Pālekt uz saturu

Foto

A4 b5 salona apgaismojums

• Please log in to reply
52 atbildes uz šo tēmu

#31 alibaba

alibaba
  • Lietotājs
  • 152 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:Rēzekne

Pievienots 01 December 2017 - 08:45

Paskatos un uzreiz rodas jautājums - vai varu '97. gada mašīnā ielikt tādu komforta bloku no kādas '00. gada mašīnas. Nu patīk man tā lēnā nodzišana, bet manā vāģī rubījas uzreiz nost.

#32 km_

km_
  • Lietotājs
  • 657 raksti
  • Dzīvesvieta:Gulbene
  • Intereses:VAG instr.paneļi, EDC15/MSA15 vadības bloki

Pievienots 01 December 2017 - 10:05

Itkā jau pirms 97.g ir parastie bloki un pēc 97. nāk jaunā tipa. Ka tik neatšķīrās vakuuma porti viņiem.

Baigi grūti pateikt, bet gan jau izdarīt varētu.

Ja gribi tikai to lēno nodzišanu, tad starp signāla vadu vari iemontēt kaut ko šādu

https://forums.might...delay-schematic

Kaut kur bija arī nopērkami tādi delay kiti, kādreiz tiku manījis.

Šo rakstu rediģēja km_: 01 December 2017 - 10:05

B5 AFN EDC15VM+, GT1749VA, 0.240, SMF

:greyrs4:

#33 Edzyx

Edzyx
  • Lietotājs
  • 1562 raksti
  • Dzīvesvieta:Valmiera

Pievienots 01 December 2017 - 10:35

8L0 sūkņiem ir pakāpeniska nodzišana un divas vakuuma trubiņas. Par pārējiem nezinu. 4A0 dziest uzreiz. Un vakuuma trubiņa viena.

Ja ievelc otru vakuuma līniju un modificē pāris vadus, jāvar ielikt

Šo rakstu rediģēja Edzyx: 01 December 2017 - 10:36

Audi A6 C4 2.5 TDI quattro '97

Audi A6 C4 1.9 TDI '96
Audi S6 C4 2.2 20V turbo '96
                                                                                                                                 "Haters gonna hate. Ignore them." :mrgreen:

#34 mdz

mdz
  • Lietotājs
  • 5639 raksti
  • Dzīvesvieta:Salaspils
  • Intereses:Hektors, krokodils, fwd un bezatsperu automobīļi

Pievienots 01 December 2017 - 11:02

Ta sūknis nāk 97. modeļa gadā ražotajiem auto. Ja vel stāv vecais, tad jā, ielikt var, viens štekeris jāpārlodē, pāris vadi jāpievelk klāt un pārējie jāpārkārto pēc shēmas. Otru vakuuma līniju var arī glušīt nost, viņa tāpat ir vajadzīga tikai vienai funkcijai - lai atsevišķi var atslēgt šofera durvis un bākas vāku.

1-3-4-2

Listen to SLAYER

R.I.P. Divlitrīgais alus

#35 alibaba

alibaba
  • Lietotājs
  • 152 raksti

Pievienots 01 December 2017 - 20:13

Itkā jau pirms 97.g ir parastie bloki un pēc 97. nāk jaunā tipa. Ka tik neatšķīrās vakuuma porti viņiem.

Baigi grūti pateikt, bet gan jau izdarīt varētu.

Ja gribi tikai to lēno nodzišanu, tad starp signāla vadu vari iemontēt kaut ko šādu

https://forums.might...delay-schematic

Kaut kur bija arī nopērkami tādi delay kiti, kādreiz tiku manījis.

Vnk aizkaves shēma neder, Es uz Audi 100 biju pieslēdzis lēno nodzišanu, bet atšķirībā no 100, A4 ir aizkave uz nodzišanu, pa to laiku delay shēmai jau izlādējas viss kas var, un gaisma tāpat nodziest strauji. Nu vobščem, figņa sanāk.

Ta sūknis nāk 97. modeļa gadā ražotajiem auto. Ja vel stāv vecais, tad jā, ielikt var, viens štekeris jāpārlodē, pāris vadi jāpievelk klāt un pārējie jāpārkārto pēc shēmas. Otru vakuuma līniju var arī glušīt nost, viņa tāpat ir vajadzīga tikai vienai funkcijai - lai atsevišķi var atslēgt šofera durvis un bākas vāku.

Varbūt ir gatavs pinouts ko un kā jāpārlodē? Ja nav, tad gan būs jāmeklē pašam, bet paldies par apstiprinājumu ka var samainīt.

#36 km_

km_
  • Lietotājs
  • 657 raksti

Pievienots 01 December 2017 - 20:21

Skaidrs. Nu man ir viens vecais sūknis, tur bija viens štekeris ar 2 piniem, viens ar daudziem. A jaunajam blokam ir veseli 3 štekeri ar čupu tiem vadiem. Un jā.. 2 vakuuma pievadi

Sliktākajā gadījumā autodatā var salīdzīnāt pirms 97.g shēmu ar pēc 97.g shēmu. Ja kas man tās shēmas ir.

Ja galvenos pinus savienosi, gan jau viss darbosies. Mož vēl kaut kādas krāsas sakrīt..

Šo rakstu rediģēja km_: 01 December 2017 - 20:22

#37 alibaba

alibaba
  • Lietotājs
  • 152 raksti

Pievienots 01 December 2017 - 22:00

Nu tad jāmeklē jaunais bloks, tad i būs man laime. Lielā lustra jau ir griestos, tad būs lēnā nodzišana. :)

#38 km_

km_
  • Lietotājs
  • 657 raksti

Pievienots 01 December 2017 - 22:52

Pēc tam padalies ar info. Man liekas, ka štepselē tik pēc shēmām vadus klāt. Būs arī tālvadība, ja tev nebija. 8L0862257 ir ar tālvadību, tie kuriem ir burti klāt, tad jāskatās, var nebūt tālvadība. Cik zinu ļoti daudziem audi viņi ir tie paši. A3, B5 C5 utt.

Viens jautājums. B5. Shēmā kaut kā neredzēju savienojumu ar tauri, kur tāda vispār nāk un kā darbojas? Man nepīkst, kad aizslēdzu atslēdzu. Arī pie trauksmes signāla tikai pagriezieni mirgo. Sānu kabatās neatradu neko taurei līdzīgu.

Šo rakstu rediģēja km_: 01 December 2017 - 22:53

#39 Edzyx

Edzyx
  • Lietotājs
  • 1562 raksti

Pievienots 01 December 2017 - 23:52

Tev centralkas sūkņa kodējumā taure ir aktivizēta?

Audi A6 C4 1.9 TDI '96

#40 km_

km_
  • Lietotājs
  • 657 raksti

Pievienots 02 December 2017 - 12:04

Tev centralkas sūkņa kodējumā taure ir aktivizēta?

Jābūt, visādus kodējumus mēģināju.

#41 Edzyx

Edzyx
  • Lietotājs
  • 1562 raksti

Pievienots 02 December 2017 - 13:45

Manai ceškai tā taure sāka šancēt uz aizslēgšanu, kad pagarināju centralkas antenu līdz ~2.5 metriem. Mistika :mrgreen:

Audi A6 C4 1.9 TDI '96

#42 mdz

mdz
  • Lietotājs
  • 5639 raksti
  • Dzīvesvieta:Salaspils
  • Intereses:Hektors, krokodils, fwd un bezatsperu automobīļi

Pievienots 02 December 2017 - 13:52

Ja sūknim nav signalizācijas opcija, taure tur nav paredzēta, attiecīgi, var nestrādāt. Tāpat arī sūknim bez burta, lai gan tas ir "pilnais", daži sīkumi nedarbojas. Shēmu es iekš s2forum esmu postējis, var atrast meklējot pēc 8L0 .

Sent from my F3112 using Tapatalk

1-3-4-2

Listen to SLAYER

R.I.P. Divlitrīgais alus

#43 km_

km_
  • Lietotājs
  • 657 raksti

Pievienots 02 December 2017 - 14:41

Nu ja simulē ielaušanos mašīnā, tad pagriezieni sāk mirgot un vag-comā parādās Alarm triggered by passenger door, piemēram.

#44 Val

Val
  • Administrators
  • 11896 raksti

Pievienots 02 December 2017 - 15:34

Arī tas pats, mirgo tik avareikas - kad nomainīju sūkni bez tālvadības pret citu ar tālvadību. Etkā taure ir uzzīmēta, bet precīzas atrašanās vietas gan nav. Pagaidām neinteresē.
:arrow: Pārdodu S4/C4/B5/V8 un citas vecu krabju detaļas
:arrow: Pārdodu diagnostikas kabeli kopā ar VCDS (VAG-COM) un 2x2 pāreju.
:arrow: B5-B6, C4-C5 šrotu OEM radio pin kodu atgūšana: RNS-D, RNS-E, Concert, Chorus utt. PM

audi 80 b2 5vt gte quattro
audi a4 b5 1.6 fl fwd

#45 alibaba

alibaba
  • Lietotājs
  • 152 raksti

Pievienots 02 December 2017 - 15:46

Pēc tam padalies ar info. Man liekas, ka štepselē tik pēc shēmām vadus klāt. Būs arī tālvadība, ja tev nebija. 8L0862257 ir ar tālvadību, tie kuriem ir burti klāt, tad jāskatās, var nebūt tālvadība. Cik zinu ļoti daudziem audi viņi ir tie paši. A3, B5 C5 utt.

Viens jautājums. B5. Shēmā kaut kā neredzēju savienojumu ar tauri, kur tāda vispār nāk un kā darbojas? Man nepīkst, kad aizslēdzu atslēdzu. Arī pie trauksmes signāla tikai pagriezieni mirgo. Sānu kabatās neatradu neko taurei līdzīgu.

Man tālvadība ir ar ieliktu signalku, kad slēdzu vaļā/ciet, arī nepīkst. Ja piespiest aizvēršanas pogu un paturēt, tad gan auro - tā ir mašīnas atrašanas funkcija. Nu bet doma tāda, ka tālvadība man ne visai vajadzīga, jo vienalga tad atslēgas jāmeklē lai strādātu. Signalka pie visām vadībām un teures pieslēgta nišā virs šofera kājām. Pati taure zem motora pārsega dzīvo.

#46 km_

km_
  • Lietotājs
  • 657 raksti

Pievienots 02 December 2017 - 17:30

Man tālvadība ir ar ieliktu signalku, kad slēdzu vaļā/ciet, arī nepīkst. Ja piespiest aizvēršanas pogu un paturēt, tad gan auro - tā ir mašīnas atrašanas funkcija. Nu bet doma tāda, ka tālvadība man ne visai vajadzīga, jo vienalga tad atslēgas jāmeklē lai strādātu. Signalka pie visām vadībām un teures pieslēgta nišā virs šofera kājām. Pati taure zem motora pārsega dzīvo.

Man savulaik arī bija b5 ar centrālo un ieliktu siģeni. Nepatika man tas aftermārketa variants.
Arī bija trauksmes funkcija un slēgājot pīkstēja kā nelabais. Čupa ar vadiem uz visiem galiem savilkta. Visur kaut kādi bloki bija un kastītes
Normāli turot open vai close verās visi el. logi vaļā vai ciet. Kaut kas notiek ja tur abas vai visas 3? Nezinu.
Ja zinātu taures vadu tad jau varētu kaut ko pameklēt.

Sent from my XT1572 using Tapatalk

#47 JJG

JJG
  • Nepieredzējis lietotājs
  • 2 raksti

Pievienots 18 December 2017 - 23:58

Sveiki visiem!
Nevaru uzsākt jaunu tēmu,tāpēc ierkastīšu šeit. Problēma ir 2005. gada Audi A4 Avant 150kW quattro. Lieta tāda,ka visas salona apgaismojuma lapmiņas deg, BET ir atsevišķi 5 slēdžu lampiņas(apgaismojums) ,kas ik pa laikam nedeg, ik pa laikam vienkārši mirgo,un ik pa laikam deg bez problēmām. Runa iet par (1)mazajiem simboliņiem apkārt gaismas ieslēgšanas slēdzim (2)ESP pogas simboliņu (3) piepīpētāja iekšējo gaismiņu (4) Griestu apgaismojuma ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis (5)kastītes simboliņš,kas ir blakus ESP pogai. Viss pārējais deg- radio,logu pacelšanas pogas, atsevišķu griestu apgaismojumu slēdži utt. Vai kāds ir saskāries ar līdzīgu problēmu,un zin kurā virzienā meklēt vainu? Pielikumā ir youtube video par problēmu.

#48 KAD

KAD
  • Lietotājs
  • 96 raksti
  • Dzīvesvieta:Jelgava

Pievienots 10 January 2018 - 10:14

Bija tāda pati problēma.

Vaina tieši tā pati. Izzvanīju masas vadu līdz pat savienojuma štekerim, kas atrodās pie pasažiera kājām priekšpusē. Līdz turienei vads ir vesels. Tālāk vis vadu mudžēklis aiziet zem paneļa. to es nost nerāvu. Zolīdi nokniebu vadu pie štekera un ievilku jaunu vadu uz priekšējo apgaismojuma paneli.

Tagad viss strādā kā tam vajadzētu būt. 

#49 Ansons

Ansons
  • 3 raksti

Pievienots 28 June 2020 - 23:09

Sveiki.Varbūt kāds ir saskāries jau ar šādu problēmu un var izskaidrot kur meklēt vainu.Durvīs logu slēdžiem nenodziest lampiņas.

#50 999KrS

999KrS
  • Lietotājs
  • 1896 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga un tās apkārtne
  • Intereses:Viss, bet tajā pašā laikā nekas.

Pievienots 29 June 2020 - 09:21

Sveiki.Varbūt kāds ir saskāries jau ar šādu problēmu un var izskaidrot kur meklēt vainu.Durvīs logu slēdžiem nenodziest lampiņas.

arī ja izslēdz aizdedzi,  un attaisa durvis? 
ja aizdedze izslēgta un tu sēdi mašīnā - vēl kādu laiciņu logus vari virināt un lampiņa pogām degs.. tiklīdz atver vadītāja durvis, tā logus nevari vairs virināt un logu pogām jānodziest mnaliekas (neesmu pievērsis uzmanību apgaismojumam, zinu tk darbību)

Auto audio... hobija līmenī.
65535 kļūda: varu nodzēst.

#51 Ansons

Ansons
  • 3 raksti

Pievienots 29 June 2020 - 10:40

Arī ja aizdedze ir izslēgta un mašīnu aizlēdz.Vajadzētu but kad pec kadam 10-15min nodziest.Bet deg visu laiku.Un sēdina aķi.

#52 Kaspars42

Kaspars42
  • Lietotājs
  • 299 raksti
  • Dzīvesvieta:Brocēni

Pievienots 29 June 2020 - 11:58

Arī ja aizdedze ir izslēgta un mašīnu aizlēdz.Vajadzētu but kad pec kadam 10-15min nodziest.Bet deg visu laiku.Un sēdina aķi.

Pogas nodziest, tiklīdz šofera durvis aiztaisītas. Vai salona apgaismojums reaģē uz šofera durvīm?

Audi A4 B6 1.9 96kw (AWX) Mans
Audi A4 B6 AVANT 1.9 96kw (AWX) Sievas

#53 Ansons

Ansons
  • 3 raksti

Pievienots 29 June 2020 - 12:18

Pogas nodziest, tiklīdz šofera durvis aiztaisītas. Vai salona apgaismojums reaģē uz šofera durvīm?

Salona apgaismojums reaģē.

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)