Pālekt uz saturu

Foto

Kreatīva audi 90 - pirmais auto

90 20v quattro b3

• Slēgta tēma Šī tēma ir slēgta
94 atbildes uz šo tēmu

#31 Klobsters

Klobsters
  • Lietotājs
  • 1089 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:Zoļiks, UK

Pievienots 09 December 2015 - 20:45

Man mājās ir 3 paneļi un katram temperatūru rādu citu. Vienīgais var nomainīt termostatu un ja joprojām rāda 110 tad visdrīzāk rādītājs nepareizs. Nezinu, ko citu ieteikt. :D

1986 Audi 80 GT 1.8 FWD apaudzis sūnām  :/ 
1994 Audi 80 Competition 2.0 16V Quattro  :ok: 
Programmēšana, 3D modelēšana un printēšana.

#32 alksns

alksns
  • Lietotājs
  • 859 raksti

Pievienots 09 December 2015 - 20:49

es ar infrasarkano termometru baudīju kāda ir reālā temp un vai sakrīt ar paneļa rādījumu

Audi B4 Avant 1.9 TDI

Audi B5 Avant 2.5 TDI Q

Audi B4 Avant 2.6Q 

Audi B4 Avant 2.0

#33 90 quattro 85

90 quattro 85
  • Lietotājs
  • 1374 raksti
  • Dzīvesvieta:latvija
  • Intereses:quattro.skruveju visu kas kust.

Pievienots 09 December 2015 - 21:02

Teiksu tikai vienu.ja tev ir 20v tad likt kautkadu suda 10v ir pilnigs neprats(ja nu vienigi2,5tdi)parejie uz tolmetu.
sakop esoso un brauc.neka kosmiska tur nav.vienkars ka grabeklis tur viss.

audi 90b2 quattro2,2 audi80b3fwd1,8 audi v8 quattro 4,2 audi90b3 fwd 2,3 audi80b2quattro2,3 audi90b2quattro2,3 audi80b2quattro2,2 audi 80b2 quattro1,8/2,2<p>audia6c4fwd2,5tdi audi a4b5fwd1,9tdi audi a6c5 1,9tdi quattro.

mitsubishi pajero 3,2DI-D

#34 egmonts audi

egmonts audi
  • Lietotājs
  • 364 raksti
  • Dzīvesvieta:Valmiera

Pievienots 09 December 2015 - 21:11

es par šo autiņu varu daudz ko pastastīt.atnāca no vācijas ļoti sen ar sistu labo stūri.daudz gadus nostāvēja sasists,tāpēc ir uzlikts kapots un lampas no b4.pēc tam atkal daudz gadus stāvēja.pirms kadiem 10gadiem gribeju pat nopirkt.prasīja lielu naudu.bija nostavejis,viss sakaltis,sarusejis,sapelējis,smirdeja pec veca benzīna.pec tam dzirdeju ka kāds paņēma,un uzreiz bija problēma ar motoru.

ps.tie diski kuri ir tagad ie garām.tie kuri bija izskatījās daudz labāk.protams katram sava gaume.

#35 Val

Val
  • Administrators
  • 11849 raksti

Pievienots 09 December 2015 - 22:07

Lētais ķīniešu temperatūras devējs tā arī rāda ap +20 grādus.
:arrow: Pārdodu S4/C4/B5/V8 un citas vecu krabju detaļas
:arrow: Pārdodu diagnostikas kabeli kopā ar VCDS (VAG-COM) un 2x2 pāreju.
:arrow: B5-B6, C4-C5 šrotu OEM radio pin kodu atgūšana: RNS-D, RNS-E, Concert, Chorus utt. PM

audi 80 b2 5vt gte quattro
audi a4 b5 1.6 fl fwd

#36 Creative

Creative
  • Lietotājs
  • 141 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga
  • Intereses:2.2 20v tq

Pievienots 09 December 2015 - 22:26

Termostats strādā, viss tur ir ok, bet ir tiešām kā Val teica, ka tas sūda dačiks ir ar 20 grādu kļūdu..

Par to ilgo stāvēšanu - nekādas sekas nav - salons skaists tīrs, apakšā arī viss ok. Labajā pusē gan tas spārns iztaisnots no iekšpuses un izskatās smuki viļņots. :D Tiešām šis ir tas, kuru tu domā? Interesanti stāstiņi beigās savācas.

Man gar ar esošajiem diskiem patīk daudz, daudz labāk:

IMG_2387.jpgIMG_2317.jpg

Āā un kur es esmu teicis, ka bāzīšu viņā 2.3 10v? Es tik teicu, ka biju domājis ņemt pirmo ar 10v. :rofl:

Šo rakstu rediģēja Creative: 09 December 2015 - 22:33

Audi 90 b3 20vq - sold, will be missed :(

Audi Coupe 20vq

Audi 80 b4 2.0 LPG

Audi Cabrio 2.3 10v

Audi a3 1.8t 132kw Quattro - winterbeater

#37 egmonts audi

egmonts audi
  • Lietotājs
  • 364 raksti

Pievienots 09 December 2015 - 23:32

protams.atceros veco numuru.klasesbiedra fāteris viņu atdzina,un ar gadiem marinēja.tici man valmiera maza.

#38 mshathlonxp

mshathlonxp
  • Lietotājs
  • 9624 raksti
  • Dzīvesvieta:dziļie dziļie lauki - liepājas pusē
  • Intereses:Vecais labais joks ar rijīgiem un neejošiem benzīnniekiem

Pievienots 10 December 2015 - 09:48

Un zini kāds ir iemesls tādai 7A cenai? Tas, ka tas motors ir ar lielu potenciālu - tev vajadzētu kaut ko pamatīgi sačakarēt, lai sabojātu bloku vai galvu. Tur ir daudz kopīga ar 3B dzinēju un, ja daudzmaz pārzini Audi, tad zini, ko var izspiest no 3B, AAN un ABY (20VT). Tur ātrāk kuzavs pārvērtīsies par rūsas čupiņu nekā 7A pienāks gals. Daudz jēdzīgāk ieguldīt naudu šī motora kapitālajā remontā nekā mēģināt kaut ko swapot. 

Nemaz nerunājot par to, ka reti kurš cits dzinējs uzlabos šī autiņa vērtību. B3 NG cena Vācijā - 1000 eiro, 7A - 4000 eiro. Tas pārdomām.

Izklausās ka tev ir pamaz sajēgas par piecu katlu motoriem :hihi: Tas, ko tu sarakstīji, ir pilnīga tufta. Iemesls 7A cenai ir dēļ tā, ka katrs 20vt ķūneris grib no tāda savam aparātam sadalenes, un galva pēc nelielām modifikācijām kļūst par lielisku 20vt galvu. Motora apakša no tā paša NG atšķiras vienīgi ar virzuļiem, par cik tiem pretī stāv cits vārstu skaits citā izkārtojumā - nu labi, vēl cits karteris apakšā pieskrūvēts - tagad, kad tas ir noskaidrots, vari apjautāties arī starp NG, NF un AAR lietotājiem, uzzināsi ka normāli čakarējot pedāļus un kloķi, 20-25 gadu laikā izdodas sačakarēt šāles vai izdeldēt cilindrus arī jūtami mazāk noslogotam 10v motoram :crazy: No 20vt kaut ko izspiež, iepūšot viņā 1,5-2 bar virsspiedienu, kamēr no šitā kaut ko var izspiest tikai saliekot titāna grabuļus par četrciparu naudām un zāģējot līdz 10k, un 20vt nedetonēšanas īpatnība netiek izmantota. Kaut kādā vācijā tādas cenas, kā tu nosauci, ir tāpēc, ka tur tādu mašīnu pircēji ir entuziasti, kas nopērk svētdienas mašīnu - kad patēriņš un gaitas īpašības ir pie kājas, es arī izvēlētos 20vt, tomēr B3 topmodelis un aprīkojuma arī vairāk. Tikmēr ja to fika autoram nebūtu gāzes plīts, viņam varētu būt aktuāli fakts ka tam brīnumam jau ražotājs ir izrakstījis 20vt patēriņu, tik diemžēl turbobedre ir tik liela, ka 27 gadu laikā vēl nekad pūtiens nav sagaidīts...

Par nobraukumu gan tu saki taisnību - manām abām mašīnām, gan piemineklim, gan golfmašīnai, abām rāda 2002. gada rudeni.

1987 B3 A90q - piemineklis

1989 mk2 1.3 karbo ar četrgangu Ghetto GTI powered by VEMS - oficiāls DIVLITRIS

divi velosipēdi ar līkiem rāmjiem [stāv pusizjaukti] trīsritenis - divi mazi ripuļi priekšā, viens liels aizmugurē, kājas priekšgalā, galva pakaļgalā - FTW!  :crazy:

#39 90 quattro 85

90 quattro 85
  • Lietotājs
  • 1374 raksti
  • Dzīvesvieta:latvija
  • Intereses:quattro.skruveju visu kas kust.

Pievienots 10 December 2015 - 10:04

Pasm tev msh sajega maza.pa katalogiem un teoriju lasijis esi,bet talak par izjauktu miskasti talak ticis nesi.
Prakse ir pavism savadak ka tava iedomu pasaule.

audi 90b2 quattro2,2 audi80b3fwd1,8 audi v8 quattro 4,2 audi90b3 fwd 2,3 audi80b2quattro2,3 audi90b2quattro2,3 audi80b2quattro2,2 audi 80b2 quattro1,8/2,2<p>audia6c4fwd2,5tdi audi a4b5fwd1,9tdi audi a6c5 1,9tdi quattro.

mitsubishi pajero 3,2DI-D

#40 Klobsters

Klobsters
  • Lietotājs
  • 1089 raksti

Pievienots 10 December 2015 - 16:33

Msh, man prieks, ka tev pašam šķiet, ka tu kaut ko sajēdz.  :ok:

#41 kaspars laugalis

kaspars laugalis
  • Lietotājs
  • 24 raksti
  • Dzīvesvieta:LIEPAJA
  • Intereses:quattro,jamesons,garaza.

Pievienots 10 December 2015 - 21:48

Termostats strādā, viss tur ir ok, bet ir tiešām kā Val teica, ka tas sūda dačiks ir ar 20 grādu kļūdu..

Par to ilgo stāvēšanu - nekādas sekas nav - salons skaists tīrs, apakšā arī viss ok. Labajā pusē gan tas spārns iztaisnots no iekšpuses un izskatās smuki viļņots. :D Tiešām šis ir tas, kuru tu domā? Interesanti stāstiņi beigās savācas.

https://img.exs.lv/c/r/creative/IMG_2387...https://img.exs.lv/c/r/creative/IMG_2317...

Āā un kur es esmu teicis, ka bāzīšu viņā 2.3 10v? Es tik teicu, ka biju domājis ņemt pirmo ar 10v. :rofl:

malacis es pats tadu partaisiiju ..man patiik

asl

#42 mshathlonxp

mshathlonxp
  • Lietotājs
  • 9624 raksti
  • Dzīvesvieta:dziļie dziļie lauki - liepājas pusē
  • Intereses:Vecais labais joks ar rijīgiem un neejošiem benzīnniekiem

Pievienots 11 December 2015 - 07:49

Msh, man prieks, ka tev pašam šķiet, ka tu kaut ko sajēdz.  :ok:

Nu, lūdzu, pa punktiem, a to man pilnīgi interesanti palika.

1987 B3 A90q - piemineklis

1989 mk2 1.3 karbo ar četrgangu Ghetto GTI powered by VEMS - oficiāls DIVLITRIS

divi velosipēdi ar līkiem rāmjiem [stāv pusizjaukti] trīsritenis - divi mazi ripuļi priekšā, viens liels aizmugurē, kājas priekšgalā, galva pakaļgalā - FTW!  :crazy:

#43 Kuivils

Kuivils
  • Lietotājs
  • 126 raksti
  • Intereses:Audi 90 Quattro (B3)

Pievienots 11 December 2015 - 09:28

Ieteikums - ASAP nahrenizē pretīgo B4 haubi un B4 "granīta" diskus. Tā ir 20V zaimošana! Ja izdomā kratīties vaļā no 7A dod ziņu. Apmaiņā iedošu 3.gab NG :rofl:

P.S. Auto kopumā labs, mēģini visu saglabāt originālā izpildījumā, tā tam auto būs cita vērtība nākotnē. Ja, kas man ir dažādi sīkumi, kas tavu Audi padarīs vēl vērtīgāku (Audi Sport stūre, rezerves riteņa nosegs, mazais spoilers utt.). Ja kaut kas no tā interesē - PM. 

Veiksmi darbos!

https://img.exs.lv/c/r/creative/IMG_2387...https://img.exs.lv/c/r/creative/IMG_2317...

Tas ķīnieša dačiks domāts tosola flancī augšējais mazais dačiks? 

Šo rakstu rediģēja Kuivils: 11 December 2015 - 09:25

#44 nezaaliitis

nezaaliitis
  • Lietotājs
  • 709 raksti
  • Dzīvesvieta:Valka
  • Intereses:piķis un pupi

Pievienots 11 December 2015 - 13:20

Izklausās ka tev ir pamaz sajēgas par piecu katlu motoriem :hihi: Tas, ko tu sarakstīji, ir pilnīga tufta. Iemesls 7A cenai ir dēļ tā, ka katrs 20vt ķūneris grib no tāda savam aparātam sadalenes, un galva pēc nelielām modifikācijām kļūst par lielisku 20vt galvu. Motora apakša no tā paša NG atšķiras vienīgi ar virzuļiem, par cik tiem pretī stāv cits vārstu skaits citā izkārtojumā - nu labi, vēl cits karteris apakšā pieskrūvēts

Sēdies, divi!

Tu Jackam stāsti cik maksā 20v galvas un ko ar viņām dara?  :D 

Tev pat sapņos nerādas, kāds kvantums 20v motoru caur viņa rokām ir izgājis.

Un ja NG apakša ir tādi pati kā 7A, tad lūdzu brauc un pieskrūvē man NG klucim spararata lasītājus :hihi:

Peace!

Audi 90 quattro TYP 85 2.3 20v 7A Quattro Typ 85 Izdzīvošana Jeb ķap-ļap Projekts

Audi Coupe quattro TYP 85 2.2. 20vt AAN

Audi 100 C4 2.3 AAR dugots Folkreisa brīnums

#45 Creative

Creative
  • Lietotājs
  • 141 raksti

Pievienots 11 December 2015 - 15:51

Ieteikums - ASAP nahrenizē pretīgo B4 haubi un B4 "granīta" diskus. Tā ir 20V zaimošana! Ja izdomā kratīties vaļā no 7A dod ziņu. Apmaiņā iedošu 3.gab NG :rofl:

P.S. Auto kopumā labs, mēģini visu saglabāt originālā izpildījumā, tā tam auto būs cita vērtība nākotnē. Ja, kas man ir dažādi sīkumi, kas tavu Audi padarīs vēl vērtīgāku (Audi Sport stūre, rezerves riteņa nosegs, mazais spoilers utt.). Ja kaut kas no tā interesē - PM. 

Veiksmi darbos!

Tas ķīnieša dačiks domāts tosola flancī augšējais mazais dačiks? 

Man pašam arī tā b4 priekša tad patīk, tad nepatīk, īsti nezinu kā, bet pirkt b3 haubi ar brilli, resti un pilnajiem lukturiem - nav vēlēšanās un naudas.. Diskus labprāt iepirktu ar plauktiņu, patīk borbet a, bet atkal tā kā nav naudas atstāšu šos. Un nē, netaisos no 7A tikt vaļā.

Par auto varat neuztraukties, netiks apkrāmēts ar ķekavu, vienīgais, ko vizuālajā ir doma mainīt - s2 lēcas, v6/kupejas bamperis priekšā, sporta bundulis, atbrīvoties no āķa, smuks krāsojums un diski ar plauktu.

Stūre man patīk šī, bet gribu dabūt ar zīmīti, diez vai cīsiņam tas pārsegs derēs un spoileri labāku nevar vēlēties.

NG laikam tas dačiks no augšas nāca, 20v viņš atrodas sānos uz priekšas pusi. (049 919 501B).

Paldies visiem par labajiem vārdiem. :)

Audi Coupe 20vq

Audi 80 b4 2.0 LPG

Audi Cabrio 2.3 10v

#46 Krisijs

Krisijs
  • Lietotājs
  • 69 raksti

Pievienots 11 December 2015 - 18:30

Citi uz b3 arī ir likušu b4 spārnus priekšā, jo apaļās arkas, bet tur arī viedokļi dalās :D gaumes jautājums. Atkarīgs arī, kādi diski virsū :D veiksmi :)

#47 Klobsters

Klobsters
  • Lietotājs
  • 1089 raksti

Pievienots 11 December 2015 - 20:07

Idejiski - te bilde ar B3 kapotu, lēciniekiem un S2 bamperu. 

de03.jpg

Man vienkārši vienmēr šķitis, ka B4 kapots uz B3 izskatās pārāk masīvs. Apaļās formas nesapas ar B3 kantainajām. ;)

#48 minimamuts

minimamuts
  • Lietotājs
  • 78 raksti
  • Intereses:Auto, meitenes un laba atpūta, un pārējais mazliet :D

Pievienots 11 December 2015 - 21:19

Apsveicu ar Audi, kas jau ir kļuvis par retu eksemplāru tādā izpildījumā. Novēlu veiksmi darbos un saglabāt viņu dzīvu, par haubi kā jau vairums saka, vajag oriģinālo b3, būs cits skats, lukturus sākumā jau var parastos dalītos un ar laiku ieķert pilnos būs labi. Par spārniem tos es personīgi uzskatu var likt no b4 mierīgi, ja diski ar plauktu būs smuki, jo daudzi teiks, ka dumi izskatās, jo tad nav proporcionālas arkas, bet viņas oriģināli nav vispār priekšā un aizmugurē ir, ar b4 arkas priekšā būs lielākas kā aizmugurē, bet būs divas arkas, tā kā gaumes jautājums. Lai būtu pavisam 20v stilā jākrāso bamperu uzlikas, kas tagad no hroma, lai viss melns, tā vismaz manam bija, kā precīzi ir jābūt nezināšu, bet man tantes stāstīja tā. Veiksmi !  ;)

#49 Liene_L

Liene_L
  • Nepieredzējis lietotājs
  • 14 raksti
  • Dzimums:Sieviete
  • Dzīvesvieta:Riga

Pievienots 21 December 2015 - 02:16

Apraksts tiešām labs! Lai veicas tālāk ;)

Audi A4 B8 Avant 2,0 TDi S-Line 

#50 Cossack

Cossack
  • Lietotājs
  • 35 raksti
  • Dzīvesvieta:Lielvārde

Pievienots 21 December 2015 - 10:12

Jā, b3 izskatās labāk. :) Apsveicu ar pirmo auto.

Audi B2 Coupe '86

Audi B2 80 GL '83

#51 Creative

Creative
  • Lietotājs
  • 141 raksti

Pievienots 29 December 2015 - 16:16

Šodien izieta pirmā tehniskā apskate!

No rīta 8:30 rīta rosme skrūvējot audi. Iekustināju rokasbremzi, lai atvelkas atpakaļ, citādāk braucot bremzēja baigi, kā arī samazgāta motortelpa un uzlikta panna, un tad jau uz skati ap 11.

Ja ejat skati, tagad nav īstais laiks, jo izņemot nummuriņu tika 370, bet uz ekrāna bija sācies 200 :D

Bijām rindā trīs burbuļi - ( b3 80, manējais, b3 90 ) - 90ais aiz manis izrādās bija staila lietotājs.

Skatē baigi visu pētija, raustija, piesējās par to, ka nelokas aizmugurējie krēsli un pamēģini tik ieskaidrot, ka tā šiem modeļiem ir. :D

Tikai 3 vieninieki, neviens neticēja, ka iziešu ar pirmo. :) Kvatra gatavs sniegam un dažādiem uzlabojumiem.

teh.jpg

Audi Coupe 20vq

Audi 80 b4 2.0 LPG

Audi Cabrio 2.3 10v

#52 kuris

kuris
  • Lietotājs
  • 112 raksti

Pievienots 29 December 2015 - 17:42

kada sakara jalokas benekiem aizmugure, tak aiz viniem ir baka, tas jau nav b4 kam zem auto baka!?

#53 Creative

Creative
  • Lietotājs
  • 141 raksti

Pievienots 29 December 2015 - 17:52

Nu to pašu es arī mēģināju ieskaidrot, viņš teica, ka visiem bākas vienādas un ir jālokas, protams, kā salīdzinājumu viņš paņēma aizmugurē esošo b3 90 fwd. :rofl:

Audi Coupe 20vq

Audi 80 b4 2.0 LPG

Audi Cabrio 2.3 10v

#54 kuris

kuris
  • Lietotājs
  • 112 raksti

Pievienots 29 December 2015 - 17:55

moz vins nodamaja ka tev b4 :D

#55 Šmits

Šmits
  • Lietotājs
  • 252 raksti
  • Intereses:kaut kas braucams un ar motoru.

Pievienots 29 December 2015 - 18:36

Man sāk aizvien vairāk šķist, ka CSDD ir kā Saeimā. Tur tiek strādāt caur pazīšanām. Pie vienas vietas, ka neko nesaprot no tā, kas jādara.

#56 Sir Raitis

Sir Raitis
  • Administrators
  • 3558 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga

Pievienots 29 December 2015 - 18:37

Šitā neraksti te ir vairāki biedri, kas tur strādā, un tiksi melnajā sarakstā :)

A3 1.9 TDR ECU pwrd by Jonix
Audi 319d
Audi 430d

WWW.TDR.LV

#57 Šmits

Šmits
  • Lietotājs
  • 252 raksti
  • Intereses:kaut kas braucams un ar motoru.

Pievienots 29 December 2015 - 18:44

Vai tad šeit ir kāds, kas PILNĪGI neko nejēdz no mašīnām?  :huh:  Bet, ja nopietni, tur nav ko apvainoties. Ja no tās tēmas lielas saprašanas nav, tad nav ko līst. Es, piemēram, nemāku ne šūt, ne adīt. Tāpēc nemācu pieredzējušām omēm, kā to darīt.  :D

#58 Dž@nis

Dž@nis
  • Lietotājs
  • 306 raksti
  • Dzīvesvieta:Jelgava

Pievienots 29 December 2015 - 19:48

Patīk pilnā masa 1780 kg, vēl 20 kg un ielec nākamajā svara kategorijā .

Tā kā motora pārsegs no B4 , inspektors saprata , ka visa a/m B4 ? :D

Nolokās jau tikai elekoņbalsts aizmugurējam sēdeklim .

ex VW GOLF CABRIOLET GL 1.5 JB 1981.g.
ex AUDI COUPE GT 1.9 WN 1981.g.
ex AUDI 80 GT 1.9E SD 1988.g.
AUDI 80 1.8S JN 1990.g. Comfort edition
AUDI 80 GTE 1.8 DZ 1984.g.

#59 Stolbovs

Stolbovs
  • Lietotājs
  • 1565 raksti

Pievienots 29 December 2015 - 21:02

Šmits - CSDD ir mazs sakars ar TA. Tehnisko apskati veic cits komersants, katrā pilsētā savs.

Par burbuli un saimnieku - malači abi divi!  B)

#60 Austris90

Austris90
  • Lietotājs
  • 377 raksti
  • Dzīvesvieta:Cesis,taurene
  • Intereses:ACQ

Pievienots 29 December 2015 - 21:11

Man kupejai 1860 un 128 enari rekets!

Also tagged with one or more of these keywords: 90, 20v, quattro, b3

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)