Pālekt uz saturu

Foto

Audi a4 b5 instrumentu panelis.

a4 b5 borta kompis instrumentu panelis

• Please log in to reply
90 atbildes uz šo tēmu

#61 km_

km_
  • Lietotājs
  • 587 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:Gulbene
  • Intereses:Audi B5/C5 instrumentu paneļi, VCDS

Pievienots 30 July 2017 - 16:41

Jā, tā arī darīšu! :)
A6 panelim ir iespējams uzflešot A4 firmwāri, vai kaut kā tamlīdzīgi viņu sabakstīt, lai visu pareizi rādītu iekš A4?

A4 B5 FL 1.9 TDI AFN 148bhp/330nm, tuned by km

:greyrs4:

#62 alibaba

alibaba
  • Lietotājs
  • 152 raksti
  • Dzīvesvieta:Rēzekne

Pievienots 30 July 2017 - 16:53

Nu firmwari labāk atstāt dzimto, pārtaisot degvielas devēja karti. Tahometrs derēs jebkurā gadījumā, ja EU, tad spidometrs arī derēs, ja GB, tad jālabo spidometra karti. Nu pie reizes iedzīt iekšā vajadzīgo VIN un paneļa ID pārrakstīt no A6/S6 uz A4/S4 (lai būtu viss pa fenšujam). Nu un nobeigumā jāpiesien immobilaizers. Nu it kā viss no tehniskā viedokļa kas neskar vadus. Ja mašīnīte ar durvīm traucē, to atslēgt nafig.

Ir priekšlikums aiztīties uz PM lai mūs par spamu neizbano. Ja kādam kas būs interesanti, paprasīs, atbildēsim.

Šo rakstu rediģēja alibaba: 30 July 2017 - 16:55

#63 Val

Val
  • Administrators
  • 11787 raksti
  • Dzīvesvieta:Valmiera

Pievienots 30 July 2017 - 18:08

Pilnīgi mierīgi var tepat turpināt.
:arrow: Pārdodu S4/C4/B5/V8 un citas vecu krabju detaļas
:arrow: Pārdodu diagnostikas kabeli kopā ar VCDS (VAG-COM) un 2x2 pāreju.
:arrow: B5-B6, C4-C5 šrotu OEM radio pin kodu atgūšana: RNS-D, RNS-E, Concert, Chorus utt. PM

audi 80 b2 5vt gte quattro
audi a4 b5 1.6 fl fwd

#64 Dīzelists

Dīzelists
  • Lietotājs
  • 1655 raksti
  • Dzīvesvieta:Ventspils

Pievienots 01 August 2017 - 00:05

Nu pag, kam tad A4 B5 1999.gada 2.5 dīzelim nāk karterī tas devējs? Ķipa smukumam? Vēl vakar vienu redzēju. 

Tas devējs ar attiecīgu komplektāciju sāka rādīties no 99.gada .

Šo rakstu rediģēja Dīzelists: 01 August 2017 - 00:07

#65 Platinum

Platinum
  • Lietotājs
  • 4612 raksti
  • Dzīvesvieta:Ozolnieki
  • Intereses:Olga :)
    Quattro TDI

Pievienots 01 August 2017 - 07:33

Jā, jau 99 gadā (FL) nāca sensors karterī. Un Arī strādā.

#66 alibaba

alibaba
  • Lietotājs
  • 152 raksti

Pievienots 01 August 2017 - 08:16

Nu tātad es ar to vēl neesmu sastapies uz A4. Kā jau rakstīju, pie mums razborkās parasti A6 paneļi dabūjami, ja A4, tad tika līdz Immo2 - ar A4 restailiem vispār jūtams deficīts. Es pašlaik meklēju jumtu no restaila - sen meklēju... :D

#67 km_

km_
  • Lietotājs
  • 587 raksti

Pievienots 02 August 2017 - 23:26

Panelis ir 8d0919861f

ypt3dxc.jpg

Tātad vajag clusteri no A4 ar pilno ekrānu, ko ieswapot vietā. Ja kādam ir, var piedāvāt.

Šo rakstu rediģēja km_: 02 August 2017 - 23:30

#68 Val

Val
  • Administrators
  • 11787 raksti

Pievienots 02 August 2017 - 23:29

Feislifta panelis ar analogo pulksteni.
:arrow: B5-B6, C4-C5 šrotu OEM radio pin kodu atgūšana: RNS-D, RNS-E, Concert, Chorus utt. PM

audi a4 b5 1.6 fl fwd

#69 km_

km_
  • Lietotājs
  • 587 raksti

Pievienots 02 August 2017 - 23:46

Feislifta panelis ar analogo pulksteni.

Tas būtu visvienkāršākais variants. 20pin štekeris man jau ir un ručka arī. Var jau likt ar digitālo pulksteni, vajadzēs vienu 32pin štekeri dabūt un vadus vietām pamainīt. Bet, ja kādam ir ar analogo un vēl ar ejošu displeju, tad ņemšu.

#70 alibaba

alibaba
  • Lietotājs
  • 152 raksti

Pievienots 03 August 2017 - 08:10

Tas būtu visvienkāršākais variants. 20pin štekeris man jau ir un ručka arī. Var jau likt ar digitālo pulksteni, vajadzēs vienu 32pin štekeri dabūt un vadus vietām pamainīt. Bet, ja kādam ir ar analogo un vēl ar ejošu displeju, tad ņemšu.

Nu tad ja jau tiešām A4 Immo3 (ar digitālo kloku) ir tas gudrais devējs, tad lai nebūtu "Sensor error" ņemams būtu A6 Immo2 panelis (arī ar digitālo kloku). Čakars bik lielāks, bet brīvāk dabūjams panelis, nu i čakars ar vadiem no bildē esošā Immo1 (kuram divi 26 pinu štekeri uz pārējiem paneļiem (kur 32 pin štekeri) paliek spēkā. :) Labi, vakarā nobildēšu kādas pārejas esmu savai sataisījis lai izprast par ko iet runa. ;)

#71 km_

km_
  • Lietotājs
  • 587 raksti

Pievienots 03 August 2017 - 10:04

Okey, bet tas panelis būtu immo1? Pulkstenis tak analogais 5min, iekšā ledi utt. Štekeri arī viņam abi ir 32pin, pārliecinājos par to.

Sent from my XT1572 using Tapatalk

#72 alibaba

alibaba
  • Lietotājs
  • 152 raksti

Pievienots 03 August 2017 - 10:24

Oj, sorry, nepaskatījos ka pa 5 min. pulkstenis - laikam vēl pirms rīta kafijas skatījos. :D Vnk pa skatam bija dikti līdzīgs manam Immo1, a tas kas bildē ir Immo2, tā ka tikai vadi uz kloķa pogām, un uz ECU. Immobilaizeri būs jāadaptē. Mja, visādi brīnumi, arī tas ka XXX919XXX izrādās Immo2.

#73 km_

km_
  • Lietotājs
  • 587 raksti

Pievienots 03 August 2017 - 11:23

meklēs no A4, bet ja var pielāgot A6 paneli, tad esmu gatavs to arī darīt.

Sent from my XT1572 using Tapatalk

#74 alibaba

alibaba
  • Lietotājs
  • 152 raksti

Pievienots 23 February 2018 - 22:41

Jāpaceļ no miskastes šī tēma...te bija par tādu uzparikti kā TinyTog rakstīts. Tad nu beidzot tapa tas verķis gatavs.

Tiny_null.jpg

Sagatave

Tiny_full.jpg 

Rezultāts

Iebūvēto testu uz galda izpilda, dabā nav sanācis pārbaudīt.

Šo rakstu rediģēja alibaba: 23 February 2018 - 22:59

#75 ZeBaarda

ZeBaarda
  • Nepieredzējis lietotājs
  • 1 raksti

Pievienots 03 July 2018 - 23:52

Sveiki, nevēlējos jaunu postu taisīt, bet man jautājums diezgan vienkāršs un iespējams diezgan pastulbs.. :)

Ready? :D

A4 B5 2001gada benzīnniekam jāmaina FIS (led displejs starp spidometru un tahometru), klasiskā kaite - pixeļiem atvaļinājums, vairs lāga nevar salaīt neko.. Vai es varu skatīties uz 3paaudzes paneļiem arī no dīzeļauto 2000/2001gads? Jeb man tikai no benzīnnieka derēs? NEvis viss instrumentu panelis man vajadzīgs, bet gan tikai JĀPĀRLODĒ LED DISPLEJS!!!

#76 km_

km_
  • Lietotājs
  • 587 raksti

Pievienots 09 July 2018 - 22:49

Sveiki, nevēlējos jaunu postu taisīt, bet man jautājums diezgan vienkāršs un iespējams diezgan pastulbs.. :)

A4 B5 2001gada benzīnniekam jāmaina FIS (led displejs starp spidometru un tahometru), klasiskā kaite - pixeļiem atvaļinājums, vairs lāga nevar salaīt neko.. Vai es varu skatīties uz 3paaudzes paneļiem arī no dīzeļauto 2000/2001gads? Jeb man tikai no benzīnnieka derēs? NEvis viss instrumentu panelis man vajadzīgs, bet gan tikai JĀPĀRLODĒ LED DISPLEJS!!!

Vari skatīties uz jebkuru immo3 paneli, ja būs benzīnnieks, tad prasīsies pēc skalas maiņas, bultas salikšanas pa vietām un programmēšanas. Ja panelis ir vesels nevajag mainīt.

Ekrānu varu pārlodēt, tikai tad jāsūta panelis man. Ekrāni ir.

#77 alibaba

alibaba
  • Lietotājs
  • 152 raksti

Pievienots 10 July 2018 - 08:38

Nevajag jaukt kotletes ar mušām - ja tev vajag tikai displeju, tad nav ko uz paneļiem skatīties. Ja domā noņemt no kāda Immo3 displeju pārlodēšanai, tad jau labāk pliku displeju lodēt, jo rūpnīcas displeji praktiski tikai plēšas nost. Immo2 un Immo3 displeji ir identiski (neskaitot MM paneļus) un pofig, dīzelis vai benzīns.

#78 kristers

kristers
  • Lietotājs
  • 31 raksti
  • Dzīvesvieta:madona

Pievienots 20 October 2018 - 18:11

Panelis ir 8d0919861f
http://i.imgur.com/ypt3dxc.jpg...

Tātad vajag clusteri no A4 ar pilno ekrānu, ko ieswapot vietā. Ja kādam ir, var piedāvāt.

man 98 g 1,8 T probleema taada ka ik pa briidim mirgo gan elljas,degvielas un paareejaas lampinjas.nepatiikami ka piiks reizeem,citreiz ilgaak,citreiz tikai nomirgo.cik nu saprashana tad vareetu buut probleemas panelii?pieejami r vai nu taads pats ar pulksteni tikai kuram nav ciparu bet smalkaak sadaliits,vai nu ar digitaalo pulksteni un to ekraaninju viduu.cik noprotu naakamaa paaudze.vai ir iespeeja likt iekshaa kaadu no tiem?jo maneejam taads panelis kaa bildee aiprieksh.paldies par paliidziibu!

Šo rakstu rediģēja Val: 20 October 2018 - 20:20

#79 Drulis

Drulis
  • Lietotājs
  • 502 raksti
  • Dzīvesvieta:Jelgava

Pievienots 16 December 2018 - 14:15

Sveiki! Neatradu gan īsti pareizo tēmu, bet audi A4 b5 instrumentu panelī nerāda dzinēja temperatūru, vcds neko neatradu saistītu ar to, kur meklēt problēmu?

AUDI A6 Avant quattro 2006 2.7TDI V6 163hp / Powered By Jonix 
AUDI A4 Avant 1999 1.9TDI 110hp / TDR

#80 Firehazard

Firehazard
  • Lietotājs
  • 16 raksti
  • Dzīvesvieta:Vecpiebalga/Madona/Rīga

Pievienots 22 December 2018 - 15:59

Sveiki, es kā jauniņais nevaru sākt jaunas tēmas, tāpec rakstu šeit.

šodien braucu ar a4 b5 fl, un pēkšņi izdzisa klima, palika tikai pogu apgaismojums (klimas kods 8D0 820 043M)\

ātri sazvaniju šrotus, aizbraucu pakaļ citai, bet tā arī darija tāpat, vismaz džeki normāli parādija, kā dabūt klimu avārijas režīmā, strādā uz pilnu klapi vienkāŗši.

kas varētu būt pie vainas?

#81 Firehazard

Firehazard
  • Lietotājs
  • 16 raksti
  • Dzīvesvieta:Vecpiebalga/Madona/Rīga

Pievienots 24 December 2018 - 19:40

Sveiki, es kā jauniņais nevaru sākt jaunas tēmas, tāpec rakstu šeit.

šodien braucu ar a4 b5 fl, un pēkšņi izdzisa klima, palika tikai pogu apgaismojums (klimas kods 8D0 820 043M)\

ātri sazvaniju šrotus, aizbraucu pakaļ citai, bet tā arī darija tāpat, vismaz džeki normāli parādija, kā dabūt klimu avārijas režīmā, strādā uz pilnu klapi vienkāŗši.

kas varētu būt pie vainas?

pats atbildēšu. atradu problēmu. 

eļļas līmeņa sensors izrādās iet kopā uz viena drošinātāja kopā ar klimu un migliniekiem, tas arī bija vainīgais.

#82 RefiX

RefiX
  • 12 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga

Pievienots 28 January 2019 - 22:20

Sveiki. Man ir audi a4 b5 facelift 2000-2001 gads 1.9tdi ar sūkņa motoru. Stāv panelis magneti marelli. Šim motoriņš nobeidzies tahometram un kaut kas nav ar degvielas daciku un motora temperatūras daciku. Gribu mainīt nost paneli, bet zinu, ka varētu būt problēmas ar imo adaptācijunuz mašīnu. Gribēju adaptēt savu esošo klāt pie mašīnas, bet caur to 50 kanālu nevar pilnīgi sasaistīt, rāda not available. Varat ieteikt, kādu paneli likt un ko darīt ar to imo?

#83 Val

Val
  • Administrators
  • 11787 raksti

Pievienots 28 January 2019 - 22:37

http://wiki.ross-tec...ching_(Cluster)
Šo meklēji?

audi a4 b5 1.6 fl fwd

#84 RefiX

RefiX
  • 12 raksti

Pievienots 28 January 2019 - 22:48

Šis cerams ar noderēs. Gribu saprast vai likt tādu pašu paneli atpakaļ, vai varbūt ir tāds pats ar balto apgaismojumu un elektrisko pulksteni bet vdo.
Šis cerams ar noderēs. Gribu saprast vai likt tādu pašu paneli atpakaļ, vai varbūt ir tāds pats ar balto apgaismojumu un elektrisko pulksteni bet vdo.

#85 Val

Val
  • Administrators
  • 11787 raksti

Pievienots 28 January 2019 - 22:53

Ja jau liksi 2000-2001. gada VDO, tad būs arī el.pulkstenis.

audi a4 b5 1.6 fl fwd

#86 RefiX

RefiX
  • 12 raksti

Pievienots 28 January 2019 - 23:25

Links, ko ieliki ir kā adaptēt atslēgas, man tieši interesē kā adaptēt instrumentu paneli ar mašīnu. Nolasu mašīnas pin un paneļa pin. Tālāk sasaiste notiek caur imo un 50 kanālu, taču šis 50 kanāls rādas, kā not available.

#87 Val

Val
  • Administrators
  • 11787 raksti

Pievienots 28 January 2019 - 23:43

Adaptācijas 50. kanālu varu iedomāties ar šo instrukciju:
http://wiki.ross-tec...II_ECU_Swapping

Tu gribi likt citu paneli. Diez vai tas būs gen3.
http://wiki.ross-tec...rument_Cluster)

Pirms tam gribēji savam oriģinālajam panelim piesiet atslēgas, kuras pats esi "nodzēsis".

audi a4 b5 1.6 fl fwd

#88 RefiX

RefiX
  • 12 raksti

Pievienots 28 January 2019 - 23:51

Orģinālajam panelim ir visas atslēgas vietā. Nevarēju veikt piesiešanu caur 50 kanālu, lai mašīnas kompis līdz galam atpazītu veco paneli, jo cik skatījos, jsu panelis ticis mainīts, domāju, ka gļuki ir no tā ka nav adsptēts līdz galam, bet nē vaina ir tehniski. Laikam tad 50 kanāls nedarbojas jo nav gen 3 panelis, bet gan gen 2. Pēc paneļa koda ir 5Z,cik noprotu 3 gen ir ja ir lielāks par 5Z. Rītdien dabūšu jauno paneli, kas arī ir 5Z un mēģināšu veikt adaptāciju caur gen 2. Un Tavu linku ko nesen atradu. Es pareizi sapratu?

#89 Val

Val
  • Administrators
  • 11787 raksti

Pievienots 29 January 2019 - 00:02

Gen 2 vai Gen 3... Te boldā tas ir izcelts.
http://wiki.ross-tec...er_Generation_2
A6 C5 FL noteikti būs Gen 3.
A4 B5 FL neesmu Gen 3 redzējis, bet nu mazums ir :D

audi a4 b5 1.6 fl fwd

#90 RefiX

RefiX
  • 12 raksti

Pievienots 29 January 2019 - 00:22

Atradu vēl šādu, bet baida 6.punkts.
http://www.ross-tech...r-swapping.html
Nu visticamāk ka Immo2 jo caur immo3 man rādījās, ka 50 kanāls not available.

Also tagged with one or more of these keywords: a4, b5, borta kompis, instrumentu panelis

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)