšā, viens liels aizmugurē, kājas priekšgalā, galva pakaļgalā - FTW!  :crazy:

#74 Source

Source
  • Moderators
  • 4407 raksti

Pievienots 14 February 2016 - 20:27

Tie dūmi nav balti. Tur viss ir normāli, ievērojot laikapstākļus, kādi tagad ir ārā.

S4 = 2226cm3 20V turbo quattro

Source

#75 Creative

Creative
  • Lietotājs
  • 141 raksti

Pievienots 14 February 2016 - 20:33

Es no sākuma domāju, ka kondensāts un viss tur normāli, bet uzgāzējot visa sēta dūmos.

Audi Coupe 20vq

Audi 80 b4 2.0 LPG

Audi Cabrio 2.3 10v

#76 mshathlonxp

mshathlonxp
  • Lietotājs
  • 9624 raksti

Pievienots 14 February 2016 - 20:56

Jūtami vairāk par šito?

IMG-2237.jpg

Dzeses šķidrums zūd? Pieliekot roku pie izpūtēja, uz rokas nosēdušais kondensāts ir ar specifisku garšu?

#77 Oss

Oss
  • Lietotājs
  • 1642 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga, Valmiera
  • Intereses:pārkāpt noteikumus :crazy:

Pievienots 14 February 2016 - 20:58

*
POPULĀRS RAKSTS!

Nu ļoti slikti ka grabažniekā ir pankūka, nevis adekvāts rezerves ripulis. B3 grabažniekā ielien pilna izmēra rezerves ripulis, ja tam ir B3 izmēra miza virsū. Kvatrai jau nu tomēr vajadzētu normālu rezerves ripuli, nav kā bezpiedziņai, kur ir viens pasīvais tilts uz kura pie kājas kādu izmēru likt.

Tak beidz vienreiz dzīt sūdu visos iespējamos topikos. Zapaska ir nepieciešama, lai aizbrauktu līdz tuvākajam riepu servisam un tur nekādu skādi R15 cīsiņš neizdarīs. 

.

Low Happens

FACEBOOKINSTAGRAM

#78 Source

Source
  • Moderators
  • 4407 raksti

Pievienots 14 February 2016 - 21:47

Jūtami vairāk par šito?

Dzeses šķidrums zūd? Pieliekot roku pie izpūtēja, uz rokas nosēdušais kondensāts ir ar specifisku garšu?

Kā man patīk tā pagaršošanas metode... :D

Es no sākuma domāju, ka kondensāts un viss tur normāli, bet uzgāzējot visa sēta dūmos.

Nav ienācis prātā, ka uzgāzējot arī sadeg vairāk degvielas, kā dēļ vairāk kondensāta?
Brauc un skaties uz priekšu. Ja tehnisko šķidrumu līmeņi normāli, tad nemeklē kašķi.
Degvielas tvertni vienmēr un regulāri lej pilnu?

Source

#79 Creative

Creative
  • Lietotājs
  • 141 raksti

Pievienots 14 February 2016 - 21:48

Te no tālāka skata punkta. Neesmu bieži nekur braucis un neesmu neko tur garšojis :D, bet dūmiem specifiska smarža. Lai nu kā, pienāks sausāks, siltāks laiks tad redzēs kā tur ir. Un piekrītu Oss teiktajam, ar zapasku jau tu ikdienā nebraukā, un ir ļoti maza iespēja, ka viņu nāksies vilkt vispār kādreiz ārā no bagūža, kā arī man ir svarīgi, lai bagāžniekā ir max daudz vietas, jo tā jau mašīna ar mazu ietilpību.

IMG_4716.jpg

Edit: manā rīcībā šī mašīna nav bijusi ar pilnu bāku :D

Šo rakstu rediģēja Creative: 14 February 2016 - 21:49

Audi Coupe 20vq

Audi 80 b4 2.0 LPG

Audi Cabrio 2.3 10v

#80 Source

Source
  • Moderators
  • 4407 raksti

Pievienots 14 February 2016 - 21:56

ui, b..., tādi dūmi, ka no kosmosa var redzēt...  :rofl:

Kas ir specifiska smarža? It kā būtu jābūt ar specifisku benzīna smaržu nevis pēc skujām. 

Man slinkums kāpt no auto ārā, kad ir piedarbināts, lai bildētu Tev pierādīšanai, bet tici man, šitas nav daudz. Sala laikā man bija problēmas ar parkošanos atpakaļgaitā, jo mākonis bija visnotaļ balts un biezs un caur saulessargu tiešām bija grūti kaut ko redzēt. Degvielas tvertni vienmēr leju pilnu. Mākonis bija kā siltam tā aukstam dzinējam. Tas nav nekas nenormāls.

Source

#81 Creative

Creative
  • Lietotājs
  • 141 raksti

Pievienots 14 February 2016 - 22:04

Lab, vēlāk redzēs kā būs. Es tik tādu pieņēmumu izvirzu, jo citām sētā esošajām mašīnām tik daudz nav. Būtu labāk kāds man pateicis, ko darīt ar to vietu zem bunduļa. Meklēt citu karstumaizsargu, vai meklēt alternatīvas?

Audi Coupe 20vq

Audi 80 b4 2.0 LPG

Audi Cabrio 2.3 10v

#82 Jack

Jack
  • Moderators
  • 1371 raksti
  • Dzīvesvieta:Limbaži & Rīga

Pievienots 14 February 2016 - 22:18

Man nav tā bleķa, nekāda stresa nav, ja baigi gribas atrodi no kāda B3 donora. Kā arī mākonis ir niecīgs, pirms sāc domāt par galvas blīvi sāc citus faktorus skatīt, vai ir siltums salonā un, vai dzeses trubas nav cietas.
ULTIMATE
GANGBANGERSTM

#83 Creative

Creative
  • Lietotājs
  • 141 raksti

Pievienots 14 February 2016 - 22:22

Okey, paldies. Mazliet padomājot arī šķiet, ka liela skāde nebūs, ja neuzlikšu atpakaļ, jo laukums, ko karsēs nebūs liels (vismaz salīdzinot ar oriģinālā bunduļa laukumu).

Audi Coupe 20vq

Audi 80 b4 2.0 LPG

Audi Cabrio 2.3 10v

#84 Creative

Creative
  • Lietotājs
  • 141 raksti

Pievienots 02 April 2016 - 18:54

Maziņš update.

Meklējot vainu, kapēc šofera durvīm nestrādā centrālā, sanāca tā, ka saulauzu trosītei plastmasu, kas tur viņu vietā un vairs no iekšas nevarēja attaisīt durvis.. Atradu vismaz vainu - vakuuma pumpim(?) (laikam tā to sauc) bija tā gumija saplīsusi, kā arī nebija galā stienīts, kas aiziet līdz atslēgas mehānismam. Nācās braukt uz šortu un meklēt vajadzīgās daļas. Tad nu sanāca tā, ka šrotā dabuju gan tos sīkumus, gan arī visas četras jaunas (lietotas) durvis no b4 bez gumijām apakšā un bez rūsas :) Vairs nebūs jālauza galva par tām gumijām, jo vecajām uz vienām tik bija tā gumija, kā arī abas priekšējās bija galīgi izrūsējušas. Nācās mazliet upgreidot b4 druvis, jeb noņemt vidējos moldingus, lai paliktu tāda pati parasta melna maza svītra kā oriģināli 20v modeļiem.. 2h jāpaņemas ar vienām durvīm un gatavs. Durvis ieliktas, tagad var arī atslēgt durvis no blakussēdētāja puses (iepriekš to nevarēja), bet tik un tā slēdzot šofera durvis neaiziet signāls līdz sūknim.. :(

Nopirku arī vasarai darāmo, jeb Borbet RST 9j R16 diskus ap kuriem mazliet jāpaņemas..

Mazliet bildes no šodienas:

WP_20160402_14_58_21_Pro.jpgWP_20160402_14_58_43_Pro.jpg

IMG_5518.jpgIMG_5523_2.jpg

Audi Coupe 20vq

Audi 80 b4 2.0 LPG

Audi Cabrio 2.3 10v

#85 Rūdž

Rūdž
  • Lietotājs
  • 78 raksti
  • Dzīvesvieta:Dunte

Pievienots 02 April 2016 - 21:46

Diski jau smuki.
Bet kāda jēga no tik platiem diskiem ja viņi neielien arkās?

#86 Creative

Creative
  • Lietotājs
  • 141 raksti

Pievienots 02 April 2016 - 22:05

Njā... priekšā tik traki nav, bet aizmugurē gan viņi baigi lien ārā. Tos diskus paņēmu tikai, jo labs cipars bija, plāns ir mazliet uzpasēt un pārdot, jo šie pa platu un mašīna pa risēm vairs nav valdāma, pat negribu zināt kā būtu lietus laikā braukt. :(

Šo rakstu rediģēja Creative: 02 April 2016 - 22:06

Audi Coupe 20vq

Audi 80 b4 2.0 LPG

Audi Cabrio 2.3 10v

#87 iDmore

iDmore
  • Lietotājs
  • 581 raksti
  • Dzīvesvieta:Jelgava

Pievienots 09 April 2016 - 21:59

Ja ar riepām viss kā pienākas, tad lietus laikā nekas traks tur nav.. Ir provēts.. Būtu zemāks, izskatītos vēl labāk..  :greyrs4:

:greyrs4: :redrs4:
( GB XXXX ) Audi A4 B5 Avant 1997 1.9TDi 66kw .. 
( GT XXXX ) Audi A4 B5 1994 2.8Q 128kw LPG .. [ Bezceļš ]
( HS XXXX ) Audi A4 B5 1996 2.8 128kw LPG ..  [ Naglās ]
Mazda 323 BG 1990 1.8i 74kw  .. [ Naglās ]
Nissan Almera 1996 1.6 [ Pārdots ] ..

#88 bahmuc

bahmuc
  • Lietotājs
  • 2951 raksti

Pievienots 09 April 2016 - 23:41

Te no tālāka skata punkta. Neesmu bieži nekur braucis un neesmu neko tur garšojis :D, bet dūmiem specifiska smarža. Lai nu kā, pienāks sausāks, siltāks laiks tad redzēs kā tur ir. Un piekrītu Oss teiktajam, ar zapasku jau tu ikdienā nebraukā, un ir ļoti maza iespēja, ka viņu nāksies vilkt vispār kādreiz ārā no bagūža, kā arī man ir svarīgi, lai bagāžniekā ir max daudz vietas, jo tā jau mašīna ar mazu ietilpību.

https://img.exs.lv/c/r/creative/IMG_4716...

Edit: manā rīcībā šī mašīna nav bijusi ar pilnu bāku :D

ja specifiska smarža, tad maini zondi, nevis galvai piepisies! burbulim tāds dūmu mākonis ir standarts

#89 Creative

Creative
  • Lietotājs
  • 141 raksti

Pievienots 06 May 2016 - 18:44

Beidzot foršs laiks ārā, tapēc bija jāsāk kaut kas darīt. Sestdienā atrāvu vaļā kapotu un ar apņēmību sāku jaukt ārā.

IMG_5856.jpgIMG_5860.jpg

Ar lielu pacietību atskrūvēju visu, lai noņemtu ieplūdes kolektoru un tad jau varēja nomainīt vārstu vāka blīvi un likt visu atpakaļ kopā. Saliekot visu kopā un iedarbinot atklājās, ka vairāk nelēkā apgriezieni. :)

Tālāk plānā sekoja vēlviena apkopīte, tapēc nācās ārdīt vēl trakāk ārā. Tātad nomainīts : Zobsiksna, rullītis, ūdenssūknis, paduška(priekšā tāda maziņa, lai motors necilājas), ģeneratora siksna, pastiprinātāja siksna un vēl nomainīts antifrīzs. Diemžēl vecajā antifrīzā eļļa, tapēc bačoku jauno neliku - laikam drīz būs jāmaina galvas blīve..

IMG_5864.jpgIMG_5861.jpg

Šo rakstu rediģēja Creative: 06 May 2016 - 18:44

Audi Coupe 20vq

Audi 80 b4 2.0 LPG

Audi Cabrio 2.3 10v

#90 ovelis

ovelis
  • Lietotājs
  • 29 raksti
  • Dzīvesvieta:Cēsis
  • Intereses:Audi Quattro

Pievienots 18 September 2016 - 19:16

Galvas blīvi tad samainīji vai nē? :)

Also tagged with one or more of these keywords: 90, 20v, quattro, b3

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)