Pālekt uz saturu

Foto

Sandras A6 C6

A6 C6

• Please log in to reply
246 atbildes uz šo tēmu

#31 Sandra

Sandra
  • Lietotājs
  • 206 raksti
  • Dzimums:Sieviete
  • Intereses:C6 3.0 TDI 2004 sedans

Pievienots 08 September 2015 - 08:54

Sems, jā rezultāts protams ir apšaubāms. Es to tikai priekš sevis tā zināšanai. Statistikas pēc ielieku arī šeit, ka pirmais eksperiments bija maijā ar ziemas riepām 225/55/16.Toreiz brīdī, kad iedegās degvielas lampiņa, bija nobraukti 783,3 km. No tiem 335 km pa šoseju, bet atlikušie 448 km pa pilsētām. Kopā ar to eksperimenta bāku tika nobraukti aptuveni 810 km, bet nu tad jau rādīja, ka viss - vairāk necik vairs nevar nobraukt. Tur tad vidējais sanāca 10l uz 100km.

Bet kopumā nevaru neko spriest par to vai 3.0tdi ir liels patēriņš vai nē. Mums tā braukšana pārsvarā tikai tālie gabali, tāpēc par degvielas liešanu īpaši nedomāju, bet ja ikdienā braukātu pa pilsētu, domāju, ka maciņš to noteikti justu daudz izteiktāk.

#32 90 quattro 85

90 quattro 85
  • Lietotājs
  • 1373 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:latvija
  • Intereses:quattro.skruveju visu kas kust.

Pievienots 08 September 2015 - 09:12

man jau liekas ka sadiem""darga gala auto""paterina reinasana isti nav vieta :D

uzpilda pilnu baku un brauc kamer iedegas lampina.

audi 90b2 quattro2,2 audi80b3fwd1,8 audi v8 quattro 4,2 audi90b3 fwd 2,3 audi80b2quattro2,3 audi90b2quattro2,3 audi80b2quattro2,2 audi 80b2 quattro1,8/2,2<p>audia6c4fwd2,5tdi audi a4b5fwd1,9tdi audi a6c5 1,9tdi quattro.

mitsubishi pajero 3,2DI-D

#33 IvarsV

IvarsV
  • Lietotājs
  • 4307 raksti

Pievienots 08 September 2015 - 09:16

Es, piemēram, patēriņu rēķinu līdzi tik dēļ tā, lai varētu novērot kādu potenciālu mašīnas defektu.
speedgang.lv

#34 Sandra

Sandra
  • Lietotājs
  • 206 raksti

Pievienots 08 September 2015 - 09:20

jā, tiešām arī es jūtos labāk, ja ieleju pilnu bāku, vai vismaz vairāk par pusi.

jo lejot tikai uz kādiem 30, 40 eiro (kā to darīju agrāk savam benzīna B3 1.8 un braucu ilgi uz nebēdu :D) sāk parādīties psiholoģisks diskomforts, ka jālej bieži un ka mašīna daudz apēd.

#35 dragijs

dragijs
  • Lietotājs
  • 5214 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga
  • Intereses:No visa pa mazam

Pievienots 08 September 2015 - 09:37

Es, piemēram, patēriņu rēķinu līdzi tik dēļ tā, lai varētu novērot kādu potenciālu mašīnas defektu.

Pilnībā piekrītu...

Tagad mazliet vēl piekoriģēju  degvielas patēriņa rādījumu, uzliku uz 100% (bija 105), tagad  principā 0,1L novirze max no reālā (pēc pilnas bākas principa)

Jūlijā vēl Jonix piekoriģēja auto- tagad ja ārpus pilsētas un brauc  100-120 km/h  vidējais 7,2L (domāju ja brauc līdz 100 km/h var dabūt zem 7), ja 120-140 km/h ap 8, Rīga-  septembrī kosmoss zem 14 nav ( braucu tieši pa sastrēgumiem vidējais ātrums  12 km/h- tā ka nav slikti jo darbs man no mājas 13 km, un pa stundu ja noēd +/- 1,8 L degvielas labs rādītājs.. 

P.S ja kādam ir lūka, iesaku izpūst ar kompresoru drenāžas...  man labā puse bija ciet... 

Ak jā pēc Jonix ieteikuma jau  daļēji esmu pārgājis uz Neste, nezinu galvā vai kā, bet šķiet tiešām patēriņš nokritues un sprauslu rādījumi četrām tagad  ir 0 0 0 (iepriekš visām bija 4 2 6.. )

Šo rakstu rediģēja dragijs: 08 September 2015 - 09:39

Audi Q7 3.0 TDI ; Audi A4 B8 2,0 TDI

Audi TT 1,8 T 180 hp ;  Quadzilla ram smc 250

Audi A6 C6 3,0 TDI Quattro powered by Jonix,    Audi A6 C5 2,8 30V Quattro

Audi A6 C4 2,8 12V Quattro,   Audi Coupe un 90 B3 2,3 NG bezpiedziņa

#36 Duums

Duums
  • Lietotājs
  • 141 raksti

Pievienots 08 September 2015 - 09:46

man jau liekas ka sadiem""darga gala auto""paterina reinasana isti nav vieta :D
uzpilda pilnu baku un brauc kamer iedegas lampina.

Manuprāt, nerēķinot ieņēmumus un izdevumus neviens vēl nav palicis par ļimonāru.
Un cilvēks, kas iegādājas sev auto, jau pirms iegādes ir apsvēris visu kas var notikt ar auto remontu ziņā, cik ar auto tiks nobraukts gadā, cik viņš salies bākā gada laikā šim auto, pie sava aptuvenā gada nobraukuma, kā arī, visus pārējos izdevumus kas saistīti ar auto, tb nodokļi, riepas, apdrošināšana'n'shit. Tā ka, jā- salej bāku un mauc līdz nākamajai uzpildei.

#37 Sems

Sems
  • Lietotājs
  • 762 raksti

Pievienots 08 September 2015 - 10:35

Tāpēc arī apšaubīju patēriņu, jo parasti dzird ka pa šoseju iet ap 7-8l, a te 10.

Un par to dārga gala auto...kur viņš ir izteikti dārgāks par pasātu, A4, A8 BMW utt. skaties ko gribi cenas puslīdz pa gadiem vienādas, mainās tik specifiskās komplektācijas. Un vēl ievēroju ka tie kas runā par patēriņu skaitīšanu dārgiem auto paši nebrauc ar puslīdz svaigiem aparātiem. Un domā ka tie kas brauc naudu neskaita - tie kas brauc un var atļauties dargas lietas parasti skaita visu vēl vairāk nekā citi, kaut kā šķiet ka tur ir tieša likumsakarība ar viņu materiālo stāvokli...

#38 90 quattro 85

90 quattro 85
  • Lietotājs
  • 1373 raksti
  • Dzīvesvieta:latvija
  • Intereses:quattro.skruveju visu kas kust.

Pievienots 08 September 2015 - 12:09

dargie auto bij pedinas.

katra zina skaitat to kapeiku lidz vai ne bet paterins tads ka vins ir tads ari bus,katra zina no rekinsanas lidz nemainisies nu nekadi.

tie kas brauc un var atļauties dargas lietas parasti skaita visu vēl vairāk nekā citi, kaut kā šķiet ka tur ir tieša likumsakarība ar viņu materiālo stāvokli...

ja jau jaskaita daudz lidzi tad jau varbut nozime tomer ka nevar atlauties un japiedoma pie katra sikuma lai galus savilktu kopa.

varbut ta ir tikai tada kranina staipisana citu prieksa :ok:

Šo rakstu rediģēja 90 quattro 85: 08 September 2015 - 12:10

audi 90b2 quattro2,2 audi80b3fwd1,8 audi v8 quattro 4,2 audi90b3 fwd 2,3 audi80b2quattro2,3 audi90b2quattro2,3 audi80b2quattro2,2 audi 80b2 quattro1,8/2,2<p>audia6c4fwd2,5tdi audi a4b5fwd1,9tdi audi a6c5 1,9tdi quattro.

mitsubishi pajero 3,2DI-D

#39 cigors66

cigors66
  • Lietotājs
  • 95 raksti
  • Dzīvesvieta:Latvija

Pievienots 08 September 2015 - 12:39

Nezinu,kā citi,bet es vairs nekad mūžā neskatīšos patēriņu... Negribu krāniņu izstaipīt!

#40 Klobsters

Klobsters
  • Lietotājs
  • 1037 raksti
  • Dzīvesvieta:Zoļiks, UK

Pievienots 08 September 2015 - 13:13

Baigā jums loģika... Domājat, ka turīgi cilvēki neskaita līdzi izdevumiem? Tā par bagātu nekļūsi bet par nabagu no bagāta ātri gan. :hihi:
Skaita kaut vai tāpēc, lai saprastu vai neatmaksājas iegādāties jaunāku braucamo.
Un C6 sen vairs nav nekāds buržujvāgis. Gadi iet uz priekšu.

1986 Audi 80 GT 1.8 FWD apaudzis sūnām  :/ 
1994 Audi 80 Competition 2.0 16V Quattro  :ok: 
Programmēšana, 3D modelēšana un printēšana.

#41 Sems

Sems
  • Lietotājs
  • 762 raksti

Pievienots 08 September 2015 - 13:20

Tā ir tā loģika no sērijas  ja es būtu bagāts tad neskaitītu vispār neko! :hihi:

Realitātē cik esmu saskāries ar biezā gala cilvēkiem un miljonāriem, viņi ir vislielākie rēķinātāji un skaitītāji, kaut vai dēļ tā fakta, lai viņus neapčakarētu tikai tāpēc ka viņi ir turīgāki un var prasīt lielākas samaksas. Un tas attiecās uz tiem kas ir to ieguvuši saviem spēkiem un ir līdz tam izzauguši. Visādus papiņa dēlus utt. var neminēt kas viegli nāk, viegli iet un svešu naudu neskaita.

#42 Esconte

Esconte
  • Lietotājs
  • 215 raksti
  • Dzīvesvieta:Jēkabpils

Pievienots 08 September 2015 - 17:05

Ja cilvēkam tiešām vajag auto-vng kādu(jaunāku vai vecāku,dīzeli vai benzīnu) ,bet pirms tā iegādes ir šaubas vai varēs saliet degvielu un vai nebūs jāpildās ik pa 5eur,tad sveiki sabiedriskais vai velo!!!Nevari saliet,par ko remontēsi ?

Lasu un rēcu!! :rofl:   cilvēks paņem c6 ne lētā gala ar 3.0tdi(kas pats par sevi nav mega ekonomisks)

UN tad sāk skaitīt patēriņu  :rofl: ,sāksies remonti varēsi paskaitīt :rofl:  to izdevumus

#43 krauklis

krauklis
  • Lietotājs
  • 379 raksti
  • Dzīvesvieta:Liepāja
  • Intereses:subatomārā kodolfizika

Pievienots 15 September 2015 - 15:14

Sveiciens Sandrai vārda dienā! :hi:

A4 B5 AFN

Santa Fe II

XRV 750 Africa Twin

Scania R440

#44 Sandra

Sandra
  • Lietotājs
  • 206 raksti

Pievienots 04 October 2015 - 18:49

Stāsts par nobraukumu 2

nobraukums_1.sized.jpg

Manā arhīvā nu ir nonākusi otrā bilde ar odometra rādījumu 222 222 km. Pie mūsu iepriekšējā B3 īpaši pacentāmies divnieciņus visur dabūt, bet ar C6 aizmirsās noķert īsto brīdi. Bet tāpat smuki :)

Bet bilžu galvenā morāle – kārtējais stāsts par nobraukumu īstumu :) B3 gadījumā, protams, vienkārši šokējoši. Sešus divnieciņus odometrs mums parādīja pagājušā gada rudenī… Zinām, ka viņu 1998. gadā ieveda Latvijā. Pirms tam gan „kārtīgi pagrieza laiku atpakaļ…”

#45 ainis

ainis
  • Lietotājs
  • 1600 raksti

Pievienots 04 October 2015 - 20:09

Reti jau sanāk kādu smuku ciparu "noķert" ,sava auto jaunību esmu palaidis garām

Att-ls000.sized.jpg?1443981683Att-ls020.sized.jpg?1443981793

Autiņam pilni 13,uz doto brīdi ap172t ,īpašumā 7gadi 8mēneši

#46 Sandra

Sandra
  • Lietotājs
  • 206 raksti

Pievienots 19 October 2015 - 18:15

Šodien mana C6 svin savu 11.dzimšanas dienu. Nodomāju, ka viņai, kā jau Svariem, dāvanā noteikti patiktu kāda skaistumprocedūra, tad nu dienu sākām ar mazgāšanos un dāvanā apsolīju arī tuvākajā laikā ķīmisko tīrīšanu. Tā jau salons ir ok, bet tie gaišie griesti, stoikas un īpaši ap lūku netīri pirksti ir no iepriekšējiem saimniekiem palikuši.

Tālāk mašīnīte tika aplaimota ar pilnu bāku un beidzot varēja kārtīgi izskrieties dodoties uz zeltainajām Latgales ārēm. Pa ceļam paskrējās līdzi arī Audi S8 uz 190km/h, un pārsteidzoši labi turējās līdzi. Tad vēl pusceļā uz Latvijas pierobežu pārvilka nobalansētus ziemas zābaciņus (jo vasaras riepas jau ir, kā tautā saka - gandrīz lisas, un man kaut kā bailīgi jau ar tām bija uz ceļa rādīties) un tagad ir izskrējusies, izelpojusies un laimīgi nonākusi galā.

Lai veiksmīgs viņai nākamais gads un laba tehniskā un vizuālā veselība! :)

#47 zerihis

zerihis
  • Lietotājs
  • 130 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga, Dunte
  • Intereses:Vasara, auksts alus, pludmale, foto, auto, moto.

Pievienots 27 October 2015 - 16:11

Izlasot šo stāstu secinājums ir viens, nepērkam auto uz aklo, it īpaši 10 gadus vecu ex luksus auto, vedam pie dīlera lai dod pilnu vēsturi un defektāciju, ja šis viss būtu izdarīts nervi būtu diezgan pasaudzēti :D

runājot par sprauslām, katrai kustīgai/nekustīgai detaļai ir savs kalpošanas mūžs, vienkārši šādu 10 gadīgu auto lietotājiem krājkasītē jātur rezervē 2000 eināri,  vai arī jāņem MMS vai SMS kredīts un viss būs bumbās :) :)

Lai brauktu un uzturētu C6 attiecīgi jāpelna.

Lai labi ripo !!!!

Ir tikai viens Opelis, kas nerūsē. Tas pieder Čakam Norrisam.

#48 Miedziņš

Miedziņš
  • Lietotājs
  • 436 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga, Bauska
  • Intereses:Ceška, fotogrāfija, miegs.

Pievienots 27 October 2015 - 16:44

Mana C4 400k bilde uzņemta pirms 252 dienām, jebšu mazliet vairāk kā pirms pusgada. Šodien odometrs jau rāda 421k.

RbpCnjN.png

#49 AIVIS//S2

AIVIS//S2
  • Lietotājs
  • 1389 raksti
  • Dzīvesvieta:Valmiera - 28326205

Pievienots 27 October 2015 - 16:49

Ko ar to gribēji pateikt?

Audi 80 b3 quattro 2.0 16v Sport Edition
Audi 80 b4 quattro 2.0 16v 2.2 20vT Competition
Projekts //S2 sedan Powered by TURBOCHIP

Audi a4 b6 2004 - ģimenes auto :)

Honda Hornet CB900F; JAWA 350

#50 Sandra

Sandra
  • Lietotājs
  • 206 raksti

Pievienots 27 October 2015 - 17:11

zerihis, es ar pievienojos Taviem secinājumiem. Uz Audi centru vajadzēja braukt pirms nevis pēc auto nopirkšanas. Tā jau arī visu laiku skandēju, nepirkšu mašīnu, kamēr nebūšu aizbraukusi uz Audi centru. Bet dzīvē bieži viss iegrozās savādāk. Vairākas reizes cilvēkam, kas bija pie auto pārdošanas, prasīju, lai braucam uz Audi centru, bet pretī tikai atrunas - nu nav laika, nu baigā satiksme, nu būs grūti viņam ar automātu un šitik lielu mašīnu braukt.. Pēc tam atklājās, ka mašīna ir uz cilvēka vārda, kurš tad bija jau nākamajos sirojumos Vācijā, bet Audi centra diagnostiku veic tikai ar paša saimnieka blakusstāvēšanu. Tā ka dzīvē ne vienmēr viss ir tā, kā gribās. Bet nu bija sajūta, ka jāņem. Pirms tam biju 3 mēnešus pa sludinājumiem C6 pētījusi un citreiz jau uz mašīnu bildē vien paskatoties bija skaidrs - viss. es pat tālāk sludinājumu neskatīšos. Nepatīk man tā mašīna un viss.

zerihis, un paldies par novēlējumu! uzturēsim cītīgi un dosim biežāk viņai izskrieties :)

vēl arī beidzot atrisināju sveču mistēriju.

aprīlī Audi centrā pateica, ka ir kļūdas uz 3. un 5. kvēlsveci

maijā servisā tika pasūtīts, lai šīs sveces nomaina. (bet tas bija tikai viens no 100 darbiem, kas bija jāizdara un iespējams meistariem izkrita no galvas..)

augustā diagnostikā atkal rāda kļūdas uz 3. un 5. kvēlsveci. palūdzu, lai nodzēš.

oktobrī pie pirmajiem aukstumiem mašīna sāk sliktāk pielekt, es atkal dodos uz diagnotiku un atkal rāda tās pašas kļūdas svecēm. ātri ieskrienam servisā un tur skaidro, ka varbūt nav ieliktas pareizās sveces, varbūt jāmaina viņām vadības bloks..

pierakstos uz pieņemšanu un tad prasu, lai skatās, kas tur ir. atskrūvē 5.sveci un saka, ka beigta. mainīta noteikti nav. bet par 3.sveci saka, ka ir grūti atgriezt un uzreiz brīdina, ka var nolūzt. nezinu, ko tas nozīmē, bet neizklausās labi un sarunāju, ka nomainīs tikai 5. sveci.

tā nu ir nomainīta viena beigtā svece un ir labi jūtami uzlabojumi pie iedarbināšanas. bet nabaga 3.svecei meklēšu meistaru, kam varētu izdoties atskrūvēt vai arī nolūšanas gadījumā tikt galā ar to visu. tikai nezinu, cik tas ir nopietni, ja nolūzt. vai kādam jau ir bijusi šāda pieredze? kā tikāt galā?

#51 AIVIS//S2

AIVIS//S2
  • Lietotājs
  • 1389 raksti

Pievienots 27 October 2015 - 17:25

Sākumā meiģini atskrūvēt un tad skatās tālāk, bet biedrs nigers siguldā nodarbojas tieši ar šiem darbiem.
Man uz b6 kļūdu meta uz otro cilindru, bet vainīgā bija trešā (kvēlsvece) un elektriķim jāprot pateikt kura svece ir beikta bez kompja pislēgšanas.

#52 Source

Source
  • Moderators
  • 4330 raksti
  • Dzīvesvieta:Talsi, Rīga

Pievienots 28 October 2015 - 11:58

tā nu ir nomainīta viena beigtā svece un ir labi jūtami uzlabojumi pie iedarbināšanas. bet nabaga 3.svecei meklēšu meistaru, kam varētu izdoties atskrūvēt vai arī nolūšanas gadījumā tikt galā ar to visu. tikai nezinu, cik tas ir nopietni, ja nolūzt. vai kādam jau ir bijusi šāda pieredze? kā tikāt galā?

Ja nolūzt, ir nopietni. Dažreiz ar ilgu čakarēšanos izdodas atskrūvēt, bet tas var būt ilgs un pacietīgs process. Man radiniecei tā bija, ka divas sveces bija jāmaina - vienu meistars dienu mocīja ārā, pie otras pateica, ka vairs nedarīs. Atnāca priekšnieks, pamēģināja, ka nenāk, nolauza un pateica, ka jāceļ galva nost. Novēlu uz tādiem neuzrauties.

S4 = 2226cm20V turbo quattro

Source

#53 AIVIS//S2

AIVIS//S2
  • Lietotājs
  • 1389 raksti

Pievienots 28 October 2015 - 12:12

Ja nolūzt, nav obligāti galva jāceļ nost!

#54 pandanila

pandanila
  • Lietotājs
  • 206 raksti
  • Dzīvesvieta:Mežaparks

Pievienots 28 October 2015 - 12:43

Ja nolūzt ir pāris kantori, kuri taisa :) 124ajam tāda pati problēma bija, tur dizelim sveces kā diegi.

Audi B4 2.0 (ABK) Quattro '93

#55 Sandra

Sandra
  • Lietotājs
  • 206 raksti

Pievienots 28 October 2015 - 13:43

Uh, no jūsu komentāriem vēlreiz pārliecinos, ka pareizs bija lēmums likt tai svecei mieru. Viens ļoti labs draugs arī pirms tam silti ieteica neriskēt.

Pie šī rīta -7 grādiem ar 5 svecēm pietika iedarbināšanai. Nez kā būs, kad būs -20 grādi.

Tad nu pagaidām neaiztikšu to sveci. Ja būs spiedoša vajadzība, tad meklēšu tikai ļoti labu speciālistu, kas to jau ir vairākas reizes darījis.

#56 Source

Source
  • Moderators
  • 4330 raksti

Pievienots 28 October 2015 - 14:02

Ja nolūzt, nav obligāti galva jāceļ nost!

Es jau nesaku, ka ir. Konkrētajā gadījumā teica, ka jāceļ.

Source

#57 ugoxx

ugoxx
  • Lietotājs
  • 59 raksti
  • Dzīvesvieta:Madona

Pievienots 28 October 2015 - 20:02

Manam A6C6 arī nevarēja atskrūvēt vienu sveci, salēja ar WD40 vai kaut kādu citu ķīmiju, nekā.  Tā arī braukāju ar nenomainītu, tad pie nākošā remonta (pagāja kādi 2-3 mēneši) izskrūvējās kā jauna.

No pieredzes varu teikt , ka ar vienu beigtu no 6 palaist nav lielu problēmu arī ziemā, vienīgi pirmās sekundes dzinējs gan tāds drebelīgs, patīkami jau nav.

#58 Source

Source
  • Moderators
  • 4330 raksti

Pievienots 29 October 2015 - 08:45

Par to taisnība - WD40 mēdz ilgstošā laika posmā tikt galā ar savu darbu - auto reiz bija durvju slēdzene aizkakājusies, jo nebija kā suga nekad lietota, bet pienāca brīdis, kad vienīgā iespēja tikt auto bija ar atslēgu atslēgt durvis. Sapūtu, mocījos ilgi, nesanāca. Nospļāvos un aizgāju, atstājot auto uz nedēļu. Pēc nedēļas aizeju, griežu un atslēdzas kā jauna. Tāpēc varbūt tiešām ugo padoms labs - sapūst ar wd40 un atstāt uz kādu laiku, lai miekšķē.

Source

#59 odinsh

odinsh
  • Lietotājs
  • 485 raksti
  • Dzīvesvieta:Valmiera

Pievienots 30 October 2015 - 14:22

*
POPULĀRS RAKSTS!

Nebiju šito lasījis, palasīju. Tagad nesaprotu, esmu iepircis labu auto, vai ne pārāk!

1. Iegādāju martā(no rūpnīcas izbraucis 2007.gadā, ir servisa grāmata līdz šai dienai), nobraukums: 275000km, līdz šodienai 303000km,(60% pilsēta) kopā bākā ielieti 2642,11Litri(2951,26EUR). vidējais sanāk 9,4! Ar smagu kāju, R19, un beigtu DPF ~15000(slinkums bija izgriezt, tad ik pa vidēji no 200 - 1000km nobrauktiem, 40minūtes tīrijās! Pēdējās 10 reizes bija ik pa 200km! Ir divas galējības, vasarā neslāpēju nost, jo bija karsts un mašīna saglabājās vēsa, tagad vnk ļoti daudz norūc vnk siltumam, nepatīk salt! Amputējot traumēto locekli(DPF) pateica ka sprauslas ir OK! Līdz šim nebiju patēriņu skaitījis, zinu ka kompis rāda vidējo 10,5. Bet čeki ir sareģistrēti un atlika tika sasummēt to visu kopā! Tad šis ir OK?

2. Remonti: amputēt DPF, pneimo balons(paša vainas pēc), kluči, eļļas maiņas un filtri! Vairāk īsti laikam neko neesmu darījis! Tik pirkts ir: priekšējās ščotkas, aizmugurējā slotiņa ar visu kātu, bremžu lampa (vidējā), jaunas riepas, (kopā bez 1399,67)

Nu nav tas C6 tik melns kā mālē! Man ir bijuši daudz auto! C3(2,3), C4(2,3), C4(2.5tdi)(laikam četri kopā, viens 100 un trīs A6), C5(2.5tdi)(divi pirms feislifta, viens pēc), tagad C6(3.0tdi)(pirms feislifta). Varu pateikt daudz ko par šiem auto! Visslielākie kapi bija ar C5(preFL), tur viss bija slikti, dzinējs kārba vizuālais. labākais C5(pēcFL), veicu tikai apkopes, skates pa nullēm, patēriņš labs, izmaksas mazas!  Viss ekonomiskākais ir 100 C4, 4,8 vidējais(šis vēl tagad īpašumā un katru dienu noripo 250km) vnk žēl aizlaist karotēs kamēr kustās. C5 ar FL vidējais bija zem 8, ar ļoti agresīvu braukšanas stilu! 

Rezumē! gribas skaitīt patēriņu braucat ar C4! sākot no C5 viņos parādās komforts tas arī ir šī gadsimta auto, tad tas ir jauns auto ar komfortu. Ja gribas rēķināt patēriņu, tad Golf 4 ar 1,9tdi, eko čips un patēriņš 4,5litri. Bet tajā auto nav komforts!

kaut kad sen viens zemnieks kaut kādā pārraidē teica. Jā, es varbūt esmu slikts cilvēks ka es pērku jaunus traktorus un saku ka man maz maksā, bet ja es savu darbu daru ar prieku, tad es to dienu gribu pavadīt komfortā un iegūt no tā maksimālu prieku, nevis vakarā kāpt ārā no belarusa pārguris! Tā arī ir ar auto, es C6 ņēmu dēļ tā ka gribēju ko ērtu, ja es gribētu ekonomiju tad es vēl tagad brauktu ar C4 vai būtu jau kādā citā markā iesēdies!

#60 Sandra

Sandra
  • Lietotājs
  • 206 raksti

Pievienots 17 November 2015 - 12:34

Šodien pirmo reizi gadījās tā: iedarbinot mašīnu kā vienmēr automātiski ieslēdzās radio, tikai šoreiz ne kā normāla mūzika, bet kā ļoti skaļa dīvaina skaņa, it kā kaut kas būtu sagājis grīstē. izslēdzu radio. salonā palika tāda dīvaina sīcoņa. ieslēdzu atpakaļ, viss normāli.

nākamo reizi darbinot un tālāk dienas garumā nekas tāds līdzīgs neatkārtojās. bet nu kaut kāds "gļuks" jau tas bija.

varbūt kādam ir gadījies kas līdzīgs? no kā tas varēja būt? 

varbūt slavenie BOSE pastiprinātāji iet uz beigām vai arī no šitā mitrā laika..

Also tagged with one or more of these keywords: A6 C6

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)