Pālekt uz saturu


Foto

999KrS A4 B5 sedans, parastais

B5

 • Please log in to reply
180 atbildes uz šo tēmu

#151 999KrS

999KrS
 • Lietotājs
 • 1807 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Rīga un tās apkārtne
 • Intereses:Viss, bet tajā pašā laikā nekas.

Pievienots 28 September 2016 - 14:39

Kas jauns? nekas jauns - skate jauna :D 

Šodien izgāju skati, tiesa gan, atkārtoto, bet vienalga! jo ar auto braucu es un itkā vairs netaisos pārdot, tapēc vienalga tas "skates vienmēŗ ar pirmo un pa nullēm" :D

 

Šonedēļ nomainītas priekšā, apakšā aizmugurējai/lielajai svirai bukses, kas stiprinās pie tilta. ieliku intereses pēc poliuretānu, neteiksim, ka jūtu tik lielu atšķirību lai galvotu un bļautu, ka ir labāks, par parasto, bet kko jau jūtu. Cena gan bij labāka par parasto, manliekas (neiedziļinājos, bet manleikas normāla bukse bij 30Eur? a poliuretāna zem 25..)

uzreiz pēc tā braucu uz skati, nu tur pa ceļam vēl nummura apgaismojumam mistiski abas spuldzes reizē bij izdegušas, tās nomainīju.

Skatē dīzeļu pārbaude - opā, 4 piegājieni un pēdējajā pat 5.2 tā dūmainība :D nu un vēl miglinieks pa augstu Nu neko - zinu, ka man mašīnai čips ir baigi agresīvs un copy/paste, bet nebija ne vēlme ne laika meklēt un dzīties pie Jonix (tas ir plānos, jo toč pārāk daudz dūmo). pēc skates braucu mājas, paņēmu pa ceļam dīzeļu dūmainības samazinošo piedevu, no Liqui Moly + eļļas maiņai arī paņēmu visu, jo tūlīt jau būs... izmazgāju izpūtēju ar ūdeni, piegāzu piedevu, iztērēju litru/us degvielas un sajutu, kā bremzes pazūd (tā saucamais Brake fade). un mājās izskaloju izpūtēju vēlreiz. Nakamajā rītā atkal uz skati (nebij vēlme lai ātrāk pienāk tas brīdis, kad tu nodokli pie skates dabū maksāt pa diviem gadiem reizē :D ). Pirms skates vēl biš pašmaucos un izņēmu vispār gaisa filtru: dīzeļu pārbaude - nekas labs.. 3 piegājieni visos ap 4 un pēdējajā kautkā izlīda 2.5 tā dūmainība. Vienīgais ko nesapratu ir kapēc man palika vieninieks par tuvajām gaismām, kuras tika noregulētas pirms atkārtotās skates... vainu aizmirsa vai atkal kkas neprecīzi, nez...

tākā tā.. biš šokēja tas mans nobraukums gada laikā - vairāk par 33k km. Priekš tā, ko es daru - bļin kur es tik daudz vizinos apkārt??! :D

 

kas tālāk? - Vajag ziemas riepas un diskus! Kā to dabūt? - vajag naudu :D


ā vēl: Man vajag priekšējo durvju eņģes, pasažieru puses!! bet man viņas vajag tādā krāsā, kādā ir mana mašīna!


Auto audio... hobija līmenī.
65535 kļūda: varu nodzēst.


#152 Klobsters

Klobsters
 • Lietotājs
 • 1050 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Zoļiks, UK

Pievienots 28 September 2016 - 14:46

Atkārtotajā skatē viņiem vieniniekus nav jālabo un nezinu vai sistēma to vispār atļauj. ;)


1986 Audi 80 GT 1.8 FWD apaudzis sūnām  :/ 
1994 Audi 80 Competition 2.0 16V Quattro  :ok: 
Programmēšana, 3D modelēšana un printēšana.


#153 Imy

Imy
 • Lietotājs
 • 670 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Bauska

Pievienots 28 September 2016 - 14:47

Arī gadījās, ka atkārtotajā aizmirsa izņemt vieninieku par bojātu lukturi, bet pamanīju jau pirms lapas izdrukas kompī un pajautājot kāpēc to neņem laukā, apskatīja vēlreiz to lukturi, pateica, ka pulēt lukturus NEDRĪKST, bet vieninieku izņēma.

Audi 80 B3 2.0E

Audi 80 B4 Avant 2.3L

Audi A4 B5 1.8T+Powered by Jonix SOLD

Audi A6 C5 2.5TDI V6 briesmonis :D


#154 IvarsV

IvarsV
 • Lietotājs
 • 4307 raksti
 • Dzimums:Vīrietis

Pievienots 28 September 2016 - 15:08

Atkārtotajā skatē viņiem vieniniekus nav jālabo un nezinu vai sistēma to vispār atļauj. ;)

Vieniniekiem parasti nepievērš uzmanību, bet, ja pats pasaki, tad apskatās un noņem atzīmi.
speedgang.lv

#155 999KrS

999KrS
 • Lietotājs
 • 1807 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Rīga un tās apkārtne
 • Intereses:Viss, bet tajā pašā laikā nekas.

Pievienots 21 November 2016 - 00:22

Kas jauns: umm nu auto jau kopš pirmā sniega ir uz ziemas riepām - diski jau protams atkal jauni (pagāšgad bij balti, sapratu, ka ar baltu krāsu pagrūti ziemā, šogad citi un melni) 

kas vēl tāds - um kkas pamatīgi nograb iebraucot asākā bedrē, vienīgais vaininieks varētu būt stūres reika, vai kkas saistīts ar to, jo reika jau 2us gadus biš nav perfekta un pārējais no piekares nav kur piesieties, nez, jāizbrauc uz servisu kādreiz.. :D

lielākā problēma jau tas, ka motortelpā sāk bardaks viedoties - izpūtēja lokanā gofra ir beigta, pūš kvēpu... vārstu vākam blīve izskatās nobeigusies (nu 80k km atpakaļ tika mainīta viņa jau), bet pats labākais ir tas, ka ieplūdes kolektoram flancis sācis lūzt... lūzt tapēc, ka oriģināli ieplūdes kolektors ir tuvāk motoram, a man ir PD130 ieplūdes kolektors, kas aiziet biš tālāk no motora un uzreiz truba, kas nāk no interkūlera uzliek biš vairāk slodzi uz flanci (protams silikona savienojums, bet tāpat arī caur to), respektīvi mikroplaisa pa metinājumu flancim un vizuāli var redzēt, ka eļļa biš veļās ārā pa to plaisu. 

Jātiek līdz decembrim, tad dzīs mašīnu pie meistara apstīt/pārtaisīt sajūgu (tur vēlviens labs prikosl ar viņu), pie reizes tad doma pārtaisīt trubu no interkūlera uz ieplūdes kolektoru, lai nelauž flanci un nomainīt dzesēšanas šķidruma temperatūras dačiku, kurš dzīvo turpat zem iepriekš minētās trubas.

 

a par sajūgu - kkāda mistika: sēžu mašīnā, auksts motors, mašīna uz līdzenas virsmas nekas neripo, rocene atlaista, motors rūc, pūš gaisu salonā, un pēkšņi apgriezieni paši no sevis ceļas, nu kkur uz 1200rpm, un mašīna pati sāk ripot, bij jūtama slodze uz kārbu/sajūgu... kalns toč nebij, manas kājas nebij pie pedāļiem, ātrumkloķim arī neviens nepieskārās. nospied bremi protams mašīna apstājas un apgriezieni lēnām nokrītas. Dienu iepriekš pei benzīntanka stāvot bij līdzīgi, bet tad bij rocene novilkta un manīju tikai to, ka apgriezieni paceļas. Vēlviena fīča, ko manīju pēc čipošanas un sajūga maiņas: kad auksts motors, braucot mašīna negrib laist apgriezienus zemāk par 1100rpm (nu tu brauc 5ajā un parasti var mierīgi nolaist apgriezienus līdz tukšgaitai, a te mašīna palīek uz 1100, tā itkā tā būtu tuksgaita.) apgriezienus zemāk var dabūt tikai piespiežot mašīnu - nu biš uzspied bremzi, lai piespiestu tos apgriezienus nokristies (tukšgaita ir 870rpm). Pēc tās piespiešanas apgriezieni krītās normāli līdz tukšgaitai.

 

visādi savādāk - nav problēmu!. arī tā problēma ar Airbag moduli, kas bij pagāšziem, ka izmetas kļūda, ka modulis beigts un nevar caur Vagcom viņu nodzēst - nopirku no ķīnas to draņķīti, kas var viņu nodzēst - nodzēsu un viss šancē joprojām. Cik zinu arī lietotājam Renatz (ja pareizi atceros), nekādas problēmas pēc tās kļūdas nodzēšanas nav bijušas. Airbag sistēma cik zinu strādā, jo atvienojot kādu airbagu kļūda izmetas un slikta kontakta gadījumā arī..


ā aizmirsu interesantāko :D tikts pie niknāka pastiprinātāja subim, jauda faktiski dubultota, pastiprinātāja izmērs arī :D un reālā jauda, neko neizdomāju. 

problēma ar to visu tagad tāda, ka pavasarī jāpārtaisa pastiprinātāju plaukts.. ir idejas, bet vēl neesmu izdomājis, kā to īstenošu, jo urbt samorezus mašīnas dzelzī galīgi nav manā stilā.

paliek pēdējais vājais punkts auto audio sistēmā - 4kanālu Pioneer pastiprinātājs. Vājais punkts kvalitātes ziņā, ikdienais lietošanai tas ir viens no labākajiem price/performance ziņā, bet man visai sistēmai jau komponentes stipri pārspēj to pastūzi, tapēc tajā zūd tā kvalitāte, ko pārējais spēj...


Šo rakstu rediģēja 999KrS: 21 November 2016 - 00:18

Auto audio... hobija līmenī.
65535 kļūda: varu nodzēst.


#156 renatz

renatz
 • Lietotājs
 • 1217 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Tērvete
 • Intereses:TDI

Pievienots 22 November 2016 - 13:46

Ar Airbagu bija visskartībā,tikai nezinu vai jaunajam ipašniekam deg Airbag vai nē


Sent from my iPhone using Tapatalk

 BMW E46 330D 


#157 999KrS

999KrS
 • Lietotājs
 • 1807 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Rīga un tās apkārtne
 • Intereses:Viss, bet tajā pašā laikā nekas.

Pievienots 08 December 2016 - 00:15

Ar Airbagu bija visskartībā,tikai nezinu vai jaunajam ipašniekam deg Airbag vai nē


Sent from my iPhone using Tapatalk

7dien no rīta bij -10 grādi - atkal izmeta to airbag module kļūdu - neesmu vēl ticis nodzēst :D

 

 

 

bet nu visādi savādāk - besī šī nedēļa! 1kārt jau esmu atkal slims (nevajag audi mītos staigāt pa slapju sniegu ar vasaras botēm :D )

 

1dien pa dienu ģenis atteicās, pirmā doma, ka oglītes/regulātors nosprādzis.. nu neko - no papīrfarbrikas līdz Ādažiem uz aķi nobraucu, sazvanīju mehu. aizlaidām līdz grosam, gross pēc koda iedeva nepareizo regulatoru.. 2dien jau dabūts pareizais regulators, bet tas nebij vaininieks... nu neko ģeneratoru noņēma, protams jau biju paspējis pameklēt kko ko likt vietā, bet tikai pie abu ģeneratoru salīdzināšanas sapratu, ka mans Valeo ir pavisam savādāks nekā tas ko bij iespēja dabūt... nu neko šodien ģenis pabija pie meistara - bij rotors nodedzis, tagad jau mašīna atkal pie manis, viss gerai, atskaitot to, ka joprojām gaidu, kad tikšu Rīgā pie viena konkrēta meha, lai uzfrišina sajūgu un pārtaisa ieplūdes trubu :D

respektīvi - kad kkas negaidīts mašīnai nobrūk, tad tās ir paielas galvassāpes... 

un sapratu, ka 14. gada Honda Cr-V kkā neertāka par sēdinātu B5 - braucot uz Jelgavu Hondā, atpakaļceļā kreisais vaigs jau bij notirpis un bedres tajā hondā arī tādas asākas, skaļākas liekas, bet savādāk jau ar automātu kaifs braukt (pirmos brīžus, pēctam jau atkal vajag manuāli :D )

 

ā un: kādas iespējas no ģenerātora dabūt vairāk Ampērus - kur biju dzirdējis, ka var pārtīt tinumus, lai izdod vairāk Ampērus..

 

intereses pēc: ko tauta saka par Ford Mondeo 2002. -2005 gads? 2.0D, salīdzinot ar B5, ilgmūžībā un servisa izmaksās.


Šo rakstu rediģēja 999KrS: 08 December 2016 - 00:16

Auto audio... hobija līmenī.
65535 kļūda: varu nodzēst.


#158 CED

CED
 • Lietotājs
 • 401 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Riga-Ventspils
 • Intereses:Kvēp spēk

Pievienots 08 December 2016 - 01:26

Parasti jau ir otrādāk , sākumā ar tomātu grūti braukt jo gribās sajūgu izspiest. :D Un cik esmu novērojis lielākoties japāņi ir ļoti skaļi salonā un drebelīga.  Rokās nav gadījies turēt ,bet varbūt var ko sakombinēt ar 2.5v6 ģeni, ja nemaldos tas bija 150A.


99 A4 B5 1.9 TDi

06 A4 B7 3.0 TDi


#159 henis

henis
 • Lietotājs
 • 531 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Saulkrasti

Pievienots 10 December 2016 - 00:43

Fords ir mēsls jebkurā virsbūvē. To jau nu vajadzētu zināt pieaugušam cilvēkam. Par kļūdām... Esi mēğinājis viņas ar vag comu dzēst? Man personīgi ABS kļūda metās ārā reizi nedēļā vismaz. Neatceros kāda, bet diagnoze bija, ka bloks iet uz galu. Pāris mēnešus apakaļ no val nopirku kabeli un kopš tās reizes vispār nav bijusi vairs pat tuvumā.

Šo rakstu rediģēja henis: 10 December 2016 - 00:43

Astra H un Saab 9-3

 


#160 999KrS

999KrS
 • Lietotājs
 • 1807 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Rīga un tās apkārtne
 • Intereses:Viss, bet tajā pašā laikā nekas.

Pievienots 10 December 2016 - 00:50

Fords ir mēsls jebkurā virsbūvē. To jau nu vajadzētu zināt pieaugušam cilvēkam. Par kļūdām... Esi mēğinājis viņas ar vag comu dzēst? Man personīgi ABS kļūda metās ārā reizi nedēļā vismaz. Neatceros kāda, bet diagnoze bija, ka bloks iet uz galu. Pāris mēnešus apakaļ no val nopirku kabeli un kopš tās reizes vispār nav bijusi vairs pat tuvumā.

Nu man pret fordu nekaa nav - ja vaaciešiem.ir VW tad amerikāņiem Ford.

Un taa kļūda man jau pagāšgad bija un izbija, manliekas tepat topikā rakstīju. Tā ir kļūda, ka airbag modulis ir beigts (kļūdas kods man parakstā stāv), to kļūdu ar Vagcom nevar nodzēst, tapēc man ir speciāla ķīniešu kastīte, kas pieslēdzoties caur obd2 veic savu maģiju un to kļūdu noņem (pieļauju, ka kko pārraksta airbag modulī), un kļūda noņemas, airbag lampa nodziest un visi laimīgi. (Airbagi cik zinu tad strādā). Vnk yagad pie -10.atkal izmetās tā kļūda tam aitbag modulim, šitajiem moduļiem nepatīk aukstums..

Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk

Auto audio... hobija līmenī.
65535 kļūda: varu nodzēst.


#161 henis

henis
 • Lietotājs
 • 531 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Saulkrasti

Pievienots 10 December 2016 - 00:59

Ok, pārspīlēju. Visi Fordi nav mēsli, bet Mondeo noteikti tāds ir. Aizmirsti par to mašīnu. Ja vajag lielu auto, tad paskaties Vectras C vai Astras labāk.

Astra H un Saab 9-3

 


#162 sapnis

sapnis
 • Lietotājs
 • 409 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Jūrmala

Pievienots 10 December 2016 - 01:12

ņem c5  avantu ar pareizo piedziņu pa 2,5 k :rofl:


A6 С5 Allroad 2.5 TDI 


#163 CED

CED
 • Lietotājs
 • 401 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Riga-Ventspils
 • Intereses:Kvēp spēk

Pievienots 10 December 2016 - 01:21

Neesmu iedziļinājies tajā, kas šo kļūdu izraisa ,bet vai vainīgs nevarētu būt kāds sūdīgs kontakts ,kas paliekot vēsākam laikam pastiprinās? Tad iespējams pietiktu ar tupu kontakta satīrīšanu. :ninja:


99 A4 B5 1.9 TDi

06 A4 B7 3.0 TDi


#164 999KrS

999KrS
 • Lietotājs
 • 1807 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Rīga un tās apkārtne
 • Intereses:Viss, bet tajā pašā laikā nekas.

Pievienots 10 December 2016 - 06:33

ņem c5 avantu ar pareizo piedziņu pa 2,5 k :rofl:

Nepatiik Avanti :D
Kautkad meklēšu B5 sedanu Q ar ekstraam, tik jāatrod nauda un tāds auto :D

Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk

Neesmu iedziļinājies tajā, kas šo kļūdu izraisa ,bet vai vainīgs nevarētu būt kāds sūdīgs kontakts ,kas paliekot vēsākam laikam pastiprinās? Tad iespējams pietiktu ar tupu kontakta satīrīšanu. :ninja:

Cik amerikāņos lasīju, tad aukstums pašam modulim traucē, nekur nebij runa par kontaktu, jo tad jau nevajadzētu līst blokā un pārkodēt viņu (viens no labošanas variantiem)

Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk

Auto audio... hobija līmenī.
65535 kļūda: varu nodzēst.


#165 lmp

lmp
 • Lietotājs
 • 4338 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Intereses:speedgang.lv

Pievienots 11 December 2016 - 22:24

(...) lai izdod vairāk Ampērus.. (...)

 

Vai Tu Oma likumu zini? Esi kaut reizi mūžā par tāda esamību dzirdējis / lasījis?


speedgang.lv


#166 999KrS

999KrS
 • Lietotājs
 • 1807 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Rīga un tās apkārtne
 • Intereses:Viss, bet tajā pašā laikā nekas.

Pievienots 12 December 2016 - 01:01

Vai Tu Oma likumu zini? Esi kaut reizi mūžā par tāda esamību dzirdējis / lasījis?

Nu nu, kas tad interneta karotājam šoreiz nepatīk?

To, ka var pārtaisīt lai ģenis izdod vairāk, tas šeit nedaudz aprakstīts http://www.the12volt...s.asp?tid=98181

Jautājums tikai vai likumsakarība starp price/performance būtu pietiekami izdevīga. :D

Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk

Auto audio... hobija līmenī.
65535 kļūda: varu nodzēst.


#167 999KrS

999KrS
 • Lietotājs
 • 1807 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Rīga un tās apkārtne
 • Intereses:Viss, bet tajā pašā laikā nekas.

Pievienots 10 January 2017 - 16:50

9965eb987e6941f93f4a249d3d5969c3.jpg
Mazais updeits - jauna truba no IC līdz kolektoram

Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk

Auto audio... hobija līmenī.
65535 kļūda: varu nodzēst.


#168 Lāčuks

Lāčuks
 • Lietotājs
 • 5226 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Ādaži,Alderi

Pievienots 12 January 2017 - 10:08

Nu nu, kas tad interneta karotājam šoreiz nepatīk?

To, ka var pārtaisīt lai ģenis izdod vairāk, tas šeit nedaudz aprakstīts http://www.the12volt...s.asp?tid=98181

Jautājums tikai vai likumsakarība starp price/performance būtu pietiekami izdevīga. :D

Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk

lempis jau nu nav interneta karotajs..... tas ta lai zini. un fords ar ameriku ir saistits tikpat cik, abols ar bananu..... ipasi mondeo, krokusi un citi fokusi......

lidzigs stasts ir ar shevrolenivu...


..........


#169 Jonis

Jonis
 • Lietotājs
 • 627 raksti
 • Dzīvesvieta:Rēzekne

Pievienots 12 January 2017 - 17:58

Elektrisko mašīnu, lasīt ģeneratora jaudu, nosaka statora dzelzs izmēri, statora dzelzs elektrotehniskās īpašības, 

tinumu vadu izolācijas termoizturība, dzesēšanas iespējas.

Pārtinot, praktiski neko dižu no nosacījumiem neizmainīsi. 

Lai ,,dabūtu vairāk ampēru ārā" jāpalielina vadu diametrs, saglabājot vijumus spriegumam.

Vadu diametru nepalielināsi, jo statora gropes ir izrēķinātas nominālajam diametram.

Ja ņemsi talkā vīli izborēt gropes(ir bijuši frukti), jaudu vienalga ierobežo statora izmēri.

Super dzesēšanu varam atmest, kā parastam autiņam nepieņemamu.

Izolācijas termoizturība atkal atdurās statora dzelzs izmēros.

Nu kaut kā tā.#170 CED

CED
 • Lietotājs
 • 401 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Riga-Ventspils
 • Intereses:Kvēp spēk

Pievienots 12 January 2017 - 18:23

Tātad labākais ,variants būs sameklēt "jaudīgāku " ģeneratoru teiksim to pašu 150a no 2.5 v6 un mēģināt pielāgot ,lai vari uzlikt tavam 1.9

Sent from my baltā samsūda using crapatalk

99 A4 B5 1.9 TDi

06 A4 B7 3.0 TDi


#171 lmp

lmp
 • Lietotājs
 • 4338 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Intereses:speedgang.lv

Pievienots 12 January 2017 - 19:46

Cik pašlaik ir nomērītā strāva max slodzē? :hihi:Sent from my iPhone using Tapatalk

speedgang.lv


#172 999KrS

999KrS
 • Lietotājs
 • 1807 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Rīga un tās apkārtne
 • Intereses:Viss, bet tajā pašā laikā nekas.

Pievienots 12 January 2017 - 23:19

pēdējo reizi pa nopietno mērīju, kad mainīju aķi, kas bij 2015.gada rudenī - jau tad max slodzē bij biš pa maz ar ģeni. (tad man akumulatoru centrā mērīja)

 

tagad ir lielāki patērētāji un īsti neesmu mērijis redzu tikai tik, cik voltāža no akumulatora krītas, pie strādājoša motora, tukšgaitā, var pat zem 12V nokristies(mokot), ja ļoti pacenšas. braucot 14.0 - 14.2, bez lielākā patērētāja, ar patērētāju - zem 13 spēj nokrist, nemokot.

kāpēc ir vēlme uz lielāku ģenerātoru - lai tā voltāža nespētu tik tālu nokristies... protams to var atrisināt arī ar papildus akumulatoru/iem, bet tas uzliktu lielāku slodzi ģeneratoram(atkal vajag lielāku). 


Šo rakstu rediģēja 999KrS: 12 January 2017 - 23:19

Auto audio... hobija līmenī.
65535 kļūda: varu nodzēst.


#173 lmp

lmp
 • Lietotājs
 • 4338 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Intereses:speedgang.lv

Pievienots 12 January 2017 - 23:23

Es jautāju par aktuālo strāvas lielumu ķēdē,nevis kaut kādas voltāžas ar kaut ko kaut kur mērītas.


Sent from my iPhone using Tapatalk

speedgang.lv


#174 999KrS

999KrS
 • Lietotājs
 • 1807 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Rīga un tās apkārtne
 • Intereses:Viss, bet tajā pašā laikā nekas.

Pievienots 13 January 2017 - 09:45

kā jau minēju - to mērīja pēdējo reizi 2015. gada rudenī. - skaitļus nezinu - tad interesēja tikai - vai ir labi vai nav :D

 

nav mērīts tagad un dotajā brīdī arī citas svarīgākas lietas... piemēram: kāds ir 1.9tdi AHH vakuumtrubiņu iekšējais diametrs (tās kuras iet uz turbīnu, N75 un pašu vakuumsūkni)? :D (slinkums nomērīt)


Auto audio... hobija līmenī.
65535 kļūda: varu nodzēst.


#175 999KrS

999KrS
 • Lietotājs
 • 1807 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Rīga un tās apkārtne
 • Intereses:Viss, bet tajā pašā laikā nekas.

Pievienots 05 May 2017 - 14:24

šis tas atkal sadarīts:

 

Motoram pamatnieces un galvas skrūves niknākas ieliktas, lai var bez problēmām braukt ar divsimtpadsmit zirdziņiem, uzlikta PD130 turbīna un 3bar Map sensors + beidzot aizdzīts nočipoties pie Jonixa, savādāk tas copy/paste čips neko labu tam motoram nedarīja..

 

pirmie iespaidi - iet sūdīgāk :D bet nu tas izskaidrojams ar pašu čipu, jo iepriekš bija nikns čips un pūtiens bija uzreiz + skati knapi var iziet, dēļ dūmainības un motors aizaug ar kvēpiem... - tagad tā jaudas līkne tāda līdzenāka/taisnāka... bet nu skatoties pēc mana ķīniešu digitālā boost gauge, turbīna arī vēlāk sagriežas un pilnā pūtienā ir kkur pie 3.5k, kamēr iepriekšējā jau pie 2 pūta visu... bet nu ķīniešu boost gauge :D tā jau jauda ir vairāk, tik bij pierasts, ka viņa apakšā ir vairāk... ā vēl N75 vārsts jānomaina, bet nu tas nākošnedēļ tiks izdarīts...

 

pabiju arī mehu dienās - protams rezultātus atkal gaidīsim pusgadu, bet nu interesē cik ātrāks/lēnāks ātruma aplī...

decibelu dragreisa SPL disciplīnā rezulāts gan sliktāks, kā pagāšgad (laigan vajadzēja būt daudz labāk, vismaz uz papīra tā likās (2reiz niknāks pastiprinātājs un atbilstošāka kaste, bet nu manliekas, ka kaste nočakarēja), bet doties Sound discipīnā(tikai skaļruņi, pusminūti) iegūta otrā vieta - tāds mazs prieciņš, ka tie skaļruņi tomēr spēj arī skaļi skanēt, ne tikai kvalitatīvi :D 

 

2as dienas pēc mehu dienām subim kirdik :D - neko skaļi pat neklausījos, bet spole izģērbās - reāli subis pat skan, tikai viņš papildus vēl grab, jo spole kautkur atmetās :D tagad jau braukāju bez subja, nez, nav ne vainas pašlaik, bet vajag!!! faktiski tiek domāts ko darīt - vai meklēt niknāku 12collīgo un pārtaisīt kasti, vai meklēt divus 10collīgos.. negribu pāriet uz lielākiem izmēriem, lai paliktu tajā pašā 12ollu klasē un varētu kautko konkurēt (laigan mehu dienās 12collu klasē līderis skanēja pat skaļāk, kā 15collu vai 18collu klase, ja pareizi atceros), bet nu man tik gribās tikt pāri 140dB robežai, kas iekš sedana nav tik viegli, kā iemet vienu 12nieku un pieslēdz viņam 2kw :D

 

ā ziemas sesijā arī biju - mierīgi nobraucu pa otro vietu, pļāpājot ar blakussēdētāju.. + izbraucu vienam pilnpiedziņas aparātam, kā pasažieris, sāku domāt, ka moš man nevajag pilnpiedziņu, jo tur jābūt slimākam, kā man, lai konkurētu :D

 

kas vēl tāds... ā pakaļējais stikls atlīmējies dēļ subja - tek salonā, C stoikām abšivkas netīras palikušas, bet nu logs ar skoču pašlaik aizlīmēts, nav bijis laika vēl aizvest salīmēt, ceru pa nākošo nedēļu to izdarīt..

 

uz vasaru diski tika nokrāsoti pulverī, godīgi sakot neesmu apmierināts ar kvalitāti, bet nu tur jau sarunāts viss, rudenī tiks labots.. riepas arī paņēmu jaunas Roadstone Eurovis Sport 04, itkā tās pašas Nexen Nfera SU4, kas man jau bij, bet man kautkā liekas, ka šitie Roadstone ir biš cietāki, bet nu tas moš dēļ aukstā laika, jo pēdējās dienas, pēc čipošanas, kad siltais laiks itkā labāk turas viņas taisnvirziena kustībā- strauji uzsākot, pagriezienos problēmas vispār nav...


Auto audio... hobija līmenī.
65535 kļūda: varu nodzēst.


#176 Sir Raitis

Sir Raitis
 • Administrators
 • 3470 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Riga

Pievienots 08 May 2017 - 11:48

Pūtiens labāks ar veco turbu, vai šo?

 

Ja pateica, ka beigts N75, gan jau turbīna tad pūš neatbilstoši.


Sent from my iPhone using Tapatalk


A3 1.9 TDR ECU pwrd by Jonix
Audi 319d
Audi 430d

WWW.TDR.LV

 


#177 999KrS

999KrS
 • Lietotājs
 • 1807 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Rīga un tās apkārtne
 • Intereses:Viss, bet tajā pašā laikā nekas.

Pievienots 08 May 2017 - 14:33

Pūtiens labāks ar veco turbu, vai šo?

Ja pateica, ka beigts N75, gan jau turbīna tad pūš neatbilstoši.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Teiksim tā - minimāli labāks ar šo, bet vēlāks...
Jau N75 dabūju un ar Lambertu papļāpāju - rīcības plāns jau ir

Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk

Auto audio... hobija līmenī.
65535 kļūda: varu nodzēst.


#178 999KrS

999KrS
 • Lietotājs
 • 1807 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Rīga un tās apkārtne
 • Intereses:Viss, bet tajā pašā laikā nekas.

Pievienots 21 August 2018 - 21:45

moš jāpaceļ vecs topiks? :D 

 

mašīna joprojām manā īpašumā.. pašlaik tik gandrīz mēnesi jau bez viņas...

nolūza vārsts.. tas tāds pēdējais lielākais... tagad jau motors atpakaļ mašīnā, šonedēļ sāksies iebraukšana

kārba jau 5/6 reizes ņemta nost, kopš 2016. gada.

180hp un 450Nm

ķipa skaļākais audi latvijā, ar vienu skaļruni durvīs* (skaļākais vienā konkrētā klasē, kas mēra tikai skaļumu no tikai durvīm, kur atrodas skaļruņi, kuru kopējais diametrs nepārsniedz 30cm) 

bloķējošais reduktors

joprojām zaļš ar zaļu salonu :D 

Panelis ar borta kompi (paldies lietotājam KM)

plāni kautkādi ir.

braukājos pa sacensībām kur varu/nevaru un jā.

 

šis gads kkāds tāds neveiksmīgs auto pirmo reizi mani atstāja uz ceļa (izbeidzās sajūga kurvis, pēctam vēl granāta izjuka un beigās vārsts nolūza..)

 

bildes nebūs, jo Photobuckets negrib iet... :D


Auto audio... hobija līmenī.
65535 kļūda: varu nodzēst.


#179 999KrS

999KrS
 • Lietotājs
 • 1807 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Rīga un tās apkārtne
 • Intereses:Viss, bet tajā pašā laikā nekas.

Pievienots 10 March 2019 - 18:42

moš jāpaceļ vecs topiks? :D Pacelsim vēlreiz :D

 

mašīna joprojām manā īpašumā.. pašlaik tik gandrīz mēnesi jau bez viņas... Mans audi, pēdējo pusgadu, mazāk par 3 mēnešiem pie manis, pārējo laiku pa servisu

nolūza vārsts.. tas tāds pēdējais lielākais... tagad jau motors atpakaļ mašīnā, šonedēļ sāksies iebraukšana tikko jauni smidzinātāji, nu protams decembrī jau lielā 2056 turba un vēl šis tas

kārba jau 5/6 reizes ņemta nost, kopš 2016. gada. nekas nav mainījies

180hp un 450Nm nezinu cik, bet vairāk, jo tagad ir 2056, 0.300, bija 1749, 0.210

ķipa skaļākais audi latvijā, ar vienu skaļruni durvīs* (skaļākais vienā konkrētā klasē, kas mēra tikai skaļumu no tikai durvīm, kur atrodas skaļruņi, kuru kopējais diametrs nepārsniedz 30cm) aptuveni tas pats, tikai nākuši vēl citi organizātori, kur nespēju vairs konkurēt tajā disciplīnā. Subja kaste tik jauna un tagad ir 141+ dB vidējais skaļums 30 sekundēs, kas manā klasē ir skaļākais Latvijā. bet nu tas bija 2018. gadā

bloķējošais reduktors vēl nepieviļ

joprojām zaļš ar zaļu salonu :D pašķirstīju topiku, viens no forumiešiem ieteica, ka vajag Recaro... tagad ir Recaro salons - elektro regulējams ar apsildi (manuāli uz priekšu aizmuguri bīdās) aizmugure no Avanta, nācās 55Customs pastrādāt lai atzveltni ieliktu sedanā, jo Avantam galīgi atšķiras viss.

Panelis ar borta kompi (paldies lietotājam KM) joprojām viss iet. Papildus ieliku Euro Impulse ātrumkloķa galu (OEM sver ~65g, kamēr Euro Impulse sver 300+ g, nemāku vairs komentēt atšķirību, nākat satiekat aptaustat, bet man patīk :D 

plāni kautkādi ir. kā jau parasti ir - portēt galvu :D

braukājos pa sacensībām kur varu/nevaru un jā. cerams šogad tikšu LAF dragreisā un moš vēl kkur pa līkumiem, ne tikai "pi$taisni"

 

šis gads kkāds tāds neveiksmīgs auto pirmo reizi mani atstāja uz ceļa (izbeidzās sajūga kurvis, pēctam vēl granāta izjuka un beigās vārsts nolūza..) nū kopumā 2019. izskatās daudzsološāks un pozitīvāks gads.. savas problēma ir ar auto, bet vienmēr auto ir bijis ejošs, tikai mazi sīkumi, kas vnk ir "auto neatbilst maniem standartiem" kuri jāatrisina un būs gerai!

 

bildes nebūs, jo Photobuckets negrib iet... :D joprojām nebūs, jo slinkums,auto joprojām zaļš un uz oranžiem diskiem :D uz vasaras sezonu satīrīs sapulēs un ar svaigi krāsotajiem BBS sabildēs. 

 

Ja grib bildes, tad meklējat mani instagramā caur haštagu #almostloudfront


Auto audio... hobija līmenī.
65535 kļūda: varu nodzēst.


#180 Samich

Samich
 • Lietotājs
 • 678 raksti
 • Dzimums:Vīrietis
 • Dzīvesvieta:Rīga
 • Intereses:Cabrio
  Provokatīva tukšpļūtīšana

Pievienots 10 March 2019 - 19:53

Kāpēc tik jocīgi tekstu pasniedz?
Grāmatas nelasu, bet ir viedoklis

Also tagged with one or more of these keywords: B5

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)