Pālekt uz saturu

Foto

Oša «Kompete»

Audi 80 Competiton

• Please log in to reply
1006 atbildes uz šo tēmu

#991 Oss

Oss
  • Lietotājs
  • 1583 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:Rīga, Valmiera
  • Intereses:pārkāpt noteikumus :crazy:

Pievienots 30 October 2018 - 20:51

Oss, negrib paņem E61 un šitā pat paniekoties gar tādu auto? varētu no Tevis iedvesmu smelties.. :D

Tas pārāk moderns priekš manis :mrgreen:

Sent from my iPhone using Tapatalk

.

Low Happens

FACEBOOKINSTAGRAM

#992 MXR

MXR
  • Foruma atbalstītājs
  • 2900 raksti
  • Dzīvesvieta:Jelgava

Pievienots 30 October 2018 - 22:14

*
POPULĀRS RAKSTS!

Kāds var pastāstīt kādēļ iekš LV neviens nevar nokrāsot auto ar pirmo reizi tā, lai nav vairāk jāpisās un jāatgriežas pie šī jautājuma? Nu teiksim saskrūvē motoru - rūc, saliec hadeni - brauc. Domu sapratāt. Zinu ļoti daudz analogu gadījumu un tādēļ man arī drisas spalvas saceļas, kad izdzirdu vārdus ''auto krāsošana''. Prosta paranoja, gonoreja, asiņojoša caureja, nāves bailes, Džastins Bībers, Markus Riva es nezinu kādus vēl sinonīmus lai lieto! Lai arī cik nesamaksātu, vienmēr ir kaut kāda huiņa. Ar uzsvaru uz vārdu "Vienmēr"! Es nerunāju par tiem, kas paši mājas apstākļos to dara, bet gan par auto krāsotājiem un pat oficiāliem kantoriem ar kamerām. Piemēram reāls 2k variants ar pilno perekrasu un laka lobās tas ir normāli? Nu blag, man šķiet, ka nē. Daudz ir tādu gadījumu.

Argumenti no krāsotāju puses - kaut kas ne tā reaģēja, Tu nevari atļauties normālu meistaru vai materiālus utt. man šķiet ne pārāk valīdi, kad atkal un atkal "kaut kas nesanāca". Arī gadījumos, ka nopis ar smiltīm līdz saknei un sāk no nulles. Kas tur nesareaģēja pareizi? Metāls? Ar ko? Ar poļu krāsām vai līkām rokām?

Kur ir tas Muhtars aprakts vīri? Kāds man var paskaidrot normāli un argumentēti? Atkal manī ir vaina? :mrgreen:

Sorry par spamu, cienu šo auto un paveikto, bet man šis ir jānoskaidro reizi par visām reizēm, lai es beidzot varu kaut ko saņemties un nokrāsot arī savā auto parkā, savādāk es to vienkārši nedaru, jo LOLNAWWERCDDM.... parastā un man zināmā razkladā.

Šo rakstu rediģēja MXR: 30 October 2018 - 22:20

Optimisms = nepietiekams informācijas daudzums :mrgreen:
MXR BARTERI (B3,B4,B5,C4,C5)

#993 Oss

Oss
  • Lietotājs
  • 1583 raksti

Pievienots 31 October 2018 - 12:33

Teiksim, cik no mums un vispār, cik var atļauties kko drāzt līdz plikam bleķim, lai būtu 100% drošs kad sūdus nesastrādās vecais krāsojums? Kad ierubīs par vienu durvi, piemēram, 200 Eur, tad atkal sāksies brēciens un vispār neviens neko nekrāsos. 

Tāpat vēl viena lieta - nav īsti zināms par krāsas sastāvu un īpatnībām. Itsevišķi pēdējos gados kad zaļie cenšas regulēt ballīti. Tas kad nopērc itkā dārgas un labas komponentes nenozīmē, kad ballīte izdosies.

Manā gadījumā, laikam, konkrētajām divām detaļām grunts nebija kārtīgi nožāvēta un dēļ tā sanāca kāsis, un atkal nākamais, kurš ir gatavs gaidīt, piemēram 3 nedēļas (saku uz čuju, neesmu krāsotājs), kad konkrētajai detaļai nožūs grunts un sasēdīsies špaktele. Visiem vajag jau vakar. 

Protams, neesmu krāsotājs, bet tās ir lietas, kuras pats esmu novērojis :mrgreen:

.

Low Happens

FACEBOOKINSTAGRAM

#994 MXR

MXR
  • Foruma atbalstītājs
  • 2900 raksti
  • Dzīvesvieta:Jelgava

Pievienots 31 October 2018 - 12:59

Ok, paldies par atbildi. Kaut kam piekrītu, kaut kam galīgi nepiekrītu. Kaut vai par komponenšu izvēli. Ja uzņemies pilno perekrasu, značit esi krāsotājs, nevis daiļpļūtītājs kā es šajā jautājumā - značit veikala durvis atveram ar kāju un ņemam kas ir labs un pārbaudīts (ko esi jau izzondējis krāsojot pa vienai detaļai) un pohuj cik tas maksā. Un ja arī vajag vakar, nu tad huļi vispār pūst, ja pastāv kaut 1% DDMa iespējamība? Ok, šitais var ievilkties. Beidzam laikam šeit, ja kāds vēlas uzfightot spama topikā - par šo tēmu esmu nereāli atvērts sarunām, jo kā gan es vēl varu izgāzt šo verbālo žulti un kaut nedaudz sapist karmu visiem tiem homoseksuālajiem mužikiem, kas Jelgavas apriņķī kaut ko "krāso"?! :mrgreen:

Šo rakstu rediģēja MXR: 31 October 2018 - 13:01

Optimisms = nepietiekams informācijas daudzums :mrgreen:
MXR BARTERI (B3,B4,B5,C4,C5)

#995 Oss

Oss
  • Lietotājs
  • 1583 raksti

Pievienots 31 October 2018 - 13:15

Paņem komponentes kuras parasti, bet no iepriekšējās reizes jau ir izmainīts, piemēram, šķīdinātāja sastāvs, jo ir bijusi viela kura tagad jau esot aizliegta, jo Antarktīda kūstot laukā. :mrgreen:

Sent from my iPhone using Tapatalk

.

Low Happens

FACEBOOKINSTAGRAM

#996 bahmuc

bahmuc
  • Lietotājs
  • 2926 raksti
  • Dzīvesvieta:pa vidu

Pievienots 31 October 2018 - 14:09

Muļķības! Tad jau neviens neko vairs nespētu nokrāsot.
Pats galvenais nosacījums ir krāsot ar mūsdienīgām krāsām. Da pofig ka tur celuloze, ja nemāki uzpūst - ej sēdi kursos un mācies. Tagad pasauli valda ūdens bāzes krāsas, nevis kā mums te visādi Fjodori, Saškas un Andreji pūš ar pentenēm un acetona bāzi.
Jā, ūdenim obligāti kameru vajag, bet tām krāsām kāšu efekts ir krietni mazāks.
Cik pats esmu novērojis, mūsu krāsotājkungi visi kā viens ievēro likumu - te or dārgie materiāli, te tie paši, bet lētāki! Ņemšu te!
A kāds aizdomājās kapēc tā?
Tapēc es vispār par krāsošanu neiespringstu. Latvijā, lai arī kāds tev tas krāsotājs ir čoms, sapisīs tā pat! Un trakākais, ka pie mums no viņiem atbildību pieprasīt ir sarežģītāk nekā uz marsa atrast veceni.
Manā uzskatā tur var būt jebkas, ka tik krāsas tonis pareizais. Pārejo, izņemot smiltis un aborigēnu mēslus tā pat izpulēs!
Mans viedoklis, pohuj ko par to domājat!

Sent from my ATU-L21 using Tapatalk

Opel Ascona 1,6 automatic `88 (silver) - tolmetized,
Audi 80 B3 2.0i 3A + LPG Lovato (cherry red - LZ3U) - sold,
Audi 80 B4 2.0i ABK+LPG (black) - crashed

Volvo s80 2.4d automatic (gray)

#997 mdz

mdz
  • Lietotājs
  • 5545 raksti
  • Dzīvesvieta:Salaspils
  • Intereses:Hektors, krokodils, fwd un bezatsperu automobīļi

Pievienots 31 October 2018 - 14:19

*
POPULĀRS RAKSTS!

O, īstais eksperts ieradies.

1-3-4-2

Listen to SLAYER

R.I.P. Divlitrīgais alus

#998 Oss

Oss
  • Lietotājs
  • 1583 raksti

Pievienots 31 October 2018 - 16:17

Izskatās, kad kāds ļoti daudz ir krāsojis ar ūdensbāzes krāsām.  :rofl:

Kādam ir jāpārdomā ko sauc un uzskata par saviem draugiem.  :hihi:

Atšķirībā no citiem, kurus apčakarē draugi, man par to kāsi parādīja un pastāstīja pats, kad būs jāpārtaisa. Lieki piebilst tajā brīdī to kāsi pat nevarēja redzēt. 

.

Low Happens

FACEBOOKINSTAGRAM

#999 Fanduls

Fanduls
  • Lietotājs
  • 49 raksti
  • Intereses:90 7A Q

Pievienots 31 October 2018 - 21:02

Te ir tikai viena atbilde - cik Tu esi gatavs maksāt par krāsošanu. Ir džeki kas par 500e(bez materiāliem) pārkrāso visu auto - varat minēt kāda kvalitatē un tad ir tie kas bez 2k neķeras pie darba.

#1000 Davisstra

Davisstra
  • Lietotājs
  • 76 raksti
  • Dzīvesvieta:Bauska
  • Intereses:Auto, moto

Pievienots 31 October 2018 - 22:28

Un beigās apraujies pie tā ka tas čalis par 500eur nokrāsoja labāk kā tas par 2k.
Normāls garāžas krāsotājs strādā ar tādām pašām krāsām, gruntīm, lakām, pretrūsas līdzekļiem kā tie par 2k, jo viņi pērk visu pie tā paša izplatītāja kur autokrāsotavas.

Un cik parunāts krāsotavās, tas cipars rodas tikai dēļ tā, ka ir jāmaksā nodokļi, nu un plus tas ka ir krāsošanas kamera. Un parasti arī tas autokrāsotavas čalīts kas krāso, pats haltūrē brīvdienās savā garāžiņā par normāliem cipariem.

Šo rakstu rediģēja Davisstra: 31 October 2018 - 22:31

#1001 Fanduls

Fanduls
  • Lietotājs
  • 49 raksti
  • Intereses:90 7A Q

Pievienots 31 October 2018 - 22:41

Pats pateici- haltūrē garāža- par atbilstošu ciparu krāso kamera. Te arī atbilde.

#1002 mdz

mdz
  • Lietotājs
  • 5545 raksti
  • Dzīvesvieta:Salaspils
  • Intereses:Hektors, krokodils, fwd un bezatsperu automobīļi

Pievienots 31 October 2018 - 22:44

Es vel brīnos kā Osim ir pacietība te kautko rakstīt :mrgreen:

1-3-4-2

Listen to SLAYER

R.I.P. Divlitrīgais alus

#1003 Oss

Oss
  • Lietotājs
  • 1583 raksti

Pievienots 31 October 2018 - 23:02

Es arī par to brīnos :rofl:

.

Low Happens

FACEBOOKINSTAGRAM

#1004 Gazi

Gazi
  • Lietotājs
  • 428 raksti
  • Dzīvesvieta:Ventspils

Pievienots 01 November 2018 - 22:37

Hektors ar viņu, tādēļ nervi stipri..  :hihi:  :rofl:

Oss, jātaisa V-pilī viens Hektora garāžas vakars, ne?  :D

ziemas vairs nebūs, es nopirku quattro..
Audi S8 4.2 quattro LPG

#1005 Oss

Oss
  • Lietotājs
  • 1583 raksti

Pievienots 02 November 2018 - 08:33

Nē, esmu spītīgs un neklausos visādu eGspertu tukšpļūtīšanā :mrgreen: Tas arī ir iemesls kāpēc esmu tik tālu novedis šo projektu, nevis kā eGsperti braukā ar dažādiem musariem :rofl:

Bet, jā, Kolektora ballīti Ventspilī noteikti ir jāuzrīko. Vispār sen neviens no Jums nav satikts.

Sent from my S60 using Tapatalk

.

Low Happens

FACEBOOKINSTAGRAM

#1006 Mikin4

Mikin4
  • Lietotājs
  • 1394 raksti
  • Dzīvesvieta:Walmiera
  • Intereses:ir

Pievienots 02 November 2018 - 22:12

Muļķības! Tad jau neviens neko vairs nespētu nokrāsot.
Pats galvenais nosacījums ir krāsot ar mūsdienīgām krāsām. Da pofig ka tur celuloze, ja nemāki uzpūst - ej sēdi kursos un mācies. Tagad pasauli valda ūdens bāzes krāsas, nevis kā mums te visādi Fjodori, Saškas un Andreji pūš ar pentenēm un acetona bāzi.
Jā, ūdenim obligāti kameru vajag, bet tām krāsām kāšu efekts ir krietni mazāks.
Cik pats esmu novērojis, mūsu krāsotājkungi visi kā viens ievēro likumu - te or dārgie materiāli, te tie paši, bet lētāki! Ņemšu te!
A kāds aizdomājās kapēc tā?
Tapēc es vispār par krāsošanu neiespringstu. Latvijā, lai arī kāds tev tas krāsotājs ir čoms, sapisīs tā pat! Un trakākais, ka pie mums no viņiem atbildību pieprasīt ir sarežģītāk nekā uz marsa atrast veceni.
Manā uzskatā tur var būt jebkas, ka tik krāsas tonis pareizais. Pārejo, izņemot smiltis un aborigēnu mēslus tā pat izpulēs!
Mans viedoklis, pohuj ko par to domājat!

Sent from my ATU-L21 using Tapatalk

Tu esi nepārspējams! (Lai neteiktu savādāk un neaizvainotu)
Pastāsti man muļķim par tiem kāšiem, kas nav ūdensbāzei?

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Jā, es sasteidzu, lohs, saslīpēju un nokrāsoju ne līdz galam nokaltētu grunti un iedzīvojos švīkās zem bāzes. Paņēmu un izlaboju savu kāsi.
A90 B3 typ89 2,3l NG FWD
A4 B5 Q

Auto virsbūves remonts un krāsošana
Valmiera

#1007 Ivo

Ivo
  • Lietotājs
  • 504 raksti
  • Dzīvesvieta:Ventspils
  • Intereses:Auto

Pievienots 02 November 2018 - 23:22

Hektors ar viņu, tādēļ nervi stipri..  :hihi:  :rofl:

Oss, jātaisa V-pilī viens Hektora garāžas vakars, ne?  :D

Salabo parakstu agresīvais bembist :D

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)