Pālekt uz saturu

Foto

Sandras A6 C6

A6 C6

• Please log in to reply
223 atbildes uz šo tēmu

#211 fazeburlaks

fazeburlaks
  • Lietotājs
  • 60 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:Talsi BC
  • Intereses:quattro

Pievienots 06 July 2018 - 15:36

Par tām bremzēm ir krustu šķērsu jau forumā rakstīts. Ja priekšā ir mazās brezmes, 320mm bremzes  tad tā vnk ir un viss. Ilgāk par kādiem 10-15tkm tas viss neeiet.

RU forumi pareizāko veidu iesaka migrēt uz A8  bremzēm ... tad gad minimālais disku izmērs ir 17" ( kaut kāds konkrēts OOOO disku modelis)

Lētais vairiants ir atstāt esošo 16" suportu, nomainīt tikai skavas uz 17" un  likt 347mm diskus un atttiecīgas bremžu uzlikas. Itkā arī esot labāk.

vai arī nopirkt c6 kam standartā pa 17'' neko mazāku nevar uzlikt :viltigs:

:wink1:
tirgoju a4 b7 2.0 tfsi visas rezerves daļas WhatsApp vai zvanīt  :arrow: 26195160

#212 Sandra

Sandra
  • Lietotājs
  • 202 raksti
  • Dzimums:Sieviete
  • Intereses:C6 3.0 TDI 2004 sedans

Pievienots 10 July 2018 - 11:03

Sazinājos ar trim Guru uzrādītās ieplūdes kolektora klapīšu kļūdas risinājumā.

1.Jonix - gribēju pierakstīties uz izprogrammēšanu, bet šonedēļ atvaļinājumā

2. Inc - ok,var izprogrammēt, bet brīdināja, ka līdz 2000 apgriezieniem var zust jauda. ka neiesaka izprogrammēt, bet saremontēt tās pašas klapītes, ja tur varbūt nav tik traki nodilis vai arī ja nav nekas bijis pirms tam darīts un nolauzts

3. mūsu guru - Šalders - arī brīdināja par izprogrammēšanas blakusefektiem - jaudas zudumu līdz pat 20% līdz 2500, 3000 apgriezieniem un degvielas lielāku patēriņu uzņemot ātrumu. iespējams, ka tikai jānomaina motoriņi vai vajadzīgs rekomplekts (atvainojos, ka nemāku precīzi atstāstīt, jo tik daudz svešvārdu uz ātro neielīda manā saules izbalinātajā blondajā galviņā :D), ka jebkurā gadījumā iesaka dziļāk izpētīt problēmu un novērst to (kā man patīk, ka viņš vienmēr visu tik detalizēti paskaidro, izklāsta vairākus iespējamos variantus, kas tur varētu būt un ko tur varētu darīt, tik žēl, ka man maz tās saprašanas. bet nu ar katru mašīnas labošanas epizodi sāku saprast un iegaumēt par kripatiņu vairāk no visas tās milzīgās enciklopēdijas par C6 :D, jo man tiešām tas ļoti patīk un interesē (pēc dekrēta pametīšu PR jomu un meklēšu darbu par biroja administratori kādā zolīdā īpaši Audi mīlošā servisā :D))

Tad nu pagaidām izprogrammēšanu atstājam uz pašām beigām, ja nu tur viss pavisam galīgi slikti būs. iesākumā tad izpētīsim, kas tieši tur nobeidzies un labosim to.

Āah, atcerējos vēl, kāpēc es tik ļoti iedegos par šo auto un turpinu uzcītīgi to labot pat vissīkākajās vainās - jo uzskatu, ka šī ir (salīdzinoši ar to pārējo kvantumu C6, kas saražoti 2004-2011)  viena no pirmajām C6 (dzimšanas diena 25.09.2004, izbrauca no salona Hanau 19.10.2004 ar speciāli pasūtītu bagātīgu komplektāciju), tātad jo īpaši ir vērts to kopt un saglabāt (dēlam pēc 15 gadiem dragāšanai pa laukiem un vietējo meiteņu copēšanai :D).

mums abi Audi tādi īpaši - iepriekšējais bija viens no pēdējiem no konveijera noripojušajiem B3 ar design edition salonu  un sēdekļiem (kas starp citu savos 27 gados izrādās joprojām ir ļoti dzīvs, pa Latgales ārēm nobrauc gadā pie 20 tk km un ar pirmoreizi joprojām iziet skati!!!) un šis - viens no pirmajiem C6 (kuram klimatkontroles temperatūras slēdži vēl ir apaļi un ar roku grozāmi, nav DPF un citas atšķirības)

Šo rakstu rediģēja Sandra: 10 July 2018 - 11:22

#213 Source

Source
  • Moderators
  • 4270 raksti
  • Dzīvesvieta:Talsi, Rīga

Pievienots 10 July 2018 - 13:30

Vai tad 25.09.2004 gadījumā jau nav 2005. gads? :unsure: 

Attiecīgi vieni no pirmajiem C6 nāca jau vēl gadu agrāk.

Un nedomāju, ka šis auto Tev pēc 15 gadiem vēl braukās. Kur nu vēl meitenes copēt. Tad jau behu vajadzēja pirkt, ja tik tālejoši nolūki. Novērojumi liecina, ka behas gūst augstāku atsaucību. :D

S4 = 2226cm20V turbo quattro

Source

#214 ESPoff

ESPoff
  • Lietotājs
  • 2136 raksti
  • Dzīvesvieta:Online
  • Intereses:DSP (dodu stulbus padomus)

Pievienots 10 July 2018 - 20:05

Laiks rāda, ka kkur tā ap 15-16to modeļa eksistences gadu viņu tādu/braucošo skaits uz ielas krasi samazinās un to lietošanu tālāk "velk" tikai pārliecinātie zinātāji un entuziasti.

#215 Source

Source
  • Moderators
  • 4270 raksti

Pievienots 11 July 2018 - 06:29

Tad jau pirmie C6 pavisam drīz sāks izzust. Turklāt es nezinu, kāds tur entuziasms vecu dīzeli vilkt? Dažiem vēl netradicionāla seksuālā gaume, velkot vecus S/RS, ar kuriem jāties un jāties un tā arī nekad nepabeigt, jo kaut kas visu laiku norauj to baudas mirkli, bet vecu, parastu C6 vilkt līdz 30 gadiem, kā te īpašniece raksta... Lai veicas! ;)

Source

#216 Sandra

Sandra
  • Lietotājs
  • 202 raksti

Pievienots 11 July 2018 - 11:21

*
POPULĀRS RAKSTS!

Source, visur viņa uzrādās kā 2004.gada - CSDD, apdrošināšanā

Un tas tomēr nav parasts vecs dīzelis, tas tomēr ir Audi, kurš sākotnēji maksāja ~ 60 tūkstošus ... (nu katrā ziņā ne 25, kā tagadējās jaunās mašīnas).

Ja Tev mans topiks liekas bezjēdzīgs, tad vnk ignorē to, nevis paud papildu negācijas; man arī bez tā bieži nolaižas rokas, neesmu jau es tik stulba un naiva, saprotu, ka esmu izvēlējusies to grūtāko un nebūt ne saprātīgāko ceļu :)

Tā ir katra paša izvēle ko darīt ar savu braucamo, man tas ir arī hobijs. Un arī braucu es ar limuzīnu, nevis ceturto golfu (vai citu sīkaļu), kā dauzas citas dāmas. Citas lako nagus un pērk entās lupatas. Es taisu savu mašīnu un no tā gūstu prieku :P

#217 MMMax

MMMax
  • Lietotājs
  • 570 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga, Dobele

Pievienots 11 July 2018 - 11:28

Un tas tomēr nav parasts vecs dīzelis, tas tomēr ir Audi, kurš sākotnēji maksāja ~ 60 tūkstošus ... (nu katrā ziņā ne 25, kā tagadējās jaunās mašīnas).

Ja Tev mans topiks liekas bezjēdzīgs, tad vnk ignorē to, nevis paud papildu negācijas; man arī bez tā bieži nolaižas rokas, neesmu jau es tik stulba un naiva, saprotu, ka esmu izvēlējusies to grūtāko un nebūt ne saprātīgāko ceļu :)

Tā ir katra paša izvēle ko darīt ar savu braucamo, man tas ir arī hobijs. Un arī braucu es ar limuzīnu, nevis ceturto golfu (vai citu sīkaļu), kā dauzas citas dāmas. Citas lako nagus un pērk entās lupatas. Es taisu savu mašīnu un no tā gūstu prieku :P

Labi teikts!
Veiksmi darbos

Sent from my iPhone using Tapatalk

#218 dragijs

dragijs
  • Lietotājs
  • 5115 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga
  • Intereses:No visa pa mazam

Pievienots 11 July 2018 - 14:14

Par tām klapēm nezinu kas ir Šalders  :)  bet nu nezinu - izklausās ka nosauca visu par ko Tev izstādīs rēķinu  :hihi:

Manam ex c6  Vācijā bija uzliktas jaunas- bet nu es laikam  tomēr (pagaidām nav pievīlis, un līdzšinējā sadarbība ir bijusi veiksmīga- starp citu  ar Jonix sāku sadarboties pirmssākumos kad viņš ( toreiz vēl ņēmās ar tādiem sīkumoem)  manam vecajam C5 laikam vai C4  pārlodēja LCD ekrānu pirms padsmit gadiem :hihi:  ) uzticētos Jonix. 

Audi Q7 3.0 TDI ; Audi A4 B8 2,0 TDI

Audi TT 1,8 T 180 hp ;  Quadzilla ram smc 250

Audi A6 C6 3,0 TDI Quattro powered by Jonix,    Audi A6 C5 2,8 30V Quattro

Audi A6 C4 2,8 12V Quattro,   Audi Coupe un 90 B3 2,3 NG bezpiedziņa

#219 Sandra

Sandra
  • Lietotājs
  • 202 raksti

Pievienots 11 July 2018 - 14:25

dragij, Jonix es neko sīkāk nepaskaidroju. jo tad vēl nezināju, ka pastāv arī remontēšanas iespēja. Aldoņa servisā man pateica, ka tur tāda kļūda uzrādās un ka to var izprogrammēt. bet neko sīkāk nepaskaidroja. visu pārējo (bremzes, šo to no ritošās daļas, amortizatorus aizmugurē un uz barjeras uzbraukto, mazliet atrauto bamperi arī :D) gan sataisīja labi un ātri.

Un paldies visiem laikotājiem! ^_^

P.S. ar vārdiem - taisu savu mašīnu - bija domāta ne tikai rakšanās pa forumiem un konsultēšanās  par remontiem, bet arī ikdienas darbošanās ap to - man patīk to šrubēt no ārpuses un spodrināt no iekšpuses, gada siltajā laikā mājnieki pieraduši mani redzēt stundām ņemoties pie tās ar putekļsūcēju un dzenājot katru puteklīti pa tās iekšieni, ar īpašajām tikai mašīnas lupatiņām pucējot salonu, virinot kapota vāku turpu šurpu (pārbaudot šķirdumu līmeņus, pašausminoties cik saplīsis un nesmuks dzinēja vāks, lepni pielejot vējstiklu tīrītāju un tas laikam arī viss :D). man vienkārši patīk mašīnas un ņemties ap tām. un lielu gabalu braukšana pa tikko izremontētu šoseju uz 130 ar labā skaļumā ieslēgtu mūziku - vispār kaifs :)

Un vēl jau es piederu pie tiem, kam mašīna nav tikai vecs dīzelis, man tā ir kā ģimenes loceklis - pus Latvija izbraukāta, cik reiz baltā lentīte sieta braucot uz draugu kāzām, kā savi bērni izņemti no slimnīcas pēc piedzimšanas un izauguši līdz nākamajiem autokrēsliņiem, kā komiski lauku suns tajā vests pie veterinārārsta - pilns ar atmiņām! neesmu no tiem, kam mašīna ir tikai metāla kaste uz riteņiem, ko var mainīt kā zeķes

Šo rakstu rediģēja Sandra: 11 July 2018 - 14:40

#220 DK5000

DK5000
  • Lietotājs
  • 2072 raksti

Pievienots 11 July 2018 - 16:31

Tad jau pirmie C6 pavisam drīz sāks izzust. Turklāt es nezinu, kāds tur entuziasms vecu dīzeli vilkt? Dažiem vēl netradicionāla seksuālā gaume, velkot vecus S/RS, ar kuriem jāties un jāties un tā arī nekad nepabeigt, jo kaut kas visu laiku norauj to baudas mirkli, bet vecu, parastu C6 vilkt līdz 30 gadiem, kā te īpašniece raksta... Lai veicas! ;)

Tavam audi līdz 30 ilgi nav jāgaida.Veiksmi !

Lukturu regulēšana un bremžu pārbaude Rīgā A|S biedriem bez maksas - 29856825

#221 ESPoff

ESPoff
  • Lietotājs
  • 2136 raksti
  • Dzīvesvieta:Online
  • Intereses:DSP (dodu stulbus padomus)

Pievienots 11 July 2018 - 20:43

Patinot filmu atpakaļ, iedomājos, ka reāli beidzamajos 5 gados tāds vidēji labs nesabojāts vai īpašnieka uzlabots c6 cenā neko daudz nav izmainījies.

Tas šodien maksā aptuveni tikpat, cik pirms 5g.Pats tas c6 dārgais gals gan objektīvi ir nokrities sakarā ar tuvākajiem c7, bet tie "vēl lietojamie" vidējie c6 turās.

Tātad, īsti reāls meesls, vai kas tas ir?

Citas markas tas ar pompu pat pa padārgo 25-30k savulaik jaunnopirktais hlams šobrīd 5gadīgs labi ja ap to pašu 10-12k grozās, un vel pat nafig kādam viņu tādu vajag...  

#222 Source

Source
  • Moderators
  • 4270 raksti

Pievienots 11 July 2018 - 22:04

Sandra,

nekā personīga taču. Visi Audi jauni ir dārgi. Un topiks nešķiet bezjēdzīgs. Interesanta lasmāmviela. Ja būtu man C6, noteikti pārlasītu šurpu - turpu topiku, lai saķertu potenciālās problēmas. Bet es citu topiku n-reizes pārlasīju.

Noteikti negribēju paust negācijas, atvainojos, ja tā uztvēri. Tas nebija nolūks. Tikai mazliet racionāli paskatījos, ka Tavs Audi īpašs pēc 15 gadiem būs Tev un varbūt vēl kādam, kas sapratīs oriģinālizpildījuma vērtību. Nu gluži kā tā Nīcas B3 quattro topiks. Tāpēc, ja Tev izdosies vēl 15 gadus sakopt to auto, tad noteikti tā būs vērtība.

Galu galā - pašam man arī līdzīga vecuma dīzelis saimniecībā, kas tieši tāpēc nopirkās, ka nolaidās rokas, kad 20+ gadu Audi bija taisīts, likts, darīts 2 mēnešus, bet galu galā pazūd bremzes auto. Noliku sētā uz dažiem mēnešiem, sagaidīju, lai izlādējas akumulators, kas apgrūtināja iekļūšanu auto, bet tiku kaut kā iekšā, svētdien piedarbināju pēc vairāku mēnešu klusuma un atcerējos, kāpēc man tas auto patīk. Sākšu lēnām atkal kaut ko čubināt, cik laiks atļaus.

Vai savu dizeļauto tik ilgi vilkšu - diez vai. Nav tur nekā tik sevišķa. Uzturēšu kārtībā, cik ilgi ies, bet otreiz diez vai kādā auto gāzīšu tik daudz naudas, lai galā neredzētu rezultātu.

Tāpēc es saprotu Tavu darbošanos. Katram savs auto. Lai veicas! :)

Tavam audi līdz 30 ilgi nav jāgaida.Veiksmi !

Tam, kas man parakstā, nav gan, jā. :D
Paldies! Vajadzēs ne tikai veiksmi.

Source

#223 dragijs

dragijs
  • Lietotājs
  • 5115 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga
  • Intereses:No visa pa mazam

Pievienots 12 July 2018 - 07:41

Nu nezin- palasi krievu formu-  toreiz kad par šo visu interesējos- tur nekas neremontējās- tā pat kā sprauslas... ne jau motoriņu vaina- tur ir izdilušas tās klapes.

Vienkārši pats esmu savā laikā meklējot lētākos ceļus maksājis 2x

Audi Q7 3.0 TDI ; Audi A4 B8 2,0 TDI

Audi TT 1,8 T 180 hp ;  Quadzilla ram smc 250

Audi A6 C6 3,0 TDI Quattro powered by Jonix,    Audi A6 C5 2,8 30V Quattro

Audi A6 C4 2,8 12V Quattro,   Audi Coupe un 90 B3 2,3 NG bezpiedziņa

#224 iPad

iPad
  • Lietotājs
  • 40 raksti

Pievienots 13 July 2018 - 21:39

Sandra - es, labprāt, Tev iedotu apkopt arī savu Audi, Tu kārtīgs pedants! ( atvaino, neesmu dzirdējis, ks saka “pedante”)

Šo rakstu rediģēja iPad: 13 July 2018 - 21:40

Also tagged with one or more of these keywords: A6 C6

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)