Pālekt uz saturu

Foto

Jautājumu Kaste 3

• Please log in to reply
48966 atbildes uz šo tēmu

#2311 Source

Source
  • Moderators
  • 4423 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:Rīga

Pievienots 20 November 2010 - 10:31

Visdrīzāk jau mehānisms salūzis. Šrotā paņem citu. Nomainīt nevajadzētu būt īpaši sarežģīti.

S4 = 2226cm3 20V turbo quattro

Source

#2312 kuldigas_s2

kuldigas_s2
  • Lietotājs
  • 136 raksti
  • Intereses:AUTOSPORTS

Pievienots 20 November 2010 - 10:58

kads ir izmantojis sho detalu? http://www.performan...products_id=681
kadas atsauksmes?
AUDI S2
AUDI B4 AVANT 1.9 TDI

#2313 Trikez

Trikez
  • Lietotājs
  • 136 raksti

Pievienots 20 November 2010 - 16:49

Kungi, jautajums intereses peec, no seerijas : Kaa tas var but?

Pirms kada laika saakaas problemas ar 2.3 NG, laikam slaapa nost silts, kkas taads, sho to sataisiiju sho to nomainiiju, nekas nepalidzeja. Tad viens zinoshs cilveks pateica paskatities 4 kontaktu datchiku, kas naak tosola trubaa. Tur atradu, ka ir iemeties zaljais vados, vadus iztiriju, negaaja taapat, nomainiju datchiku ( abus iistenibaa ), joprojam problema nepazuda. Riktigi sadusmojos, noliku mashinu uz nedelju garazhaa, un neskatiijos uz to. Pec nedeljas vajadzeja stumt aaraa, izstuumu, izbraucu, un viss bija kaartiiba :D

Shitie 2.3 biezhi pashi sataisaas? :D jeb, tur ar kompi saistiits, tam tur vajag restartus kkadus?

#2314 axel182

axel182
  • Lietotājs
  • 4359 raksti
  • Dzīvesvieta:Alūksne- Jelgava
  • Intereses:Auto (audi), moto un, protams, daiļās dāmas!

Pievienots 20 November 2010 - 20:11

Kungi, jautajums intereses peec, no seerijas : Kaa tas var but?

Pirms kada laika saakaas problemas ar 2.3 NG, laikam slaapa nost silts, kkas taads, sho to sataisiiju sho to nomainiiju, nekas nepalidzeja. Tad viens zinoshs cilveks pateica paskatities 4 kontaktu datchiku, kas naak tosola trubaa. Tur atradu, ka ir iemeties zaljais vados, vadus iztiriju, negaaja taapat, nomainiju datchiku ( abus iistenibaa ), joprojam problema nepazuda. Riktigi sadusmojos, noliku mashinu uz nedelju garazhaa, un neskatiijos uz to. Pec nedeljas vajadzeja stumt aaraa, izstuumu, izbraucu, un viss bija kaartiiba http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

Shitie 2.3 biezhi pashi sataisaas? http://www.audi-style.lv/forum/public/st... jeb, tur ar kompi saistiits, tam tur vajag restartus kkadus?

No tāda apraksta te tāpat tev neviens īsti nepalīdzēs..
2.3 ļoti reti "sataisās". :D Parasti viņiem pēkšņi patīk "salūzties".. :P
Tavs zinošais cilvēks nemaz nav tik zinošs, jo tas četru kontaktu devējs motora darbību nekādi neietekmē.
Mazās devās alkohols ir nekaitīgs jebkādos daudzumos.

Audi 100 C4 Avant, 2.8

#2315 umurkumurs

umurkumurs
  • Lietotājs
  • 98 raksti
  • Dzīvesvieta:127.0.0.1

Pievienots 20 November 2010 - 23:50

audi a6 c4 avant

jautājums iespējams ir muļķīgs, bet nu droši paliek droši :)

vai lai nomainītu Stabilizatora vidējas bukses ir nepieciešams celt mašīnu uz pacēlāja, vai var arī uz bedres to izdarīt (tipo, vai ritenji var balstiities uz zemes kameer mainu) :crazy:

wifi ir?

#2316 axel182

axel182
  • Lietotājs
  • 4359 raksti

Pievienots 20 November 2010 - 23:54

audi a6 c4 avant

jautājums iespējams ir muļķīgs, bet nu droši paliek droši http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

vai lai nomainītu Stabilizatora vidējas bukses ir nepieciešams celt mašīnu uz pacēlāja, vai var arī uz bedres to izdarīt (tipo, vai ritenji var balstiities uz zemes kameer mainu) http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

Var tāpat uz bedres.

Audi 100 C4 Avant, 2.8

#2317 Triton

Triton
  • Lietotājs
  • 737 raksti
  • Dzīvesvieta:Alūksne-Rīga
  • Intereses:Audi & Muzic

Pievienots 21 November 2010 - 00:11

Man arī viens dīvains jautājiens. Sakiet tumsā braucot,kā ir jaizkatās auto gaismāi uz ceļa, tipa --/--/ vai jasaplūst vienā ----/. Man rāda savam C4 --/0--/ Kur 0 ir domāts baigi tumšs plankums. Paldies!

#2318 ryner

ryner
  • Foruma atbalstītājs
  • 502 raksti
  • Dzīvesvieta:Liepaja
  • Intereses:4 rati

Pievienots 21 November 2010 - 18:12

Šitādā zīmkju valodā tev neviens nepalīdzēs. Nepiss kapeiku, noziedo tos mega lielos 3 ls un aizbrauc noregulē lampas!
Opel Vectra A 2000 2.0 16V DOHC
Audi 100 c3 quattro 2.3 10V
Audi 100 c4 2,5 TDI
Opel Omega B 3.0 Irmscher
Opel Omega B 3.0 3.2 Steinmetz

#2319 RolandsK

RolandsK
  • Lietotājs
  • 619 raksti
  • Intereses:Auto, moto, elektrība

Pievienots 21 November 2010 - 18:37

Varbūt kāds zina, kur varētu dabūt plānu gumiju (aptuveni 1.05m x 1.05m), ko varētu piegriezt kā paklājiņu priekš auto bagāžnieka? Celtniecības veikalus esmu izstaigājis un neko tādu neesmu redzējis.
OOOO 80 Avant B4 2.0 ABK

#2320 V V V

V V V
  • Lietotājs
  • 457 raksti
  • Dzīvesvieta:Jelgava
  • Intereses:AUDI un arī citi rūcoši aparāti.

Pievienots 21 November 2010 - 19:15

Google
2,5 TDI

#2321 rralfs9

rralfs9
  • Lietotājs
  • 718 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga,Imanta
  • Intereses:rallijs

Pievienots 21 November 2010 - 19:16

Varbūt kāds zina, kur varētu dabūt plānu gumiju (aptuveni 1.05m x 1.05m), ko varētu piegriezt kā paklājiņu priekš auto bagāžnieka? Celtniecības veikalus esmu izstaigājis un neko tādu neesmu redzējis.

Piezvani uz Latvijas ķīmiju,pie viņiem varētu būt.

Kāda māte saka dēlam lidotājam:lido dēliņ labi zemu un labi lēni.

AUDI A4 B6 AVANT 1.9TDI

ŠKODA OCTAVIA A7 2.0TDI 4x4

#2322 MartinsG

MartinsG
  • Lietotājs
  • 2457 raksti
  • Dzīvesvieta:dzīvoklis
  • Intereses:interesantas lietas

Pievienots 21 November 2010 - 19:22

Es kkad pirku Rimi auto nodaļā gumijas bagažnieka paklājiņu par kkādiem 6-7 Ls

#2323 Robin

Robin
  • Lietotājs
  • 2128 raksti

Pievienots 21 November 2010 - 19:24

Man arī viens dīvains jautājiens. Sakiet tumsā braucot,kā ir jaizkatās auto gaismāi uz ceļa, tipa --/--/ vai jasaplūst vienā ----/. Man rāda savam C4 --/0--/ Kur 0 ir domāts baigi tumšs plankums. Paldies!

vizuaali skatoties pret sienu jaabut diviem

die kraft der 4 ringe

#2324 Миша

Миша
  • Lietotājs
  • 928 raksti

Pievienots 21 November 2010 - 19:29

Tipa --/--/ tā ir jabut :crazy:

paskaties lukturu stiprinajumus...(noluzuši atskruvejušies...)

Ja viss ok,tad saregule ar seškanti(tur ir divas skruves viena augstumam otra lai pagrieztu...

#2325 wolfenstein

wolfenstein
  • Moderators
  • 2280 raksti

Pievienots 21 November 2010 - 19:44

un shitaa krukjii odometra raadiijumus??
Mana saite

#2326 storm55

storm55
  • Lietotājs
  • 92 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga-Gauja
  • Intereses:R6 zxr6

Pievienots 21 November 2010 - 20:17

Sveiki man te divas problēmas 1 1.8 b2 keihen karbuzim kur atrodas abgriezienu skrūve.2ka nafig atgaisot sistemu,nenāk par abratku udens, pielaizot tep daciks uzreiz rāda 120 grādus.Nosākuma domāju ka sūknis beikts to nomainīju un nekas nemainījās ko pirkt 3 sukni,tāda sajūta ka blokā vispar nejiet ūdens salēju pilnu atstāju uz dienakti nekas neaizgāja prom pilns līmenis.
Света не светит, Маша не машет, Люба не любит, Катя не катит, одна Даша молодец

#2327 Миша

Миша
  • Lietotājs
  • 928 raksti

Pievienots 21 November 2010 - 20:36

Sveiki man te divas problēmas 1 1.8 b2 keihen karbuzim kur atrodas abgriezienu skrūve.2ka nafig atgaisot sistemu,nenāk par abratku udens, pielaizot tep daciks uzreiz rāda 120 grādus.Nosākuma domāju ka sūknis beikts to nomainīju un nekas nemainījās ko pirkt 3 sukni,tāda sajūta ka blokā vispar nejiet ūdens salēju pilnu atstāju uz dienakti nekas neaizgāja prom pilns līmenis.

1.Vislielaka skruve ir tukgaitas apgriezieni

2. Ielej tosolu un ar rokam spaidi šļaukas..pielej pilnu izplešānas truciņu aizskruve korķi un spaidi abus kopa intensivi :)

Vel var uzbraukt uz kalniņa un pagazet....

#2328 storm55

storm55
  • Lietotājs
  • 92 raksti

Pievienots 21 November 2010 - 20:58

ŅauŅau tur ne kādas skrūves,vismaz kurā pusē meklēt,proveju atgaisot visādi,vienīgi uz kalna nesmu,mašīna ir uz klučiem.Un ka ir jabūt ar purnu uz leju vai uz aukšu šitas būs pedejais variants :crazy:

#2329 Миша

Миша
  • Lietotājs
  • 928 raksti

Pievienots 21 November 2010 - 21:30

:crazy:Tad truba kas iet no izpleanas trucia uz sitemu iz aidirzusies :)..

Cik daudz tosola ir ieliets un ar ko izpaua tava neatgaisotiba?

Trubas karst..galva kautkas šļakstas?

Purnam jabut uz augšu :P

Ievietotais attēls

10 skruve

#2330 Raapulis

Raapulis
  • Lietotājs
  • 1287 raksti
  • Dzīvesvieta:riga
  • Intereses:b2 tms

Pievienots 22 November 2010 - 11:33

no kāda auto derēja putekļgumija kardānam,objekts audi 80 b2 q

Ievietotais attēls

varbūt kāadz zin arī deduktora shtoka blīvslēga izmērus

Faktorija BR  http://www.prestigemotors.lv - IZPŪTĒJI   LandRover Daļas
tikai AUDI, tikai QUATTRO
quattro audi & op-ip-el-is

#2331 axel182

axel182
  • Lietotājs
  • 4359 raksti

Pievienots 22 November 2010 - 11:45

Neklausies muļķības- vislielākā skrūve NAV tukšgaitai, bet CO. Tukšgaitas apgriezienus pieregulē ar droseļvārsta atdurskrūvi, pēc tam, kad ir saregulēts CO.
Atgaisošana vispār elementāri- uzturi pilnu izplešanaās bačoku (a tev B2 tāds vai tad ir? Man nebija..), iedarbini, uzgriez pečkai maksimālu kārstumu un pagāzē, kamēr atveras termostats. Tad, kad atveras termostats, gaiss pats iziet. Ja nu vēl īsti viņš neiziet, tad tāpat rūcošam pavelc bišķi nost cauruli, kur nāk tosols NO pečkas un tādējādi izlaid pārpalikušo gaisu. Pirmais rādītājs, ka sistēma atgaisota- visas caurules vienādi karstas un pečka labi silda. :)

Šo rakstu rediģēja axel182: 22 November 2010 - 11:46

Audi 100 C4 Avant, 2.8

#2332 storm55

storm55
  • Lietotājs
  • 92 raksti

Pievienots 22 November 2010 - 12:50

Neklausies muļķības- vislielākā skrūve NAV tukšgaitai, bet CO. Tukšgaitas apgriezienus pieregulē ar droseļvārsta atdurskrūvi, pēc tam, kad ir saregulēts CO.
Atgaisošana vispār elementāri- uzturi pilnu izplešanaās bačoku (a tev B2 tāds vai tad ir? Man nebija..), iedarbini, uzgriez pečkai maksimālu kārstumu un pagāzē, kamēr atveras termostats. Tad, kad atveras termostats, gaiss pats iziet. Ja nu vēl īsti viņš neiziet, tad tāpat rūcošam pavelc bišķi nost cauruli, kur nāk tosols NO pečkas un tādējādi izlaid pārpalikušo gaisu. Pirmais rādītājs, ka sistēma atgaisota- visas caurules vienādi karstas un pečka labi silda. http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

Tu doma to kur trosīte stiprinas,man ūdens sistēma ir uz dzinēju neiet ne pačom padla.
Tada sajuta ka dzinējam kaukas nosprostots,pat ja būtu beikts arī otrs udens suknis tikunta uzbloku tak viņam ir jajiet

#2333 axel182

axel182
  • Lietotājs
  • 4359 raksti

Pievienots 22 November 2010 - 14:34

Tikko apskatījos rūpīgāk- Miša no sākuma pateica nepareizi, bet attēlā parādīja pareizi- 10. pozīcija.
Par to šķidrumu patiesi dīvaini... :blink: Nu, tāds laucisks ieteikums- pamēģini paņemt pa kādai caurulei nost un papūst ar muti iekšā- moš atradīsi, kur kkas nosprostojies.. :nez:

Audi 100 C4 Avant, 2.8

#2334 storm55

storm55
  • Lietotājs
  • 92 raksti

Pievienots 22 November 2010 - 21:54

Broba atrisināta,isak termostāts arā un spaidam šļaukas acispargrieziz :yahoo: saka kauko pa bišk čurāt.Tagat otrs karburators vai mono :sarkst: man tur pienāk vel šļaukas no dzes sistēmas bet zimejumā nav,laikam aiz parguruma vairs acis nerāda
Gadijuma kadam ŅauŅau haubes trosīte vesala b2

#2335 iynx

iynx
  • Lietotājs
  • 1130 raksti

Pievienots 22 November 2010 - 22:03

Kāds nevar atkal iekopēt diagrammu pie kādām temperatūrām der katra ēlļa. Laikam Source bij kada topikā to iekopējis.

#2336 bush

bush
  • Lietotājs
  • 328 raksti
  • Dzīvesvieta:Erberg

Pievienots 22 November 2010 - 22:18

interesē gredzenu atslēgu virzieni 1.9d motoram..

#2337 Source

Source
  • Moderators
  • 4423 raksti

Pievienots 22 November 2010 - 22:21

Kāds nevar atkal iekopēt diagrammu pie kādām temperatūrām der katra ēlļa. Laikam Source bij kada topikā to iekopējis.

Es liku to, kas attiecas uz AAN, domājams der arī citiem 20VT, bet ne jau visiem dzinējiem vienādi tas ir.
Vispirms apskaties pielaidi, tad viskozitātes indeksus (šķiet, pareizais nosaukums).
Ievietotais attēls

Šo rakstu rediģēja Source: 22 November 2010 - 22:22

S4 = 2226cm3 20V turbo quattro

Source

#2338 Milicis

Milicis
  • Lietotājs
  • 674 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga

Pievienots 22 November 2010 - 22:37

Ko sakat par šo te tip legālo auto tirdzniecību? Puiki jau galīgi apuppeļi un sāk jau legalizēties tjipa! Nav kāds interesējies? :crazy: Mana saite
Apraksts gan jau žetona vērts! :rofl:

#2339 Vikings

Vikings
  • Lietotājs
  • 1337 raksti
  • Dzīvesvieta:Eleja, Jelgava
  • Intereses:nr. 29812384

Pievienots 22 November 2010 - 22:56

sveiki
var būt kāds varētu pateikt un ieteikt līmi ar ko var pielimēt auto lukturu stiklinus pie korpusa.
p.s. var būt kāds no tiem kas te taisijis hella dark var padalīties kādas limes lietojuši.
paldies!
Audi S4 B5 avant'98 2,7 K04 biturbo Stage 2 - 320 hp 510 nm, 0-100 km/h - 4,9 sec. /powered by Kaross

Celtniecibas un remontdarbi.
Kvalitate,termiņi un pienemamas cenas. PM

#2340 Jonix

Jonix
  • Root Admin
  • 6314 raksti
  • Dzīvesvieta:RG20
  • Intereses:AUDI
    Chiptuning
    Dzinēju vadības bloki

Pievienots 22 November 2010 - 23:13

logu līme!

usbr2.png

Audi, VW, Toyota, Lexus, BMW, Volvo, MB, Opel, Seat, Skoda, Saab, Renault, Peugeot, Citroen etc.
INDIVIDUĀLS CHIPTUNING | REGULĒŠANA AUTOSERVISS | IMMO OFF | DIAGNOSTIKA

Saziņai:

29861891 (9:00-19:00)

Facebook.com/Remap.lv

Remap.lv

3 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 2 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)

Bing (1)