Pālekt uz saturu

Foto

Spidometru darbības problēmas

spidometrs tahometrs Spidometrs.

• Please log in to reply
456 atbildes uz šo tēmu

#451 zalic

zalic
  • Lietotājs
  • 84 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:Kurzeme
  • Intereses:TDI

Pievienots 13 September 2018 - 21:14

Sveiki! Vai 1.9tdi braucamajam var uzlikt spido no 2.5tdi? Nekas tur neatšķiras, sasprauž vadus sakode atslēgas un brauc? Vai tomēr spido vajadzīgs no tāda paša tilpuma motora?

'99 VW Passat B5 variant 1.9TDI AHU

#452 Sir Raitis

Sir Raitis
  • Administrators
  • 3370 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga

Pievienots 13 September 2018 - 21:16

Var uzlikt ja spido pauaudze vienada, kaut no benzina liec

Sent from my iPhone using Tapatalk

A3 1.9 TDR ECU pwrd by Jonix
Audi 319d
uzlīmes beigušās

WWW.TDR.LV

#453 km_

km_
  • Lietotājs
  • 562 raksti
  • Dzīvesvieta:Gulbene
  • Intereses:Audi B5/C5 instrumentu paneļi, VCDS

Pievienots 15 September 2018 - 19:49

Vai nu dīzelis vai nu benzīns, citas motoru atšķirības neko nemaina. Būs vienāda paaudze, spraud tik iekšā un būs mazliet jāpadarbojas ar VCDS. Ja bomžspido vietā liksi pilno - jāpadarbojas ar vadiem. Visiem VAG auto stāsts tas pats.

Benzīna spido tev rādīs dīzeļa apgriezienus precīzi pēc benzīna skalas. Ja gribas, tad var pārmainīt skalu, tikai tad ir jāpārprogrammē spidometra eeprom atmiņa. Pretējā variantā (dīzeļa spido benzīna auto) - tad gan vajadzētu skalu pārlikt un programmēt.

Tā kā tur viss ir vienkārši, interesantāk paliek, kad liek jaunākas paaudes spido.

A4 B5 FL 1.9 TDI AFN 148bhp/330nm, tuned by km

:greyrs4:

#454 ecy

ecy
  • Lietotājs
  • 80 raksti
  • Dzīvesvieta:Valmiera

Pievienots 15 September 2018 - 20:35

Pašam stāv dīzelī Immo3 spidometrs ar borta kompi no benzīnieka. 

Ar lietotāja - Km_ palīdzību samainijām tahometra skalu, pārprogrammējām un viss iet, kā tam būtu jābūt.

Audi 80 B4 2.0 Mono
Audi A4 B5 1.8t
Audi A4 B5 1.9Tdi

#455 bubis7

bubis7
  • Nepieredzējis lietotājs
  • 10 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga, Mežciems

Pievienots 24 September 2018 - 09:52

Sveiki, subjekts 1996. Gada b5. Attiecīgi pirmās paaudzes panelis. Pēc info ko esmu atradis saprotu, ka skalu bultas vada pretestība (vismaz manuālī uz šo bultu čekosanu saka lai mēra pretestības un salīdzina ar to atrašanās vietu. Vēlos saprast vai man pietiek ar voltu regulēšanu lai kustinātu skalas, vai arī tās kustina padotā pretestība?
Varbūt drusku citādāk noformulēšu jautājumu, kāda veida signāls man ir jāpadod uz attiecīgo pīni paneļa kontaktā lai izkustētos skala? Varbūt kāds ir lietas kurā par šādiem sīkumiem un spēs mani apgaismot.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

#456 km_

km_
  • Lietotājs
  • 562 raksti
  • Dzīvesvieta:Gulbene
  • Intereses:Audi B5/C5 instrumentu paneļi, VCDS

Pievienots 10 October 2018 - 22:17

Sveiki, subjekts 1996. Gada b5. Attiecīgi pirmās paaudzes panelis. Pēc info ko esmu atradis saprotu, ka skalu bultas vada pretestība (vismaz manuālī uz šo bultu čekosanu saka lai mēra pretestības un salīdzina ar to atrašanās vietu. Vēlos saprast vai man pietiek ar voltu regulēšanu lai kustinātu skalas, vai arī tās kustina padotā pretestība?
Varbūt drusku citādāk noformulēšu jautājumu, kāda veida signāls man ir jāpadod uz attiecīgo pīni paneļa kontaktā lai izkustētos skala? Varbūt kāds ir lietas kurā par šādiem sīkumiem un spēs mani apgaismot.

Bākas devējs, eļļas temp. devējs, dzeses šķ. temp. kustinas pēc pretestības. Par spido un taho nemāku droši pateikt.

Pamēri mašīnā signālu :)

A4 B5 FL 1.9 TDI AFN 148bhp/330nm, tuned by km

:greyrs4:

#457 bubis7

bubis7
  • Nepieredzējis lietotājs
  • 10 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga, Mežciems

Pievienots 10 October 2018 - 22:26

Paldies! Par pretestībām tā arī ir, tagad tik ar arduino jānoimitē viņas.
Šajos audi paneļos vispār ir ķīselis ar tiem signāliem.
Pagaidām ir izdevies atdzīvināt spidometra skalu, kura ņem pretī 5v taisnstūra signālus, bet savukārt tahometrs vēlas kustēties tikai ar 12v taisnstūra signālu, kuru man neizdodas noimitēt ar arduino un vēl papildus komponentēm.
Visā šajā padarīšanā sanāk viena eksperimentēšana, jo arduino 5v signālu nekā neizdodas pārveidot par 12v signālu.

Also tagged with one or more of these keywords: spidometrs, tahometrs, Spidometrs.

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)