Pālekt uz saturu

Foto

Edzyx Audi 100 quattro 1.8 '85

audi 100 quattro c3

• Slēgta tēma Šī tēma ir slēgta
53 atbildes uz šo tēmu

#1 Edzyx

Edzyx
  • Lietotājs
  • 1545 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:Valmiera

Pievienots 08 May 2013 - 16:19

Sveiki! Tad nu arî es iesākšu savu stāstu. Mašīna ir Audi 100 quattro 1,8, saukts vienkārši par Sarkano. Cik man zināms, tad reta kombinācija- quattrocigārs ar mazo motoru (varbūt kādam no jums tāds ir bijis?). Savu dzīvi uzsāka 1985. gada pavasarī (iespējams, ka aprīlī) Ingolštates rūpnīcā, pēc tam kādus gadus padsmit braukāja pa Šveici laikam, mēs viņu nopirkām 1998. gada janvārī Rumbulā par 2000 dolāriem. Tā laika iegādes kritēriji- motors (jo ekonomiskāks un mazāks, jo labāk) un krāsa, quattro nebija noteicošais, kā teikt, nāca līdzi. Sākumā bija priekšas buferim kaut kāda balta šķūninga uzlika, kas gan ātri tika noņemta un pārdota, jo ķipa bija par zemu . Nu, vēl arī tika uzlikti ķebļu pārvalki un āķis. Gāja jau labi, vienreiz gan izsita eļļu un bija jāmaina galvas blīve (tas joks esot jau vienreiz šitam motoram bijis, pārkaresēts laikam, vēl pirms viņu nopirkām, laikam quattro ticis diezgan jāts), visādi sīkumi. Tad kaut kad sāka gļukot benzīnsūknis, tika uzlikts kaut kāds ķīnietis, tas atdeva galus, tagad virsū ir remontēts oriģināls. Sūknis laikam arî bija viens no iemesliem dīkstāvei. 2010. gadâ ap Jāņiem autiņš pilsētā nebija dabonams pie dziesmas un tika atvilkts mājās. 28.06.10. tāpat beidzās skate un bija vēl viskautkas jāmaina, nu tā arî palika un pēc tam laikam kâdas pâris reizes tika piedarbināts. Tā kā var teikt, ka gandrīz 3 gadus nav kustināts. Ziemā arī ar visu 1,8 iet kā zvērs, jaudas trūkumu nejūt, pa sniegu kā buldozers. Atceros, ka bloķi slēgti tikai vienreiz, diez ko netrakojām :D . Kas tik nav ticis vilkts- piekabes ar graudiem, kartupeļiem, citas mašīnas, traktori un vēl visādi hlami, tā kā quattro ir godam pildījis savus pienākumus. 

Esmu nolēmis viņu atgriezt starp dzīvajiem un taisīt kā ikdienas auto, lai pašam ir ar ko braukt. Kāpēc tieši šī mašīna? Pats esmu cigāru fans, man tie autinī ir vienmēr patikuši, kaut kas piesaista:) Nu vēl arī sentimentālā vērtība, jo tomēr ilggadējs aparāts pie mums. Auto skrūvēšanā esmu iesācējs, tā kā jau laicīgi atvainojos par daudzu lietu nezināšanu un nemācēšanu. Darīt ir daudz ko, daudz jo daudz rûsas, daudz kas izdilis, aplauzts, bet tā jau vēl tā tīri neko, ir netā redzēti trakāki gadījumi. Divreiz ticis apsists, bildēs varēs redzēt, bet gandrīz visi bleķi oriģnālie, līdz pusei krāsa arī. Nebûs tdi, 200.tā priekšas, jubiļeikas vai 200 20V arku, lielo buferu un tamlīdzīgu lietu (par to visu esmu kādreiz iedomājies, bet tomēr nē, nevēlos viņu hibridizēt), 5 skrūvju stupicu (jā, man ir ar 4 skrūvēm), taisīšu līdzīgā stilâ, kā ir, tikai labāku.

Tātad:

Audi 100 quattro
1985
1,8 motors, kods NP, 90zs/66kW, 150Nm
Ekstras: dikti maz- quattro, stūres pastiprinātājs, pilnie aizmugures lukturi, kādreiz laikam bija arî signalizācija bet to jau sen pirms mums kāds bija veiksmîgi izravējis. Vēl ir žilete uz bagāžnieka vāka. Salons ir prostais auduma, kaut kas brūngans, dažādas salona detaļas arī ir brūnā krāsā.

Pagaidām apzinātās vainas:

Bukses pakaļējās (ir nopirktas, tik jānomaina)
Reduktors trokšņains (Gultņi? Ir bijušas ar tiem problēmas, cik atceros)
Caura bāka (nezinu cik vietās, bet pilēt pil pa kaut kurieni)
Aprūsējuši aizmugurējie spārni + daudz rûsas citās vietās
Priekšējais panelis saplaisājis un vēl visādas lietas salonā
Griesti karājās
Durvju rokturi jamaina
u.c.

Plāns:

Moldingi ar hromētām maliņām un hroma maliņas uz buferiem
Priekšējais buferis ar migliniekiem, bet bez apmīzējiem
Baltie priekšējie pagriezienu lukturi
Hromētais rāmis apkārt restei
Borbet CF 15" ļitaki vasarai ar 205/60/R15 mizām, ziemai RH Classic ar biki šaurākām riepām
Pirmsfeislifta ādas salons (melns) + atbilstošas durvju abšivkas no Audi 200
Normāla audiosistēma
Cita stūre
Tahometrs pulksteņa vietā + digitālais pulkstenis
Skaņas izolācija durvīs
Sarkanie aizmugures lukturi (ja varēs dabūt pa normālu cenu, a moška melnie Treser)
Gāzes iekārta
+ vēl visâdi sīkumi, kurus redzēs projekta gaitā

Nekas jau nav akmenī kalts, tā kā var pasviest arī kādas labas idejas vai ieteikumus

Nu tad jau jāsāk kaut kas darīt :D

x350kkkanhgudirph0z.jpg

Šo rakstu rediģēja Edzyx: 14 June 2013 - 14:26

Audi A6 C4 2.5 TDI quattro '97

Audi A6 C4 1.9 TDI '96
Audi S6 C4 2.2 20V turbo '96
                                                                                                                                 "Haters gonna hate. Ignore them." :mrgreen:

#2 arteens

arteens
  • Lietotājs
  • 565 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga

Pievienots 08 May 2013 - 16:32

Neskopojies ar bildēm, gan jau ir vēl kāda ar kopskatu :P Plāni lieli, lai izdodas...prieks, ka ceļ augšā šitos vecos drapakus :good:

Audi A6 Avant '01 2.4 FWD

#3 Edzyx

Edzyx
  • Lietotājs
  • 1545 raksti

Pievienots 08 May 2013 - 16:32

Paldies:) Pacietību, būs bildes, es tikai tagad sapratu kas un kā te darbojas :D

Šo rakstu rediģēja Edzyx: 08 May 2013 - 16:34

Audi A6 C4 1.9 TDI '96

#4 Andis-95

Andis-95
  • Lietotājs
  • 148 raksti
  • Dzīvesvieta:Jelgava

Pievienots 08 May 2013 - 23:36

Kartejais cigars atgriezas uz ielam, tas priece, interesanti pastities kas citiem top! :)
P.S ir melna lampu vidusdala, bet ar defektu, ja interese tad PM ;)
Audi 100 C3 Avant 2.5TDI (var iegādāties jebkuru detaļu) DS-pārdotsA6C4 mono raķete-pārdots<p>A4B5 Avants 1.9TDIq-uz izjaukšanu!
e91

#5 Edzyx

Edzyx
  • Lietotājs
  • 1545 raksti

Pievienots 10 May 2013 - 12:53

Ok, par lampām padomāšu, vispirms steidzamās lietas jāsakārto. Nu tad arī vairāk bildes:

Kulises āda arī jāmaina, šitais kaut kāds fake variants. Radio ne īpaši strādā, ja pareizi atceros, viss displejs izdzisis. Salonā smirdēja biki pēc degošas plastmasas, kad pečka bija ieslēgta  (ir vienreiz mainīta, vecā nobeidzās).

owoyu9t38r95yf2o9mip.jpg

vu8apu33x3j91mwc6v74.jpg

Es neesmu mazs, es esmu kompakts! Daudz brīvas vietas motortelpā, nevis kā tiem 20VT vai V8 agregātiem. Motoru atstāšu to pašu, dīzelis te nerūks, pietiek jau mājās man te dīzeļu :crazy: .

bxzdvz8cu0yk7fsrpo6.jpg

9rc5ix9z4o22vqwdr.jpg

Šur tur kaut kāds draņķis vai pelējums uzmeties no stāvēšanas (salonā arī nedaudz ir).

cnuxyd5pd6akqyfezu.jpg

Vēl man patīk, ka bagāžnieks ir vnk milzīgs, vesels birojs, kaut dzīvot var, dažas abšivkas iztrūkst.

2hsud5rofkh11ucjcd3.jpg

Šitajā pusē normāls ruslans iemeties, bet ne bez iemesla, no ārpuses varēs redzēt.

x4wzaziz6qgkt9v894w7.jpg

Meklējam piekļuvi bākai 

ix8nkkfb4pa1tw4erjup.jpg

Tik daudz putekļus es te nebiju gaidījis, bet ok, ņemam visu šito nost.

uyhrpmwfc4eupguj3ifh.jpg

Te arī sakarīga pakaļas bilde- netīrs jau ir, it kā nolikām toreiz nomazgātu, bet putni ma***s apķēzījuši + putekļi. Visāda rūsa, reku stūri apdauzīja kombinācija ledus, liels akmens ceļmalā + nedaudz vairāk uzspiests uz gāzes pedāļa pa meža ceļu martā vienugad. Fake dubļugumiju vietā gribu dabūt oriģinālās, šitie pat pareizi nestiprinās klāt.

nxxrljxqde6y2hptx9.jpg

Trubeles nost

p7aunxrubhkc6t0b8g.jpg

Mantība ārā, nosmakt te gan var, smird kā elle pec bendžas, nemaz elpot tai atverei tuvumā nevar :kasp: 

drg6na88b7lual4ca67m.jpg

Pumpējam veco zupu ārā.

as28qkixrcigtb83nalr.jpg

Tukšs ir, otrā pusē nekā nebija, apakšā ir pa kādam kakucim, vienreiz viņa ir bijusi jau metinâta, bet nepietiekami labi, jo kaut kur, kā jau iepriekš minēju, ir sūce.

s70yx4mnx3vi5wartzac.jpg

4v87qb10l0ea8i933qos.jpg

065riim9gx1m02fvzuhu.jpg

Liekam visu atpakaļ, to gredzenu es gan ne pa ko nevarēju pilnīgi līdz galam atpakaļ dabūt, nereāli stingrs un negribēju kaut ko sasist, ceru, ka benzīns tāpēc garām neies :wacko:

092hnthatoavk14r4qu.jpg

Sanāca kopā ap 10 litriem, mazāk kā biju gaidījis. No E98 gan te laikam tikai nosaukums palicis, šitais vairāk pēc [censored]iem izskatās. Ar tādu diez vai piekurbulētu.

zzqbt3z3u5d5kad3jp5h.jpg

Ar to pašu iekārtu izpumpēju arī degvielas vadu, tur tādā pašā krāsā. Tagad visa sistēma sausa, filtrs tāpat bija sauss. Kad vēl bija bākā zupa, tad apakšā bija oranžs, domāju, ka ruslans baigais, bet ne vella, pati bendža oranža.

fanhaomjm4vfyzf6dtrr.jpg

pauefzm9uzdxu1jkado.jpg

Akumulatora mājvieta. Un daudz rūsas. Ir dabūts šrotā dzīvotspējīgs par pieņemanu cenu, būs jāliek iekšā.

xzqvkpa8f01o3n24bhdu.jpg

Tīrot salonu no visādiem krāmiem, atradu čupu ar veciem Neste čekiem. Eh, kur tie laiki... :/ 

uyvt3yqcy854s3bbgedf.jpg

Tad vēl bija čupa ar dažnedažādiem papīriem, tostarp apskašu izraksti. Priekšējās labās bremzes pārspēj visu :rofl: 

puc9qzsupmpten9w8s9r.jpg

Atklājās nepatīkams fakts- dzešēsanas šķidruma bāciņā valdīja sausums. Tā kā tur bija visādi netīrumi un nosēdumi, nolēmu noņemt un izmazgāt.

q53lp3xl4urqu6zxwqk1.jpg

Labāk ir, plus vēl to bleķi paberzu tīrāku. Ņemot nost patraboku, atklājās, ka tajā šķidrums ir, tātad radiators nav sauss, bet bāciņa gan. WTF? Salonā uz grīdas arī darās interesantas lietas, blakussēdētāja pusē ir slapjš, šofera pusē ar nedaudz :unsure: .

p0akwdhv648iwghnftko.jpg

Ņemam plastmasus zem paneļa nost un meklējam, kur ir tecējis šķidrums.

eukgnlcbv1jipbm6ybtb.jpg

Maz ekstru, maz vadu- vienkārša loģika B) .

qocn66d0qnvpj9r7x.jpg

h60jrnlyusksg0h0uw6.jpg

Tā, te mums sākas problēmas- uz grīdas blakus pusē ir tik slapjš, ka spiež cauri divām lupātam, ja spiež virsū :wacko: . Šķiet, ka te zem pečkas ir visslapjākais, pa tepiķi ir smuki notecējis lejā. Uz grīdas varētu būt viss bāciņas saturs palicis. Tad viņš var pa pečku iztecēt? Augšā no motortelpas puses ir viss sauss, tikai šite slapjš. Ir man jēga liet bāciņu liet pilnu un darbināt, ja nu atkal iztek? Kur meklēt sūci un vai tāpēc jāņem panelis nost?

hsmnx8y2azjnvu06c.jpg

Kreisā pusē mazāks slapjums, bet līdzīgi. Tur kur tumšāks, tur mitrums. 100 punkti, ka dzeses šķidrums, jo paņemot ar pirkstiem tāds īpatnējs lipīgs. Vispār jau topiku gribēju cept augšā, kad būtu izdzīts ārā un nomazgāts, lai var no visām pusēm apskatīt, bet neko darīt, ir pagaidām, kā ir. 

cxhbj1e7s5zvriim32fg.jpg

Te arī kādu vecāku bildi atradu. Gadās arī tā :huh:  Minčiem pusdienas sanāca. 2008. gada jūlijs.

rshhxevg5m9hn0woru.jpg

Šo rakstu rediģēja Edzyx: 17 June 2013 - 14:26

Audi A6 C4 1.9 TDI '96

#6 Klobsters

Klobsters
  • Lietotājs
  • 1089 raksti
  • Dzīvesvieta:Zoļiks, UK

Pievienots 10 May 2013 - 16:53

Glīts 100ais.  :ok: Tas Foha spoileris diezgan vērtīgs, tikai žēl, ka nav pilnā komplektā. Oriģināli nāk gabaliņi arī uz spārniem:

foha.jpg

1986 Audi 80 GT 1.8 FWD apaudzis sūnām  :/ 
1994 Audi 80 Competition 2.0 16V Quattro  :ok: 
Programmēšana, 3D modelēšana un printēšana.

#7 NHLFANS

NHLFANS
  • Foruma atbalstītājs
  • 842 raksti
  • Dzīvesvieta:Jelgava

Pievienots 12 May 2013 - 18:20

Rauj ārā pečkas kasti un maini pečkas radiatoru , ganjau tas tek ...

Pārdošanā dažādas Audi a6c5 un a4b6 detaļas !!! 

#8 Edzyx

Edzyx
  • Lietotājs
  • 1545 raksti

Pievienots 13 May 2013 - 15:50

Glīts 100ais.  :ok: Tas Foha spoileris diezgan vērtīgs, tikai žēl, ka nav pilnā komplektā. Oriģināli nāk gabaliņi arī uz spārniem:

Paldies B) Sākumā domāju, ka varētu nomainīt uz kkādu bleķinieku, bet, parakājoties pa netu un secinot, ka tā ir reta manta, atmetu tādu domu :D

Audi A6 C4 1.9 TDI '96

#9 Edzyx

Edzyx
  • Lietotājs
  • 1545 raksti

Pievienots 14 May 2013 - 09:34

Vakar Sarkanais izdvesa pirmās dzīvības pazīmes, dabūju benzīnu līdz filtram, bākā ap 4 litriem, biki dzesēšanas šķidrumu, aķi klāt un spridzināju vaļā. Lampiņas panelī deg, pulkstenis iet, gaismas strādā, kreisie pagriezieni deg, labajā pusē gan tik aizmugurē, gļuko piedevām (pārāk raustās, vadi varbūt vainīgi). Starteris uzreiz negribēja griezt (nekontačet), varētu būt visādi zaļie uz vadiem kaut kur sametušies :kasp:. Pečka pat ierūcās, pamazām sāka citas fiškas arī rubīt. Tik tālu tikām, ka mans second hand šrota aķis ir pa švaku, kvēpā nedabīju un sāka pie "-" klemmes kūpēt. Uzliku lādēt, šodien diez vai laiks sanāks, domājams, ka parīt būs otrais starta mēģinājums.

Audi A6 C4 1.9 TDI '96

#10 Edzyx

Edzyx
  • Lietotājs
  • 1545 raksti

Pievienots 16 May 2013 - 15:37

Viņš ir dzīvs! :D  Piepildīju arî trubiņu no filtra līdz sūknim, kā arī pašu filtru ar benzīnu un tad jau tīri labi pielaidās. Šite piedzīts uzpumpēt riepas, kurās vēl bija 2 atmosfēras katrā, smejiet vai ne par šitām balonniecēm (175/80( :woot:)/R14) uz prostajiem tērauda diskiem, be gaisu viņas tur ok, ja pa 3 gadiem vēl nebija plakanas.

qoumphru5a4nebts1j2e.jpg

Netīrs jau pēc vella, bija jānomazgā logi, citādi redzamība pilnīga nulle :D. Šodien sākšu lielākus tīrīšanas darbus. Par pečku- ja tagad netecēs šķidrums ārā, tad nekasīšos, ja nu kas, tad tikai plēsīšu ārā, radagabals teica, ka viņa vecajam VW busam arî šitā vienreiz esot mistiskā kārtā izgājis (pat kkādi 4-5 litri) un pēc tam nekad vairāk nekas tāds nav bijis :huh: .

wxo4wwli95kjeot18ul.jpg

Te arī neliels viģiks no procesa: 

youtu.be/5upv7nqgudA

Šo rakstu rediģēja Edzyx: 17 June 2013 - 14:28

Audi A6 C4 1.9 TDI '96

#11 Edzyx

Edzyx
  • Lietotājs
  • 1545 raksti

Pievienots 10 June 2013 - 15:02

Biki nomazgāju:

yl857nkj2m6z3cbcc0r.jpg

piogc86qn0v2fuihefub.jpg

nsz0fanicoxzn7zlvzrh.jpg

Abās fortučkās bija iztecējusi stiklu līme. Ajax, skrūvgriezis, lupata, avīze un tika likvidēta.

lfr94zp2sbztp02a2xm5.jpg

Te tika tīrītas gaisa ejas:

wjyvy583b074oxdteiu7.jpg

9s01ffudj3fxw1vycp93.jpg

9x5sqq9bav7mwnexjeh.jpg

Pilns ar visādiem s****m un ptekļiem, kā jau varēja sagaidīt

2scofcj4y8s6icfjtvkw.jpg

Jau labāk

78s1u7147boew47oecd.jpg

Tas vecais porolons dalās gabalos, ja stingrāk uzspiež, bet pārāk gaisu nelaiž garām, tā kā mani tas sevišķi nerausta

ob7xroeo6swe2wigss4c.jpg

i48lvr90zod5lm05yr1.jpg

zfq6thplkxbcp6bsvkz9.jpg

u7bvstu6tszpvpechlui.jpg

Kad saulīte uzspīd:

kwoyejfzf3vhaqnkvzt.jpg

mm2xm30duwiffifjvit.jpg

1ekryqc43wxktpqwb6yj.jpg

Tas gan laikam tiek savu reizi ignorēts :D

t3cj1w7b5suya0y0xsn.jpg

Griesti birstē frizūru un ne pie kā vairs neturas, kkas jādara lietas labā:

hkek149ktvnuu5pa6gyt.jpg

ssi4al65ui8w9z5hluue.jpg

ge8l9gm2boifmd3dssog.jpg

3cl7ncyvi3gvc2ilp70.jpg

5jq4s0nsxqqy6sb2a40q.jpg

cfhebdyr0ccgl6lrsuwz.jpg

Ručkas izmagātas, to melno poļļu arī nokasīju, jo nāca pāri malām. Pēc tam salīmēju ar līmi, kur neturējās, tur tika izmantots 100gadīgs plastilīns.

hkz0kstztyctnu25gq6v.jpg

Nākamajā dienā turpinam:

h5kl0yy7w2z9hpznywsh.jpg

Motortelpa arī tāda netīra

5w17p4awoe3jmzqvwe.jpg

m5319fdxzl5sdd1h3tf.jpg

Labāk jau būs par kādiem procentiem, baigi nelaistījos, man jau tika sastāstīti visādi šausmu stāsti, ka ar mazgāšanu varot viskautko sačakarēt, utt :kasp:

c55y4zup619cspixs47e.jpg

qc4hmev4mrp7ja8zvcx.jpg

Šo rakstu rediģēja Edzyx: 18 June 2013 - 16:23

Audi A6 C4 1.9 TDI '96

#12 renatz

renatz
  • Lietotājs
  • 1217 raksti
  • Dzīvesvieta:Tērvete
  • Intereses:TDI

Pievienots 10 June 2013 - 15:27

Skaisti. 2.5TDI vajag!

BMW E46 330D 

#13 Mellaish

Mellaish
  • Lietotājs
  • 1673 raksti
  • Intereses:Sieva, dēls un arī auto lietas

Pievienots 10 June 2013 - 15:42

kaut kur liekas manīts šitas cigārs, vai man tikai tā liekas? nav kaut kur no Rūjienas gala? :huh:

Šo rakstu rediģēja Mellaish: 10 June 2013 - 15:42

#14 andzha

andzha
  • Moderators
  • 9622 raksti
  • Intereses:Nodarīt TO skaisti..

Pievienots 10 June 2013 - 20:56

Dikti līdzīgs fātera vecajai naglukastei, bet pāris elementi nesapas

Audi 80 B4 2.3 1.9TDI

Audi A6 C5 1.9 TDI

Audi A6 C4 1.9 TDI

Audi 80 B3 under construction..

#15 jubilejasaudi

jubilejasaudi
  • Lietotājs
  • 205 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga, Dagda

Pievienots 11 June 2013 - 12:03

Vakar Sarkanais izdvesa pirmās dzīvības pazīmes, dabūju benzīnu līdz filtram, bākā ap 4 litriem, biki dzesēšanas šķidrumu, aķi klāt un spridzināju vaļā. Lampiņas panelī deg, pulkstenis iet, gaismas strādā, kreisie pagriezieni deg, labajā pusē gan tik aizmugurē, gļuko piedevām (pārāk raustās, vadi varbūt vainīgi). Starteris uzreiz negribēja griezt (nekontačet), varētu būt visādi zaļie uz vadiem kaut kur sametušies :kasp:. Pečka pat ierūcās, pamazām sāka citas fiškas arī rubīt. Tik tālu tikām, ka mans second hand šrota aķis ir pa švaku, kvēpā nedabīju un sāka pie "-" klemmes kūpēt. Uzliku lādēt, šodien diez vai laiks sanāks, domājams, ka parīt būs otrais starta mēģinājums.

..man šķiet ka jāieliek jauna lampiņa izdegušās vietā, jo manuprāt šiem auto, vismaz manējam 1990.gada, nezinu kā vecākiem, ja kāds no pagriezieniem izdeg, tad attiecīgajā pusē sāk ātrāk strādāt(raustās) , tādā veidā var noprast ka kaut kad nav kārtībā.

Jubilejas Audi 100 Avant 2.3 NF FWD

Jubilejas Audi 100 Avant 2.3 NF Quattro

#16 Edzyx

Edzyx
  • Lietotājs
  • 1545 raksti

Pievienots 11 June 2013 - 15:47

Skaisti. 2.5TDI vajag!

Ne šajā mašīnā, būs šitais pats 1.8 čeburātors + gāze :D  (ļoti ceru). Pietiek, ka ir mājās B3 dīzelis. Neesmu dīzeļu fans vai nīdējs, bet tas jau būs garlaicīgi, ja visi savos cigāros sakrāmēs TDI. Nākotnē gan attiecībā uz dīzeļiem ir šis tas padomā, bet tas ir pavisam cits stāsts.

kaut kur liekas manīts šitas cigārs, vai man tikai tā liekas? nav kaut kur no Rūjienas gala? :huh:

Nav no Rūjienas, nedaudz tuvāk Valmierai atrodas. Kādreiz vismaz viens ļoti līdzīgs bija Valmierā, ķiršu krāsas, 87. gada, ļoti kopts, bet liekas ka ar FWD.

..man šķiet ka jāieliek jauna lampiņa izdegušās vietā, jo manuprāt šiem auto, vismaz manējam 1990.gada, nezinu kā vecākiem, ja kāds no pagriezieniem izdeg, tad attiecīgajā pusē sāk ātrāk strādāt(raustās) , tādā veidā var noprast ka kaut kad nav kārtībā.

To es novērsu, tur bija nekontakts vnk. Lampiņas bija nedegošas (bet kvēldiegi vēl veseli) aizmugurē kreisajā pusē gabarītiem un bremzēm. Tagad viss deg ;) .

Atpakaļ pie griestiem:

rwnzdruh08nzt1ecvb8.jpg

2qiki7kp3qaqe2mhrjwr.jpg

Audums nost, salons piecūkāts un pirksti lipīgi, riebjas man tas vecais porolons, viens drausmīgs materiāls

z2rwbkx8temk1p4pnao5.jpg

Un tad sekoja pats drausmīgākais- griestu kartons. Ja kaut kas tajā mašīnā turās klāt, tad tas ir tas. Pacepināju saulē dažas stundas, bet vienalga vienītī grūti viņu nodabūt nost. Sāka vēl lietus smidzināt, beigās biju spiests visai brutāli viņu noplēst

apaseev0w5dsx5slq9y9.jpg

Jā, gadījās man viņu nedaudz līkrocīgi apskādēt, neko darīt, tā vnk sanāca... :wacko:

ntzb35d06bz9sn0com4u.jpg

Kasam nost to draņķi, cūkošanās jau briesmīga, bet ko vajag, to vajag

0f7cny32c3o5o9unu79v.jpg

Lielums nost

2anthr2se9vwuk69mmnj.jpg

Vienu citu dienu revidēju bagāžnieku un vēl šo to

oexw5c0puuy3ty773qys.jpg

Oridžinal zapaska. Maziņa, bet ir nācies viņu pāris reizes lietot

5x0bkqjdttz7d05mt9nm.jpg

Iepirku šādus tādus materiālus:

y41itxlsqf053rrslkf3.jpg

Pabeidzu tīrīt kartonu- vispirms ar kaltu, pēc tam ar acetonu

vapgudr0suknw605icc.jpg

Pats salauzu, pašam jāčinī. Gangsta style :D

zehie3kjx5dcm135k8h3.jpg

Turās kopā pat ļoti labi, gribēju arī ar skavām sastiprināt, bet biroja skavotājs nebija spējīgs izdzīt skavu cauri tam kartonam

ge52pvyhdmhs28g4ynu2.jpg

Sākam kleksēt līmi virsū:

g5vdysaxcx615558l20i.jpg

Līmēju pakāpeniski, pa posmiem, jo viņa diezgan ātri apvelkas. Pēc tam katru slīpo malu atsevišķi.

bst6xxit1fokjz7qs53z.jpg

Ar rullīti izlīdzinam un piespiežam

h9ay8pj1baggmajjy3q.jpg

Te jau pie beigām:

t0beya4y0ynq5jltd1b8.jpg

2s4kdtmti639l0ctdj0.jpg

Uz stūri neskatīies, tie ir atsvari :D, jo izlauzto ielīmēto posmu grib spiest uz āru.

n4y4mcytedhskdkhrny.jpg

Jau maliņas apgrieztas un caurumi izknābāti ar tapešu nazi un šķērēm. Audums ir mēbeļu audums, kkāds šaneļa veida. Izmeklējos pa kādiem 3 veikaliem, šitais bija pieņemākais variants un tuvākais oriģinālam. Pārdevējas nevienā no tiem, piemēram, par tādu alcantaru vai tās imitāciju neko nebija dzirdējušas. Zamša arī nebija. Bija vēl kkāds brūns, melnie, rakstains, bordo krāsas samts (tā gan būtu eksotika un labi pieskaņotos pie mašīnas krāsas, bet secināju, ka tas ir pārāk lupatīgs un ka no tāda drīzāk var kleitas šut :D + rauj klāt visādu drazu), kamuflāžas krāsas brīnums (ko vēl ne :crazy: ), tumši zils, kas pēc struktūras būtu bijis labs un biezāks par šo. Varēja būt, jā, biezāks, un mazliet staipīgāks, jo saulessargu vietās ne līdz galam varēja ietūcīt tajās iedobēs.

v6717jz6qk4msi0jmto5.jpg

Šo rakstu rediģēja Edzyx: 19 June 2013 - 10:16

Audi A6 C4 1.9 TDI '96

#17 Edzyx

Edzyx
  • Lietotājs
  • 1545 raksti

Pievienots 12 June 2013 - 13:21

Vēl skats ar pārvalkiem, ja vēl būtu smuki un veseli, tad es varbūt neko neteiktu... Bet jāravē nost.

36nhxrpmhqyq0lv922b.jpg

7rtzu8gg7f3foctde4bx.jpg

Viens ķeblis jau laukā:

rd57jbve86uw5sadaa.jpg

Jopcvai, te mums ir slapjums

c0b6vvq50dok6e00nz.jpg

Pie vainas šitais gabals, pilns ar ūdeni un kko līdzīgu dzeses šķidrumam. Tika izmazgāts un izžāvēts.

b1ropiu2424amiadgygb.jpg

Kamēr vēl nav ādinieki, jāsakopj šie paši beņķi:

xzf2lwspxlzzkevawjl.jpg

Te jau izsūkts uz mazgājas:

rc84x2tq2pk8ejvt1oj4.jpg

Bez šitāda nekādi, citādi vāks :D

ykf26zo800fhz05yccmc.jpg

Daļa no plastmasām

l0x4pdpb2p6pas4prndg.jpg

7boq0b2a5pecxb2b3bbd.jpg

Tā pati procedūra, kas iepriekšējā dienā

ia6ti0pszmk60fntfpu.jpg

Opā, neslikti. Ls 2,16 zem tepiķa.

5mew55todis56tecoicw.jpg

ga02wvcqxm6ni0bgfpcl.jpg

p4z71io1ox5z2zj67yze.jpg

Šofera ķeblis ļurkājās kā vecas vistas kāja. Sagriezu mazus bleķa gabaliņus un satinu ar izoleni uz šitiem virsū.

bkm227e3c6rrj3hiwcq.jpg

Otrā pusē arī. Rezultātā brīvkustība likvidēta un ķeblis stingri turās.

k3lj38yji2cz0w2awr3c.jpg

Nu tādiem arī apmēram tiem maniem vecajiem ķebļiem būtu jāizskatās.

7j2rq8jxtb7lik3a2l88.jpg

hnyuh6pgcdigrq64qeo.jpg

Mans pagaidu sēdekis ar bezpakāpju regulēšanu. :D Augstumā tik nevar mainīt. Sevišķi ērts nav, bet lai izbrauktu ārā un atpakaļ iekšā pietiekami. Griestu kartons iemocīts iekšā un gaida uz līmēšanu.

h8ied3zshk0fhmz8kzmn.jpg

Te arī vajag piekopt. Kā redzams, tad razōtāji noskauduši slēpju caurumu ar zeķi, bet man viņu tāpat nevajag :D .Pagaidām te izolācija neplānojas. 

pxmbzs7emmijidaylfrp.jpg

8lfaa6k4570dwn3bw.jpg

Nezinu, kā citiem te pietiek vietas aķim, jo man vismaz te ir pamaza tā iedobe.

r2j3gimg55k5l80kyn37.jpg

Tā, beidzot arī tieku pie griestu līmēšanas. Noķellēju ar līmi, nedaudz uz kartona, bet ak tu mūžs, laiks ir galīgā pak**ā, visu laiku ir vai nu lietus, vai arī taisās līt, bet kkas tak jādara. Forši, sāk līt, pērkons ducina un man jau jumts nosmērēts. Nu ko, atkāpties vairs nevar.

yyl2bhpyfg7ppz5oydmc.jpg

Nesaprotu tos līmes ostītājus, man tā smaka riebās. Durvis un logi ciet, viss aizsvīdis, lietus ārā, iekšā paliek silti un tā nu mēs te divatā smacējāmies :D.

tam5j2jgrj88xakw9mcd.jpg

Kkas jau piemontēts

2ghctmejr0dxg8wegeyd.jpg

Piespiežam uz kādu brītiņu

0tp8k66cj5lqhqh0q.jpg

Audumam atstāju šādas 3,5cm maliņas, lai ir ko aizbāzt priekšā, jo kartonam tā mazā mala nolūza. Nogriezu vēl apmēram 1cm un ir ok.

43ei0wmrs9flfoehb.jpg

Risinājums aizmugurei- tā kā šitais audums ir tāds visai paplāns, un pie aizmugures biju nogriezis līdz ar malām, jo likās, ka varētu traucēt kkam, tad izskatījās nesmuki un iemuhļīju sarullētus auduma pāpalikumus, lai nosedz. 

26ywdvufwdq3pobin240.jpg

Griestu lampele negribēja turēties stingri, bet uztaisīju no izolenes blīvējumu un tagad turas kā nākas.

4s5ep3xw1own3zpeqxwb.jpg

Šitie arī tīri beidzot

reotknih4ouqfvlnpgwd.jpg

Smuki izbalējis. Bet kad ir salonā, tad nemaz tā nemana

9zl1hriwykd0e591t9f.jpg

Izraku no skapja galvas balstus un pa fikso uzpucēju ar mitru lupatu

pekg81vxbbndokgjnek.jpg

Sākam višu štellēt kopā

8jcl86x9rvt08a30prh.jpg

ejjzbt2tapm54hu132.jpg

xwputbhwehs424ws8vt.jpg

aaouyb3r7ocqk1addojx.jpg

Foršas tā quattro fortučkas  :oooo:

f16zrot0vy804m1apcr.jpg

g5y3t0n762oelxbpcksh.jpg

rxfb0l0yw25130y3y.jpg

Šo rakstu rediģēja Edzyx: 19 June 2013 - 10:24

Audi A6 C4 1.9 TDI '96

#18 andzha

andzha
  • Moderators
  • 9622 raksti
  • Intereses:Nodarīt TO skaisti..

Pievienots 12 June 2013 - 14:09

Klau, negribi tos trakos palagus samazināt, kompis vnk jūdzas nost šādas lapas ielādē..

Audi 80 B4 2.3 1.9TDI

Audi A6 C5 1.9 TDI

Audi A6 C4 1.9 TDI

Audi 80 B3 under construction..

#19 ponijs

ponijs
  • Lietotājs
  • 288 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga
  • Intereses:viens kardans+bloki+cetri ritnei+turbiomotrs+cetri rinki=ir veids ka vajag dzivot

Pievienots 12 June 2013 - 17:38

vo vo vecit, nav nekas pret forkam, bet kompis baigi gruzi nost

#20 Gvidoo

Gvidoo
  • Moderators
  • 900 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga, Zolitūde
  • Intereses:Četri riņķi !

Pievienots 13 June 2013 - 00:42

Cepuri nost nu apņēmība ! 

Griestu audums "Spridzina"  :hihi:

Audi a4 1.8 20v Quattro
Honda prelude 1.8 dual carb 2gen
Audi coupe 2.3 NG FWD
Audi 100 c4 2.8 Quattro LPG

#21 Edzyx

Edzyx
  • Lietotājs
  • 1545 raksti

Pievienots 13 June 2013 - 14:08

Sorry, labošos par tām milzīgajām bildēm, pašam arī sāk kārties nost.... :ermm:

Cepuri nost nu apņēmība ! 

Griestu audums "Spridzina"  :hihi:

Paldies! :) Nu vismaz tagad nekarājas :D

Audi A6 C4 1.9 TDI '96

#22 thekristapss

thekristapss
  • Lietotājs
  • 191 raksti

Pievienots 14 June 2013 - 18:21

Atceros to murgu ar griestiem ar senča C3 Avantu,veiksimi darbos ;)

#23 Bijach

Bijach
  • Lietotājs
  • 43 raksti

Pievienots 14 June 2013 - 18:46

griestu darbs labs :ok: , man tas murgs vel prieksaa avantam  :rock:

Audi C3 2.3NF Q

#24 Edzyx

Edzyx
  • Lietotājs
  • 1545 raksti

Pievienots 17 June 2013 - 14:04

Paldies :) Jā, griesti līdz šim ir bijis tas trakākais... Ir dzirdēts, ka ar lūku aprīkotajiem esot vienkāršāk. Bet kas tik viss vēl nav priekšā.... Redzētu jūs apakšu viņam... :woot:  Bildes būs B)

Audi A6 C4 1.9 TDI '96

#25 Edzyx

Edzyx
  • Lietotājs
  • 1545 raksti

Pievienots 19 June 2013 - 10:54

Tā, bildes veiksmīgi samainātas, tagad visas ir 1024x768, ceru, ka visiem viss lādējas normāli :viltigs: Ja jau reiz ir tīrs (jo ilgi viņš tāds neturēsies :D ), tad var vēl kādu bildi iemest: 

5r8czmjdb5q3v6nfu0hi.jpg

P.S. Jā, tas fonā ir B3 dīzeļspēks :D

Kopā ar griestiem labi izskatās, man vismaz tā šķiet. 

inur8oq3jcvodai2zcs.jpg

lthevdquk2mjkso22qa2.jpg

b08nl8kegc5udeb3isim.jpg

ut33i1v3zkwwcf6uhn.jpg

icrcejd3qk27z0kewfhh.jpg

Gandrīz jau tāds pats salons sāk patikt :D

tjp7jxaq2f4kadriqye.jpg

v75vo1b1ir7c224ljv0.jpg

Labi, pietiks, tagad pie nopietnākām lietām. Īstās problēmas sākas te, apakšā. Rūsa, rūsa, rūsa un ne viss darbojas kā nākas

phd125pwnbxc1py8imip.jpg

Uz kalotkām vēl bija datums virsū, 2007.gada decembris. Bet suporti tāpat apšķaudījuši viņas ar rūsu.

0n4ethgbaaimqfoywra5.jpg

Ā, jā, kāpēc es sāku kko meklēt, roceni novilkt nevar. Trosītes jāmaina?

k2hjj8jlkwjjt64ws.jpg

Varbūt, ka šito spārnu vēl var saglābt, rūsa jānotīra un jāapstrādā (vēlāk izrādīsies, ka es smagi maldos :D )

eg9o9302m2f9k0w2cpg.jpg

kn78wg4n0ktfshqglnlf.jpg

Otrā pusē skats nav diez ko labāks

aso9r6gi8motpxznbg4n.jpg

ao0wc04uzcvarqi2zhim.jpg

Šitajā pusē pat nav atgaisošanas vārsta, ķipa nolauzts un ieskrūvēta random skrūve :D . Labajā pusē zem visas gumijas vārstam ir rūsa. Vispār baigi bēdīgi izskatās, ož pēc suportu maiņas. Sapūtu, kur iet rocenes padarīšan,a ar WD-40, bet, protams, rezultāta nekāda, tāpat nevar novilkt.

yg65jezluy8hhokt0zei.jpg

Kaut kas aizdomīgs ir pie pirmā bunduļa, bet pēc skaņas neliekas, ka būtu caurs

147a7bibawye9426b.jpg

Pati labākā daļa. Un aŗi problēmas. Bloķi diez vai slēdzas (man pat ir bailes to slēdzi grozīt, jo varot tā saslēgt, ka nedabūšot atpakaļ, utt, nu tantes runā). Eļļa te ir tecējusi, svaigu nekur neredzu, jo varētu būt, ka sauss. Jābrauc uz bedres un jāprovē munštrierēt korķis (vai korķi) vaļā un lūrēt, kas tur ir vai nav.

ow2f8lr5rlriezxkjhax.jpg

pwp4h85ctzz4ykjlddak.jpg

lsiyh3h7szlupt7uvzk.jpg

Nu kuram vēl ir tik sapuvis cigārs? :pardon:

u95igrd5v9d9lpencutp.jpg

kemznoy88x8mvnc6g70o.jpg

Mazliet pagāzu pa pļavām. Ar pilnu gāzi spolē normāli, uzrāviens labs (kā jau quattro) arī ar mazo motoriņu. Kad uzsilst, tad iet labāk, jo bez čoka viņu palaist nevar un kādu brīdi ir jātur atviktu, citādi brīvgaitā grib slāpt nost. Prasās regulēties.

lobs7m6bi09itu9csuj2.jpg

Tad man te vēl viena maza problēmiņa, visu laiku deg pakaļas bloķa lampiņa (diskotēku netaisa, bet vnk deg) un nost nedziest. WTF? Sabloķēts viņš točna nav, bet degt deg. Tur laikam viss psc....

1ujxwt3hj9kx9wk0tjkn.jpg

Un vēl, vai tiešām nevienam forumā nav/nav kādreiz bijis 1,8 quattrocigārs?

Šo rakstu rediģēja Edzyx: 19 June 2013 - 10:57

Audi A6 C4 1.9 TDI '96

#26 thekristapss

thekristapss
  • Lietotājs
  • 191 raksti

Pievienots 19 June 2013 - 11:57

Kkad bija 80tais b2 ar 1.8 un qauttro,bet cigāru neesmu manījis.

#27 Klobsters

Klobsters
  • Lietotājs
  • 1089 raksti
  • Dzīvesvieta:Zoļiks, UK

Pievienots 19 June 2013 - 14:44

Un vēl, vai tiešām nevienam forumā nav/nav kādreiz bijis 1,8 quattrocigārs?

AELs tādā tilpumā nenāk.  :hihi:

Šo rakstu rediģēja Klobsters: 19 June 2013 - 14:45

1986 Audi 80 GT 1.8 FWD apaudzis sūnām  :/ 
1994 Audi 80 Competition 2.0 16V Quattro  :ok: 
Programmēšana, 3D modelēšana un printēšana.

#28 Stolbovs

Stolbovs
  • Lietotājs
  • 1565 raksti

Pievienots 19 June 2013 - 20:41

Par suportiem - nav tik traki! Nopērc remkomplektus (nemaksā dārgāk par 8-9 Ls vienam - tur iekšā visādi gumijas gondoni). Pašus suportus, ja nepatīk rūsa, vari iedot kādam notīrīt ar smilšu strūklu - būs tīrs bleķis. Ja gadījumā kādu gaisojamo skrūvi nevari dabūt vaļā, vai bremžu gumijas caurule neskrūvējas vaļā - to griez nost, aizved suportus uz kādu servisu, lai riktīgi uzsilda tās skrūvju vietas, kamēr sildāmā vieta paliek sarkana, un pēc tam uzreiz iemērc ūdenī (vislabāk sildīt ar acetilēnu - baigais karstums!). Visas skrūves atnāks vaļā kā mīļās (ja ar vienu uzsildīšanas reizi neizdodas - tad jāatkārto). Kad visas skrūves esi dabūjis vaļā - suportu jauc ārā. Jāpačakarējas, kamēr visu iztīra, kā arī nenožēlo tos 3 Ls plaķenēm, kas paredzētas sprostgredzenu izņemšanai - būs nepieciešams pie aizmugurējo suportu pārjaukšanas. Pats suportu remonts izpaužas - izjaucam, iztīram visus sūdus ārā, ieliekam pilnīgi visas jaunās gumijas, kas nāca klāt remkomplektā (tas nekas, ka vecā izskatās laba, vai nav saplēsta - otrreiz klapējot pižiku veco piestudzināto prezervatīvu tak nevilksi atpakaļ!). Vēlams ir nopirkt jaunus atgaisotājus jebkurā autodaļu veikalā - nemaksās dārgāk par 50 santīmiem gabalā. Kā arī, pēc tam skrūvējot jau atrestaurētā suportā gan atgaisotājus, gan gumijas bremžu trubiņas - vēlams vītni apsmērēt ar grafīta smēri, vai kādu silikona zieķi. Tomēr kaut kas vairāk, nekā bleķis pret bleķi. Pižiku tak arī pa sauso nevālēsi! Ā, un pats galvenais - suportu krāsošana! Pilnīgi bezjēdzīgs pasākums ir krāsot kādā no spilgtajām krāsām, vai vēl labāk "specīālā Brake Caliper Spray - DUPLEX". Pilnīgi lauki!! Nopērkam baloniņā Hammerit Black Hammered un pūšam virsū! Nav obligāti, protams, bet es ne uz kādām pulverkrāsām savam divsimtniekam neiespringu. Hammeritu uzlaidu un būs ok - kādu ilgāku laiku nerūsās (tāpatās bremzējot, viss tas pseidoskaistums tiek noputekļots ar bremžu kluču putekļiem - tā kā vari neiespringt).

Par suportu virzulīšiem - pirms pērc jaunus, izjauc šitos suportus ārā, un apskaties, vai esošie nav ar rūsu. Ja rūsas nav, tad mainīt tolka nav nekāda! Ja kaut nedaudz aprūsējuši virzulīši - nomaini, savādāk būs topiki "ķīlē suports", "karst bremzes" vai "cigārs = sūds"!

Šo rakstu rediģēja Stolbovs: 19 June 2013 - 20:43

#29 Edzyx

Edzyx
  • Lietotājs
  • 1545 raksti

Pievienots 20 June 2013 - 13:07

Paldies par infu, iedvesmoji mani B) Mani vnk šokēja rūsas daudzums un tā slāņa biezums, kas tur ir, tāpēc domāju, ka cauri ir ar viņiem :D . Girling uzraksts pat nopuvis. Tad jau tik dārgs šitas pasāciens nebūs. Jauna grafīta smēra bundža arī kā reiz jau stāv plauktā. Par krāsu- es točna domāju, ka nu man būs sarkani suporti tuning variantā, bet nu jā, laikam jāpārdomā šitais vēlreiz :D .

Audi A6 C4 1.9 TDI '96

#30 ponijs

ponijs
  • Lietotājs
  • 288 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga
  • Intereses:viens kardans+bloki+cetri ritnei+turbiomotrs+cetri rinki=ir veids ka vajag dzivot

Pievienots 20 June 2013 - 14:07

Paldies par infu, iedvesmoji mani B) Mani vnk šokēja rūsas daudzums un tā slāņa biezums, kas tur ir, tāpēc domāju, ka cauri ir ar viņiem :D . Girling uzraksts pat nopuvis. Tad jau tik dārgs šitas pasāciens nebūs. Jauna grafīta smēra bundža arī kā reiz jau stāv plauktā. Par krāsu- es točna domāju, ka nu man būs sarkani suporti tuning variantā, bet nu jā, laikam jāpārdomā šitais vēlreiz :D .

tiesam ar suportiem kepa nava tik liela galvenais tiesam ka stolbovs mineja ir nopirkt specalas plakenes un pacakareties ta sirdigak ar to tirisanu. Un par sarkano krasu gan labak aizmirsti jo kad ta sarkana krasa sak lupt nost skats ir krietni pretigaks ka ja tu vinus norkaso melnus un krasa sak lupt nost

Also tagged with one or more of these keywords: audi 100, quattro, c3

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)