Pālekt uz saturu

Foto

Dators specs

• Please log in to reply
998 atbildes uz šo tēmu

#991 Jzp

Jzp
  • Lietotājs
  • 602 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Intereses:nav

Pievienots 14 January 2019 - 21:44

+ par Mikrotik, bet WiFi nav vinu stipra puse, ka ari lai pat minimalo setapu uztaisit, vajag vismaz kaut cik saja tema saprast. es ieteiktu Ubiquity skivi, bet labak ne Lite.

bt avant quattro

typ85 quattro

#992 dragijs

dragijs
  • Lietotājs
  • 5228 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga
  • Intereses:No visa pa mazam

Pievienots 15 January 2019 - 09:45

man ar Mikrotik, ķer pat pagalmā, bet virs 100 EUR

Audi Q7 3.0 TDI ; Audi A4 B8 2,0 TDI

Audi TT 1,8 T 180 hp ;  Quadzilla ram smc 250

Audi A6 C6 3,0 TDI Quattro powered by Jonix,    Audi A6 C5 2,8 30V Quattro

Audi A6 C4 2,8 12V Quattro,   Audi Coupe un 90 B3 2,3 NG bezpiedziņa

#993 km_

km_
  • Lietotājs
  • 570 raksti
  • Dzīvesvieta:Gulbene
  • Intereses:Audi B5/C5 instrumentu paneļi, VCDS

Pievienots 15 January 2019 - 10:04

Nepietiek range, liec divus AP, tikai nekādā gadījumā neliec ekstenderus pa bezvadu. Novelc kabeli uz otru loģiskāko vietu un konfigurē AP (access point) režīmā to padarīšanu ar vienādiem SSID (bezvadu tīkla nosaukums). Tādā veidā savu tīklu paplašināsi.

Ubiquiti apaļais būs dārgāks, Mikrotik būs tev way to go. Ļoti stabilas kastes. Viegli menedžēt lielu daudzumu. Vienkāršai konfigurācijai nav nekas šausmīgs nokonfigurēt, kaut cik jau no tām lietām, protams, jāsajēdz.

Man mājās ir parasts hAP ac lite, nolikts visneloģiskākajā mājas stūrī, tāpat nav problēmu cauri visai mājai garāžā.

Nu es iesaku Mikrotik. Ubiquiti mājās biki overkill, vēljovairāk ja ir 100e budžets.

Šo rakstu rediģēja km_: 15 January 2019 - 10:07

A4 B5 FL 1.9 TDI AFN 148bhp/330nm, tuned by km

:greyrs4:

#994 binary

binary
  • Lietotājs
  • 1170 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga, Baldone, Grobiņa, Varakļāni
  • Intereses:PC lietas, programmēšana

Pievienots 15 January 2019 - 10:46

Man pagalmā ķer pat Tele2 doto 4G rūteri. Vismaz mašīnā var internetu lietot bez bēdām.

Ja otrajā stāvā ir problēmas ar sakariem, tad varbūt pie vainas ir antenu novietojums? Ja ir "puļķa antenas", kas piedevām vēl vērstas vienā virzienā, tad starojums ir perpendikulārs antenai. Tai virzienā, kurā vērsta antena, starojuma praktiski nav. Un jo vairāk antenai dBi, jo šaurāks ir starojuma leņķis.

Šo rakstu rediģēja binary: 15 January 2019 - 10:46

A4 B5 (8D) 2000 2.8 V6 30V quattro amerikānis

#995 wth

wth
  • Lietotājs
  • 3140 raksti
  • Intereses:Einen Flammenwerfer bitte, einen Flammenwerfer!

Pievienots 15 January 2019 - 10:52

repīteris ir mēsls pēc būtības. lai disvstāvu māju "pieskandinātu" ar wi-fi, pilnīgi pietiek ar parastu rūteri. man lattelecom defaultais rūteris var iedot tīklu gan 2 stāvu mājas bēniņos, gan pagrabā. uz pagrabu pārsegums betona, uz 2. stāvu koka. ja nedzīvo betona bunkurā, ar parastu rūteri pietiek. Drīzāk paskaties k\ads kuram rūterim interfeiss. Sievasmātei nopirku kautkādu par 15 eur RD electronics. Tik feinu interfeisu nebiju gaidījis, ļoti patīkami menedžējas.

Ja uzstādot parastu rūteri un tomēr ir aklie punkti, tad vismaz es labāk liktuacces pointu kuru caur wi-fi var sabridžot. Var jau būt ka esmu vecmodīgs. Jebkurā gadījumā, ja pērc extenderi, nepērc tos ali-express mēslus pa 10 eur

Neirs, būtu redzējis manu māju, neteiktu ka pietiek :D Man ir kaut kādi 3 extenderi, tad ir OK vismaz dzīvojamajā telpā, uz garāžu, kas ir totāli mājas pretējā pusē, vispār ir Powerline adapteri, savādāk tur nekādi wifi neņem :D

Extenderi ir laba štelle, tikai jāņem puslīdz kvalitatīvi, jāupdeito firmwāres un pareizi jāsakonfigurē. Powerline adapteri ir vēl labāka štelle, tikai mājā jābūt absolūtā kārtībā pēc visiem fengshui elektroinstalācijai, lai izspiestu virs 100 Mbit.

Thanks for nothing, I'll be on my way to hell.

Kein Kompressor kein Spaß. Ja ja wirklich.

Neizskaidrojami, bet palīdz - padomā un sapratīsi, varbūt!  :smartass:  © BalticLPG

Es esmu kā kaķīts. Nē, ne mīļš un pūkains, bet tas, ka man viss pofiq.

#996 Jzp

Jzp
  • Lietotājs
  • 602 raksti
  • Intereses:nav

Pievienots 15 January 2019 - 11:00

Man pagalmā ķer pat Tele2 doto 4G rūteri. Vismaz mašīnā var internetu lietot bez bēdām.

Ja otrajā stāvā ir problēmas ar sakariem, tad varbūt pie vainas ir antenu novietojums? Ja ir "puļķa antenas", kas piedevām vēl vērstas vienā virzienā, tad starojums ir perpendikulārs antenai. Tai virzienā, kurā vērsta antena, starojuma praktiski nav. Un jo vairāk antenai dBi, jo šaurāks ir starojuma leņķis.

Ja runa sakas par antenu virzienu, tad toc jamekle kko jaudigaku, savadak visu laiku skraidisi meklejot uz konkreto momentu labako izvietojumu. Un kapec neviens neieminejas par kanaliem? Privatmaju apstaklos tas, protams, nav tik izteikti, bet var gadities, ka vnl kaiminam labaks 2.4 AP, kas parsedz to pasu kanalu. Kada frekvence jautajuma autoram? kas par devaisiem? MIMO?

bt avant quattro

typ85 quattro

#997 binary

binary
  • Lietotājs
  • 1170 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga, Baldone, Grobiņa, Varakļāni
  • Intereses:PC lietas, programmēšana

Pievienots 15 January 2019 - 11:03

Ja runa sakas par antenu virzienu, tad toc jamekle kko jaudigaku, savadak visu laiku skraidisi meklejot uz konkreto momentu labako izvietojumu.

Nu par "kaut ko jaudīgāku" vēl varētu pastrīdēties…
A4 B5 (8D) 2000 2.8 V6 30V quattro amerikānis

#998 Rolduk

Rolduk
  • Lietotājs
  • 353 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga

Pievienots 15 January 2019 - 12:58

Ja runa sakas par antenu virzienu, tad toc jamekle kko jaudigaku, savadak visu laiku skraidisi meklejot uz konkreto momentu labako izvietojumu. Un kapec neviens neieminejas par kanaliem? Privatmaju apstaklos tas, protams, nav tik izteikti, bet var gadities, ka vnl kaiminam labaks 2.4 AP, kas parsedz to pasu kanalu. Kada frekvence jautajuma autoram? kas par devaisiem? MIMO?

man ir Lattelecom DSL profesionālais ar ātrumu downlodam 53.85 MBPS un uploudam  14.9 MBPS

Vajag labu rūteri  kas varētu nosegt man visu māju ...

kādas jusu domas par 

https://www.1a.lv/da...rcher_c6_ac1200

53.85

Mercedes-Benz E190 2.0l Audi A6 C4 2.5TDI 1996 FWDAudi A6 C4 2.5TDI 1998 Quattro Avant (Čipsēts ar S pribambasiem) Audi A6 C5 1,9TDI 2003 Quattro Avant (Čipsēts ar S pribambasiem) You don't say...Audi A6 C4 (S6 Replica) 2,5TDI 1996 Quattro Avant - In stock Jeep Liberty 2,5CRD / NV231 Jeep Grand Cherokee 4.0/LPG/NV242 Audi A6 C5 2.5TDI V6 2003 Quattro Avant / Jeep Grand Cherokee 4.7HO V8 +LPG 247QD (MAZLITRĀŽA) / VW Passat B5+ 1.9TDI 4Motion

#999 Krišjānis

Krišjānis
  • Lietotājs
  • 148 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga

Pievienots 17 January 2019 - 18:16

Labi varianti atrodami arī Mikrotik ražotajos rūteros.

www.router.lv/products/15/lv/wireless-kits

Uzstādīšana, iespējams, nebūs tik vienkārša kā pārējiem masu produkcijas iekārtām, bet nu darbības ziņā nav bijušas problēmas.

A6C5 2.8Q Sold

A3 8L 1.8T non Q..

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)