Pālekt uz saturu

Foto

MXR BARTERI

B2;B3;B4;B5;C4;C5

• Please log in to reply
1 atbilde šai tēmai

#1 MXR

MXR
  • Foruma atbalstītājs
  • 3156 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:Jelgava

Pievienots 20 February 2019 - 14:57

Čau. Šīs būs mans lūžņu topiks. Patoloģiski slimoju ar vecu lamatu slimību, tādēļ šis tas paliek pāri, šo to vajag pašam. Apvienošu "MXR Pārdod'', ''MXR Pērk'' un "MXR Maina" vienā tēmā, lai lieki nepiedrazotu citas sadaļas. Viss ir saskaņots ar vadību, moderi droši var nedzēst! Paldies! Pārējiem lietotājiem lūdzu neko nepostēt! Vislabākā komunikācija caur PM un tad pēcāk sazvanamies!

Šo rakstu rediģēja MXR: 06 February 2021 - 17:40

Veco Aužu pansionātsTM
MXR BARTERI (B3,B4,B5,C4,C5,Allroad C5)

#2 MXR

MXR
  • Foruma atbalstītājs
  • 3156 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:Jelgava

Pievienots 26 October 2020 - 13:40

PĒRKU/MAINU:

1) B3 KAMEI sliekšņu uzlikas
2) R15 5x112 ET 45 "cīsiņu" 
3) Divus šādus Audi A8D2 R16 lietos diskus. 

IMG-1831.sized.jpg?1484295779

4) Ir radusies neizskaidrojama situācija ar B3 kaltajiem plauktiem. Uz viena auto bija dažāda dizaina kaltie plaukti. Kādēļ? To noskaidrot laikam neizdosies, bet vispār dīvaini. Iznīcināts otrs? Samērā nereāli. Vēl viena interesanta štelle - es atradu vienu bēdu brāli, kam ir tieši tāda pati situācija, jau cerējām, ka sakomplektēsies, bet skuju - viņam bija precīzi tāds pats komplekts. LOL! Kāda iespēja? EDIT: Bija iespēja tikt pie viena kaltā plaukta, protams, tāda paša, kas man jau ir      :mrgreen: Tādēļ, turpinu meklēt un vēlos atrast bešku, kurai ir pretēja situācija manai un lai visi ir laimīgi. Protams, ja kāds pārdod vienu kalto - es nesmādēšu      :mrgreen: Izmēros un visās dimensijās jau viņi ir vienādi, es vienkārši nevaru naktīs gulēt. Tā taču nav pareizi, ka pa pasauli braukā kāds cits, kam ir pretējais variants. Lietām ir jābūt tur, kur viņām ir jābūt      :mrgreen:

P.s. JEBKURU KOMENTĀRU PAR ŠO - Lūdzu tikai un vienīgi SPAMa topikā!!! 

EDIT: Lietotajam ozolins ir divi kreisās puses kaltie plaukti. Atkal nesanāk.      :mrgreen: Nu jau es zinu 5 reālus kreisās puses plauktus jaunā dizaina. Kur ir 5 Labās puses? WTF! 

20170917-162307-640x480.sized.jpg?150566

PĀRDODU/MAINU:

1) V6 2,5 TDI augstspiediena sūkņi: 106A 106D 106106M (Klāsts, mainīgs, vienkārši vajag jautāt PMā)

IMG-1353.sized.jpg?1468666370

2) 240mm VIENMASAS sajūga kits Jūsu 1,9TDI. Storijs tāds - pārbaudīta manta, nav ko mīzt - jāliek virsū. Jau brauc n-tie auto ar šādu setu, visi laimīgi. Kādēļ? Tādēļ, ka tur krietni vairāk kā stock izstrādājums 228mm izpildījumā. Kā arī - es nedaudz tomēr ņemu savus vārdus atpakaļ ko iepriekš esmu izteicies saistībā ar vienmasu uz 1.9. Pašos pirmsākumos, kad šis viss bija samērā eksperimenta līmenī, es acīmredzot biju uzrāvies uz virpotāja aļa dalbajoba, kas laikam šo sapārošanas procedūru veica samērā orangutāniskā līmenī, un savu auto padarīju par kaut ko absolūti venērisku un nelietojamu. Vibrācijas anormālas, līdz ar to DDMs. Vajadzēja jau arī sākotnēji dadomāties par zemo kvalitāti, jo uzsistas metkas un tikai viena tipa pareizā pozīcija kā uzlikt kurvi. A ko darīt, kad kurvis jānomaina ko? Pagāja kāds noteikts laiks, jaunas domas, jaunas vajadzības - bļin ko tad galu galā darīt ar to 1,9 sajūgu?! Risinājums - atrast un uzlikt vēl pagaidām neizjātu divmasnieku atklāti sakot ir ĻOTI īslaicīgs, sevišķi uz quattro. Uzliku divmasu no pilnigi stock 1.9AFN, kas pabijis LV tikai gadiņu. KAIFS! Mašīnā var sarunāties! Juhuuu! BET. Pēc pusgada - esmu jau nokāvis. Diemžēl uzvibrē pamatīgi pašās galotnēs. OK, risinājumam jābūt un tas ir atrasts. BEIDZOT! Piedāvāju arī jums šādu setu ar ko atrisināt sajūga problēmas uz 1.9. Kādēļ tieši šo un nevienu citu? Tādēļ, ka tas, kurš veic sapārošanu ir vienkārši ģēnijs un Dievs! Viņš pat iegriež vītnes ar pilnīgi vienādu vitoku skaitu un pats visu laiku apgalvo, ka gramiem ir nozīme. Nevaru nepiekrist. Ir uzlikts tikko svaigi uz vairākiem auto. Viss ir perfekti. Lielākai ticamībai varu noorganizēt iekāpšanu iekš šāda auto beņķa.

Komplekts maksā 180 naudas, sajūga disks ir pārkniedēts, kurvis ir izvēlēts maksimāli labs.

Rezumē 1: sajūgs TUR 

Rezumē 2: 99% gadījumos virpotāji nemāk šito uztaisīt. Nemāk un viss. Pārāk daudz negatīvas pieredzes. Ne jau nemāk vītnes iedzīt, bet nemāk nocentrēt, kas šeit ir vissvarīgākais moments un jēga pasākumam kā tādam. Varat, protams, ieekonomēt tos 20e un meklēt kādu virpinātāju paši, bet būs DDM un kārbu cilāšana. Esmu tam jau izgājis cauri. 

20170907-191753-640x480-320x240.sized.jp20170907-191801-640x480-320x240.sized.jp

20170907-191744-640x480-320x240.sized.jp20170907-191812-640x480-320x240.sized.jp

whatsapp-logo.png

Šis topiks ir pārcēlies slēgtā whatsapp grupā un publicēju šobrīd tikai tur. Tam ir daži iemesli - saziņa ir daudz, daudz ātrāka un ērtāka, nav jāmocās ar bilžu pievienošanu. Tātad ātri un efektīvi. 

Lai piesaistītu šai idejai cilvēkus, protams, nepieciešams kaut kāds iemesls. Tādēļ mans piedāvājums - zemāki praisi un regulāri kaut ko iedāvinu (ne tikai nevajadzīgu plastmasu vai abšivku, bet arī ko noderīgu). Tādēļ tie, kas vēlas pasekot manām garažas tīrīšanas aktivitātēm, iemetiet man PMā savus tel. nr + savu mini "motivācijas vēstuli" 1-2 teikumos.

Pēc 3 gadu pastāvēšanas, sīkumu pieslīpēšanas, ideja ir ļoti labi realizējusies (un tas nav tikai mans viedoklis), esam ap 120 cilvēkiem. Lieka spama nav, sniedzam viedokli nopietnos jautajumos par tēmu un cenšamies piedāvāt ērtas loģistikas iespējas. 

Es neliedzu iespēju piedalīties procesos arī jums! Droši drīkst iesviest grupā ADEKVĀTU piedāvājumu sev nevajadzīgai lietai. Kā arī var pirms sviešanas ārā piedāvāt biedriem, protams, ja tie nav galīgi atkritumi. Es neesmu šajā grupā vienīgais hroniskais andelmanis. Tirgus ir samērā aktīvs arī no pārējiem. 

P.s. Augot biedru skaitam, nākas uzturēt disciplīnu un ieviest šādus tādus noteikumus. Svētākais noteikums - Publicēšana tikai un vienīgi līdz plkst.22:00! Galvenā doma - lai šī whatsapp grupa nav tāda kā visas pārējās, kur ir stulbi, zema IQ līmeņa joki, vidaki utt. Spams ir pilnīgs TABU. Tikai par tēmu 2-3 ziņas, tālāk PM. Jo vairāk PM, jo labāk. Saprotiet taču paši - lai pēc iespējas mazāk nevajadzīgi nograb telefons. Whatsapa grupu čatam ir viens ļoti liels mīnuss -  Admins nevar dzēst citu cilvēku postus. Jā, muļķīgi. Vienīgais administratīvais ierocis ir "biedra" izmešana no grupas. (Stulbs spams, rakstīšana pa naktīm (pēc 22.00) un vienkārši neadekvāta uzvedība). Un Jūs taču ziniet, ka esmu bargs un tiešs - neauklēšos pat sekundi. Vēl viens no grupas bonusiem - Es pats personīgi zinu lielāko daļu esošo biedru, un no malas pilnīgi nezināmiem nu jau ir nedaudz grūtāk tikt kā sākumā. Ja kāds kādu ierekomendē - Jūs esat par šo biedru atbildīgs, un telefonā es arī saglabāju jūsu abu vārdus. Galvenā doma - drošs tirgus, kur var paļauties uz cilvēkiem un sūtīt ar pakomātiem, nebaidoties par krāpšanu. Par jebkuru metienu ir jāziņo man personīgi un mēs šo situāciju atrisināsim kopīgi par labu cietušajam! Bet pa 3 gadiem šādā situācijā vēl neesam nonākuši. 

Īsumā tas arī viss! Ja Jums apmierina šādi nosacījumi - welcome! 

whatsapp-logo.png

Šo rakstu rediģēja MXR: 27 October 2020 - 09:23

Veco Aužu pansionātsTM
MXR BARTERI (B3,B4,B5,C4,C5,Allroad C5)

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)