Pālekt uz saturu

Foto

Audi A6 C4 Centrālā atslēga

• Please log in to reply
45 atbildes uz šo tēmu

#1 Dan1lan

Dan1lan
  • Lietotājs
  • 91 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:Rēzekne

Pievienots 11 February 2012 - 22:48

Problēma ir sekojoša pāris dienas iepriekš konstatēju, ka nestrādā auto aizslēgšana izmantojot atslēgā iebūvēto pogu, atvēru atslēgu, tur 4 mazās batarejas, pamērīju to stiprumu ar ampērmetru - visas kā viena ir 1,58 v. - tātad dzīvas (domāju ai pof nopirkšu jaunas, tak pie mums Rēzeknē visi veikali palikuši tik kruti ka tādas vairs nepiedāvā) patīrīju kontaktus un pašas batarejas ar spirtu, taču efekta pilnīga nulle. Pa cik es saprotu tajā atslēgā ir infrasarkanais raidītājs, vai kas tamlīdzīgs, lampiņas mirgošanu agrāk varēja saskatīt izmantojot mobīlā telefona kameru, taču tagad tas vairs nenotiek, tātad ja kontakts ir labs un poga ok, vai varētu būt pārdegusi paša lampiņa ?

#2 Martiga

Martiga
  • Moderators
  • 1529 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga , Dzirciems

Pievienots 11 February 2012 - 22:55

Vai tiesham nevar apvienot viena tema piem. " Dan1lan A6 C4 2.5tdi , auto katastrofa , problemas un risinajumi , problemu topiks" viss butu viena vieta , moderiem nervi veseli un parejie apmierinati :crazy:

Opel kadett 1.3 --> Wv golf 2 1.8 GT-- >Audi 90 2.2kv fwd --> audi 100 avant Q 2.3+lpg --> v70 2.5 TDI-->Golf 4 1.8T

#3 Dan1lan

Dan1lan
  • Lietotājs
  • 91 raksti

Pievienots 11 February 2012 - 23:02

Vai tiesham nevar apvienot viena tema piem.  " Dan1lan A6 C4 2.5tdi  , auto katastrofa , problemas un risinajumi , problemu topiks" viss butu viena vieta , moderiem nervi veseli un parejie apmierinati  http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

nu pagaidi:- pirmkārt - šis ir forums kur visi aspriež to ko vēlas un cik vēlas;- otkārt - es postus rakstu tieši tur, kur tiem jābūt (es domāju sadaļas);- treškārt - ja cilvēks vēlas normālu auto un cenšas atrast iespējamos risinājumus izmantojot jebkuras iespējas vai tad tas ir slikti ?- ceturtkārt - nafig tad vispār šis forums ja visu iepriekšminēto nedrīkst ?

#4 Komforts#1

Komforts#1
  • Lietotājs
  • 109 raksti

Pievienots 11 February 2012 - 23:06

nu pagaidi:- pirmkārt - šis ir forums kur visi aspriež to ko vēlas un cik vēlas;- otkārt - es postus rakstu tieši tur, kur tiem jābūt (es domāju sadaļas);- treškārt - ja cilvēks vēlas normālu auto un cenšas atrast iespējamos risinājumus izmantojot jebkuras iespējas vai tad tas ir slikti ?- ceturtkārt - nafig tad vispār šis forums ja visu iepriekšminēto nedrīkst ?

+

XC60  2.4 D5 Bi-Turbo   Black Sapphire metallic  :ninja:

#5 Martiga

Martiga
  • Moderators
  • 1529 raksti

Pievienots 11 February 2012 - 23:10

1.jaa
2.bet ja tev ir 4 jautajumi tad labak apvienot viena kopeja problemu tema .
3. ir ok ja cenasas pats remontet auto .
4. neviens nesaka ka nedrikst , vienk . to visu padarishanu var uztaisit kompaktaku un vienkarshaku :roll:

viss vsjo vairs nelienu , labu gribedams sanaks vel s.. :D

Šo rakstu rediģēja Martiga: 11 February 2012 - 23:11

Opel kadett 1.3 --> Wv golf 2 1.8 GT-- >Audi 90 2.2kv fwd --> audi 100 avant Q 2.3+lpg --> v70 2.5 TDI-->Golf 4 1.8T

#6 Dan1lan

Dan1lan
  • Lietotājs
  • 91 raksti

Pievienots 11 February 2012 - 23:12

nu tam es piekrītu, tikai ja es uzraksīšu šo pašu vainu teiksim pie kādas citas pavisam ne elektroniska rakstura problēmas tad šo rakstu teorētiski moderiem būtu jāpārnes uz citu sadaļu, vaitad ne ?P.S.Man pašam nepatīk kā idiotam uzdot visāda stulba raksura jautājumus (kuri tieši tādi varētu likties jums profesionāļiem auto jomās) un vēl taišīt miljons un vienu topiku, es esmu nedaudz citu talantu īpašnieks un tāpēc man auto padarīšana iet visai smagi.

Šo rakstu rediģēja Dan1lan: 11 February 2012 - 23:15

#7 Martiga

Martiga
  • Moderators
  • 1529 raksti

Pievienots 11 February 2012 - 23:15

nu tam es piekrītu, tikai ja es uzraksīšu šo pašu vainu teiksim pie kādas citas pavisam ne elektroniska rakstura problēmas tad šo rakstu teorētiski moderiem būtu jāpārnes uz citu sadaļu, vaitad ne ?

Ir risinajums "lietotaju ikdienas auto" paradi savu auto paris bildes , pastasti kas un kaa , un turpini temu par savam problemam , man domat vislabaais variants :good:

#8 fimbars

fimbars
  • Lietotājs
  • 1550 raksti
  • Dzīvesvieta:Grobiņa

Pievienots 11 February 2012 - 23:15

Dolbajobs.(Es par to sodienas topiku cepeju)

Admini ari sodien atpusas pec cinas ar neapmierinatajiem.:crazy:

Šo rakstu rediģēja fimbars: 11 February 2012 - 23:17

#9 odinsh

odinsh
  • Lietotājs
  • 485 raksti
  • Dzīvesvieta:Valmiera

Pievienots 11 February 2012 - 23:17

A varbūt telefonam kamera beigta? :(

Izkodējusies tev tā atslēga! ;)

#10 Dan1lan

Dan1lan
  • Lietotājs
  • 91 raksti

Pievienots 11 February 2012 - 23:17

Dolbajobs.

Admini ari sodien atpusas pec cinas ar neapmierinatajiem.http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

tas uz ko ir attiecināms ?

#11 fimbars

fimbars
  • Lietotājs
  • 1550 raksti

Pievienots 11 February 2012 - 23:18

tas uz ko ir attiecināms ?

Uz tevi.

#12 Dan1lan

Dan1lan
  • Lietotājs
  • 91 raksti

Pievienots 11 February 2012 - 23:19

A varbūt telefonam kamera beigta? http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

Izkodējusies tev tā atslēga! http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

1. Pilnīgi noteikti nē;
2. Nu Nu :D

#13 viesis71

viesis71
  • Lietotājs
  • 429 raksti

Pievienots 11 February 2012 - 23:20

1. Pilnīgi noteikti nē;
2. Nu Nu http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

nevis nu nu ,bet loti iespejams

#14 Dan1lan

Dan1lan
  • Lietotājs
  • 91 raksti

Pievienots 11 February 2012 - 23:22

Uz tevi.

Dalbajobs esi tu pats, es paskatītos kā tu uzvestos pavisam svešā sfērā priekš tevis, kad citi tevi sauku par tādu (es pat nešaubos ka tu tāds arī esi, vienīgi šeit gudrs tekstus liet) jo viņi jau zinātu ko dara a tu HUJ

nevis nu nu ,bet loti iespejams

kā ta tas iespējams ? ja tā tad tikai jaunu caur Audi centru ?

Šo rakstu rediģēja Dan1lan: 11 February 2012 - 23:23

#15 fimbars

fimbars
  • Lietotājs
  • 1550 raksti

Pievienots 11 February 2012 - 23:25

Dalbajobs esi tu pats, es paskatītos kā tu uzvestos pavisam svešā sfērā priekš tevis, kad citi tevi sauku par dalbajobu jo viņi jau zinātu ko dara a tu HUJ

Es parasti nebazu degunu lietas no kuram neko nejedzu.

Un ja tomer taisos to darit tad iepazistos vispirms.Tas konkreti ir par so forumu un topiku cepsanu bezjega.

Atvainojos,negribeju personigi aizskart.Vienkarsi tu gadijies neistaja bridi.Dala lietotaju sapratis par ko iet runa.
Nu vismaz tie kam ir bans pec aizvakardienas diskusijam.

Apgaismibas bridi palasiju par ko iet runa pirmaja posta.Ar AMPERMETRU spriegumu nemera!

Šo rakstu rediģēja fimbars: 11 February 2012 - 23:28

#16 Dan1lan

Dan1lan
  • Lietotājs
  • 91 raksti

Pievienots 11 February 2012 - 23:29

Un ja tomer taisos to darit tad iepazistos vispirms.Tas konkreti ir par so forumu un topiku cepsanu bezjega.

Atvainojos,negribeju personigi aizskart.Vienkarsi tu gadijies neistaja bridi.

Vienmēr no kkā ir jāsāk a par topikiem iesakiet man ideālu variantu un es rakstīšu tieši tā, kā tam jābūt jūsu uzskatījumā, ja variants ar Martiga's ideju ir ok. tad es tikai par.

Atvainojos,negribeju personigi aizskart.Vienkarsi tu gadijies neistaja bridi.Dala lietotaju sapratis par ko iet runa.
Nu vismaz tie kam ir bans pec aizvakardienas diskusijam.

Apgaismibas bridi palasiju par ko iet runa pirmaja posta.Ar AMPERMETRU spriegumu nemera!

Sorry voltmetru

#17 viesis71

viesis71
  • Lietotājs
  • 429 raksti

Pievienots 11 February 2012 - 23:45

kā ta tas iespējams ? ja tā tad tikai jaunu caur Audi centru ?

http://www.audi-styl...legu-kodcdhana/

http://www.audi-style.lv/forum/index.php?/topic/63700-audi-a8-atslegu-kodcdhana/

Nee sitas nav istais :D
bet piekodet var.
nevaru uzreiz atrast.

Šo rakstu rediģēja viesis71: 11 February 2012 - 23:39

#18 Dan1lan

Dan1lan
  • Lietotājs
  • 91 raksti

Pievienots 11 February 2012 - 23:46

man tikai tā atslēga izskatās savādāk nekā linkā augstāk:
Ievietotais attēls Ievietotais attēls
būs jābrauc uz laukiem pakaļ otrai atslēgai, kurai tieši tā pati vaina, mēģināšu ar augstāk minētā topika linku ko veidot šadas mahinācijas vismaz jau ir mans zirdziņš :)

Šo rakstu rediģēja Dan1lan: 11 February 2012 - 23:50

#19 Dan1lan

Dan1lan
  • Lietotājs
  • 91 raksti

Pievienots 11 February 2012 - 23:53

Moš šitais varētu būt tas ?
http://forums.audiwo...d.php?t=1756280

Pēc iepriekšējā linka secināju ka ir nepieciešama jauna atslēga ar nepiesietu čipu, taču tur viss nedaudz savādāk, cerams tā nav.

Šo rakstu rediģēja Dan1lan: 11 February 2012 - 23:56

#20 odinsh

odinsh
  • Lietotājs
  • 485 raksti

Pievienots 11 February 2012 - 23:55

kaut kā tā arī ir! Redz kā, ja gribi, pats vari atrast atbildes uz saviem jautājumiem! ;)

Šo rakstu rediģēja odinsh: 11 February 2012 - 23:56

#21 Dan1lan

Dan1lan
  • Lietotājs
  • 91 raksti

Pievienots 11 February 2012 - 23:58

kaut kā tā arī ir! Redz kā, ja gribi, pats vari atrast atbildes uz saviem jautājumiem! http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

nu ja, rīt būs eksperimentu diena, piekodēšu atslēgai vēl klāt tetrisu lai jautrāk būtu :D
vispār baigi stuli izdomāts, ka izņemot batarejas nolido čipa prošivka, kāds idiots to izdomāja vispār.
Un pats interesantākais šeit ir tas, ka pat programmators nav nepieciešams lai kodētu atslēgas, vismaz kko izdomāja gudri, ka auto pats darbojas kā programmators.

Šo rakstu rediģēja Dan1lan: 12 February 2012 - 00:06

#22 viesis71

viesis71
  • Lietotājs
  • 429 raksti

Pievienots 12 February 2012 - 00:13

http://www.audi-styl...__fromsearch__1

te varbut ari noderigu infu atradisi

man pasam taa reiz bija ar c5.pasaucu cilveku kurs liek signalizacijas.Vins paspaidija,paspaidija atslegu,2minutes bija gatavs

#23 Dan1lan

Dan1lan
  • Lietotājs
  • 91 raksti

Pievienots 12 February 2012 - 00:30

http://www.audi-styl...__fromsearch__1

te varbut ari noderigu infu atradisi

man pasam taa reiz bija ar c5.pasaucu cilveku kurs liek signalizacijas.Vins paspaidija,paspaidija atslegu,2minutes bija gatavs

Šajā linkā ir baigi foršā infa par standarta signalizāciju, kas uzstādās ar pogu, un runa iet par skaņu kura parādās aizverot mašīnu ar atslēgas pogu, man tā arī bija, kamēr stāvēja oriģinālā magnetola, kā ieliku savējo pārstāja pīpināt, taču vadus sajaukt es nevarēju, jo abi magnetolas konektori tika pieslēgti nebojot standarta vadus un vispār neko neorģinālu tiem nenodarot. Man vispār likās ka manējā mašīna bļaut nemāk, vai tomēr sanāk, ka māk vienk. es tai rīkli aizbāzu ? :o un manējā pat ar oriģinālo magnetolu pīpinādama pagriezienus mirgot gan nemācēja.

Šo rakstu rediģēja Dan1lan: 12 February 2012 - 00:34

#24 Jonis

Jonis
  • Lietotājs
  • 608 raksti

Pievienots 12 February 2012 - 11:09

Labdien. Manējam autiņam tāda pat atslēga. Pēc batareju maiņas nekas nebija ,,nolidojis" un nekāda piekodēšana AR ar nebija vajadzīga.
Ja neredz signālu telefona displejā, domājams, ka vaina pašā pultī.
P.S. Kaut kādas nervozas brīvdienas. Laikam pilnmēness atraugas.

#25 Dan1lan

Dan1lan
  • Lietotājs
  • 91 raksti

Pievienots 12 February 2012 - 14:04

Paldies visiem, kas palīdzēja, tagad abas manas atslēgas atkal šancē kā jaunas un mašīna priecājas tās redzot (batarejas atslēgai vairs nemeklēšu, ja beigsies slēgšu ar slēdzeni, a to tās ir kā sniegs vasarā - fig atradīsi :D )

Šo rakstu rediģēja Dan1lan: 12 February 2012 - 14:05

#26 zakis

zakis
  • Lietotājs
  • 432 raksti
  • Dzīvesvieta:Madona

Pievienots 03 April 2012 - 19:59

Nu kā tad tur īsti ir jādara a6c4! Man viena atslēga ar pulti,otra bez(servisniece ar imo iekšā)! Kkā vairs pēdējā laikā pults nestrādā,bet tā lampiņa pultī,kas te pieminēta,piespiežot deg!
1.ielieku atslēgu bez pults aizdedzē,ieslēdzu aizdedzi
2.ar otru aizslēdzu,izņemu ārā no slēdzenes,nospiežu pogu,kura manā gadījumā pultij 1na(tāda pati atslēga kā bildē topika augšā)
3.gaidu 5cas sec.un spiežu otreiz,tad ķipa jāatnāk vaļā

Uzrakstīju soli pa solim,kā es esmu sapratis būtu jādara!Lūdzu palabojiet,ja kkas ne tā!Paldies

#27 Greenhill

Greenhill
  • Nepieredzējis lietotājs
  • 7 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga

Pievienots 03 September 2015 - 12:55

Jautājums par A6C4 centrālo atslēgu. Daudz no elektronikas nesaprotu un arī Audi man ir nesen. Vai piemēram ir iespējams kaut kā sataisīt, lai pieminētajam audi varētu uzlikt šādu atslēgu un tā spētu ar pogām aizslēgt un atslēgt, un signalizācija arī strādātu?

mtSFKBbPBx2DFGq0ARBDCwg.jpg

#28 Edzyx

Edzyx
  • Lietotājs
  • 1469 raksti

Pievienots 03 September 2015 - 13:22

Jā, var. Nepieciešams centrālās atslēgas sūknis ar "G" burtu detaļas numura beigās.

Audi A6 C4 2.5 TDI quattro '97

Audi A6 C4 1.9 TDI '96
Audi S6 C4 2.2 20V turbo '96
                                                                                                                                 "Haters gonna hate. Ignore them." :mrgreen:

#29 Greenhill

Greenhill
  • Nepieredzējis lietotājs
  • 7 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga

Pievienots 04 September 2015 - 08:33

Turpinot šo pašu atslēgas jautājumu, es nevaru saprast, kāda aizslēgšanas sistēma konkrēti ir mašīnai tagad virsū. Atslēgt un aizslēgt var tikai ar atslēgu (manā rīcībā nav neviena pults), bet pēc rūpnīcas datiem signalizācija esot, arī pie kompja pieslēdzot rāda, ka ir signalizācija. Šodien pamēģināju sēžot iekšā aizslēgt durvis no ārpuses (ar atvērtu logu). AIzslēdzot sāka mirgot sarkanā krāsā aizmugurējo miglinieku ieslēgšanas slēdzis (izskatījās kaut kas līdzīgs parastajām signalizācijas sarkanajām lampiņām). Pamēģināju iedarbināt, ko arī izdevās izdarīt, bet tad pēc pāris sekundēm sāka mirgot visi pagrieziena signāli, kurus izslēgt varēja tikai atslēdzot mašīnu no ārpuses. Durvis arī ar atslēgšanas slēdzi no iekšpuses nevērās vaļā.

Varbūt kāds var palīdzēt un izgaismot, vai tā ir signalizācija un man interesējošā atslēga ir tikai jāpiekodē klāt (attiecīgi arī pievēršot uzmanību Edzyx pieminētajam centrālās atslēgas sūknim), vai arī ir jāliek jauna signalizācija, jo mani novērotie procesi nav signalizācija.

#30 mcs

mcs
  • Lietotājs
  • 548 raksti
  • Dzīvesvieta:Smiltene, Sigulda
  • Intereses:20VT

Pievienots 04 September 2015 - 09:14

Ar atslēgu aizsledzot durvis - taurīte no aizmugurējā spārna ieskanas?
quattro + turbo = audi

Audi 80 B3 1991 1.8 mono LPG

Audi A3 1.8 20v LPG

Audi C4 AAN

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)