Pālekt uz saturu

Foto

Xenon lukturi

xsenon

• Please log in to reply
59 atbildes uz šo tēmu

#1 JoNYBoY

JoNYBoY
  • Lietotājs
  • 78 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:Rīga
  • Intereses:Audi

Pievienots 21 November 2015 - 14:13

Audi a6 c5 2000 gads 2.5 tdi quattro

Problēma ar xenon lukturu augstuma regulāciju.

Slapjā laikā lukturi nolaižas līdz lejai un nevar ceļu tumsā redzēt. Acīm redzot kādā no dačikiem tiek mitrums.

Vai ir kāds kurš var pieslēgties ar kompi pie 55 bloka kurš atbild par xenonu. Mans ķīnietis šo bloku nelasa. :(

Nepieciešams redzēt kurš no dačikiem gļučī un pacelt lampas atpakaļ augšā.

PM man ja vari palīdzēt.

Audi A6 3.0 tdi quattro 171kw

Audi A6 2.5 tdi quattro 132kW

#2 Baltais gulbim

Baltais gulbim
  • Lietotājs
  • 40 raksti

Pievienots 21 April 2016 - 09:43

Gribētu zināt kas ir pie vainas- man AUDI A6 allroad 2008 gada man xenon viena pusē sāka sarkanīgā gaismā degt!
Viena puse balta otra ar sarkanīgu atdot. Kāds ir saskaries ar to ? Ko mainīt vajag?

Audi A6 Allroad.

3.0 TDI  171 kw (233 zs)

#3 Gats

Gats
  • Lietotājs
  • 365 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga

Pievienots 21 April 2016 - 10:33

Deg ara spuldze!:)

#4 Baltais gulbim

Baltais gulbim
  • Lietotājs
  • 40 raksti

Pievienots 21 April 2016 - 10:59

Deg ara spuldze!:)

Tas sanāk tikai spuldzi jāmaina? Viņas cena kaut kur 20 eirīši, ja nešaubos. Es jau domāju ka kāds bloks sadedzis :)

Audi A6 Allroad.

3.0 TDI  171 kw (233 zs)

#5 jaspers

jaspers
  • Lietotājs
  • 891 raksti

Pievienots 21 April 2016 - 11:54

Jā, spuldze beidzas nost. Par cenām man liekas, ka kaut kur ap 40, bet tas jāskatās, kādas u.t.t.

VW Passat B7 2.0tdi DSG, VW Golf 6 1.6tdi DSG un VW Tiguan 2.0tdi DSG
A6 3.0 TDI Quattro chip by Jonix
A6 3.0 Quattro
A4 1.8 Avant
A 80 2.0

#6 Gats

Gats
  • Lietotājs
  • 365 raksti

Pievienots 21 April 2016 - 20:55

Panjem vnk samaini spuldzes vietaam un redzeesi vai vaina bloka vai spuldzee:)

#7 ESPoff

ESPoff
  • Lietotājs
  • 2180 raksti
  • Dzīvesvieta:Online
  • Intereses:DSP (dodu stulbus padomus)

Pievienots 21 April 2016 - 22:02

Vai ta vel tādas cenas ka uzreiz 40,- ?

Panjem lietotu pa čiriku, gan jau ka kādam ir. Jo kur ta tie viņas liek, kam ir kāda lieka un taa

#8 Instigater

Instigater
  • Lietotājs
  • 694 raksti
  • Dzīvesvieta:Jūrmala

Pievienots 22 April 2016 - 07:01

Kāreiz man ir liekas 2, pie viena čakara, kad motors tika ņemts ārā, tad arī svaigas spuldzes ieliku lukturos. Nezinu tikai vai C5 xenon spuldzes tev uz C6 der. Gaisma vēl bija laba, bet, cik ilgi ies, protams, garantēt nevaru.

Šo rakstu rediģēja Instigater: 22 April 2016 - 07:01

Dažu VAG detaļu tirdziņš - viss pa sviestmaizi - pēdējās izmaiņas 2016.gada 1.maijs

Audi A6 C5 Allroad 2,7 biturbo Stage 1 (SAI, N249 delete; TFSI COPs; LPG; chip by Instigater); 484 Nm, 299 Zs
Hostings un serveru noma - Projektam.lv

#9 ESPoff

ESPoff
  • Lietotājs
  • 2180 raksti

Pievienots 22 April 2016 - 12:23

Atdo vinjam uzreiz abas- tas būs tikpat kaa "ar Garantiju"

Kas vel zin, cik ilgi kalpos tās, ko šodn veikalā "ar Atlaidi" dod;))

#10 Baltais gulbim

Baltais gulbim
  • Lietotājs
  • 40 raksti

Pievienots 24 April 2016 - 11:52

Ievācu informāciju par cenām ))) zvaniju dažiem interneta veikaliem - lietota viena lampiņa maksā 20 eiro. Jauna 40 eiro. Bet gan jau abi varianti ir kīniešu. Jo cenuklubā jauna viena gabala maksā 84 eiro

Audi A6 Allroad.

3.0 TDI  171 kw (233 zs)

#11 Alien 3.0

Alien 3.0
  • Lietotājs
  • 207 raksti

Pievienots 03 November 2016 - 20:45

Kurš velk pa xenoniem... Nav noslēpums, ka c6 gaismas nav nekādas izcilās. Kas ir ar tiem K? Orģinālie d2s laikam ir kaut kādi 4500k vai kaut kā tā.. Ja likt kādus nu tur nezinu 6000 vai 8000k.. Vai tā ir arī gaismas jauda vai tikai kaut kāda tur frekvence vai kas?
googlē un youtubē nevar tur neko saprast - tikai mainās krāsa. Jo vairāk jo zilāk, bet par to stiprumu hvz.

#12 Instigater

Instigater
  • Lietotājs
  • 694 raksti
  • Dzīvesvieta:Jūrmala

Pievienots 03 November 2016 - 20:53

Pareizi pateici - tā ir gaismas frekvence izteikta kelvina grādos. Ar spožumu tur pilnīgi nekāds sakars, ja vien neņem vērā cilvēka acs uzbūves īpašības.

lightsourcesfigure5.jpg

Šo rakstu rediģēja Instigater: 03 November 2016 - 20:54

Dažu VAG detaļu tirdziņš - viss pa sviestmaizi - pēdējās izmaiņas 2016.gada 1.maijs

Audi A6 C5 Allroad 2,7 biturbo Stage 1 (SAI, N249 delete; TFSI COPs; LPG; chip by Instigater); 484 Nm, 299 Zs
Hostings un serveru noma - Projektam.lv

#13 ESPoff

ESPoff
  • Lietotājs
  • 2180 raksti

Pievienots 03 November 2016 - 21:19

C6 lukturiem nav gaisma tapc, ka ir suudigs tas atstarotājs aiz lēcas- vinjš jau defaultā Jauns ir matēts nespīdīgs bleķis un pec 3g lietošanas vispār nekāds.Turklāt vel lēcas stikls pārklājas ar svīdumu utt. Kapc mateets- a tapc ka "inzenieri" pateic ka mateets "labāk nodrošina vienmērīgu gaismas pleķi uz asfalta".

Visspožākā xenon spuldze ir oem original 4100-4300 K ,jo gaismasspēju (lasam- redzamiibu..) rupi runājot mēra Lumenos, abet tikko virs 4300k spektrs, tā tie Lumeni grafikā uzreiz strauji krīt uz leju. Tas 6000k ir jau zilgana gaisma, kas tizli ietekmē nervu sistēmu un uz ceļa sāc neko neredzēt slapjā laikā un ar 8000k sākas violeta gaisma, kur neredzi vispār neko. Vizuāli pretimbraucējam viņa liekas spoža un smuka, bet tolka nekāda. Tas pats ja ieskrūvē trepjutelpā zili tonētu lampu-  acīs tev spīdēs, bet uz grīdas knapi ko redzēsi.

#14 Alien 3.0

Alien 3.0
  • Lietotājs
  • 207 raksti

Pievienots 04 November 2016 - 12:32

Hm...  yutubē paskatījos un liekas ka to reflektoru nomainīt nav nekas baigi traks. A kur ņemt tādu spoguļvirsmas reflektoru? Ebajā neatradu. Paši kaut kā hromēe..?

#15 dragijs

dragijs
  • Lietotājs
  • 5289 raksti
  • Intereses:No visa pa mazam

Pievienots 04 November 2016 - 12:41

Ja Tev ir ar līkumgaismām- aizmirsti, ja parastās- iekšas viegli izņemt- iztīri lēcu no abām pusēm.  lukturim stiklu no iekšpuses un reflektoru- būs uzreiz klāt vismaz 30% gaismas, es sev ieliku  Nightbraker  D2S - cita gaisma uzreiz- iesaku, OEM atpūšas uz Osram  fona.. 

Audi Q7 3.0 TDI ; Audi A4 B8 2,0 TDI

Audi TT 1,8 T 180 hp ;  Quadzilla ram smc 250

Audi A6 C6 3,0 TDI Quattro powered by Jonix,    Audi A6 C5 2,8 30V Quattro

Audi A6 C4 2,8 12V Quattro,   Audi Coupe un 90 B3 2,3 NG bezpiedziņa

#16 ESPoff

ESPoff
  • Lietotājs
  • 2180 raksti

Pievienots 04 November 2016 - 14:08

Man bija ar līkumgaismām un tur tā lieta, ka tajā gad. ir jāiet pie normāla atjaunotāja, kurš izjauks un saliks visu atpakaļ tā lai viss korekti strādā.

Es savu epopeju biju aprakstijis topikā "gaismas uz c6". Toreiz taisīju kjengaragā autohostā un bija ok. Vel te saka, ka esot tagd kkāds labs kantoris kkur tur ventspils ielā aiz spices.  

Tas osram NB D2S gadijuma laikam ka tiešām ir uz šo brīdi redzamībai labākā xenon spuldze.

Otrs variants ir tas Philips xtremeVision 85122XV, tai gan ir +50% gaismas, bet 4800K - līdz ar to gaisma ir uz zilganbalto pusi un uz slapja melna asfalta nekas dikti labs tas nav.Nu bet ja kam ir oem bixenons, tālumā viņa spīd kā vilcienam, bet arī tur tas zilganais tonis ir manāms.

Vispār ir taa, ka xenon spuldze spīd ar pilnu parametru tikai pirmās 5 minūtes no sava mūža un pec tam paliek arvien zilganāka.

Rezultātā pec pusgada 4300k kļūst par 5000, un tāda podā noraujamā 6000 kļūst par dsā ievietojamu 8k utt.

Tāpēc oem ražo gan filips gan osrams 85122+ ar 5100k tieši priekš aizvietošanas- kad viena veca oem 4300k izdeg un ka tu ieliec jaunu 4300k, tad tā jaunieliktā izskatās dzeltena un palikusī vecā ir zilgana jo veca.Tapc darboņi "rekomendē" mainīt uzreiz abas un kādreiz daži vel plātijās ar kkādiem ķīniešu papīriem, kur jauns pāris "sertificēts" ka abas būs vizuāli vienādā krāsā.

Ja ar jau dabā praktiski ar  to 5000K sākas krietna fignja ar redzamību uz  slapja, nu tad....

#17 Alien 3.0

Alien 3.0
  • Lietotājs
  • 207 raksti

Pievienots 06 November 2016 - 22:52

Jā nu izskatās, ka c6 lukturis ir kaut kāds slepens bundesvēra projekts. Info vienkārši "mega daudz". Kur dabūt tādu reflektoru ar spoguļvirsmu? Pieņemu, ka korekcijas un augstsprieguma bloka stiprinājuma dēļ, tur nevar kuru katru ebaja moduli ar fleksi piezāģet ar reģipša skruvēm pieskrūvēt.
Papildnieki (pat ja izdotos pielikt smuki un neko nesačakarējot) saprotu šim variantam iespējami tikai taisni no klemmēm zem kapota ar atsevišķu slēdzīti kabīnē.

#18 ESPoff

ESPoff
  • Lietotājs
  • 2180 raksti

Pievienots 06 November 2016 - 23:12

Es neesmu rīgā redzējis NekadNevienu c6 ar dajebkādiem papildlukturiem.

Es Nezinu Nekad Nevienu c6 īpašnieku, kurš "c6 gaismas uzlabošanas jautājumā" būtu ticis tālāk par dršanu 8g garumā.

Nekas tur cits nespīd- ja gribi kko uzlabot, njem nost lukturus un pa 250e aiznes uz kkādu autoshostu vai kur citur, kur apsola ka smuki izjauks un uzpūtīs spīdumu un pec tam smuki saliks, tā lai visas grozāmās un cilājamās sistēmas adekvēti darbojas.

Otrs ceļš ir kad izlasīt 180lpp krievijas topiku un lukturi paturēt cepeškrāsnī, lai norautu stiklu un pec tam disus meenešus jaaties lai izjauktu un vel divarpus lai saliktu. A, veel arī vnk izmazgāt varēja ne ta ar Feirii ne ta ar trauku skalotāju aka Calgonit- tad nekas nav jaajauc

Karč, LLP un DDM un nuinah, beidzam vienreiz te pljuutiit par shito, kamēr kāds sev kko vienreiz reāli neizdarīs :mrgreen:

#19 edgarso

edgarso
  • Nepieredzējis lietotājs
  • 2 raksti
  • Dzīvesvieta:Ventspils

Pievienots 24 November 2016 - 22:17

Ja jau reiz par gaismām diskusija, vēlos izteikt savu problēmu, kas patiesībā varbūt nav problēma, bet gan novērojums. Esmu pamanījis, ka tuvās gaismas tikko pēc ieslēgšanas ir perfekti spožas. Paiet aptuveni minūte, un gaismas pēkšņi kļūst krietni tumšākas. Nav jau tā, ka gaisma būtu pārāk vāja, bet nesalīdzināmi vājāka nekā pirmo minūti. Atkārtošos - gaisma vienā momentā paliek vājāka (nevis pamazām). Vai kādam ir bijuši līdzīgi novērojumi?

Audi A4 Avant B7 2.0 TFSI. Bi-xenon.

#20 dragijs

dragijs
  • Lietotājs
  • 5289 raksti
  • Intereses:No visa pa mazam

Pievienots 25 November 2016 - 08:31

Es neesmu rīgā redzējis NekadNevienu c6 ar dajebkādiem papildlukturiem.

Es Nezinu Nekad Nevienu c6 īpašnieku, kurš "c6 gaismas uzlabošanas jautājumā" būtu ticis tālāk par dršanu 8g garumā.

Nekas tur cits nespīd- ja gribi kko uzlabot, njem nost lukturus un pa 250e aiznes uz kkādu autoshostu vai kur citur, kur apsola ka smuki izjauks un uzpūtīs spīdumu un pec tam smuki saliks, tā lai visas grozāmās un cilājamās sistēmas adekvēti darbojas.

Otrs ceļš ir kad izlasīt 180lpp krievijas topiku un lukturi paturēt cepeškrāsnī, lai norautu stiklu un pec tam disus meenešus jaaties lai izjauktu un vel divarpus lai saliktu. A, veel arī vnk izmazgāt varēja ne ta ar Feirii ne ta ar trauku skalotāju aka Calgonit- tad nekas nav jaajauc

Karč, LLP un DDM un nuinah, beidzam vienreiz te pljuutiit par shito, kamēr kāds sev kko vienreiz reāli neizdarīs :mrgreen:

Nu nu...  paveiktais - pilnībā iztīrīta lēca no abām pusēm, pilnībā iztīrīts korpusa plastmasa no abām pusēm, notīrīts reflektors, ielikti Osram  nakts lauzēji - iegūta gaisma  kā jaunai lampai - ja gribi varam pamērīties  :rofl:

Pirms tam  eksperiments ar citām lampām- bez līkumgaismām- vispār kā  uzrakstīt "savu vārdu sniegā" - jo  visu  Nasa konstrukciju viegli var izņemt ārā  un kaut aplaizīt no visām pusēm - un ja ļoti liela vēlme - var uzlikt tās  Japan lēcas ... Kau kādam Koļam garāžā kas  ķirurģiskā  ceļā atgriezīs manas lampas neuzticos...  kur garantija ka pēc tam  būs viss ok,  Andža kurš savam darbam dos garantiju-  process izmaksās tuvu jaunu lampu cenai... 

Elementāri Vatson - no sākuma jāiztīra lampas...

C6 ir cita problēma līkumgaismām- korpusa drepelēšana-  stāvot uz vietas mazliet laksta kā vecam gazikam -  forumos esmu meklējis- risinājumu nav, tieši tāpēc sev nomainīju citas no 2008 G auta pirms FL-  tas pats...  

Izklausīsies smieklīgi- bet agrā rīta stundā sēžot uz poda nāca apgaismība -  kas deva savu efektu- pie balastiem pielikt  magnētu uz gramiem 50 -  un tiešām- vairs nedročī tā lampa - tas tā infai- patentēšu šo lietu...  :hihi:

Šo rakstu rediģēja dragijs: 25 November 2016 - 08:32

Audi Q7 3.0 TDI ; Audi A4 B8 2,0 TDI

Audi TT 1,8 T 180 hp ;  Quadzilla ram smc 250

Audi A6 C6 3,0 TDI Quattro powered by Jonix,    Audi A6 C5 2,8 30V Quattro

Audi A6 C4 2,8 12V Quattro,   Audi Coupe un 90 B3 2,3 NG bezpiedziņa

#21 manamejais

manamejais
  • Nepieredzējis lietotājs
  • 1 raksti

Pievienots 29 November 2016 - 18:09

Sveiki! Manam audi a4 b6 iepriekšējais īpašnieks ir uzmontējis neorģinālo xenona bloku un cita veida lampiņu kreisajā pusē.D1s vietā tagad ir d2s. Varbūt kādam ir shēma vai bildes ar oriģinālo bloku izvietojumiem un pieslēgumiem priekš b6?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Audi B6 1.8T Quattro

#22 Aigars07

Aigars07
  • Lietotājs
  • 743 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga / Druviena

Pievienots 29 November 2016 - 21:22

Oriģinālais bloks nāk pieskruvēts lukturim apakšā.

A4 B6 1.9TDI

#23 Alien 3.0

Alien 3.0
  • Lietotājs
  • 207 raksti

Pievienots 01 December 2016 - 09:36

Nu vot, es ar lielais entuziasts ...  Pārdomāju visus par un pret un ... turpināšu braukt kā ir.  Uz sausa jau nav tik traki.

#24 arviids22

arviids22
  • Lietotājs
  • 29 raksti

Pievienots 29 November 2017 - 18:52

c6 bixenon spūldze nomainījusi krāsu, jāmaina!

ko izvēlēties? un kur labāk nopirkt?

un kāds rezistors vajadzīgs lai uz drl nemet kļūdu? vai arī kuras spuldzes nemet kļūdu? 

#25 Relejs

Relejs
  • Lietotājs
  • 15 raksti

Pievienots 26 April 2018 - 10:32

Sveicināti!Gāju tehnisko apskati un man ielika četrus "2" par "nedarbojas automātiskās korekcijas ierīce."Man ir uzstādīti 2012.gada a5 xenon lukturi.instruktora skaidrojums bija tāds,ka pie dienas gaismas ieslēgšanas,gabarīta "led" gaisma nekļūst blāvāka.
Pameklēju informāciju,ka to var labot ar kaut kādas programmas "vag-com" palīdzību.itkā nomainot DRL kodus.Var būt kāds var man palīdzēt nomainīt šos kodus vai ieteikt kādu kam ir nepieciešamā programma kas spētu man viņus nomainīt.
Paldies jau iepriekš!

#26 MareksMG

MareksMG
  • Lietotājs
  • 23 raksti
  • Dzīvesvieta:LV/Norway

Pievienots 04 November 2018 - 18:54

Var būt kāds zinās pateik ,kas par vainu,varētu būt šinī gadijumā!?

Audi A6 C6- nedeg labais ksenons,visu laiku viss bija kārtība,aizbraucu līdz veikalam un kad taisijos braukt atpakaļ,parādijās paziņojums,ka nedeg spuldze,visas pārējās spuldzes tanī lukturī darbojas,pārbaudiju bloku un pašu spuldzi,tie arī ir veseli. Visus kontaktus parčakarēju un sapūtu ar kontaktu tīrītāju,viss bez rezultātiem.

Paldies jau iepriekš...

#27 Jzp

Jzp
  • Lietotājs
  • 647 raksti
  • Intereses:nav

Pievienots 04 November 2018 - 21:39

visa padarita neredzeju, ka parbaudiji drosinataju. un kada veida parbaudiji lampu ar bloku?

bt avant quattro

typ85 quattro

#28 MareksMG

MareksMG
  • Lietotājs
  • 23 raksti

Pievienots 04 November 2018 - 22:28

Īsti nesapratu domu!

Bloku un spuldzi pārbaudiju viss vienkāršākajā veidā,ieliku kreisajā lukturī...

Un runājot par drošinātāju! Īsti nevienu drošinātāju neatradu,kas būtu atbildīgs par labā luktura Xenonu.

#29 Fridrihs

Fridrihs
  • Lietotājs
  • 987 raksti

Pievienots 04 November 2018 - 22:44

Un strādājošo ksenonu ielikt nestrādājošajā labajā lukturī pamēģināji?

Atradu kvatru! Pārdevu kvatru.
A6 C4 AAH

#30 MareksMG

MareksMG
  • Lietotājs
  • 23 raksti

Pievienots 04 November 2018 - 23:08

Jā,tā es arī izdariju,samainiju vietām,kreisā dega,labā nē,tad nodomāju,var būt kaut ko te čakarējoties esmu sajaucis vietām un tad vēl reiz visu samainiju un tas pats,kreisā deg,labā nē...

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)