Pālekt uz saturu

Foto

Auto Audio tehniskās diskusijas

jautājumi par auto audio skarļuņi galvas subwoofer pastiprinātāji

• Please log in to reply
926 atbildes uz šo tēmu

#901 neticigaistoms

neticigaistoms
  • Nepieredzējis lietotājs
  • 13 raksti
  • Dzimums:Vīrietis

Pievienots 26 January 2020 - 14:42

Starpcitu, uzliec MMI pēdējo firmwari virsū. Pēdējā it kā tika uzlabota skaņas kvalitāte. Diezvai tas Tev tur baigi kaut ko mainīs, bet nu vērts pamēģināt.

Kā to vispār var izdarīt? Pieslēdzot pc vai rakstot mmi jauno versiju diskā?

#902 Didzha

Didzha
  • Lietotājs
  • 120 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga

Pievienots 26 January 2020 - 15:43

Ieraksti diskā, ieliec changerī un installē. 
Ir ļoti daudz info par to.

#903 dragijs

dragijs
  • Lietotājs
  • 5376 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga
  • Intereses:No visa pa mazam

Pievienots 29 January 2020 - 09:59

Tev tur acīmredzot kaut kas nestrādā kā vajag. Man ir standarta akustiskā sistēma uz prefacelift C6 un skan ļoti labi. Basi ir pilnīgi pietiekami

Piekritīšu, man ex C6 standarta audi sistēma bija diezgan sakarīga , no sākuma jāpārbauda vai viss ir kārtībā ar esošo sistēmu... 

Audi Q7 3.0 TDI powered by Jonix ; Audi A4 B8 2,0 TDI

Audi TT 1,8 T 1 80 hp ;  Quadzilla ram smc 250

Audi A6 C6 3,0 TDI Quattro powered by Jonix,    Audi A6 C5 2,8 30V Quattro

Audi A6 C4 2,8 12V Quattro,   Audi Coupe un 90 B3 2,3 NG bezpiedziņa

#904 Riks

Riks
  • Lietotājs
  • 88 raksti

Pievienots 29 January 2020 - 10:39

Kas ir nepieciešams lai pieslēgtu atkīvo / pasīvo subi iekš A4 B7 ar RNS-E?

Anyone?  :D

#905 Sir Raitis

Sir Raitis
  • Administrators
  • 3585 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga

Pievienots 29 January 2020 - 12:05

nepieciešams 15sekundes lietot google

https://www.audiforu...ker-setup.6095/

A3 1.9 TDR ECU pwrd by Jonix
Audi 319d
Audi 430d

WWW.TDR.LV

#906 Riks

Riks
  • Lietotājs
  • 88 raksti

Pievienots 01 February 2020 - 14:33

nepieciešams 15sekundes lietot google

https://www.audiforu...ker-setup.6095/

Paldies!  B)

#907 Kostja

Kostja
  • 2 raksti
  • Dzīvesvieta:Limbaži, Rīga

Pievienots 06 February 2020 - 08:25

Sveiki! Problēma sekojoša- Audi A6 avant(c5) NeBose audio sistēmai skan tikai aizmugurējās tumbas un subwoofer, uz priekšējām tumbām iet tikai telefona signāls... priekšējās tumbas ņem signālu no aizmugures vai priekšējā magnetafona? Video ir redzama problēma

#908 Gus

Gus
  • Lietotājs
  • 37 raksti
  • Dzīvesvieta:Smiltene

Pievienots 07 February 2020 - 04:34

Ja nemaldos neBose priekša ņēma signālu no maģa, un ka tik caur vcds to bija iespējams konfigurēt.

Audi A6 C5 2.5 TDi Avant Quattro

#909 RaitisP

RaitisP
  • 3 raksti
  • Dzīvesvieta:Gramzda

Pievienots 29 April 2020 - 11:36

Hello. Kāds ir saskāries ar šādu problēmu.? A6 c6 2007. Ir veids, kā atrisināt šo problēmu, kurš izmaksā 50€, bet varbūt ir citi varianti ?

https://prntscr.com/s7w0xh

Varbūt kādam ir šādi diski https://sites.google...t=300&width=400

Šo rakstu rediģēja RaitisP: 29 April 2020 - 12:25

#910 Val

Val
  • Administrators
  • 11904 raksti
  • Dzīvesvieta:Valmiera

Pievienots 29 April 2020 - 13:02

Te lētāk, ja pats nevari atrast un ierakstīt.

https://www.kolumbus...8-4E-Q7-4L.html

:arrow: Pārdodu S4/C4/B5/V8 un citas vecu krabju detaļas
:arrow: Pārdodu diagnostikas kabeli kopā ar VCDS (VAG-COM) un 2x2 pāreju.
:arrow: B5-B6, C4-C5 šrotu OEM radio pin kodu atgūšana: RNS-D, RNS-E, Concert, Chorus utt. PM

audi 80 b2 5vt gte quattro
audi a4 b5 1.6 fl fwd

#911 RaitisP

RaitisP
  • 3 raksti
  • Dzīvesvieta:Gramzda

Pievienots 29 April 2020 - 13:27

Te lētāk, ja pats nevari atrast un ierakstīt.
https://www.kolumbus...8-4E-Q7-4L.html

Paldies. Pašam ko tādu ierakstīt ir diezgan sarežģīti. Būtu vienā diskā, nebūtu problēmas.

Tas čuvaks, kurš prasīja 50€ par šo, ir hitrijs. Es pasūtu pa 30€ un eju tā pat haltūrēt kā viņš

#912 Kostja

Kostja
  • 2 raksti
  • Dzīvesvieta:Limbaži, Rīga

Pievienots 02 May 2020 - 21:16

Sveiki! Problēma sekojoša- Audi A6 avant(c5) NeBose audio sistēmai skan tikai aizmugurējās tumbas un subwoofer, uz priekšējām tumbām iet tikai telefona signāls... priekšējās tumbas ņem signālu no aizmugures vai priekšējā magnetafona? Video ir redzama problēma

Problēma joprojām aktuāla, visur stāv NeBose tumbas, visas veselas, aizmugurē radio vadi arī pārbaudīti.....

#913 quattroAu80b2

quattroAu80b2
  • Lietotājs
  • 1630 raksti
  • Intereses:Audi

Pievienots 02 May 2020 - 21:32

90% kodējums nepareizs

20VT typ85 quattro..........neviens auto nepiedzimst par lūzni,bet mēs protam to labot :D

#914 999KrS

999KrS
  • Lietotājs
  • 1908 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga un tās apkārtne
  • Intereses:Viss, bet tajā pašā laikā nekas.

Pievienots 02 May 2020 - 22:09

Problēma joprojām aktuāla, visur stāv NeBose tumbas, visas veselas, aizmugurē radio vadi arī pārbaudīti.....

Apsties kodējumu, kā jau teica (bose baro visas 4 no pastiprinātāja, attiecīgi visi 4 skaļruņi (vadi) pieslēgti pie low level output un aiziet uz pastiprinātāu pakaļā. Ne bose - priekšas skalruņi pieslēgti pie maģa high output un barojas no maģa, pakaļējie tāpat, kā bose)

Apsties uz maģa uzlīmīti ar to kurš vads pie maģa ko dara (internetā arī ir "audi rns-d wiring" nu vai kāds tur maģis tev ir) un apsties kur tev pieslēgti priekšējie skaļruņi, bet ja tev teledona signāls aiziet, tad gan jau pareizi viss, tik kodējums.. bet nu saprati ko skatīt.. kā kodējumu mainīt - iegooglē..

(Zināšanas balstīju uz B5 sistēmu, manliekas, ka tāpat viss)

Auto audio... hobija līmenī.
65535 kļūda: varu nodzēst.

#915 neticigaistoms

neticigaistoms
  • 13 raksti

Pievienots 27 July 2020 - 22:14

Audi A6 facelift 2009. gads.

Ir plikākā basic audio komlektācija... It kā jau nav traģiski, bet basu nav vispār. Interesē, kādas ir iespējas kaut ko piepirkt, piespraust no citiem audi? Respektīvi ja piemēram šrotā sameklēju pastiprinātāju, subi utt, ir iespējas to civilizēti pārspraust savā?

#916 999KrS

999KrS
  • Lietotājs
  • 1908 raksti

Pievienots 27 July 2020 - 22:37

Viss ko gribi ir iespējams. Bet vienīgais, kas tiešām dos basiņu ir subis no veikala.. caur hi-low adapteri piespraust subi ar pastiprinātāju.

#917 neticigaistoms

neticigaistoms
  • 13 raksti

Pievienots 28 July 2020 - 08:59

Te uzreiz jautājums kas kuram ir spēcīgs bass... Bračkam ir pirmsfacelift basic audio, mani pilnībā apmierina. Kaut kur ārzemju forumos lasīju, ka tieši c6 facelift basic esot visliktākais, kas bijis. Bose arī likās ļoti ok. Vnk sakot, īsti jau negribās lai bagāžniekā mētājas kaut kāds subis, bet nu ja tas būtu lētākais variants, tad varbūt ir vērts apsvērt, kādu pēc iespējas kompaktāku variantu. Visvairāk interesē vai nevar vnk kaut kādas stock lietas spraust no citiem c6. Tā teikt, vai tur ir plug an play variants.

Viens čoms jau ieteica braukt pie dīlera pēc padoma... Konsultācija 60 eur. Bet, es neesmu tik zinošs šajos jautājumos, tāpēc nešaubos, ka dīleris man tur saspraudīs ausīs visādus dārgos variantus, kuru izmaksas būs līdzvērtīgas normāla A3 cenā.

#918 999KrS

999KrS
  • Lietotājs
  • 1908 raksti

Pievienots 28 July 2020 - 10:01

Te uzreiz jautājums kas kuram ir spēcīgs bass... Bračkam ir pirmsfacelift basic audio, mani pilnībā apmierina. Kaut kur ārzemju forumos lasīju, ka tieši c6 facelift basic esot visliktākais, kas bijis. Bose arī likās ļoti ok. Vnk sakot, īsti jau negribās lai bagāžniekā mētājas kaut kāds subis, bet nu ja tas būtu lētākais variants, tad varbūt ir vērts apsvērt, kādu pēc iespējas kompaktāku variantu. Visvairāk interesē vai nevar vnk kaut kādas stock lietas spraust no citiem c6. Tā teikt, vai tur ir plug an play variants.

Viens čoms jau ieteica braukt pie dīlera pēc padoma... Konsultācija 60 eur. Bet, es neesmu tik zinošs šajos jautājumos, tāpēc nešaubos, ka dīleris man tur saspraudīs ausīs visādus dārgos variantus, kuru izmaksas būs līdzvērtīgas normāla A3 cenā.

nu par "no citiem c6" nezinu.. 

bet kā veikala variants - atrodi aktīvo subi (tāds, kas ir lielas bībeles izmēros, piemēram ir 130eur. varēsi pieskrūvēt bagažniekā pie beņķa (protams labāk viņam ir zem tava sēdekļa būt, savādāk tas efekts no viņa būs mazs.) labāk jau kkādi kasti bagažniekā nelielu. parasti jauni tie aktīvie subji ir ar vadu komplektu. Tev papidlsu vajag Hi-Low adapteri, kam ir automātiskā ieslēgšanas funkcija (ka viņš pats ieslēdz remote vadu priekš pastiprinātāja) - 15eur max. 

To visu salikt atrodi kādu pazīstamu cilvēku, kas saprot auto elektrikā kas ir + un kas ir - un māk lietot google. un būs tev subītis :D 
(dažiem aktīvajiem, jau pašiem ir iebūvētas visas tās funkcijas kuras pildītu hi-low adapteris. Ir arī reerves rata vietā liekami subji.. apsties www.aux.lv aktīvos subjus)

#919 neticigaistoms

neticigaistoms
  • 13 raksti

Pievienots 28 July 2020 - 10:25

Cik saprotu, lielākā problēma iekš C6 ir tieši tas optiskais tīkls, kuram nevar gluži vnk piespraust visu pēc kārtas.

#920 quattroAu80b2

quattroAu80b2
  • Lietotājs
  • 1630 raksti
  • Intereses:Audi

Pievienots 28 July 2020 - 19:58

Pieslēgt aftermarket subi tas netraucē,nevar mest iekšā jebko no citiem c6 dēļ komponentu aizsardzības

20VT typ85 quattro..........neviens auto nepiedzimst par lūzni,bet mēs protam to labot :D

#921 neticigaistoms

neticigaistoms
  • 13 raksti

Pievienots 28 July 2020 - 20:48

Komponenšu aizsardzību noņemt var tikai dīleris?

#922 jang

jang
  • Lietotājs
  • 111 raksti
  • Dzīvesvieta:Dobele

Pievienots 28 July 2020 - 21:45

Komponenšu aizsardzību noņemt var tikai dīleris?

Var arī privātie, kuriem ir attiecīga, dārga programma.

Cik esmu interesējies privātie prasa apmēram to pašu ko moller. Man moller paprasīja 50€.

Audi A6 (C6) 3.2FSI quattro

#923 neticigaistoms

neticigaistoms
  • 13 raksti

Pievienots 29 July 2020 - 10:33

Var arī privātie, kuriem ir attiecīga, dārga programma.

Cik esmu interesējies privātie prasa apmēram to pašu ko moller. Man moller paprasīja 50€.

Ko tev īsti mainīja? Pastāsti lūdzu sīkāk. Mani piem interesē arī bluetooth pielikšana, pārlikšana... Tie 50 eur bija par katru komponenti, vai piem, ja pārlieku visu audio no kā cita, kaut vai ne bose, bet piem basic 2, nav tā, ka par katru atsevišķu detaļu prasīs to piķi?

VNK sakot galvenā problēma... Esmu sapratis, ka ja ne bose, tad prasītos vismaz basic+ vai basic high audio, kas mani varētu apmierināt. Man jāzin, kas man papildus no cita C6 jānopērk un jāieliek savā, tā ir galvenā problēma. 

#924 999KrS

999KrS
  • Lietotājs
  • 1908 raksti

Pievienots 29 July 2020 - 19:00

Paskaiti cik tev tas izmaksās un rad paturi prātā ko es teicu un cik tas izmaksās.

#925 neticigaistoms

neticigaistoms
  • 13 raksti

Pievienots 29 July 2020 - 19:12

Paskaiti cik tev tas izmaksās un rad paturi prātā ko es teicu un cik tas izmaksās.

Pie aux pielikt aftermarket subi bija 250 EUR... bet jārēķinās, ka bagāžniekā mētājas kaste...

Tur jau tā lieta, ka es joprojām nesaprotu, cik izmaksātu pārlikt kaut ko no cita A6, jo man nav ne jausmas ko meklēt, cik izmaksā darbs utt... Neviens, nekur neko konkrētu nevar pateikt. Pat krievu forumos ir paskopi ar info šim.

#926 999KrS

999KrS
  • Lietotājs
  • 1908 raksti

Pievienots 30 July 2020 - 12:17

https://www.aux.lv/l...z_ebx_f205.html (tāds kurš nav "mētājas kaste" ) 
https://www.aux.lv/l...s_ _remote.html

nu ja pats dara un prot lasīt forumus, tad nesanāk gan 250eur.. 

kādu laiku atpakaļ vispār iekš C6 uztaisījām subja kasti, kas ieiet rezerves rata vietā, ar visu pastiprinātāju - tur daudz vieta... nebija taisīts uz "kruta izskatās" bet skanēja ļoti labi. (kaste bija vienkārši kvarāts). 
70eur subis, 150eur pastūzis, 15eur hi low adapteris, 20eur max vadi. Kaste sanaglota no uz vietas pieejamā materiāla. (tas ir 4-5 gadus atpakaļ viss)

par to, ka ielikt iekš C6 kautko no OEM, es domāju, ka nav info, jo tur jau samērā sarežģīta visa tā sistēma ar optiku utt = vainu ravē viņu pilnībā ārā vai liec klāt subi/skaļruņus, bet mainīt kko no tām komponentēm (pastūzi, subi, programmējumu) jau sākas baigi sarežģīti ar ko neviens īsti negribēs fisties... jebkurā gadījumā rēķini pats cik tev maksās pastūzi, subi, programmējumu + vēl to visu salikt + kā tu zināsi, ka tas viss no šrota strādā...

(es vnk esmu pret OEM audio sistēmām, kas kautko nedara, kā vajag - vainu atstāj OEM, ja apmierina, ja nē, tad nafig likvidē un liec to, ko vajag, nevis kkādu BT adapteri vai hwz ko, jo patīk, kā izskatās OEM magnetola, iekš tā 30 gadīgā dinozaura.. tas kā piemērs :D )

#927 kristru

kristru
  • Lietotājs
  • 153 raksti
  • Dzīvesvieta:Talsi

Pievienots 15 September 2020 - 19:11

Vajadzētu palīdzību no kāda zinoša.

Situācija sekojoša, A6 B6 bija mazais aftermarket maģis, pārliku konsoli no 1din uz 2 din.

Dabūju kā pagaidu variantu Symphony II.

Savienoju trīs, mantojumā pārkniebtos vadus, visu savienoju un itkā strādā.

Bet paregulējos uz aizmugures skaļruņiem skaļa diezgan švaka, un subi vispār nejūt, ar mazo maģi un ķīmiķojumu viss skanēja.  Varbūt kād zinošs var palīdzēt ?

119511060-2680835732170344-2126048941092

Mitsubishi Eclipse G1 1994 2.0 WRECKED

BMW E36 2.5 RUSTED AND SOLD

Audi 100 C4 2.3 Quattro  SOLD

Audi A4 B6 3.0i Quattro   DAILY CAR

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)