Pālekt uz saturu

Foto

999KrS A4 B5 sedans, parastais

B5

• Please log in to reply
177 atbildes uz šo tēmu

#1 999KrS

999KrS
  • Lietotājs
  • 1795 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:Rīga un tās apkārtne
  • Intereses:Viss, bet tajā pašā laikā nekas.

Pievienots 31 March 2014 - 01:06

Nu jā laikam jāuztaisa te kāda tēma, jo Audistylā apgrozos pabieži un lai vismaz zinātu kas man pa auto.

Iesākumā neliels ievads: pirms Audi 3 gadus nobraucu ar šādu aparātu, kurš 2013. gada novembrī aizbrauca savā gaitā uz Ventspili:

1reiz_gada_notiru_2.jpg

Pašu Audi paņēmu no Vācijas: nekas īpašs viņā nebij, ne jauda, ne ekstras baigās, vienīgais tas ka bij ideālā stāvoklī, atskaitot vienu garu, baltu švīku, bet ja mašīna netīra, tad nepamana un tur vēl variants ka es viņu pats uztaisīju pirmājās 3 dienās, kad līdu garām mašīnai :D.

Mašīnai bij pilna servisa grāmatiņa uz 220t km bij audi centrā vēl (kad paņēmu bij 239) un iepriekšējā īpašniece bij 1943. gadā dzimusi kundze. 

1.9TDI AHH motors (90hp) manuālā kārba.

Jauns_parvietosanas_lidzeklis_1.jpg

Pirmais ko izdarīju bij nomainīju eļļu, kuru tajā brīdī vajadzēja jau 4000km atpakaļ darīt, ja pēc grāmatas.

Tālāk jau gāja manas izvirtības: tākā esmu tāds nedaudz melomāns nomainīju visu audio sistēmu mašīnā - bij parastais Audi Symphony 1 ar tumbām, ne BOSE (viss komplekts tiek pārdots) reku ja kāds nezn kā izskatās B5 tumba zem apšivkas:

BSLg_MTIAAA5LAA.jpg

Nomainīju ar visiem adapteriem un pārejām tā smuki uz Pioneer MVH-350BT un Pioneer TS-Gxx2CI (xx vietā attiecīgi 13 un 17) nekur nekas nav griezts, var pat mierīgi likt atpakaļ oriģinālo sistēmu. šeit attiecīgi tika piestrādāts, pie tā kā tumbas ievietotas, lai priekša ir noizolēta no aizmugures= labāk skan+ vairāk zemās frekvences nāk. Tas arī faktiski viss, kas pašlaik pa lielam izdarīts, nu lampas priekšā saliktas Nightbreakeri un savbūferis aizmugurē stāv(izīrēts) un vēl bagažnieka apgaismojums pārtaisīts uz podziņu, nevis automātiku(slēdzi bij plastmasa, kas darbina automātiku beigta). 

Un nu kādas bildes:

zaļais salons:

P1120561.jpg

sedans kā jau sedans:

P1120566.jpg

Njā ap ziemassvētkiem sanāca nodarboties ar Stance works:

Ba0zTe9IQAAnobZ.jpg

Tikai ātri vien sapratu ka nepareizi :D - ieslīdēju ar aizmuguri apmalē - uz pārsteigumu tiku paķerts(nākamajā dienā ar quattro tur arī uz suprise paķēra cilvēku). Sekas: - salocīts tilts :D

jau tajā pašā vakarā tika sazvanīts SS sludinājums un nākošajā rītā devāmies ar 80 2.8 Q pakaļ tiltam. 20Ls par tiltu + alus kaste lai nomainītu viņu un otrās dienas vakarā, jau būtu aizbraucis, ja nebūtu dzēris :D - dārgākais no tā visa pasākuma bij Disku sametināt(diskam gabals bij iedūries riepā, bet gaisu riepa nenolaida, jo tikai aizsargkārta bij skarta) 35Ls sanāca par diska labošanu un nedaudz piekrāsošanu - tagad reāli ir tā, ka ja nezinās, tad pat nemanīs. 

Vienīgais, kas no tā visa palika uz mašīnas bij: aizmugurē arkās plastmasa biš nodeldēta, jo ar tādu šķību riteni, vēl nācās aizbraukt līdz garāžai - Cauri visiem Ādažiem ar avarejkām slīpi gājām uz 20kmh :D

Nākotnes plāni: Nu tuvākais ir tikt galā ar visu, kas priekšā ir nodilis, vēl nekas negrab, bet ar savu mehāniķi sekojam līdzi, tākā tur jau kkādi 300Eur aizies. 

tālāk būs domas par čipošanu - ja kāds par labu ciparu piedāvās labas sprauslas no kāda 110hp motora, tad ar sprauslām čipošu, ja nē tad tikai čipošana un varbūt izpūtēja paravēšana.

Vizuālajam - doma ir Jumtu baltu ar līmplēvi(uz jumta priekšā rūsas punktiņš, no nosistās krāsas blenž) un diskus baltus un uz viena stara, zilu uzrakstu "Audi" + zilus bremžu suportus. Salonā - moš sporta beņķus, ja atradīšu manuālus ar apsildi(jāpāršuj zaļi) un sporta stūri(kas arī būs jāpāršuj zaļa). Bet nu jā - tie tikai sapņi, pirms tā visa vēl jādabū Audistyle uzlīme, kas dzīvos kautkur uz bagažnieka vāka(visdrīzāk ka virs nummurzīmes uzreiz)

b5.jpg

Šo rakstu rediģēja 999KrS: 31 March 2014 - 01:25

Auto audio... hobija līmenī.
65535 kļūda: varu nodzēst.

#2 Gordenfromlv

Gordenfromlv
  • Lietotājs
  • 489 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga, Pļavnieki
  • Intereses:Livin' Loud | KICKER

Pievienots 31 March 2014 - 01:59

Skūteris uzturēts labi, tātad mašīna jāuztur tieši tā pat.  Aizraušanās ar pioņeriem, priekš manis ir "pseido-melomāns".
Par balto plēvi, nu nevajag, nebojā skatu. (My opinion). Labāk veidot classy & stylish.

Par salonu, manuprāt vieglāk ir nomainīt abšifkas un plastmasas elementus uz melnu, torpēdu pat tev par pāris aliem esmu vēlāk gatavs atdod, kad jaunā būs gatava. Žēl, ka melnās abšifkas par pāris aliem tika atdotas Brand'am.
Čornaja otdelka un kožas rekaro salonu, par stūri, tev vecā tipa s-line stūre vroģe nederēs, liec labāk, tad jaunā tipa.
Torpēda tev pat būtu ar bildē zemāk redzamām skandām iekš viņa.

http://www.bildites....0gxq4ag6qkv.jpg

Šo rakstu rediģēja Gordenfromlv: 31 March 2014 - 02:02

Audi A4 B5 ''96 1.8 - LPG kjemals SOLD / BMW E46 2.8 touring - remap @ Turbochip.lv
BMW X5 E53 4.4 - SOLD / BMW E60 2.5D - SOLD
BMW E60 3.0D - SOLD
BMW F01 730D - IN USE

#3 ed-gars

ed-gars
  • Lietotājs
  • 1151 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga, Jugla
  • Intereses:..daudz un dažādas

Pievienots 31 March 2014 - 10:37

Ar balto plēvi un zilajiem suportiem, zilajām uzlīmēm uz diskiem un zaļo salonu būs kaut kādas auzas  :D  :acute: . No ārpuses atstāj visu kā ir, bet to zaļo salonu nomaini uz melno.

Kas ir domāts ar sporta stūri un krēsliem? Ja oriģinālie recaro un sline stūre, tad super! :) ja maxima edišen tad....

Audi A4 B6 Avant 1,9 TDI 

VAZ 2106 race car

--------------------------------------

Automašīnu aplīmēšana -> www.aplimet.lv

#4 999KrS

999KrS
  • Lietotājs
  • 1795 raksti

Pievienots 31 March 2014 - 11:29

Ar balto plēvi un zilajiem suportiem, zilajām uzlīmēm uz diskiem un zaļo salonu būs kaut kādas auzas  :D  :acute: . No ārpuses atstāj visu kā ir, bet to zaļo salonu nomaini uz melno.

Kas ir domāts ar sporta stūri un krēsliem? Ja oriģinālie recaro un sline stūre, tad super! :) ja maxima edišen tad....

nē doma oriģinālo Audi dabūt sline un pāršūt zaļu, kā tagadējā un beņķus arī zaļus - baigais čakars būtu mainīt salonu un nauda arī vairāk aizietu - visas apšivkas, beņķi, viduskonsole un priekšējasi panelis viss(+ vēl dabūt to visu facelift izpildījumā) - jebaķ tak  

nu kkad ar fotošopu paspēlēšos un uztaisīšu baltu, lai var redzēt - melnas detaļas uz ārpusi jau vairs neizskatītos pie zaļās krāsas...

Šo rakstu rediģēja 999KrS: 31 March 2014 - 11:30

#5 armands20

armands20
  • Lietotājs
  • 363 raksti
  • Dzīvesvieta:Rezekne
  • Intereses:Auto,moto

Pievienots 31 March 2014 - 13:48

Es ņēmu salonu no facelift savā laika.Paklājs,krēsli,durvju abšivkas pa 45 ls :) un nomainīt nekas sarežģīts,ilgāk aizies ar paneli :) Atstāj STOCK,kādreiz būs vieglāk pārdot,jo tūnētiem braucajamiem pircēju skaits samazinās uz 70 % :D

VAZ 21061 pārdots                                         Audi A4 1995 1.6 ADP pārdots

Audi 80 1990 1.8 pārdots                               BMW 325 1991 pārdots

Audi coupe 1991 2.2 KV pārdots                    Audi A6 C4 1996 1.9tdi

Chrysler Voyager 1997 2.5tdi pārdots

Audi Coupe 1988 2.3 NG pārdots

#6 renatz

renatz
  • Lietotājs
  • 1217 raksti
  • Dzīvesvieta:Tērvete
  • Intereses:TDI

Pievienots 31 March 2014 - 14:09

Kārtējais wannabe ķuneris.To naudu labāk motorā ielikt,nevis ar sūdiem apkarināt.

BMW E46 330D 

#7 999KrS

999KrS
  • Lietotājs
  • 1795 raksti

Pievienots 31 March 2014 - 15:08

Kārtējais wannabe ķuneris.To naudu labāk motorā ielikt,nevis ar sūdiem apkarināt.

Kur ir teikts, ka es kko ķunešu?? vienīgais diskus nokrāsot! līmplēve no jumta ir viegli noplēšama un salonā likt Audi beņķus un stūri un vēl pāršūt lai sajūta ka no salona jau tāds bij!!! 

#8 Mākonis

Mākonis
  • Lietotājs
  • 719 raksti
  • Dzīvesvieta:Nekurzeme..

Pievienots 31 March 2014 - 15:55

Plēve no jumta arī ļoti viegli nāk nost kopā ar visu laku.... Drugana sarkanajam audiniekam tā plēve nocēla laku nost kā lielu plāksteri...  :) takā viela pārdomām...

#9 999KrS

999KrS
  • Lietotājs
  • 1795 raksti

Pievienots 31 March 2014 - 16:00

Ja aizljer stuuriiti lakai, tad jaa, bet nu nav man tik suudiigaa staavoklii kraasa un nejau es pats liimeeshu(ir paziistams cilveeks, kursh profesionaali ar to nodarbojas)

#10 RL.

RL.
  • Lietotājs
  • 641 raksti
  • Dzīvesvieta:Tukums/Rīga
  • Intereses:Autokrāsošana

Pievienots 31 March 2014 - 17:29

Neteikšu ka baltā krāsa ļoti piestāvēs uz jumta tādas krāsas auto! Un diski arī smukāki nebūs ja tā apķelēsi un salīmēsi!

Labāk pa to naudu padomā, sapulēt auto. Jo nu auto tik skaistāks būs ja dzidri spīdēs. Nevis ar baltu jumtu!

Vai man tā liekas ka ir zaļziltas plastmasas?

Autokrāsotājs! 

daily Audi A6 C6 3.0 TDI Q & BMW e46 320d 

ex Audi A4 B5 2.8 30v Q

#11 Klobsters

Klobsters
  • Lietotājs
  • 1038 raksti
  • Dzīvesvieta:Zoļiks, UK

Pievienots 31 March 2014 - 17:43

*
POPULĀRS RAKSTS!

Šajā krāsā A4 var izskatīties labi arī bez dīvainām krāsojuma modifikācijām. Bilde iedvesmai: 

250409020.jpg

1986 Audi 80 GT 1.8 FWD apaudzis sūnām  :/ 
1994 Audi 80 Competition 2.0 16V Quattro  :ok: 
Programmēšana, 3D modelēšana un printēšana.

#12 Komforts#1

Komforts#1
  • Lietotājs
  • 109 raksti

Pievienots 31 March 2014 - 20:00

Vai man tā liekas ka ir zaļziltas plastmasas?

Ir ir. Autora veidotajā aprakstā arī minēts:

Un nu kādas bildes:

zaļais salons:

Itz sō kreizī dūde  :kasp:

XC60  2.4 D5 Bi-Turbo   Black Sapphire metallic  :ninja:

#13 999KrS

999KrS
  • Lietotājs
  • 1795 raksti

Pievienots 31 March 2014 - 20:35

Zaļganas tādas vairāk - zaļganzilas viņas no tā, ka bildēts krēslā ar zibspuldzi - ikdienā viņas ir zaļas 

Ja jau visi te ir tādi antilīmplēves, tad pastāstat man kā aizvākt mazus rūsas punktiņus (2mm diametrā - akmens nositis krāsu un sācis rūsēt) uz jumta.. - ir kāda metode, kas neietver visa jumta pārkrāsošanu? :D

#14 Āris

Āris
  • Lietotājs
  • 532 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga
  • Intereses:TRANCE music, QUATTRO.

Pievienots 31 March 2014 - 20:52

Tas S4 tiešām ļoti skaists, labs iedvesmas avots topika autoram, neesmu mēģinājis, bet cik man zināms, var dabūt tādu, kā, flomasteru pēc krāsas koda, ar ko aizkrāsot tos mazos "kāšus", bet ja tomēr paliec pie plēves tad melnu, tās gan manas domas tikai.

#15 IvarsV

IvarsV
  • Lietotājs
  • 4307 raksti

Pievienots 31 March 2014 - 21:04

Man vienīgajam šķiet, ka ja tajā mašīnā līmē plēvi, tad pirmām kārtām viņa jālīmē uz salona ķebļiem un plastmasām.

Piedod, bet salons ir venērisks.

Bet pats auto simpātisks.
speedgang.lv

#16 999KrS

999KrS
  • Lietotājs
  • 1795 raksti

Pievienots 31 March 2014 - 21:06

Nu par to plēvi redzēs.. a diskus - nu ķip varētu nekrāsot, bet šitie oriģinālie tāpat kkādu renovāciju viņiem vajadzēs, jo viņi jau dzelteni paliek nedaudz - jāskatās vai tas no piķa vai no vecuma..

Faktiski varētu ņemt 17collu diskus vasarai, bet negribās ļoti, dēļ tā, ka uzreiz patēriņš lielāks un smagāka braukšana(nezinu moš tas par patēriņu ir mīts)

Piedod, bet salons ir venērisks.

Nu dzīvē neizskatās tik traki :D - reāli kkad kādā mētā, vai kkur, kas pa dienu notiek - apskatīs sapratīs. reāli es to salonu viars pat nejūtu ka zaļš..

#17 IvarsV

IvarsV
  • Lietotājs
  • 4307 raksti

Pievienots 31 March 2014 - 21:10

Zinu, kā dabā tas tonis izskatās. Ir bijis tas prieks redzēt. 

speedgang.lv

#18 dzeee

dzeee
  • Lietotājs
  • 647 raksti
  • Dzīvesvieta:Mārupes pagasts, šad tad Rīga, pa retam Bauska.
  • Intereses:meitenes
    AUDI QUATTRO
    mūzika
    ...

Pievienots 31 March 2014 - 21:33

Kur ir teikts, ka es kko ķunešu?? vienīgais diskus nokrāsot! līmplēve no jumta ir viegli noplēšama un salonā likt Audi beņķus un stūri un vēl pāršūt lai sajūta ka no salona jau tāds bij!!! 

nu es tavā vietā tiešām pameklētu salona komponentes lēnu garu melnās, un beigās būs smukāk un lētāk, kā čakarēties un pāršūt stūri un krēslus zaļus, ja vien neesi pārākajā fanā par to zaļo krāsu... :) Man piem nereāli kaitina zilie saloni, bet ar tādu būs jāsadzīvo iekš vecā 100nieka... :)

AUDI 100 '87 2.3NF  aizgājis uz labākiem medību laukiem... 
AUDI 100 Avant QUATTRO '89 2.3NF b/g  flinstonvāgens... SOLD
AUDI 90 '89 2.3 NG b/g Diemžēl zem preses...   Audi A6 C5 '97 2.4 b/g...  speedgang.lv    SOLD

Audi A6 C5 Avant Quattro '04 2.4 b/g  :greyrs4:

ʥɛɛɛ

#19 999KrS

999KrS
  • Lietotājs
  • 1795 raksti

Pievienots 31 March 2014 - 21:35

nu es tavā vietā tiešām pameklētu salona komponentes lēnu garu melnās, un beigās būs smukāk un lētāk, kā čakarēties un pāršūt stūri un krēslus zaļus, ja vien neesi pārākajā fanā par to zaļo krāsu... :) Man piem nereāli kaitina zilie saloni, bet ar tādu būs jāsadzīvo iekš vecā 100nieka... :)

Man jau attiecīgi liekas, ka lētāk būtu pāršūt divus beņķus + stūri. starā jau neesmu, bet kā jau minēju - nejūtu viņu vairs - kad pierod, tad pat vairs neievēro

#20 999KrS

999KrS
  • Lietotājs
  • 1795 raksti

Pievienots 01 April 2014 - 10:34

he he - tikko parunāju ar pazīstamu kuram ir S4 un izrādās viņam ir lieki C4 sporta beņķi(nu tie kuriem apakšštilbu balsts bīdās) - drusk apdriskāti, bet tas poh.

Jautājums sekojošs: Ja viņus var ielikt iekš B5, tā vienkārši nomainot apakšējās sliedes(saprotu ka sliedes no manējiem standarta beņķiem der), kā viņos var iedabūt sēdekļu apsildi?? - meklēt kkur aftermarket variantu? vai varbūt ir iespējams to apsildi izcelt no manējiem beņķiem un ielikt tajos??

#21 Oss

Oss
  • Lietotājs
  • 1578 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga, Valmiera
  • Intereses:pārkāpt noteikumus :crazy:

Pievienots 02 April 2014 - 05:29

Papēti mana ex Audi topiku "Oss Rinķainais" vajadzētu sniegt atbildes un visiem taviem jautājumiem

.

Low Happens

FACEBOOKINSTAGRAM

#22 999KrS

999KrS
  • Lietotājs
  • 1795 raksti

Pievienots 27 August 2014 - 21:00

Tā, nu tā ilgi nekas te nav ierakstīts, bet nu jā - ilgi arī nebij nekas darīts :D

Vasaras sākumā jau biju sapircis vadus nopietnākai sistēmai (4awg) un pagāšnedēļ arī nopirku to nopietnāku sistēmu...

Respektīvi viss no Pioneer:

GM D8604 (4kanālu)

GM D9601 (1kanāla)

TS W3003D4 (2spoļu subis ar 1kWrms - nejautājat kapēc, vienkārši priekš tās cenas, neatradu neko labāku un punkts)

Pagāšnedēļ 5dien dabūju subi un pastiprinātājus, bet subim, kasti nācās gaidīt līdz šodienai(3dienai). tāpēc uzreiz pagāšnedēļ 5dien ar gaterisku variantu pieslēdzu 4kanālu pastiprinātāju(jo tumbas jau sen bij pieslēgtas, pie pavecāka 5kanālu pastiprinātāja, kuru nācās atdot), respektīvi - pie diviem sienas dēļiem pieskrūvēts pastiprinātājs un dēļi ar savilcējiem turās, piestiprināti, pie beņķu atzvelknes eņģēm... skatīt bildi:

gateris.jpg

Tāds es braukāju līdz 1dienai, kad sāku taisīt vietu, kur piestiprināt abus pastiprinātājus(no tā procesa bildes nelikšu, jo neko diži vairāk nesapratīs), vienīgais ko šeit varu piebilst: vajadzēja pirkt 8x30 skrūves, nevis 8x50 :D - biš pa daudz pa garu...

pienāca 3diena, man pazvanīja, ka kaste ir pienākusi, pēc darba savācu un braucu pie Einis69 uz garāžu likt subi kastē un vienot klāt... lēnā garā visu un jā, reku beigu rezultāts: 

NewImage999.jpg

respektīvi, tagad vēl griezt īsti negriežu, jo tomēr gribu lai subis iedeg normāli, bet nu vismaz jau jūtos atkal normāli, jo ir bass vairāk, kā tumbas spēj dot :D - jāgaida kad subis iedegs, jāsaregulē viss tad un  moš kkad uz kādu decibelu dragreisu :D

btw: nākošgad 17collu diski(17 jo es samērā bieži braucu pa neceļiem) un lai nebūtu standarta pelēkais, tad tie būs brūnīgi, zelta - vismaz kkāds kontrasts, bet nu tas protams idejas līmenī un viss var mainīties

Šo rakstu rediģēja 999KrS: 27 August 2014 - 20:47

#23 archiijs

archiijs
  • Lietotājs
  • 1461 raksti
  • Dzīvesvieta:Variņi, Smiltene (lauki)

Pievienots 28 August 2014 - 08:02

Piedod par manu tiešumu, bet tas galīgi neizskatās pēc "beigu rezultāta", vismaz sakārto vadus lai neizskatās kā pagaidu/testa variants, tad jau būtu 50% labāk.  :viltigs:

1987. gada 1.8 FWD    A80   Tikai brauc edition
1993. gada 2.6 Quattro A100 Konstruktors edition 

-----------------

V6 inside.... Patēriņš <10L uz 100km.... Eļļas tak!   :kasp: 

Turbos make torque, and torque makes fun!

#24 999KrS

999KrS
  • Lietotājs
  • 1795 raksti

Pievienots 28 August 2014 - 09:13

Piedod par manu tiešumu, bet tas galīgi neizskatās pēc "beigu rezultāta", vismaz sakārto vadus lai neizskatās kā pagaidu/testa variants, tad jau būtu 50% labāk. :viltigs:

Tas jau nemaz nav beigu rezultaats(nu beigu rezultaats vakarsoenai :D )! Nekur neteicu, veel ir doma uztaisiit apshuutu paneliiti priekshaa, lai pastiprinaataajus neredz.. Vajag garaakus zemeejuma vadus, lai var aiz bagaznieka abshivkas aizbaast un apgriezt skaljrunju vadus iisaakus, taalaak nekas nav dariits, jo nav bijis laika(vakar vakaraa tik ieliku subi) un neesmu veel visu noreguleejis, faktiski gaidu, kameer subis iedegs, lai var uzgriezt un sareguleet.

Btw: Pioneer pastiprinaataajam ir Bass Boost vadiibas pults : vinja regulee kjip GAIN vai veel kko citu? Un, kad to groza, subis ievelkas iekshaa, kjip taa, kaa uz teiksim 3hz kustiibu- tam taa jaabuut?

Sent from my Potato

Šo rakstu rediģēja 999KrS: 28 August 2014 - 09:15

#25 EdgarsM

EdgarsM
  • Lietotājs
  • 1574 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga

Pievienots 01 September 2014 - 14:48

gaidam kad tavs subis bus gatavs griezienam, jo pagaidam tur lidz kilowatam kaa lidz marsam

#26 999KrS

999KrS
  • Lietotājs
  • 1795 raksti

Pievienots 01 September 2014 - 15:12

Tev tik tas kilowats - man poh - man skan labi, netaisos meeriities :D

Sent from my Potato

#27 EdgarsM

EdgarsM
  • Lietotājs
  • 1574 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga

Pievienots 01 September 2014 - 15:17

nejau par mērīšanos iet runa, bet Tu pats labi apzinies, ka man dēļ pastiprinātāja nav īsti pat 300w un tu runā par kilowatu. Ar tādu mazu subja kasti nebūs.

Kvalitātes ziņā, protams, ļoti forši skan, bet, ja par jaudu runājam, tad..

#28 999KrS

999KrS
  • Lietotājs
  • 1795 raksti

Pievienots 01 September 2014 - 15:27

Kilowats ir subim, pstiprinaatajs gruuzh aaraa tikai 800 un es ljoti labi zinu, ka ar normaalaaku kasti skaneetu daudz savaadaak - man vnk bagazniekaa vietu vajag

Sent from my Potato

#29 Intars23

Intars23
  • Lietotājs
  • 456 raksti
  • Dzīvesvieta:Jēkabpils
  • Intereses:Elektronika.

Pievienots 07 September 2014 - 09:34

Kad būs AEL sprauslas un chips?

Audi A4 B5 AFN 1.9TDI quattro 

www.aretaplus.lv - Grāmatvedības pakalpojumi.

#30 999KrS

999KrS
  • Lietotājs
  • 1795 raksti

Pievienots 07 September 2014 - 10:18

Tad kad divmasu spararati buus leetaaki un turees vairaak jaudu :D
Man iisti nevajag, patiik tas braukshanas komforts, ka visa jauda ir jau no 1.5k rpm. Bet iepluudes kolektors, taisnaa izpluude un chips buus!

Sent from my Potato

Also tagged with one or more of these keywords: B5

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)