Pālekt uz saturu

Foto

akumulatoru topiks :)

• Please log in to reply
439 atbildes uz šo tēmu

#1 jippo

jippo
  • Lietotājs
  • 60 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:Kūdra
  • Intereses:Paskatīties, vai nav kāds vadiņš nokritis

Pievienots 28 November 2012 - 02:51

Sveiki, vaik kāds zin kur uz bosch silver akumulatora meklēt ražošanas datumu? Vai tas ir 3 ciparu kods uz priekšējās uzlīmes vai sērijas numurā vai pie klemmes? Būtu labi zināt arī kā atšifrēt.
Mainu žiguļa motoru pret kartupeļiem

#2 Jonis

Jonis
  • Lietotājs
  • 623 raksti
  • Dzīvesvieta:Rēzekne

Pievienots 28 November 2012 - 08:35

http://www.cephey.ru...ulators_15.html

#3 dragijs

dragijs
  • Lietotājs
  • 5228 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga
  • Intereses:No visa pa mazam

Pievienots 28 November 2012 - 09:11

šie akumulatori neskatoties uz skaisto Bosch nosaukumu- tiek ražoti Ķīnā - ko arī pierāda to kvalitāte.
To var apliecināt arī daudzi AS useri.
Motul -l labs par labu cenu...

Audi Q7 3.0 TDI ; Audi A4 B8 2,0 TDI

Audi TT 1,8 T 180 hp ;  Quadzilla ram smc 250

Audi A6 C6 3,0 TDI Quattro powered by Jonix,    Audi A6 C5 2,8 30V Quattro

Audi A6 C4 2,8 12V Quattro,   Audi Coupe un 90 B3 2,3 NG bezpiedziņa

#4 Source

Source
  • Moderators
  • 4333 raksti
  • Dzīvesvieta:Talsi, Rīga

Pievienots 28 November 2012 - 09:15

Nevaru apliecināt!
Pirku pie Muxas pirms dažiem gadiem, vēljoprojām kalpo, lai gan izmantots tiek pretīgā režīmā akumulatoram - neregulāri. Vairāk stāvējis uz sīgas nekā braucis.

S4 = 2226cm20V turbo quattro

Source

#5 Ciemiņš_Gocha*

Ciemiņš_Gocha*
  • Ciemiņš

Pievienots 28 November 2012 - 09:21

Nu, tikpat labi var nopirkt lēto AD aķīti. Ies tik pat cik tas BOSCH, bet nemaksās tik daudz...es ar AD jau braukāju 3 gadus(apmēram)...nekādas problēmas nav bijušas...

#6 Fridrihs

Fridrihs
  • Lietotājs
  • 982 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga

Pievienots 28 November 2012 - 09:28

Man domāt, ka akumulatora brendam ir maza (varbūt pat nekādas) nozīmes.
Mans auto no-name akumulators jau nosvinēja 9 gadu jubileju, aizgāja desmitais. Līdz -12 grādiem viss ok. Pēc tam palliek tāds gauss.

Atradu kvatru! Pārdevu kvatru.
A6 C4 AAH

#7 m_p

m_p
  • Lietotājs
  • 105 raksti
  • Dzīvesvieta:Krasta masīvs

Pievienots 28 November 2012 - 10:00

tieši tā, šobrīd jau tiešām nav jēgas pārmaksāt x2 vai ~ mazāk, ja nokalpos varbūt gadu ilgāk... sevi vari nomierināt ieliekot bosch ka tagad jau nu ies mūžīgi!!!!

#8 bahmuc

bahmuc
  • Lietotājs
  • 2939 raksti
  • Dzīvesvieta:pa vidu

Pievienots 28 November 2012 - 10:21

man OOpelii Deta gaaja 8 gadus no problem, un veel peec 4 gadu staaveeshanas diikaa, ir straava iekshaa, uj, sameloju, nu jau buus 5 gadi ka staav zem galda!

njaa, un ieksh audi ir nu jau 8 vai 9 gadiigs Varta, bet chujs, ka shoziem buus vinjam jaapamet taa motortelpa, bet to mees redzeesim, kad lielie "-" graadi uznaaks

Šo rakstu rediģēja bahmuc: 28 November 2012 - 10:22

Opel Ascona 1,6 automatic `88 (silver) - tolmetized,
Audi 80 B3 2.0i 3A + LPG Lovato (cherry red - LZ3U) - sold,
Audi 80 B4 2.0i ABK+LPG (black) - crashed

Volvo s80 2.4d automatic (gray)

#9 Muxa

Muxa
  • Lietotājs
  • 2439 raksti
  • Intereses:quattro

Pievienots 28 November 2012 - 11:07

1. BOSCH = VARTA.
2. Ir 4 dažādas BOSCH serijas (S3, S4, S5, S6) vai VARTA (BLACK, BLUE, SILVER, START-STOP).
3. AD = EXIDE (āgrāk bija VARTA). Visparastakais akumulators, kurš atbilst BOSCH S3 vai VARTA BLACK līmenim. Ir viens minuss - noradītas Ah un A neatbilst patiesībai. Reālā cipari ir nedaudz mazāki.
4. Cenu starpība nav liela. Piemēram AD 60Ah 540A ~40Ls, BOSCH S4/VARTA BLUE ~46Ls. BOSCH S5/VARTA SILVER ar paaugstināto stārta strāvu 600A ~50Ls.
5. AD, BOSCH S3, VARTA BLACK kalpos ~3 gadus, BOSCH S4/VARTA BLUE ~4, BOSCH S5/VARTA SILVER, BOSCH S6/VARTA START-STOP >5.

"šobrīd jau tiešām nav jēgas pārmaksāt x2 vai ~ mazāk, ja nokalpos varbūt gadu ilgāk... sevi vari nomierināt ieliekot bosch ka tagad jau nu ies mūžīgi!!!!" - kaut kas līdzīgs ar "nevajag pirkt MANN filtrus, pietiek ar FILTRON", "MOBIL eļļai parāk liela cena, man to nevajag, jo ir MANNOL ar tādu pašu kvalitāti", utt.

> www.elmimotors.lv <

Kvalitatīvu autodaļu veikals tiem, kas  :oooo: 

#10 bahmuc

bahmuc
  • Lietotājs
  • 2939 raksti

Pievienots 28 November 2012 - 11:14

1. BOSCH = VARTA.
2. Ir 4 dažādas BOSCH serijas (S3, S4, S5, S6) vai VARTA (BLACK, BLUE, SILVER, START-STOP).
3. AD = EXIDE (āgrāk bija VARTA). Visparastakais akumulators, kurš atbilst BOSCH S3 vai VARTA BLACK līmenim. Ir viens minuss - noradītas Ah un A neatbilst patiesībai. Reālā cipari ir nedaudz mazāki.
4. Cenu starpība nav liela. Piemēram AD 60Ah 540A ~40Ls, BOSCH S4/VARTA BLUE ~46Ls. BOSCH S5/VARTA SILVER ar paaugstināto stārta strāvu 600A ~50Ls.
5. AD, BOSCH S3, VARTA BLACK kalpos ~3 gadus, BOSCH S4/VARTA BLUE ~4, BOSCH S5/VARTA SILVER, BOSCH S6/VARTA START-STOP >5.

"šobrīd jau tiešām nav jēgas pārmaksāt x2 vai ~ mazāk, ja nokalpos varbūt gadu ilgāk... sevi vari nomierināt ieliekot bosch ka tagad jau nu ies mūžīgi!!!!" - kaut kas līdzīgs ar "nevajag pirkt MANN filtrus, pietiek ar FILTRON", "MOBIL eļļai parāk liela cena, man to nevajag, jo ir MANNOL ar tādu pašu kvalitāti", utt.

tad kaads ir tavs ieteikums? uz kuru no minētajiem skatīties, tā kā arī man būs ziemā jāpērk(visticamāk), tad ko iesaki? galvenais, lai ir normāla garantija, kalpošanas laiks un atbilstoša jauda! prieksh b3 2.0i! plānojas likt 90A ģeneratoru (pašlaik ir 60A lādierīce)

#11 Thomas

Thomas
  • Lietotājs
  • 900 raksti
  • Intereses:20VT

Pievienots 28 November 2012 - 11:19

AD nopirku nevis del cenas, bet del pazina, kurs solija (un ari pieradija to, kad citam draugam AD noklajas del sud*ga generatora) apmainit bez liekiem jautajumiem pret jauno. Ka ari voltmetrs liecinaja par to, ka akumulators ir pilniba uzladets. Kaut ari cena bija salda, 100Ah par 52Ls, pat ja tur nav 100, bet 90, vai pat 80 un starta strava ir mazaka par noraditajam 800A, griez vins loti labi, pat ja visu dienu masinai ieslegta muzika fona rezima bet ar 2 pastiprinatajiem un ieslegtam gaismam salona.

es teiktu, ja nevari dabut svaigu akku no parbauditas vietas, AD nav nemaz tik slikts. cik ies - laiks radis, bet tam pasam comam jau 2 gadus bez problemam un papildus uzladem

UrS4 20VT
'83 80 quattro

e36 325i :)

perku kkk24 un kkk26 jebkura stavokli  p.m.

#12 Muxa

Muxa
  • Lietotājs
  • 2439 raksti

Pievienots 28 November 2012 - 11:33

tad kaads ir tavs ieteikums? uz kuru no minētajiem skatīties, tā kā arī man būs ziemā jāpērk(visticamāk), tad ko iesaki? galvenais, lai ir normāla garantija, kalpošanas laiks un atbilstoša jauda! prieksh b3 2.0i! plānojas likt 90A ģeneratoru (pašlaik ir 60A lādierīce)

http://www.elmimotor...092S50040&cid=2
http://www.elmimotor...060SILVER&cid=2

> www.elmimotors.lv <

#13 bahmuc

bahmuc
  • Lietotājs
  • 2939 raksti

Pievienots 28 November 2012 - 11:37

:hi:

#14 Muxa

Muxa
  • Lietotājs
  • 2439 raksti

Pievienots 28 November 2012 - 11:37

AD nopirku nevis del cenas, bet del pazina, kurs solija (un ari pieradija to, kad citam draugam AD noklajas del sud*ga generatora) apmainit bez liekiem jautajumiem pret jauno. Ka ari voltmetrs liecinaja par to, ka akumulators ir pilniba uzladets. Kaut ari cena bija salda, 100Ah par 52Ls, pat ja tur nav 100, bet 90, vai pat 80 un starta strava ir mazaka par noraditajam 800A, griez vins loti labi, pat ja visu dienu masinai ieslegta muzika fona rezima bet ar 2 pastiprinatajiem un ieslegtam gaismam salona.

es teiktu, ja nevari dabut svaigu akku no parbauditas vietas, AD nav nemaz tik slikts. cik ies - laiks radis, bet tam pasam comam jau 2 gadus bez problemam un papildus uzladem

Un kāda jēga pirkt 80Ah akumulatoru ar 100Ah uzrakstu un reālo starta strāvu ~740A, nevis 830A?

> www.elmimotors.lv <

#15 Thomas

Thomas
  • Lietotājs
  • 900 raksti

Pievienots 28 November 2012 - 12:13

un kada jega nepirkt? uz to bridi sanaca ta, ka loti gaidiju it ka pasutito akku, lidz izradas ka vins neatnaca un no rita es pieskilt motoru ari nevareju. Nevienu, iznemot sevi, nevainoju, vnk uz to bridi man tas likas optimalakais variants, nemot vera "garantijas" nosacijumus.

Šo rakstu rediģēja Thomas: 28 November 2012 - 12:14

UrS4 20VT
'83 80 quattro

#16 Tilts

Tilts
  • Lietotājs
  • 377 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga

Pievienots 28 November 2012 - 12:24

Rezumē tāds - ja neplāno ar savu auto braukt ilgāk par gadu/diviem, tad pērc jebkura ražotāja aķīti, ar max lielāku palaišanas jaudu (atbilstoši savam auto). Ja domā lietot ilgstošāk, tad izvēlies kādu brendu.
Vismaz es tā darītu/daru.
Nebremzē!!!

#17 Muxa

Muxa
  • Lietotājs
  • 2439 raksti

Pievienots 28 November 2012 - 12:30

un kada jega nepirkt? uz to bridi sanaca ta, ka loti gaidiju it ka pasutito akku, lidz izradas ka vins neatnaca un no rita es pieskilt motoru ari nevareju. Nevienu, iznemot sevi, nevainoju, vnk uz to bridi man tas likas optimalakais variants, nemot vera "garantijas" nosacijumus.

Nedaudz nesaprotu, kā var ielikt 100Ah zem sedekļa?
Mana atbilde bija par to, ka labāk paņemt kvalitatīvu akumulatoru ar reāliem 80Ah nedaudz dārgāk, neka 80Ah ar smuko uzrakstu 100Ah...
AD, BOSCH, VARTA akumulatori nāk ar garantijas gramatiņu, kur tiek ierakstītas automašīnas dati (marka, modelis, dzinējs, reģ. numurs). Ja akumulators neatbilst automašīnai - garantija tiek anulēta. Piemērs - bija daudz BMW klientu, kuri pasūtīja BOSCH S5 013 akumulatoru priekš E65 730D, kad BOSCH katalogs piedāva TIKAI S6 013 AGM! Citiem vārdiem sakot - ja es pārdošu S5 013 akumulatoru un ierakstīšu BMW E65 3.0D - garantijas nebūs.

> www.elmimotors.lv <

#18 Ciemiņš_Gocha*

Ciemiņš_Gocha*
  • Ciemiņš

Pievienots 28 November 2012 - 13:04

Nedaudz nesaprotu, kā var ielikt 100Ah zem sedekļa?

C4 avantam 2 sitieni ar kuvaldu pa to kastes apakšu, tad iespējams vajag nedaudz pametināt un 100A aķis ir iekšā :D

#19 Muxa

Muxa
  • Lietotājs
  • 2439 raksti

Pievienots 28 November 2012 - 13:08

C4 avantam 2 sitieni ar kuvaldu pa to kastes apakšu, tad iespējams vajag nedaudz pametināt un 100A aķis ir iekšā http://audi-style.lv/forum/public/style_...

Tak tur ne tikai ierobežojums pēc garuma, bet arī pēc augstuma. Nav neviena 100Ah akumulatora ar 175mm austumu, visi 190.

> www.elmimotors.lv <

#20 Ciemiņš_Gocha*

Ciemiņš_Gocha*
  • Ciemiņš

Pievienots 28 November 2012 - 13:13

Es nez, mums darba C4 vienu brīdi bija ielikts 100A aķis :) kolēģis teica, ka šie kkā to grīdu lauza.

#21 Thomas

Thomas
  • Lietotājs
  • 900 raksti

Pievienots 28 November 2012 - 13:15

sameloju, tikko paskatijos, 80Ah un 740A ar 175 augstumu. Es atkartosos, ka bez visadiem papiriem vinu samainis bez liekiem jautajumiem, par to esmu 100% dross. Un uz pirksanas bridi vins bija var teikt, gandriz no rupnicas

un par akku augstumu - neko nezagejot var ieliekt 1.5cm augstaku, upurejot drosibu, jo vins skarsies sedeklim, var jau ari sedeklim metala rami pagrauzit, bet es ne par ko tadu nesapnoju, vnk vajadzeja normalu akku ar normalu "garantiju" un "vakar"

Šo rakstu rediģēja Thomas: 28 November 2012 - 13:18

UrS4 20VT
'83 80 quattro

#22 Bankijs

Bankijs
  • Lietotājs
  • 1356 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga-Līvāni

Pievienots 28 November 2012 - 13:16

zem sēdekla tiešām labāk likt labākas firmas, jo tie pie vienādas starta strāvas būs mazāki izmēros salīdzinot ar lēto galu, piemēram kā autostarts :D
Audi 200TQ

#23 Muxa

Muxa
  • Lietotājs
  • 2439 raksti

Pievienots 28 November 2012 - 13:39

sameloju, tikko paskatijos, 80Ah un 740A ar 175 augstumu. Es atkartosos, ka bez visadiem papiriem vinu samainis bez liekiem jautajumiem, par to esmu 100% dross. Un uz pirksanas bridi vins bija var teikt, gandriz no rupnicas

un par akku augstumu - neko nezagejot var ieliekt 1.5cm augstaku, upurejot drosibu, jo vins skarsies sedeklim, var jau ari sedeklim metala rami pagrauzit, bet es ne par ko tadu nesapnoju, vnk vajadzeja normalu akku ar normalu "garantiju" un "vakar"

Nu vot. Reāli viņam ~70Ah un 650A. Salīdzinājumam - 48Ls BOSCH S3 007 70Ah 640A.
Visiem ir sajūta par 100% garantiju, kāmēr nav garantijas gadījuma. Arī tie BMW klienti, kuri tomēr pasūtīja S5 013 pie konkurentiem domā, kā es sameloju un viņiem garantija ir ;)

> www.elmimotors.lv <

#24 Ciemiņš_Gocha*

Ciemiņš_Gocha*
  • Ciemiņš

Pievienots 28 November 2012 - 13:48

Ak šausmas...tajos garantijas papīros var pašu velnu ierakstīt un viss aiziet...

#25 Muxa

Muxa
  • Lietotājs
  • 2439 raksti

Pievienots 28 November 2012 - 14:04

Ak šausmas...tajos garantijas papīros var pašu velnu ierakstīt un viss aiziet...

Atkarīgs no apjoma. Ja tu menešā laikā nodosi atkapaļ vienu akumulatoru - varbūt. Pameģini 10-20 ;)
Braķis ~5%. Pasūtot 100gab ~5 ies uz garantiju.

> www.elmimotors.lv <

#26 Mairiz

Mairiz
  • Lietotājs
  • 8043 raksti
  • Dzīvesvieta:Vecpiebalgas Novads
  • Intereses:R5
    20VT
    quattro

Pievienots 28 November 2012 - 14:27

ja ar auto viss ir kārtībā, tad nav nepieciešamības pēc lielākiem akumulatoriem.
pārmetināt kaut ko, lai ieliktu lielāku aķi - lauki totālākie.
ieliek atbilstošu un miers.
kurš motors iekš c4 tad būtu tāds, kuram nepietiek ar 74ah aķi un tā starta strāvu?

Toyota LC120 3.0

Audi S8 quattro 4.2

Audi Cabrio 2.2 20VT

Audi B3 quattro 2.2 20VT

Audi B2 quattro 2.5 20VT

#27 Muxa

Muxa
  • Lietotājs
  • 2439 raksti

Pievienots 28 November 2012 - 14:29

šie akumulatori neskatoties uz skaisto Bosch nosaukumu- tiek ražoti Ķīnā - ko arī pierāda to kvalitāte.
To var apliecināt arī daudzi AS useri.
Motul -l labs par labu cenu...

BOSCH netiek ražoti Ķīnā. Katram akumulatoram ir kods, to var atšifrēt. Piemērs - "C3V112302":

Расшифровка даты выпуска аккумулятора BOSCH/VARTA:

Первая буква — территориальное расположение завода BOSCH/VARTA:
H — Германия (Ганновер),
С — Чехия (Чешска Липа),
S — Швеция (Хальтсфред),
А — Австрия (Вена),
F или R — Франция (Руан),
E или G — Испания (Гвардамар — Бургос);

Первая цифра — номер конвейера.

Вторая буква — особенности отгрузки:
V- для розничной продажи,
E- для комплектации на автозаводах;

Вторая цифра — последняя цифра в нумерации года (год выпуска);

Третья и четвертая цифры — порядковый номер месяца:
01-январь 02-февраль 03-март 04-апрель 05-май 06-июнь 07-июль 08-август 09-сентябрь 10-октябрь 11-ноябрь, 12-декабрь;

Пятая и шестая цифры — день месяца;

Седьмая цифра — номер смены.

> www.elmimotors.lv <

#28 Muxa

Muxa
  • Lietotājs
  • 2439 raksti

Pievienots 28 November 2012 - 14:36

Nu es neņemu apjomus http://audi-style.lv/forum/public/style_... Nav man veikals-noliktava http://audi-style.lv/forum/public/style_...

Mairiz - a tev nav vienalga? Lauki ne lauki, tā ir darba mašīna uz kuru visiem nospļauties http://audi-style.lv/forum/public/style_... Dabuja kkādu aķi, tādu arī iemānija...

Gocha, tas ir bezjēdzīgi.
Paņem kaut kādu nopietno akumulatora testeri (piemēram MIDTRONICS) uz izmēri reālos Ah un A. Akumulators nebūs pilnīgi uzlādēts.

Uz C4 2.5TDi no rūpnīcas nāk 64Ah 520A akumulators!

Šo rakstu rediģēja Muxa: 28 November 2012 - 14:37

> www.elmimotors.lv <

#29 jippo

jippo
  • Lietotājs
  • 60 raksti
  • Dzīvesvieta:Kūdra
  • Intereses:Paskatīties, vai nav kāds vadiņš nokritis

Pievienots 28 November 2012 - 15:12

uzliku bosch s5 74Ah - tādu, kāds paredzēts, redzēs kā būs, ja jau te visiem maximas aķi iet 12 gadus, tad manējais gan jau arī neatpaliks :crazy:
Pie kam konstatēju, ka ražots vien 3 mēnešus atpakaļ

Šo rakstu rediģēja jippo: 28 November 2012 - 15:15

Mainu žiguļa motoru pret kartupeļiem

#30 IvarsV

IvarsV
  • Lietotājs
  • 4307 raksti

Pievienots 28 November 2012 - 15:51

Reiz sanāca apsēsties C4 pakaļējā beņķī, kuram bija augstāks AKB par 175 un bez + nosedzošās klemmes.
Pakaļa tā dega. Nekad neesmu redzējis, ka cilvēki ir spējīgi tik operatīvi izlekt no mašīnas, izraut svilstošu pakaļējo beņķi (pieskrūvētu) un nodzēst uguni :D
speedgang.lv

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)