Pālekt uz saturu

Foto

Ko darīt ar iepuvušu C4 A6 spārnu?

C4 A6 rūsa spārns priekšējais

• Please log in to reply
59 atbildes uz šo tēmu

#31 Jonis

Jonis
  • Lietotājs
  • 606 raksti
  • Dzīvesvieta:Rēzekne

Pievienots 14 May 2015 - 16:38

Kā ar formu un sapasēšanu attiecībā pret virsbūvi?

#32 S-L

S-L
  • Nepieredzējis lietotājs
  • 1 raksti
  • Dzimums:Vīrietis

Pievienots 30 August 2015 - 12:09

Sveiki, jautājums vai a4 b6 sedana un avanta priekšējie spārni ir identiski vienādi?

#33 Milicis

Milicis
  • Lietotājs
  • 674 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga

Pievienots 30 August 2015 - 12:28

Domājams,ka jā..

#34 Smartins

Smartins
  • Lietotājs
  • 105 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga
  • Intereses:Autiņi, kuri darbojas teicami, lai cik štruntīgi izskatītos.

Pievienots 05 February 2017 - 16:01

Kungi, varat, lūdzu, padalīties pieredzē. Manam c4 priekšējā spārna arkās iemetusies rūsa, nu jau arī ārpusē var redzēt. Iekšējā kantīte jau vietām ir sarūsējusi. Tad nu jautājums, vai tie ir glābjami? Ja ir, varat ieteikt meistaru, kurš to kvalitatīvi dara un par kādām naudām? Neesmu kapeiku skaitītājs, saprotu, ka kvalitāte maksā naudu.

Ja nav, tad varat ieteikt, kur meklēt minētos Taivānas ražojumus? Kā tos vislabāk apstrādāt? Ja iesakat cinkot vai apstrādāt ar kaut ko supermodernu, lūdzu, iesakiet konkrētas vietas.

Šo rakstu rediģēja Smartins: 05 February 2017 - 16:21

#35 Smartins

Smartins
  • Lietotājs
  • 105 raksti

Pievienots 12 February 2017 - 11:28

Vechi, tiesham nevienam nav ko ieteikt? Meistaru, kurš griež, metina un špaktelē?
Cik es saprotu, šis ir tas "slavenais" ķīnietis http://autoera.lv/sh...oductID=1079723 ?
Pameklēšu vēl Vācijas mājas lapās, varbūt tur kaut ko var vēl atrast. Doši ziņu par rezultātiem.

Šo rakstu rediģēja Smartins: 12 February 2017 - 19:49

#36 Emils_N

Emils_N
  • Lietotājs
  • 37 raksti
  • Dzīvesvieta:Dobeles novads

Pievienots 19 February 2017 - 20:56

Es arī esmu ieinteresēts par čainas spārniem jo mani iepuvuši. Ir kāds info par cenām un atbilstību?

#37 PASSATizhi

PASSATizhi
  • Lietotājs
  • 3489 raksti
  • Dzīvesvieta:Jurmala

Pievienots 19 February 2017 - 21:19

nafig jāties ar čainu ja var uzlikt šķiedru  :woot:

A200TQ

#38 Emils_N

Emils_N
  • Lietotājs
  • 37 raksti

Pievienots 19 February 2017 - 21:44

Cik šķiedra izmaksās abi spārni?

#39 Edzyx

Edzyx
  • Lietotājs
  • 1450 raksti
  • Dzīvesvieta:Valmiera

Pievienots 19 February 2017 - 21:57

Ķīna 70-100 eur/gab

Piemēram šeit:

https://www.ss.lv/ms...ml#ov_id=112478

Esmu dzīvē redzējis 2-3 Ķīnas ceškas spārnus, likās ļoti ok. 

Reku piedāvā plastmasas spārnus 120 eur/gab:

Šie jau būtu kas interesantāks :svilpo:

Audi A6 C4 2.5 TDI quattro '97

Audi A6 C4 1.9 TDI '96
Audi S6 C4 2.2 20V turbo '96
                                                                                                                                 "Haters gonna hate. Ignore them." :mrgreen:

#40 ĢirtsAqS6

ĢirtsAqS6
  • Lietotājs
  • 84 raksti
  • Dzīvesvieta:cēsis

Pievienots 19 February 2017 - 22:16

tie ķīnas spārni ir precīzi, linijas un skrūvju vietas sapas?

Audi S6 c4 avant' 97 replica

#41 MXR

MXR
  • Foruma atbalstītājs
  • 2869 raksti
  • Dzīvesvieta:Jelgava

Pievienots 19 February 2017 - 22:55

Nu iesviedīšu arī savas 5 kapeikas iz dzīves.

Tā 70 eur cena ir ar 100% uzcenojumu kā minimums. Domāju, ka var pazondēt un izcelt arī 50 eur robežās, bez nekādiem nenormālākajiem blatiem. Pa lielam - adekvātākais gājiens tomēr ir ņemt to ķīnu. Grozi kā gribi! OEM ceškas spārns tiešām labs maksā līdz pat 150, tur nav ko slēpt, tāda ir realitāte un ir cilvēki, kas pērk ar lozungu nashuj to ķīnu. Katram savs. Un tam spārnam pa tiem 150 arī būs jāveic ļoti kārtīga apstrāde, jo kaut kur ta točkas būs paļubomu (nu tas tak nav jauns spārns). Un tad jau - kāda starpība vairs ko Tu apstrādā?! Ķīna pēc formas ir ļoti tuva. Nu tiešām ir ok. Esmu redzējis daudz šos ķīnas spārnus - teikšu kā ir - nav ne vainas. Tā vienīgā debīlā kļūda ir pūst pāri tai ķīnas melnajai kārtai, ko ļoti bieži arī dara. Privātos sludinājumos pat raksta "Sagatavoti krāsošanai". Tiem pydoriem pašiem vajadzētu kaut ko sagatavot. Sanāks PILNĪGS DDMs. Es nezinu kas tas ir - transporta krāsa, sūdīga grunts whatever. Tā ne aizsargā, ne arī normāli turas pie tā bleķa. Vot ja kāds paņems nosmilšos, nopūtīs ar visām skābajām gruntīm, parastajām gruntīm, tennoloģiski pareizi nokrāsos un teiks. ka sūdīgi kalpo tas spārns - viņš pamatīgi dirsīs. Stāsti ir dažādi. Zinu gadījumu: 2xOEM pa 270 + krāsošana = 400 :mrgreen: Bet nu auto - celka un tie spārni arī bija celkas. Tie OEM fanāti, kas grib vel tonī atrast - tie ir pilnīgākie mazohisti. :mrgreen: Ja kādam normālam cilvēkam 400 eur uz abām pusēm 20 gadīgam kaplim šķiet paranormāli, tad var mēģināt salāpīt slimās vietas griežot ārā šrotā no donoriem pakaļējās arkas, kas faktiski ir tādas pašas. Izmaksas tuvu nullei. Es vismaz uzdāvinātu, ja pats izfleksē.

Lai jums visiem veicas!  :ok:

Ko darīt ar šo spārnu? Izmest misenē. A ko tālāk darīt, pats autors jau 9. postā atbildēja. Normāla apstrāde un ķīna arī turēs. OEM, kurā nav ruslančiks iemeties: no 20 drotiem var nebūt pat viens eksemplārs. Pieprasījums nereāls, cena labai mantai līdz ar to pipec. Cinkot? Vīri, ceškām pēdējie tūkstoši, tur vairs nav ko jāties. Viss vienkārši. chill. chaina FTW.

Autors nav nodefinējis savas prasības pret auto. Man šāda spārna labošana būtu DDM, bet nevaru runāt visu vārdā.

Principā te viens normāls cilvēks pirms trijiem gadiem jau ir izteicies :mrgreen: 

Optimisms = nepietiekams informācijas daudzums :mrgreen:
MXR BARTERI (B3,B4,B5,C4,C5)

#42 Emils_N

Emils_N
  • Lietotājs
  • 37 raksti

Pievienots 19 February 2017 - 23:42

Okey paldies par info. :)

#43 Smartins

Smartins
  • Lietotājs
  • 105 raksti

Pievienots 20 February 2017 - 20:34

Paldies liels par komentāru, es beigās nonācu pie līdzīga secinājuma...tagad labu OEM spārnu ir nerēali atrast un kur nu vēl sagatavot līdz krāsošanai. Gāju līdzīgu ceļu un iegādājos jaunus neorģinālos spaŗnus...tikai es biju mazliet psihs...atradu Vācijā cinkotus...abi kopā maksāja 280 EUR ar visu piegādi. Gaidu sūtījumu un vēlāk padalīšos ar vairāk info.

#44 andzha

andzha
  • Moderators
  • 9364 raksti
  • Intereses:Nodarīt TO skaisti..

Pievienots 20 February 2017 - 20:51

Tev ar to cešku līdz nāvei (savai) būs jābrauc :mrgreen:

Audi 80 B4 2.3 1.9TDI

Audi A6 C5 1.9 TDI

Audi A6 C4 1.9 TDI

Audi 80 B3 under construction..

#45 Emils_N

Emils_N
  • Lietotājs
  • 37 raksti

Pievienots 20 February 2017 - 21:08

Tev ar to cešku līdz nāvei (savai) būs jābrauc :mrgreen:

Man ar tā šķiet.  :D

#46 lmp

lmp
  • Lietotājs
  • 4335 raksti
  • Intereses:speedgang.lv

Pievienots 21 February 2017 - 12:27

280 eur dēļ līdz nāvei? Nevajag nu pārspīlēt. Paprovē atrast vienu gabalu spārnu kaut 60% cenā no 140 Eur. Domāju, ka šāds variants ir ļoti pat OK.

speedgang.lv

#47 jl_globuss

jl_globuss
  • Lietotājs
  • 203 raksti

Pievienots 21 February 2017 - 12:41

Izklausās, ka mans pirms 2 gadi pirktais oriģinālais spārns bez rūsas pazīmēm pa 50e ir bijis īsts džekpots  :mrgreen:

AUDI A6 C4 AVANT 2.5 TDi

#48 lmp

lmp
  • Lietotājs
  • 4335 raksti
  • Intereses:speedgang.lv

Pievienots 21 February 2017 - 12:55

Pačeko tirdziņu, cik tagad maksā kreisās puses oriģināls spārns bez rūsas pazīmēm! ;)

speedgang.lv

#49 andzha

andzha
  • Moderators
  • 9364 raksti
  • Intereses:Nodarīt TO skaisti..

Pievienots 21 February 2017 - 13:08

280 eur dēļ līdz nāvei? Nevajag nu pārspīlēt. Paprovē atrast vienu gabalu spārnu kaut 60% cenā no 140 Eur. Domāju, ka šāds variants ir ļoti pat OK.

Tie spārni vēl jākrāso, kopā ieguldījums ap trešdaļu auto tirgus vērtības. Ja ir plāns glabāt līdz VS statusam, OK, viss forši, bet vidējam statistiskam C4 diezgan bezjēdzīgs ieguldījums

Šo rakstu rediģēja andzha: 21 February 2017 - 13:10

Audi 80 B4 2.3 1.9TDI

Audi A6 C5 1.9 TDI

Audi A6 C4 1.9 TDI

Audi 80 B3 under construction..

#50 Smartins

Smartins
  • Lietotājs
  • 105 raksti

Pievienots 23 February 2017 - 16:07

Veči, viss kārtībā, katram savs uzskats, cik ieguldīt autiņā un tā eksplutācijā. Man ir sava filozofija, Jums sava...ar šo verķi braukšu diezgan ilgi, esmu savedis kārtībā motora blīves, nomainījis sajūgu, uzlicis 4. paaudzi...tā kā viss kārtībā. Pat ja būtu pircis C4 par EUR 2 500 nevis EUR 1 000, tāpat nekad nevari zināt, vai nevajadzēs ieguldīt vēl, lai savestu auto kārtībā.

Dabūju spārnus, esmu maigi sakot šobrīd pārsteigts. Tie ir ražoti Taivānā - Tong Yang. Varat lūdzu pateikt kā pārbaudīt, vai spārns ir cinkots? Par laimi, man nebūs problēmu tos atgriezt, bet pirms tam vēlētos pārliecināties, jo pārdevējs apgalvoja, ka tie ir cinkoti.

Paldies

#51 Aig

Aig
  • Lietotājs
  • 3803 raksti

Pievienots 23 February 2017 - 16:24

Notīri grunti, un uzlej sālsskābi - ja burbuļo, tad cinkots. Iesaku šo testu veikt uz arkas maliņas, jo tieši par to taču visvairāk jāzina vai ir vai nav cinkots :hihi:

Šo rakstu rediģēja Aig: 23 February 2017 - 16:25

#52 MXR

MXR
  • Foruma atbalstītājs
  • 2869 raksti
  • Dzīvesvieta:Jelgava

Pievienots 23 February 2017 - 16:31

Tad jau vairs nevarēs aizsūtīt atpakaļ :mrgreen: 

Optimisms = nepietiekams informācijas daudzums :mrgreen:
MXR BARTERI (B3,B4,B5,C4,C5)

#53 Aig

Aig
  • Lietotājs
  • 3803 raksti

Pievienots 23 February 2017 - 16:36

Nu ja nebūs cinkots, tad jau nekas tam nebūs mainījies, tik nu tā grunts nomazgāta. Jāuzpūš atpakaļ.

Bet ja būs bijis cinkots, tad jau atgriešana nav nepieciešama :hihi:

#54 Smartins

Smartins
  • Lietotājs
  • 105 raksti

Pievienots 23 February 2017 - 16:39

Kur var dabūt sālskābi? Ja būs cinkots, tad nemaz nevajadzēs sūtīt atpkaļ. Ja nebūs, tad marķieri vai melno grunti piekrāsos. Nevajag jau visu spārnu noliet. Pamēģināšu uz 5mmx5mm laukumiņa, mazu punktiņu.

#55 Aig

Aig
  • Lietotājs
  • 3803 raksti

Pievienots 23 February 2017 - 17:01

Depo.

Ir gan niknāka pudelītēs ar uzrakstu "SĀLSSĀKBE" (nē, es nekļūdījos), gan švakā ar nosaukumu "vincents clean". Pietiks ar pēdējo, citādi nojaušu, ka noraušos par samācīšanu uz muļķībām :hihi:

Nu labi, tomēr jau laikam jāuzraksta, ka tajā vietā, kur uzliesi skābi, pēc tam cinka vairs nebūs pat tad, ja pirms tam tas tur bija.

Starp citu, runājot par ķīniešu izpratni par cinkotajām detaļām, ir tāds novērojums, ka, ja jauna cinkota skrūve no skrūvju veikala tiek pielietota kaut kur auto apakšā, tad pēc vienas ziemas tā ir norūsējusi, turpretī oem cinkotās skrūves nerūsē 20 gadus. Tā ka varam spriest par tā cinka kārtas biezumu vai kvalitāti.

Patiesībā teorētiski ir mazāk kaitīga metode. Jādabū kautkur cinka baterija (nezinu gan vai tādas vēl ražo?). Jānoplēš ārējais korpuss, un vidējo elektrodu kopā ar elektrolīta zapti jāpieliek pie tā spārna. Ja starp spārnu un elektrodu voltmetrs uzrāda ~1.5V, tad ir cinkots.

Šo rakstu rediģēja Aig: 23 February 2017 - 16:53

#56 ainaars

ainaars
  • Lietotājs
  • 15 raksti
  • Dzīvesvieta:Bauska

Pievienots 06 March 2017 - 13:07

Paldies liels par komentāru, es beigās nonācu pie līdzīga secinājuma...tagad labu OEM spārnu ir nerēali atrast un kur nu vēl sagatavot līdz krāsošanai. Gāju līdzīgu ceļu un iegādājos jaunus neorģinālos spaŗnus...tikai es biju mazliet psihs...atradu Vācijā cinkotus...abi kopā maksāja 280 EUR ar visu piegādi. Gaidu sūtījumu un vēlāk padalīšos ar vairāk info.

Taivānas spārnus A4 b6 var nopirkt jaunus tepat Rīgā Ziepniekkalna 73, ir tāds AUTOJOK pa 22 EUR gabalā, pats pagājušo vasaru savam Audim tādu nopirku pagaidu variantā. Protams no cinka tur ne smakas, arī melnā grunts izrādās, ka nav grunts, bet transportkrāsa, kura jātīra nost.

#57 Sala

Sala
  • Lietotājs
  • 451 raksti
  • Intereses:KaU

Pievienots 16 March 2017 - 09:13

Taivānas spārnus A4 b6 var nopirkt jaunus tepat Rīgā Ziepniekkalna 73, ir tāds AUTOJOK pa 22 EUR gabalā, pats pagājušo vasaru savam Audim tādu nopirku pagaidu variantā. Protams no cinka tur ne smakas, arī melnā grunts izrādās, ka nav grunts, bet transportkrāsa, kura jātīra nost.

Lūdzu nejaukt pirkstu ar P.

C4 un B6 ir divas dažādas mašīnas, ar dažādiem spārniem un to cenām.

C4 taivāna/china spārns maksās ap 60-80 eur

Šo rakstu rediģēja Sala: 16 March 2017 - 09:14

Mēdzu teikt pilnīgas muļķības, [censored], pilnīgā nopietnībā!

#58 Smartins

Smartins
  • Lietotājs
  • 105 raksti

Pievienots 20 October 2017 - 18:21

Sausais atlikums...mans krāsotājs beigās kaut kā sametināja esošos...biju vēl kur pieķerties. Viņa kaimiņš jau trīs gadus brauc ar tādu pašu C4 un pagaidām viss kārtībā.

#59 Veronique

Veronique
  • Nepieredzējis lietotājs
  • 2 raksti
  • Dzimums:Sieviete

Pievienots 15 May 2018 - 14:41

Nedaudz pacelšu tēmu arī es!
Ir radusies nepieciešamība mainīt savai večiņai spārnus, izrūsējuši līdz caurumiem.
Var kāds, lūdzu, meitenei izskaidrot ko labāk likt - stiklašķiedras vai taivānas spārnus? Kāda atšķirība, kas labāks, kāda apstrāde nepieciešama (izņemot gruntēt/krāsot)?
Oriģinālus normālā stāvoklī dabūt, laikam, ir nereāli vairs. Auto ir a6 c4 ('96)

Šo rakstu rediģēja Veronique: 15 May 2018 - 14:46

#60 Aig

Aig
  • Lietotājs
  • 3803 raksti

Pievienots 15 May 2018 - 14:50

no TA viedokļa - Taivānas.

Also tagged with one or more of these keywords: C4, A6, rūsa, spārns, priekšējais

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)