Pālekt uz saturu

Foto

edgarsp A6C5 2.8Q

c5 quattro a6

• Please log in to reply
10 atbildes uz šo tēmu

#1 edgarsp

edgarsp
  • Lietotājs
  • 152 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:Rīga

Pievienots 14 September 2015 - 19:52

Hola amigo!

Kaut kā sagribējās atrādīt arī savu drapaku, lai kur iemest kādu labo darbu, ko esmut izdarījis ar savu mašīnu. Par cik kopš atgriešanās no Vācijas es vairs nepelnu tik daudz, tad 2.8 benzīns kaut kā sāka kļūt manai kabatai par neekonomisku. Visu laiku bija domas, ka jāpārdod mašīna un jānopērk sapuvis trešais golfs, kurš iet arī uz gaisa, to pašu teica arī draudzene, bet nē patika man savs drapaks, turklāt par to cenu, kuru varēju pārdot, labākajā gadījumā dabūtu arī to pašu trešo golfu, bet ni ni  :viltigs: Sapratu, ka jāiemet gāze un jābrauc ar smaidu sejā  B)

Tad nu tā, auto ir Audi A6 C5 2.8 quattro, teh. pas. rakstīts, ka 1997. gada, bet VIN nr. pārbaudot rāda 1998. gadu, nezinu. Iegādāts tika kādā nejaušā janvāra svētdienā, kad braucot ar tajā brīdī esošo e46 no Latvijas uz vāczemi, viss salūza un tad nu draugs piedāvāja mainīties ar savu mizu. Nu neko, piekritu, par cik steidzami vajadzēja tikt uz Vāciju uz darbu un mašīnā diezgan daudz mantu bija, kuras gribēdams ar lidmašīnu neaizvestu. :lauki: :2maisikartupeļu: 

Tad nu te bilde kā izskatījās nākamajā dienā, kad iegādājos un jau biju nonācis laimes zemē.

IMG_0155.jpg

Nu neko, viss forši, auto tika samērā maz kustināts, jo bija vēl savs darba buss, un darbs no rīta līdz vakaram. Bet tad bija viena nesmuks vakars, kad centos izpalīdzēt savam kolēģim, velkot viņa mizu uz servisu, priekšā izleca buss kādu pusmetru un pa mēmajiem nometa, respektīvi vispār nebija laika nobremzēt, kā rezultātā mazliet sasitu savu. 

Te kāda bilde no tā vakara 

IMG_0309.jpgBliiiiiiiiiiiiiiiiiding lav

Pēc tā vakara arī gandrīz 2 mēnešus auto nostāvēja pie mājas, jo biju kapeikpisējs un negribēju vest uz servisu taisīt pa dārgo un apdrošinātāji arī pateica, ka esmu vainīgs  :rofl:  :rofl:

Beigu beigās atradu poļus, kas pa 100 kapeikām visu nomainīja, respektivi bija jānomaina tikai kapots, radiators un lampa, kurai stiprinājumi bija kaput. nasing speshal vobšem.

Pēctam jau nolēmu atgriezties Latvijā, kur tagad veiksmīgi esmu atradis darbu un mājvietas. Pagaidām tas auto izskatās nu tāds.

IMG_0706.jpgnaaaaaaaav man moldingu, jā

IMG_0704.jpg

IMG_0709.jpg

Vobšem par pašu auto.

No ekstrām man grūti kaut ko nosaukt, kas būtu kaut kas tāds, kas šādiem modeļiem nav visiem. Gaišs ādas salons, samērā neērts, vismaz uz tāliem ceļojumiem, vai arī man vienkārši mugura no Vācijas ir beigta. Supera fīča ir nestrādajošs kruīzs, it īpaši, ja brauc 2k km no Vācijas pa autobāni. Puselektriskie sēdēkļi vai vispār nav elektriski, elektriski viņi bīdās tikai uz augšu un leju. Tad vēl divzonu(?) klima. Nu tas pa lielam ir viss.

Ak jā, varbūt kāds Rīgā no jūlija līdz augustam bija dzirdējis vai redzējis kā viņam piebrauc blakus vai pabrauc pretī traktors, jeb es.

Bija tā, ka viena gofra bija vienkārši beigta.

IMG_0694.jpg

Tagad jau viss ir sataisīts un skan 10x labāk nekā iepriekš, bet tāpat jādomā kas cits ar izpūtēju, iepriekšējais saimnieks kaut ko pats tur izgudroja un uzmetināja taisno trubu, kura iepriekš tikai no gofras līdz gala bundulim karājās, tagad vismaz pa vidu ir piemetināts āķīts un viss kūl.  B)

Nu jā, vajadzētu it kā uzrakstīt arī to-do-listu, bet tas ir pārāk garš un pēc bildēm aptuveni var spriest, kas ir jaizdara vizuāli auto, tehniski it kā viss vēl ir labi, drīzumā jaiziet apkope, jāskatās, kas tur labs darīsies, cerams, ka nebūs jāgriežas pie smscredit vai cita sātana  :devil:

Paldies, ka visu to garo samazgu izlasīji, ceru aizmaukt arī uz kādu mini-meetu un satikt kādu jaunu seju.  :give_rose:

#2 armands20

armands20
  • Lietotājs
  • 364 raksti
  • Dzīvesvieta:Rezekne
  • Intereses:Auto,moto

Pievienots 14 September 2015 - 20:53

Sākumā cīnies ar tehnisko :ok:  Par vizuālo domā pēc tam B)  Jo,lai visu paķertu uzreiz vajag daudz naudas un laika :viltigs:  Es sev arī gribu cē 5 :give_rose: :D

VAZ 21061 pārdots                                         Audi A4 1995 1.6 ADP pārdots

Audi 80 1990 1.8 pārdots                               BMW 325 1991 pārdots

Audi coupe 1991 2.2 KV pārdots                    Audi A6 C4 1996 1.9tdi

Chrysler Voyager 1997 2.5tdi pārdots

Audi Coupe 1988 2.3 NG pārdots

#3 edgarsp

edgarsp
  • Lietotājs
  • 152 raksti

Pievienots 14 September 2015 - 21:31

Sākumā cīnies ar tehnisko :ok:  Par vizuālo domā pēc tam B)  Jo,lai visu paķertu uzreiz vajag daudz naudas un laika :viltigs:  Es sev arī gribu cē 5 :give_rose: :D

kā jau minējā sakumā, vizuālais nav galvenais tagad.

#4 Imy

Imy
  • Lietotājs
  • 670 raksti
  • Dzīvesvieta:Bauska

Pievienots 15 September 2015 - 03:08

Veiksmi darbos. :ok:

Audi 80 B3 2.0E

Audi 80 B4 Avant 2.3L

Audi A4 B5 1.8T+Powered by Jonix SOLD

Audi A6 C5 2.5TDI V6 briesmonis :D

#5 dragijs

dragijs
  • Lietotājs
  • 5319 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga
  • Intereses:No visa pa mazam

Pievienots 15 September 2015 - 09:15

Man patika kā manam ex C5 - katalizatora vietā iemetināja trubas ar līkumu... 

Stūre nav īstā...  

Audi Q7 3.0 TDI ; Audi A4 B8 2,0 TDI

Audi TT 1,8 T 180 hp ;  Quadzilla ram smc 250

Audi A6 C6 3,0 TDI Quattro powered by Jonix,    Audi A6 C5 2,8 30V Quattro

Audi A6 C4 2,8 12V Quattro,   Audi Coupe un 90 B3 2,3 NG bezpiedziņa

#6 edgarsp

edgarsp
  • Lietotājs
  • 152 raksti

Pievienots 15 September 2015 - 11:14

Man patika kā manam ex C5 - katalizatora vietā iemetināja trubas ar līkumu... 

Stūre nav īstā...  

Vēl nevaru sevi nosaukt gluži par auto pārzinēju, bet man šķiet, ka man tāda katalizatora vispār nav. Stūres ziņā varu teikt, ka plānos ir ielikt S stūri, bet nu tehniskais man pirmajā vietā pašlaik.

#7 gribu_audi

gribu_audi
  • Lietotājs
  • 91 raksti
  • Dzīvesvieta:Ventspils

Pievienots 01 October 2015 - 21:17

Smuki gaishi adas kresli,kas vainas?tiesham busi muguru Tur atstajis,es isteniba ari,.un gaazi ari likshu;)

a6c5 2.4 5v casablanka '98 AGA

#8 Edzyx

Edzyx
  • Lietotājs
  • 1545 raksti
  • Dzīvesvieta:Valmiera

Pievienots 05 October 2015 - 11:29

Ar gadu tur viss ok, tev vnk ir 1997.gada ražojums, bet 1998.modeļa gads. Modeļa gads sākas bik ātrāk par ražošanas- iepriekšējā gada septembrī, ja nemaldos.

Smuki gaishi adas kresli,kas vainas?

Nav Rekāri :crazy:

Audi A6 C4 2.5 TDI quattro '97

Audi A6 C4 1.9 TDI '96
Audi S6 C4 2.2 20V turbo '96
                                                                                                                                 "Haters gonna hate. Ignore them." :mrgreen:

#9 dragijs

dragijs
  • Lietotājs
  • 5319 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga
  • Intereses:No visa pa mazam

Pievienots 05 October 2015 - 12:25

Vēl nevaru sevi nosaukt gluži par auto pārzinēju, bet man šķiet, ka man tāda katalizatora vispār nav. Stūres ziņā varu teikt, ka plānos ir ielikt S stūri, bet nu tehniskais man pirmajā vietā pašlaik.

2,8 stūre mazliet cita standartā nāca.. cik zinu

Pēc kā spried ka nav katiņu - vienīgi ja kāds jau izravēja

Audi Q7 3.0 TDI ; Audi A4 B8 2,0 TDI

Audi TT 1,8 T 180 hp ;  Quadzilla ram smc 250

Audi A6 C6 3,0 TDI Quattro powered by Jonix,    Audi A6 C5 2,8 30V Quattro

Audi A6 C4 2,8 12V Quattro,   Audi Coupe un 90 B3 2,3 NG bezpiedziņa

#10 edgarsp

edgarsp
  • Lietotājs
  • 152 raksti

Pievienots 06 October 2015 - 12:47

Smuki gaishi adas kresli,kas vainas?tiesham busi muguru Tur atstajis,es isteniba ari,.un gaazi ari likshu;)

Ar salonu viss ok, pašam patīk krāsa, citiem arī, tikai kā jau minēju, nav tas ērtākais uz lieliem gabaliem, vismaz man tā šķiet, pa pilsētu gan viss čotka, vajag tikai sēdekļu apsildi ievilkt, savādāk ziemā dirsa salst.

2,8 stūre mazliet cita standartā nāca.. cik zinu

Pēc kā spried ka nav katiņu - vienīgi ja kāds jau izravēja

Ā, nu ja nāca, tad varbūt arī, neesmu skatījies kāda ir bijusi. Un par katiņu jā, tur iepriekšējais saimnieks visu izravējis ārā.

#11 AUDI A6 C5

AUDI A6 C5
  • Nepieredzējis lietotājs
  • 7 raksti
  • Dzīvesvieta:Preiļi

Pievienots 28 February 2017 - 23:43

gribu arī sev krēmkrāsas ādas salonu :roll:

Also tagged with one or more of these keywords: c5, quattro, a6

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)