Pālekt uz saturu

Foto

Signalizācija

• Please log in to reply
96 atbildes uz šo tēmu

#61 KarlitoQ

KarlitoQ
  • Nepieredzējis lietotājs
  • 4 raksti
  • Dzimums:Vīrietis

Pievienots 30 September 2014 - 16:47

Sveiki!

Man ir B6, kuram nepieciešama signalizācija KASKO dēļ, bet forumā lasīju, ka var kaut kā ieslēgt skaņu orģinālajai drošības sistēmai, diemžēl tur nebija atbildes, kā to izdarīt.

Varbūt kāds ir ar to saskāries?

#62 Aigars07

Aigars07
  • Lietotājs
  • 740 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga / Druviena

Pievienots 19 January 2015 - 14:43

Kādam ir pieredze signalizācijas uzstādīšanā ar http://siamertens.lv 

A4 B6 1.9TDI

#63 Jazznfunk

Jazznfunk
  • Lietotājs
  • 215 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga
  • Intereses:Passat B5.5

Pievienots 08 April 2015 - 10:38

Vecajai "noname" sidženei, ar kuru bēdu nezinot braukāju jau 5 gadus, kopš auto dabūju, noklājās taure. Nu neko, varēja mainīt tikai tauri, es izdomāju, ka jāmaina visa sistēma. 

Izdomāju, ka jāliek Eaglemaster E8, ar attālināto iedarbināšanu. Liku rūpīgi un kārtīgi 2 dienas, nesteidzoties, visu pamēģinot, septiņreiz nomērot. Ņemot nost veco sidženi, tai otra pusē oriģināla, smuka shēma :D Nedaudz atvieglināja procesu. Izrādās, ka tad, kad likta vecā sidžene, lodalva vēl nebija izgudrota :D

Var mierīgi pats uzlikt, jāņem vērā, ka jālasa abi manuāļi, gan EN, gan RU. RU, varētu teikt, pat ir labāks. Viss strādā, viss darbojas manu ābeļu nagu ietvaros. Stāvbremzes slēdzi nepareizi pievienoju. Shēmā caur diodi, to laikam otrādi ieliku, bet tas ir labojams.

tavaskana.lv yoursound.lv

#64 Jan1s

Jan1s
  • Lietotājs
  • 792 raksti
  • Dzīvesvieta:Pie Siguldas
  • Intereses:Auto Elektrība

Pievienots 09 April 2015 - 20:40

No eglemaster man nāk  :puke: Esmu uzstādijis vismaz desmi tādas. Viena no vienkāršākajām siģenēm, ko zaglis var viegli apiet. 

Tā vietā labāk liktu vismaz šo

126.jpg

ja negribās lai auto tiktu aizdzīts. 

Audi A6 C5 Avant 2.5 TDI Powered by Jonix

Audi A4 B6 Avant 2.5 TDI Quattro S-line Powered by Jonix & Me

VW Scirocco GT MK2 - Projekts

#65 Agris112

Agris112
  • Lietotājs
  • 262 raksti
  • Dzīvesvieta:Cesis

Pievienots 09 April 2015 - 21:09

No eglemaster man nāk  :puke: Esmu uzstādijis vismaz desmi tādas. Viena no vienkāršākajām siģenēm, ko zaglis var viegli apiet. 

http://alarmtrade.ru/images/upload/catal...

Si ir ta pati kas darbojas 1km radiusa? un arpus 1km bloke dzineju?

#66 Jan1s

Jan1s
  • Lietotājs
  • 792 raksti

Pievienots 09 April 2015 - 21:36

kādi vel km. :woot:  Pāris metru attālumā. Čips atrodas makā vai kabatā. Nav ne jānovelk, ne jāpieliek kkur. Visu laiku dzīvo kabatā. Ja aiziesi tālāk pa pāris metriem auto noslāps.

#67 Agris112

Agris112
  • Lietotājs
  • 262 raksti

Pievienots 09 April 2015 - 22:43

kādi vel km. :woot:  Pāris metru attālumā. Čips atrodas makā vai kabatā. Nav ne jānovelk, ne jāpieliek kkur. Visu laiku dzīvo kabatā. Ja aiziesi tālāk pa pāris metriem auto noslāps.

aaa, laikam jaucu ar skybreak, man viens "profs" teica liec tik ieksa (skybreak tablete, jeb ka vinu tur sauc) un brauc drosi jo ja izraus no masinas tad vairak par 1km radiusa netiksot zagli  :woot: un varot drosi iet taja virziena pakal  :rofl: . Tad prasiju ka tas man varetu Riga vai Talina palidzet ja 1km radiusa ir 1000 un 1 garaza :rofl: kur sen rezerves dalas izkidas, tad vins apklusa un devos talak. 

Biju pats par to Eaglemaster itka domajis ar peidzeri, jo savu masinu ne redzu ne dzirdu pie daudzstavenes, un tad vismaz peidzeris signalize un esmu lietas kursa kas notiek. Varbut ir alternativa tam E8 ?

#68 mdz

mdz
  • Lietotājs
  • 5638 raksti
  • Dzīvesvieta:Salaspils
  • Intereses:Hektors, krokodils, fwd un bezatsperu automobīļi

Pievienots 09 April 2015 - 23:11

Tas, cik viegli siģeni neitralizēt ir atkarīgs no uzstādītaja, nevis signalizācijas. Kautkādus čipus staipīt līdzi ir atstojs.

1-3-4-2

Listen to SLAYER

R.I.P. Divlitrīgais alus

#69 Jazznfunk

Jazznfunk
  • Lietotājs
  • 215 raksti

Pievienots 10 April 2015 - 11:22

Ja gribēs, tad auto aizbrauks, aizvilks, iecels konteinerā un viss. Taču visas signalizācijas ir vienādas - ar vai bez releja palīdzības bloķē kādu sūkni, aizdedzi, starteri. Tās ir domātas trauksmes celšanai, lai zinātu ka ar auto kaut kas slikts notiek. Visa esence ir uzstādīšanas atjautībā.

Jan1s, sarunājam tikšanos kādā Statoilā, iedzersim pa kafijai uz mana rēķina, papļāpāsim, varēsi mēģināt atbloķēt to "sūda" E8 :) Es nesaku, ka E8 ir kaut kas ūbers, bez tā var mierīgi iztikt. Es vienkārši gribu advancētu bļauri, ja kāds urāls pēkšņi sadomājies, ka manāmašīnā ir kaut kas priekš viņa. + man patīk ziemā iekapt siltā mašīnā.

Šo rakstu rediģēja Jazznfunk: 10 April 2015 - 11:23

#70 PASSATizhi

PASSATizhi
  • Lietotājs
  • 3537 raksti
  • Dzīvesvieta:Jurmala

Pievienots 10 April 2015 - 11:50

Ja gribēs, tad auto aizbrauks, aizvilks, iecels konteinerā un viss. Taču visas signalizācijas ir vienādas - ar vai bez releja palīdzības bloķē kādu sūkni, aizdedzi, starteri. Tās ir domātas trauksmes celšanai, lai zinātu ka ar auto kaut kas slikts notiek. Visa esence ir uzstādīšanas atjautībā.

Jan1s, sarunājam tikšanos kādā Statoilā, iedzersim pa kafijai uz mana rēķina, papļāpāsim, varēsi mēģināt atbloķēt to "sūda" E8 :) Es nesaku, ka E8 ir kaut kas ūbers, bez tā var mierīgi iztikt. Es vienkārši gribu advancētu bļauri, ja kāds urāls pēkšņi sadomājies, ka manāmašīnā ir kaut kas priekš viņa. + man patīk ziemā iekapt siltā mašīnā.

nav nekas vienāds. protams ir liela atkarībā no instala mākslas. bet ja liek pēc grāmatas, tad var iedalīt divās grupās. tādas kam ir aktīvais bloķis( bloķē tikai kad ir trauksme) un tādas kam ir pasīvais (bloķis cauru laiku, atbloķē pie noņemtas apsardzes) 

pirmais variants ir vairumā gadijumu. un atrast sigas bloku pēc releju tikšķiem ir pāris minūšu jautājums. tad vienkārši norauj štekeri, un šķil klāt. par radio signālu aizsardzību nemaz nesāksim runāt.

A200TQ

#71 Jazznfunk

Jazznfunk
  • Lietotājs
  • 215 raksti

Pievienots 10 April 2015 - 12:09

Ja G PĀRnadzim ir laiks ņemties, kamēr taure auro, tad viss kārtībā. Ņemot vērā apkartējo pilnīgo vienaldzību tā arī ir. Es pats kādas minūtes 5 11 no rīta otrajam Golfiņam ar metāla zāģīti durvis čakarēju vaļā, jo atslēga bija palikusi aizdedzē :D Un neviens neko, par spīti tam, ka jau biju sagatavojis kabatā tehnisko pasi un sakāmo.

Šo rakstu rediģēja Jazznfunk: 10 April 2015 - 12:09

#72 PASSATizhi

PASSATizhi
  • Lietotājs
  • 3537 raksti

Pievienots 10 April 2015 - 12:26

tak noknieb tauri un ņēmes cik gribi :D  peigeris protams var paspēt noziņot, bet tā ir laimes spēle. 

A200TQ

#73 Jazznfunk

Jazznfunk
  • Lietotājs
  • 215 raksti

Pievienots 10 April 2015 - 13:14

Paldies par padomu :)

#74 Agris112

Agris112
  • Lietotājs
  • 262 raksti

Pievienots 10 April 2015 - 16:46

tak noknieb tauri un ņēmes cik gribi :D  peigeris protams var paspēt noziņot, bet tā ir laimes spēle. 

Tad jautajums, vai vispar ir tada sigene kas spejiga pasargat no garnadziem? Pec sim atbildem saprotu ka ne. Tas ir par aidzisanu vispar nerunajot. jo izjaukt un diskus apskruvet var bez aizdzisanas izdarit.  :hihi:

#75 PASSATizhi

PASSATizhi
  • Lietotājs
  • 3537 raksti

Pievienots 10 April 2015 - 17:25

nu nav tādas sigas. visa sāls ir tikai laikā, cik ilgi nekrietnajiem onkām ir jāpišas. laiks atkarīgs no sigas un sigas licēja.

A200TQ

#76 Āris

Āris
  • Lietotājs
  • 541 raksti
  • Intereses:TRANCE music, QUATTRO.

Pievienots 18 April 2015 - 12:47

Problēma tāda ka signalizācija pati no sevis sāk gaudot, citreiz neilgi pēc signalizācijas ieslēgšanas, citreiz pēc vairakām stundām, parādijās tas pirms pāris dienām, pirms tam 2 gadus viss bija kārtībā, nezinu vai tā signalizācija ir orģinālā, vai liktā, slēdzas no orģinālās pults un bija jau mantojumā ar auto kad nopirku, auto A4 B5 2000 gads, ja kāds var man palīdzēt dodat ziņu uz PM, būšu ļoti pateicīgs.

#77 Jan1s

Jan1s
  • Lietotājs
  • 792 raksti

Pievienots 18 April 2015 - 19:35

Visticamāk, ka kāds no durvju vai haubes/ bagažnieka slēdziem slikti strādā (čakarējās). Siģene noreaģē uz kadu nošo lietu atvēršanas.

Šo rakstu rediģēja Jan1s: 18 April 2015 - 19:36

#78 famoso

famoso
  • Lietotājs
  • 41 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga, Kuldīga

Pievienots 11 December 2015 - 13:01

Daudz to topicu par signalizācijām, bet šis laikam ir "svaigākais" un lielākais :D

Tātad vajag sidženi prikš KASKO.

Būtībā ir ļoti maz mainīgo, kas man interesē:

- Lai viņa kauc

- Lai viņu var pieslēgt pie mašīnas pults (nav nekādi papildus klibamburi jānēsā līdz)

- Lai viņa nečakarējas :D

Varbūt sarunās izveidosies vēl kāds mainīgais, bet to jau redzēs.

Tātad, ko varat ieteikt? :)

Audi A4 B5 1.8T Quattro, 1996.g.

Audi A4 B6 1.9TDi Quattro, 2004.g.

Audi A4 B7 3.0TDI Quattro, S-line, 2007.g

#79 IvarsV

IvarsV
  • Lietotājs
  • 4307 raksti

Pievienots 11 December 2015 - 14:20

Man savukār interesē kāda rekomendējama signalizācija, kas mācētu auto dzinēju iedarbināt no distances.
Laika iestatīšana nav vajadzīga, vajag lai ar pogas spiedienu (kombināciju) to var izdarīt.

Un pats galvenais noteikums - pults lai neizskatās pēc Tamagochi, kā Eaglemaster, kas te iepriekšējās lapās ir pieminēts.
speedgang.lv

#80 henis

henis
  • Lietotājs
  • 531 raksti
  • Dzīvesvieta:Saulkrasti

Pievienots 13 December 2015 - 07:19

Astrai priekš kasko uzliku poļu tytan. Salona sensori un pie oriğinālās atslēgas. Taure gan ir diezgan klusa. Bet priekš kasko derēja. Liku apm gadu atpakaļ pie viena meistara no auto salona. Viņš liek tās signalizācijas salona mašīnām. Nekādi gļuki nav bijuši vispār. Samaksāju 150 eur, kas ir diezgan lēti. Ja vajag kontaktus, tad pm. Atrodas Rīgā.

Daudz to topicu par signalizācijām, bet šis laikam ir "svaigākais" un lielākais :D

Tātad vajag sidženi prikš KASKO.

Būtībā ir ļoti maz mainīgo, kas man interesē:
- Lai viņa kauc
- Lai viņu var pieslēgt pie mašīnas pults (nav nekādi papildus klibamburi jānēsā līdz)
- Lai viņa nečakarējas :D

Varbūt sarunās izveidosies vēl kāds mainīgais, bet to jau redzēs.

Tātad, ko varat ieteikt? :)

Šo rakstu rediģēja henis: 15 December 2015 - 11:05

Astra H un Saab 9-3

#81 famoso

famoso
  • Lietotājs
  • 41 raksti

Pievienots 15 December 2015 - 08:33

Šis izskatās diezgan kruts variants :D

Varbūt kādam ir kādi vienkāršāki (lasi, vēl lētāki) varianti :)

#82 henis

henis
  • Lietotājs
  • 531 raksti

Pievienots 15 December 2015 - 11:02

Pazvanies un painteresējies cik maksā lētākās signalizācijas priekš kasko pie oriģinālās pults :D Un tad raksti man ;) Esmu gājis šim cauri :rofl:

Šis izskatās diezgan kruts variants :D

Varbūt kādam ir kādi vienkāršāki (lasi, vēl lētāki) varianti :)

Šo rakstu rediģēja henis: 15 December 2015 - 11:04

Astra H un Saab 9-3

#83 MMMax

MMMax
  • Lietotājs
  • 583 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga, Dobele

Pievienots 15 December 2015 - 11:11

Letākā signalizācija priekš KASKO.

Varbūt tad labāk vispār nepērc KASKO? 
Var arī būt tā ka uzliksi Lētāko signalizāciju, bet neatbildīs KASKO. 

#84 henis

henis
  • Lietotājs
  • 531 raksti

Pievienots 15 December 2015 - 11:19

Ja tas bija domāts man, tad liku to Astra H. Nav īpaši pieprasīta neliešu vidū :D  Man vajadzēja priekš kasko - biju atrādīt mašīnu un viss ok. Viņi iztestēja un atzina par labu esam. Ja tas bija domāts famoso, tad nemācēšu komentēt. Ja man būtu B6, tad noteikti liktu vēl kādu sekretku.

Noteikti pirms likšanas uzjautā savam apdrošinātājam ko viņi par to domā ;)  Manā gadījumā teica, ka der viss, kas mirgo un gaudo :D

Letākā signalizācija priekš KASKO.

Varbūt tad labāk vispār nepērc KASKO? 
Var arī būt tā ka uzliksi Lētāko signalizāciju, bet neatbildīs KASKO. 

Šo rakstu rediģēja henis: 15 December 2015 - 11:21

Astra H un Saab 9-3

#85 MMMax

MMMax
  • Lietotājs
  • 583 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga, Dobele

Pievienots 15 December 2015 - 11:24

Ja tas bija domāts man, tad liku to Astra H. Nav īpaši pieprasīta neliešu vidū :D  Man vajadzēja priekš kasko - biju atrādīt mašīnu un viss ok. Viņi iztestēja un atzina par labu esam. Ja tas bija domāts famoso, tad nemācēšu komentēt. Ja man būtu B6, tad noteikti liktu vēl kādu sekretku.

Noteikti pirms likšanas uzjautā savam apdrošinātājam ko viņi par to domā ;)  Manā gadījumā teica, ka der viss, kas mirgo un gaudo :D

Tas bija domāts - famoso

#86 famoso

famoso
  • Lietotājs
  • 41 raksti

Pievienots 15 December 2015 - 12:07

Manā gadījumā teica, ka der viss, kas mirgo un gaudo  :D

Tas ir tieši tas pats, ko teica man. :)

Ja man būtu B6, tad noteikti liktu vēl kādu sekretku.

Kā jau te bieži ir minēts - signalizācijas kaukšana retu reizi paglābs no auto nozagšanas - ja kāds būs iekārojis tieši manu B6, tad tur varētu paglābt vienīgi singalizācijas + gps sistēmas, kas krutā koplektācijā var satādīt kādu 1/3 - 1/2 no mašīnas vērtības (ticu, ka ir pat dārgāki varianti).

@MMax Tu domā, ka KASKO ir noderīgs tikai auto zādzības gadījumā? Ir arī daudz citi gadījumi, kad KASKO veic zaudējumu atmaksu :)

#87 KAD

KAD
  • Lietotājs
  • 80 raksti
  • Dzīvesvieta:Jelgava

Pievienots 20 December 2015 - 21:41

http://alarmtrade.ru/images/upload/catal...

Un cik šī ierīce maksā?

Un cik pa uzstādīšanu?

Piemēram.

Manam auto ir 15 gadi. Kasko taisīt neizdevīgi.

Kāds var ieteikt kādu slepenā slēdža komplektu? Un uz kuras ķēdes to likt manam TDI?