Pālekt uz saturu

Foto

1.9 tdi tuksgaita vibracija

• Please log in to reply
137 atbildes uz šo tēmu

#1 faters

faters
  • Lietotājs
  • 80 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:riga

Pievienots 02 June 2014 - 22:39

sveiki,varbut kads man var palidzet,audi a6 1,9 tdi pd ajm 2001.gada radusies vibracija tuksgaita.nedaudz uzspiezot uz gazes pedala ta pazud.Vibracija ir tada vienmeriga,nav ar parsitieniem.Domaju ka vaina bija paduskas,saliku jaunas dzinejam,bet vibracija palika vel lielaka.Visa virsbuve vibre.Skatoties vizuali uz dzineju vibracija liekas normala prieks dizela,salidzinaju ar citu audi 1.9 tdi pd tas vizuali vibre tapat ka man tikai vinam salona nekadas vibracijas,nevis ka man visa sture vibre ta, ka var dzirdet ka atslegu piekarini sitas.Vel aizdomas ir uz spararatu,bet gadu atpakal uzliku jaunu,Briziem ar to spararatu ir ta ka uz 110km/h braucot uzdodot gazi jut ka masina novibre,a ta uzsakot brauksanu sajugs liekas normals.Varbut brakis gadijies.Sakiet ludzu kas vel varetu but par iemeslu tai vibracijai.Uz dulo ari negribas pirkt jaunu spararatu, kurs nav tik lets un pectam nebus pie vainas.AAA un ir velviena lieta,laicinu atpakal es noglusiju EGR,varbut tas kautko ietekme

#2 Platinum

Platinum
  • Lietotājs
  • 4404 raksti
  • Dzīvesvieta:Ozolnieki
  • Intereses:Olga :)
    Quattro TDI

Pievienots 02 June 2014 - 22:42

Kas notiek ar Sprauslām?

The power of Diesel is Black Smoke
Audi A4 B5 Quattro 1.9TDI @Jonix & TDR.LV

#3 Brand

Brand
  • Lietotājs
  • 851 raksti
  • Dzīvesvieta:Ogresgals

Pievienots 02 June 2014 - 22:44

kārbas paduškas?

Sellparts

#4 dnb623

dnb623
  • Lietotājs
  • 1002 raksti
  • Dzīvesvieta:LIBAU

Pievienots 02 June 2014 - 22:46

uzspriegots izpūtējs?!

nuuuuu a aliņš

#5 faters

faters
  • Lietotājs
  • 80 raksti

Pievienots 03 June 2014 - 18:45

izputeju neesmu aizticis,es domaju ka pats par sevi vins nevar novilkties.apskatiju izputeju,gumijas visas vieta,vienigi tas kustigais savienojums pie dzineja tad nepatikams ,nedaudz dratis pairusas.Un masina lec loti labi,nedumo,un degvielu leju tikai shell.Labprat parbauditu sprauslas.Cik es saprotu ,tad vinas parbauda caur VAG,vieniga problema ir tada kad esmu anglija,un seit normalu diagnostikas meistaru gruti atrast.Jadara vis pasam,labprat iegadatos normalu VAG COM,varbut kads var ieteikt no ebay,lai varetu parbaudit tas sprauslas.

#6 atsaldets

atsaldets
  • Lietotājs
  • 43 raksti
  • Dzīvesvieta:Grobiņa

Pievienots 04 June 2014 - 13:41

Manam A4 tas pats 1.9PD AJM Nomainiju visas sprauslas un vibrācija tāda pati kā pirms tam. Braucu jau 1,5 gadu ar jaunām un kā vibrēja ar vecām tā arī ar šim bez izmaiņām. Taka manā gadījumā Sprauslas nebija vainīgas pie vibrācijas.

#7 ervains91

ervains91
  • Lietotājs
  • 1780 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga
  • Intereses:Audi, Futbols

Pievienots 04 June 2014 - 14:10

haha, man ar prikols. 

Lai gan sākumā vibrācija bij normāla, uzliku jaunas paduškas gan kārbai gan motoram un tad sāka elligi vibrēt viss :D

#8 dzikuss

dzikuss
  • Lietotājs
  • 597 raksti
  • Dzīvesvieta:Ādaži

Pievienots 04 June 2014 - 14:21

Es lieku uz spararatu..

Paduškas jau drīzāk krata motoru..Sparata "labums" jūtams tieši brīvgaitā..

Šo rakstu rediģēja dzikuss: 04 June 2014 - 14:22

Audi A4 B5.5 AFN

#9 faters

faters
  • Lietotājs
  • 80 raksti

Pievienots 04 June 2014 - 19:11

nu es ari vairak nosveros uz spararatu.kautgan gadu atpakal uzliku jaunu sachs komplektu.Laikam baigais brakis,jo briziem vins ta interesanti uzvedas.Citreiz nedaudz papurina masinu uzsakot brauksanu,braucot uz 100km/h strauji palielinot atrumu ari ta nedaudz nopurina masinu,un tagad ir sakusies vibracija tuksgaita.Diez kas bus velak?

#10 iPad

iPad
  • Lietotājs
  • 34 raksti

Pievienots 04 June 2014 - 19:24

Man ir līdzīgi, reizēm vibrē arī tukšgaitā un vislabāk jūtams diapozonā no 1900 - 2000 rpm ar 3,4 un 5 ātrumu. Domāju, ka spararats, bet viena sprausla ar drusku ne tā strādā.

#11 Rolis25

Rolis25
  • Lietotājs
  • 92 raksti

Pievienots 04 June 2014 - 19:35

Man ar līdzīgi a6 2,0pd, nomainīju visas sprauslas, uz kompja rādītāji labi, bet raustās vairāk nekā ar 3beigtām vecajām sprauslām. Nevaru saprast, kas par vainu.

#12 andzha

andzha
  • Moderators
  • 9055 raksti
  • Dzīvesvieta:Valmiera
  • Intereses:Nodarīt TO skaisti..

Pievienots 04 June 2014 - 22:33

Turpinot spamu: kas varētu likt vibrēt vecajam 1.9 tdi C4 bundžā? divmasnieka tur nav, sprauslas caur vag-com gandrīz perfektas

Audi 80 B4 2.3 1.9TDI

Audi A6 C5 1.9 TDI

Audi A6 C4 1.9 TDI

#13 kasparucis

kasparucis
  • Lietotājs
  • 3044 raksti
  • Dzīvesvieta:Salaspils
  • Intereses:Kosmossss

Pievienots 04 June 2014 - 22:37

viss ir atkarīgs no tā,,ko, kas uzskata par vibrāciju. Ja vibrē tukšgaitā - spilveni. Ja vibrē gaitā,tad hadene - riepas pusasis ...viss,kas griežas ,ja raustās,tad sūkņa augša

Šo rakstu rediģēja kasparucis: 04 June 2014 - 22:38

#14 IMAGin

IMAGin
  • Lietotājs
  • 2990 raksti

Pievienots 04 June 2014 - 23:31

Jautajums - tev siksnas spriegotajs ko dara? Leka un ardas? Tai siksnai kura generatoram, kondishkas suknim un kam tur vel?

POW'DERED BY BlackSheep

#15 andzha

andzha
  • Moderators
  • 9055 raksti
  • Dzīvesvieta:Valmiera
  • Intereses:Nodarīt TO skaisti..

Pievienots 05 June 2014 - 07:04

tas parasti aprobežojas ar troksni... līdz brīdim kad sabirst ģeneratora brīvrumba

Audi 80 B4 2.3 1.9TDI

Audi A6 C5 1.9 TDI

Audi A6 C4 1.9 TDI

#16 Rolis25

Rolis25
  • Lietotājs
  • 92 raksti

Pievienots 05 June 2014 - 18:02

Jautajums - tev siksnas spriegotajs ko dara? Leka un ardas? Tai siksnai kura generatoram, kondishkas suknim un kam tur vel?

Paskatījos savam a6 2,0 pd, viņam ģenerātora spriegotājs baigi lēkā, siksna arī vibrē. Pamanīju, ka ieslēdzu kondicinieri mašīna tā nevibrē, kā izslēdzu tā sāk vibrēt un purināties. Kas tas var būt?

#17 999KrS

999KrS
  • Lietotājs
  • 1624 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga un tās apkārtne
  • Intereses:Viss, bet tajā pašā laikā nekas.

Pievienots 05 June 2014 - 20:14

Manam A4 ar 1.9tdi 90hp ne PD motoru arī tukšgaitā ir vibrācija lielāka - nezinu itkā nekas nebirs nost jau kādus 20+ tūkstošus esmu norbaucis un nekas nav mainījies, bet nu ja kāds var pateikt kapēc tad klausos

Auto audio... hobija līmenī.
65535 kļūda: varu nodzēst.

#18 Malcaks123

Malcaks123
  • Lietotājs
  • 89 raksti
  • Dzīvesvieta:Līvāni-Krāslava

Pievienots 06 June 2014 - 17:42

Paskatījos savam a6 2,0 pd, viņam ģenerātora spriegotājs baigi lēkā, siksna arī vibrē. Pamanīju, ka ieslēdzu kondicinieri mašīna tā nevibrē, kā izslēdzu tā sāk vibrēt un purināties. Kas tas var

Jāmaina ģenerātora brīvgaitas mehānizms. Generātora šķivs :D No vinjā jānāk 4arkstoņai, kad pārlēc "sunīši".

#19 arwolc

arwolc
  • Lietotājs
  • 156 raksti
  • Dzīvesvieta:Liepāja

Pievienots 06 June 2014 - 22:01

PD motoriem parasti sprauslas raustās tā asi, spararats dod tādu dobjāku vibrāciju.. Un, ja saki, ka pie 100 raustās dodot virsū, tad vairāk velk uz spararatu.

Audi B4 Avant 1.9TDI + Bosio P838 + Jonix + 60mm izplūde(nepabeigta)

VW Passat B6 2.0TDI CR stock

#20 Rolis25

Rolis25
  • Lietotājs
  • 92 raksti

Pievienots 07 June 2014 - 14:58

Jāmaina ģenerātora brīvgaitas mehānizms. Generātora šķivs :D No vinjā jānāk 4arkstoņai, kad pārlēc "sunīši".

Čarkstoņas itkā nav. Pamēģināt noņemt siksnu un tad pielaist paskatīties kā tad ir?

#21 Malcaks123

Malcaks123
  • Lietotājs
  • 89 raksti

Pievienots 08 June 2014 - 03:14

A ko tu tur redzēsi bez siksnas? :) Vai dzinējam ir vibrācija? Ja siksnas spriegotājs lēkā, tad generātora brīvrumba tā un tā jāmaina! Savādāk ātri sabeigsi spriegotāju, un gultņus, kas darbojas ar vārpstām kuras piedzen generātora siksna.

#22 Rolis25

Rolis25
  • Lietotājs
  • 92 raksti

Pievienots 08 June 2014 - 12:22

A ko tu tur redzēsi bez siksnas? :) Vai dzinējam ir vibrācija? Ja siksnas spriegotājs lēkā, tad generātora brīvrumba tā un tā jāmaina! Savādāk ātri sabeigsi spriegotāju, un gultņus, kas darbojas ar vārpstām kuras piedzen generātora siksna.

Noņemot siksnu redzēšu vai mašīna vibrē vai nē. Bet nākošnedēļ mainīšu.

#23 arwolc

arwolc
  • Lietotājs
  • 156 raksti
  • Dzīvesvieta:Liepāja

Pievienots 10 June 2014 - 08:02

Noņemot siksnu redzēšu vai mašīna vibrē vai nē. Bet nākošnedēļ mainīšu.

No brīvgaitas rumbas radītās vibrācijas dzinējs jau nu toč nevibrēs.. cik tādas rumbas nav samainītas, nekad dzinējs nav vibrējis! Vibrē siksna un spriegotājs un rada debīlu troksni!

Audi B4 Avant 1.9TDI + Bosio P838 + Jonix + 60mm izplūde(nepabeigta)

VW Passat B6 2.0TDI CR stock

#24 Rolis25

Rolis25
  • Lietotājs
  • 92 raksti

Pievienots 10 June 2014 - 09:56

No brīvgaitas rumbas radītās vibrācijas dzinējs jau nu toč nevibrēs.. cik tādas rumbas nav samainītas, nekad dzinējs nav vibrējis! Vibrē siksna un spriegotājs un rada debīlu troksni!

Jā, noņēmu to brīvgaitas rumbu un viņa ir vesala. Tā, ka nezinu no kā vibrē tā mašīna. Pazīstamam Pasātam no tās rumbas vibrēja mašīna un kārba grabēja, kā nomainīja rumbu tā visi trokšņi un vibrācija pazuda. Grūti pateikt kā ir vai nav.

#25 Malcaks123

Malcaks123
  • Lietotājs
  • 89 raksti

Pievienots 11 June 2014 - 20:01

Tu ta4u teici ka tew siksnas spriegotājs baigi lēkā, tas manuprāt 98% liecina par beigtu brīvrumbu. Kā secināji ka vinja ir vesela? Piekrītu arwolc sacītajam, dzinējs nevibrē, vienīgais spriegotājs, un trakš pa laikam!

#26 Rolis25

Rolis25
  • Lietotājs
  • 92 raksti

Pievienots 11 June 2014 - 20:19

Es nonemu generatora siksnu un motors, ka vibre ta vibre. Ta nav ta vaina, kapec masina vibre.

#27 Malcaks123

Malcaks123
  • Lietotājs
  • 89 raksti

Pievienots 11 June 2014 - 22:43

Paskatījos savam a6 2,0 pd, viņam ģenerātora spriegotājs baigi lēkā, siksna arī vibrē. Pamanīju, ka ieslēdzu kondicinieri mašīna tā nevibrē, kā izslēdzu tā sāk vibrēt un purināties. Kas tas var būt?

tu ta4u raksti ka tew baigi lēkā generātora siksnas spriegotājs. :D

#28 Rolis25

Rolis25
  • Lietotājs
  • 92 raksti

Pievienots 12 June 2014 - 21:33

Ja, spriegotajs leka, bet ne no generatora muftas. Vins noteikti leka no ta, ka motors specigi novibre. Bet no ka novibre motors, to es nezinu un ari neviens cits man nevar pateikt, kapec ta!

#29 IMAGin

IMAGin
  • Lietotājs
  • 2990 raksti

Pievienots 12 June 2014 - 21:46

ģeneratora/etc siksnas spriegotājs nevar īsti ārdīties no motora vibrācijas. Ja vien tev nemet kloķenes galā esošais šķivoks kurš piedzen šo siksnu...

POW'DERED BY BlackSheep

#30 Rolis25

Rolis25
  • Lietotājs
  • 92 raksti

Pievienots 13 June 2014 - 08:49

Tas, ka viņš lēkā mani maz uztrauc, mani vairāk uztrauc, kāpēc motors noraustās!

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)