Pālekt uz saturu

Foto

Ro burbulis - B4 1994 1.9TDI

B4 Audi 80 Sedan 1.9TDI

• Please log in to reply
2 atbildes uz šo tēmu

#1 Ro_lv

Ro_lv
  • Nepieredzējis lietotājs
  • 1 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:Jelgava

Pievienots 19 August 2013 - 01:48

Sveiki A/S lietotāji!

Esmu reģistrējies šeit jau kādu laiciņu atpakaļ, bet beidzot ir parādījies stimuls arī ielikt savu atuo, vai drīzāk vērsties pie padomiem un padalīties procesā ar visiem.

Mašīna nesen tika uzcelta no mirušajiem ( pateicoties metālu taisnošanas dieviem ) , pēc auto nošķilšanas pagāšziem, precīzāk tas pats audi kas redzams brāļa bildēs šeit

Tātad, pirmais ar ko vēlos vērsties pēc padoma ir miglas lampu ievilkšana - Ir ieliktas miglas, bet mans b4 nenāca ar plug&play opciju saistībā ar miglām. Ir ielikts bamperis ar miglām un nocirpts neliels gabals provodkas kas no viņām nāca un ir izdomāta aptuvenā shēma kā viņas pieslēgt. Tik rodas jautājums vai esmu kaut cik pareizšo sistēmu sapratis?

Spoiler

P.S. Tiek arī pārdotas dažnedažādas detaļas no Tāda paša Avanta, lillā krāsā, vairāk info PM

Šo rakstu rediģēja Ro_lv: 19 August 2013 - 02:34

#2 abo

abo
  • Lietotājs
  • 1940 raksti

Pievienots 19 August 2013 - 05:23

shēma galīg garām

1) kāda jēga likt slēdzi spēka ķēdē nevis ierosmes?

2) no akb kautko vilkt ir gateris (drošinātāju kastē ir dažas liekas 30 izejas)

3) uztaisi max oriģināli, izmantojot jau oriģināli paredzētos releju slotus, kā arī kādu no tukšajiem drošekļu slotiem.

Šo rakstu rediģēja abo: 19 August 2013 - 05:34

automotive enjoyneering

#3 mshathlonxp

mshathlonxp
  • Lietotājs
  • 9320 raksti
  • Dzīvesvieta:dziļie dziļie lauki - liepājas pusē
  • Intereses:Vecais labais joks ar rijīgiem un neejošiem benzīnniekiem

Pievienots 19 August 2013 - 07:56

Kas tieši nav plug'n'play? Priekšas lukturu provodkā nav štekerīši vai viduskonsolē nemētājas baltais slēdzis? Priekš 1994. gada B4 negribētos ticēt ne vienam ne otram. Ja nu tomēr tiešām nav - šrotā no kāda izlasies priekšas lukturu provodku, kam ir, pie viena tajā provodkā nomaini priekšas lukturu [varbūt arī miglu] vadus pret resnākiem, izveikt vēl dažas modifikācijas un likt iekšā. Slēgt miglas kā oriģināli gan nav vērts, tas oriģinālais slēgums ir diezgan liels beztolks - es savam A90 esmu uztaisījis tā ka aizmugures miglas neieslēdz priekšas miglas un ka nevis relejs ieslēdz slēdzim strāvu, bet slēdzis ieslēdz releju, kurš pa tiešo, bez līkuma caur paneļa provodku [jautrā kārtā drošinātāju kastē attiecīgajā štekerī iziet arī tā releja izejošā kāja, vienīgi oriģināli viņu neviens neizmanto, varbūt vienīgi vecos cigāros] darbina miglas, kā arī papildus iespējas ar miglu kodējuma štekeri regulēt miglu darbību. 

topika autor, tu esi nepareizā veidā sācis topiku :hihi:

1987 B3 A90q - piemineklis

1989 mk2 1.3 karbo ar četrgangu Ghetto GTI powered by VEMS - oficiāls DIVLITRIS

divi velosipēdi ar līkiem rāmjiem [stāv pusizjaukti] trīsritenis - divi mazi ripuļi priekšā, viens liels aizmugurē, kājas priekšgalā, galva pakaļgalā - FTW!  :crazy:

Also tagged with one or more of these keywords: B4, Audi 80, Sedan, 1.9TDI

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)