Pālekt uz saturu

Foto

Vnt20 (iekš 1.9 tdi) ceļ no 3000rpm

• Please log in to reply
61 atbildes uz šo tēmu

#61 J.B.

J.B.
  • Lietotājs
  • 250 raksti
  • Dzimums:Vīrietis

Pievienots 28 April 2015 - 21:51

Problēma ar Gt2052v uz AFN, iztīru vnt mehanismu smuki tīru, viss skaisti un forši, bet pēc 2nedeļu braukšanas atkal nosprūst un tā jau trešo reizi. Tas tākā nav izturami, es neko neteiktu, ja 1x 2 mēnešos būtu viņa jātīra, bet nejau 2x mēnesī. Kas varētu būt pie vainas, ar ko sākt, jeb ko mainīt? Varbūt dēļ lielas dozas 1.8-2.0mg/str (siltam dzinejam, tukšgaitā)..?

Kā tu viņu uzliki uz AFN? AEL kolektors? Ja tā, tad iespējams ir tas pats čakars kam es gāju cauri. Liekot to GT-2052v gribi negribi ir jāņem ārā tā tapa, kas nofiksē turbīnas gliemezi pret pārējo daļu. Un ja tā - tad tiek izmainīta VNT regulācijas atdure, jo sagriežot to korpusu priekš AEL kolektora diezvai trāpīsi lāpstiņu atdures pozīciju tādu kādai jābūt.

Pats ilgi ņēmos un čakarējos ar viņas regulāciju, un kad bija galīgi greizi saregulēts, tad arī VNT bija paspējis nedaudz aizaugt, sākt ķīlēt. Pēc pāris regulācijām tīri uz izjūtām tiku pie rezultāta, ka pūš daudz smukāk un VNT pats bija attīrījies un nekas neķīlēja. Nebiju pat ņēmis nost un tīrījis tos kvēpus un vēljoprojām viss ok.

Bet pa lielam cik iespējams atturies no tās regulēšanas, čakars nereāls un tāpat nav skaidrs vai gala rezultāts ir tāds kādam tam jābūt, jo uz doto brīdi man viņa visu laiku pūš vairāk kā vajag. Esmu arī sēni regulējis, būs jāuzregulē vēl garāka kāja.

p.s. Daudz prātīgāk ir ņemt VNT-20, kurai ir 3 iespējamas pozīcijas kā viņu var sagriezt nemainot VNT regulāciju. Eļļas pieplūde tādā gadījumā nāk precīzi no augšas un VNT nav jāaiztiek.

Šo rakstu rediģēja T.N.T.: 28 April 2015 - 21:54

TDI Q

#62 JV-52

JV-52
  • Lietotājs
  • 338 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:Jelgava,Valgunde

Pievienots 28 April 2015 - 22:43

Man ar flanci uz AFN kolektora, par cik nopirku flanci ar visu turbu no viena keksa kam jau bija bijusi viņa virsū, tad pats neesmu grozijis neko tai turbai, bet sripri liekas, ka nav karstais gals grozīts, jo tā tapiņa bij savā vietā. Bet par atduri runājot, man sēne nemaz neievelkas līdz atdurei, paliek apmeram kadi 1.5-2mm lidz atdurei ar līdz galam ievilktu sēnes kātu, kāts regulēts nav, jo plombe virsū, bet vai atdurei bij plombe neatminos uz sitiena tagad.

Šo rakstu rediģēja janvam55: 28 April 2015 - 22:44

A4 B5Q 1.9TDI VNZ JV-52
C3 Avant '85 Quattro

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)