Pālekt uz saturu

Foto

Sandras A6 C6

A6 C6

• Please log in to reply
246 atbildes uz šo tēmu

#241 Source

Source
  • Moderators
  • 4330 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:Talsi, Rīga

Pievienots 04 September 2018 - 07:44

Un atkal sākas stāsts par riepām... :D

Es vienīgi teikšu, ka "es braucu maz, tāpēc man labas riepas nevajag", nav pareizais uzstādījums. Tad tieši būtu vērts padomāt par labām riepām, jo uz 3-4 sezonām izdalot starpība uz komplektu būis cenā niecīga, bet braukšanas bauda un drošība citā līmenī.

Turklāt tie 100-200eur var izrādīties krietni dārgāki, kad pietrūks pusmetrs, metrs, ko dotu laba riepa.

Bet katram savs... Te jau neviens nav rallija braucējs un nevienam labu riepu nevajag.

S4 = 2226cm20V turbo quattro

Source

#242 dragijs

dragijs
  • Lietotājs
  • 5214 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga
  • Intereses:No visa pa mazam

Pievienots 04 September 2018 - 09:55

Kāda starpība kāds DOTs? Ja riepa ir pareizi uzglabāta, tad tai gumijas sastāvs zaudē savu effektivitāti ļoti lēni.

CSDD taču neņem priekšā par to, ka riepa ir pārāk veca ražojuma gada. Pagaidām.

Nopietni?

Tev galvenais ir ko saka CSDD, vai tomēr sava drošība?

Un atkal sākas stāsts par riepām... :D

Es vienīgi teikšu, ka "es braucu maz, tāpēc man labas riepas nevajag", nav pareizais uzstādījums. Tad tieši būtu vērts padomāt par labām riepām, jo uz 3-4 sezonām izdalot starpība uz komplektu būis cenā niecīga, bet braukšanas bauda un drošība citā līmenī.

Turklāt tie 100-200eur var izrādīties krietni dārgāki, kad pietrūks pusmetrs, metrs, ko dotu laba riepa.

Bet katram savs... Te jau neviens nav rallija braucējs un nevienam labu riepu nevajag.

Papildinot:  Dilēma:  sieva, manu bērnu māte brauc salīdzinoši maz ( gadā 3000 km)   un principā 90% tikai pa Rīgu sīkos uz skolu u.t.t - pēc idejas jāliek  paši lētākie ripuļi ne? Varbūt vispār lai mauc ar vasarenēm, tā pat  tehniskā jāiet vasarā, vienīgais  A4 nav  Quattro, diemžēl Rīgas ielas ne vienmēr  ziemā ir notīrītas- varbūt priekšā šipenes lai var izraksties, aizmugurē atstā vasarenes  2mm  hmmm... pa ietaupīto naudu sanāks trīs bloki cigarešu... 

Sorry par topika piegānīšanu ar spamu 

Audi Q7 3.0 TDI ; Audi A4 B8 2,0 TDI

Audi TT 1,8 T 180 hp ;  Quadzilla ram smc 250

Audi A6 C6 3,0 TDI Quattro powered by Jonix,    Audi A6 C5 2,8 30V Quattro

Audi A6 C4 2,8 12V Quattro,   Audi Coupe un 90 B3 2,3 NG bezpiedziņa

#243 Bonis

Bonis
  • Lietotājs
  • 241 raksti
  • Dzīvesvieta:Lielvārde <> Skrīveri
  • Intereses:Auto, satTV, datorlietas, ceļošana, hoķis.

Pievienots 04 September 2018 - 12:20

Es gan teiktu, ka ja brauc maz, tieši tad jāliek pēc iespējas labākas riepas, jo droši vien ar to braukšanas pieredzi ir kā ir.

Jo krutāks džips, jo tālāk jāiet pēc traktora...
Zaporožeca definīcija- tas ir nefunkcionējošu elementu kopums, kas funkcionē.

VOLVO XC90 2.4 D5 2006.g.

VOLVO S80 2.4 D5 2004.g.

#244 Didzha

Didzha
  • Lietotājs
  • 61 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga

Pievienots 04 September 2018 - 14:44

Nopietni?

Tev galvenais ir ko saka CSDD, vai tomēr sava drošība?

Kāds sakars? Man ir pilnīgi pie vienas vietas kas parādās CSDD datos. Es saku, ka ja riepa ir uzglabāta pareizi, pareizās temperatūrās un telpās, tad tai nepazūd efektivitāte pirmos ~5 gadus. Riepa ir tik pat droša, kā tikko ražota. (Runa ir par nebrauktām riepām)
Es nevienam neko ne iesaku, ne neiesaku. Bet uz DOTu nav obligāti jāskatās. Ja esi drošs, ka tirgotājs riepu uzglabā pareizi, tad ir pilnīgi vienalga kāds ir DOTs. (ja nav vecāks par tiem ~5 gadiem)

#245 ESPoff

ESPoff
  • Lietotājs
  • 2159 raksti
  • Dzīvesvieta:Online
  • Intereses:DSP (dodu stulbus padomus)

Pievienots 04 September 2018 - 18:14

Tas ir paradokss,kuru veiksmīgi izmanto dažādu meeslu tirgotāji.Jāskatās ir nevis uz DOT, bet gan uz pašu tā gumijasgabala kvalitāti kā tādu.Protams, bez pārmērībam un 6gadus kkādā miskastē nogulējušām, bet nav  arī jābūt par burta kalpu- pāris gadu vecs Dot-s tiešām Laba brenda (un modeļa!) riepai neko nepadarīs.Un tā labā riepa būs arī āfrikā labāka par meeslu ar 2021g Dot-u.Mēs taču parasti tā uzspēlēti tīšām nemetam ārā 1-2-3 sezonas paša lietotu labu riepu,ja vien tā nav bojāta vai nojaata.Bet ja kkādai tur "savai" Sievietei,nu tur protams,bez variantiem.Pašu to visvis lētāko un prastāko,lai pati tiek galā, cik ta var viņā guldīt.Apkārtējie lohi tak nobremzēs, ja nu kas ;P

#246 dragijs

dragijs
  • Lietotājs
  • 5214 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga
  • Intereses:No visa pa mazam

Pievienots 05 September 2018 - 07:58

Kāds sakars? Man ir pilnīgi pie vienas vietas kas parādās CSDD datos. Es saku, ka ja riepa ir uzglabāta pareizi, pareizās temperatūrās un telpās, tad tai nepazūd efektivitāte pirmos ~5 gadus. Riepa ir tik pat droša, kā tikko ražota. (Runa ir par nebrauktām riepām)
Es nevienam neko ne iesaku, ne neiesaku. Bet uz DOTu nav obligāti jāskatās. Ja esi drošs, ka tirgotājs riepu uzglabā pareizi, tad ir pilnīgi vienalga kāds ir DOTs. (ja nav vecāks par tiem ~5 gadiem)

Vienkārši pēc Tava teiktā "kāda starpība kāds DOTS"   var saprast ka arī 10 gadīga riepa ir ok...  protams ja riepai ir 5 gadi tā kalpos labi, cik zinu arī ražotāji ir noteikuši ka riepas efektivitāte saglabājas līdz 5 gadiem

Audi Q7 3.0 TDI ; Audi A4 B8 2,0 TDI

Audi TT 1,8 T 180 hp ;  Quadzilla ram smc 250

Audi A6 C6 3,0 TDI Quattro powered by Jonix,    Audi A6 C5 2,8 30V Quattro

Audi A6 C4 2,8 12V Quattro,   Audi Coupe un 90 B3 2,3 NG bezpiedziņa

#247 andzha

andzha
  • Moderators
  • 9416 raksti
  • Dzīvesvieta:Valmiera
  • Intereses:Nodarīt TO skaisti..

Pievienots 05 September 2018 - 08:05

Jūs kefīru arī pērkat kam šodien termiņš beigsies, vai tomēr parokaties dziļāk un paņemat pāris dienas ilgāk lietojamu?

Audi 80 B4 2.3 1.9TDI

Audi A6 C5 1.9 TDI

Audi A6 C4 1.9 TDI

Audi 80 B3 under construction..

Also tagged with one or more of these keywords: A6 C6

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)